23-10-1976 | 1º stage - | |||
24-10-1976 | 2º stage - Curico (Maule) - Parral (Maule) | 145 | ||
25-10-1976 | 3º stage - Parral (Maule) - Concepcion (Bio-Bio) | |||
26-10-1976 | 4º stage - Concepcion (Bio-Bio) | 138 | ||
28-10-1976 | 5º stage part A - San Carlos (Bio-Bio) - San Carlos (Bio-Bio) Individual Time Trial | 26 | ||
28-10-1976 | 5º stage part B - Concepcion (Bio-Bio) - Chillan (Bio-Bio) | 160 | ||
29-10-1976 | 6º stage - | 162 | ||
30-10-1976 | 7º stage - Talca (Maule) - Rancagua (Libertador General Bernardo O'Higgins) | 130 | ||
31-10-1976 | 8º stage - Rancagua (Libertador General Bernardo O'Higgins) - Viña del Mar (Valparaiso) | |||
01-11-1976 | 9º stage - Viña del Mar (Valparaiso) - Santiago (Region Metropolitana) | |||
01-11-1976 | General Classification - | |||
01-11-1976 | Mountains classification - |