Added today 15-09-2019

   Campos Abreu, Manuel Luís - 05-01-1963 (Portugal)
   Amiri, Alexander - 06-05-1996 (Canada)
   Assuncao Araujo, Antonino - 23-12-1967 (Portugal)
   Aung, Phyo Paing - 00-00-0000 (Myanmar)
   Avella, Juan José - 01-02-1998 (Argentina)
   Barón, Juan Carlos - 17-02-1987 (Argentina)
   Bauwens, Senne - 08-06-2004 (Belgium)
   Chen, Zejia - 00-00-0000 (China)
   Chsherbinin, Yuriy - 06-03-1996 (Kazakhstan)
   Chudakov, Kirill - 14-12-2000 (Kazakhstan)
   Barnachea Corpuz, Mervin - 15-03-1997 (Philippines)
   Resende Correia, Eduardo Manuel - 21-02-1961 (Portugal)
   Fernandes Da Silva, Fernando Jorge - 00-00-0000 (Portugal)
   Davidson, Oliver - 00-00-0000 (New Zealand)
   Dzolba, Maxim - 27-02-1987 (Kazakhstan)
   El Doghmy, Achraf - 00-00-0000 (Morocco)
   Ewans, Glenn - 00-00-0000 (New Zealand)
   Felipe Hernández, Marcelo - 10-02-1990 (Philippines)
   Guevarra Galedo, Mark John Lexer - 11-09-1985 (Philippines)
   Gomez, Oscar Alfredo - 31-07-1981 (Argentina)
   Habtemicael, Daniel - 01-10-1997 (Eritrea)
   Harvey, Chris - 00-00-0000 (New Zealand)
   Honsa, František - 15-05-2000 (Czech Republic)
   Hopman, Jan - 28-08-1987 (The Netherlands)
   Keen, Brad - 00-00-0000 (New Zealand)
   Khalel, Sultan - 05-02-1999 (Kazakhstan)
   Kokoliou, Eleni - 00-00-0000 (Greece)
   Korovko, Ilya - 28-04-2000 (Kazakhstan)
   Kyaw, Htun Oo - 00-00-0000 (Myanmar)
   Lee, Hoi Yan Jessica - 00-00-0000 (Hong Kong)
   Liang, Jiawei - 00-00-0000 (China)
   Cabanilla Lim, Rustom - 08-07-1993 (Philippines)
   Ramos Martin, Bonijoe - 30-11-1992 (Philippines)
   Mebrahtom, Natnael - 01-11-1998 (Eritrea)
   Miraliyev, Sultanmurat - 13-10-1990 (Kazakhstan)
   Montivero, Luciano Antonio - 21-09-1978 (Argentina)
   Dos Santos Mota, Fernando Manuel - 08-07-1966 (Portugal)
   Moussaif, Jalal - 00-00-0000 (Morocco)
   Naranjo Sanchez, Nicolás Javier - 10-07-1990 (Argentina)
   Naveda, Angel David - 08-04-2000 (Argentina)
   Nyi, Nyi Aung - 00-00-0000 (Myanmar)
   Oconer, George Luis - 08-02-1992 (Philippines)
   Panassenko, Nikita - 18-03-1992 (Kazakhstan)
   Blanca Pareja, Nichol - 10-08-2000 (Philippines)
   Parravicini, Mattia Paolo - 20-05-1982 (Italy)
   Peralta, Arjay - 05-08-1993 (Philippines)
   Perez, Dominic - 01-10-1994 (Philippines)
   De Castro Oliveira Pinto, António Joaquim - 06-12-1959 (Portugal)
   De Oliveira Pinto, Paulo - 11-04-1967 (Portugal)
   Guedes Pinto, Manuel Antonio - 02-09-1971 (Portugal)
   Costa Poeira, José Joaquim - 20-05-1959 (Portugal)
   Raby, Ben - 30-06-1980 (United States of America)
   Richeze Araquistain, Adrián Ezequiel - 29-04-1989 (Argentina)
   Sanbouli, Imad - 00-00-0000 (Morocco)
   Sousa Santos, Joaquim - 13-10-1953 (Portugal)
   Sapar, Yersaiyn - 25-08-2000 (Kazakhstan)
   Saw, Eh Khu - 00-00-0000 (Myanmar)
   Shpilevsky, Boris - 20-08-1982 (Russia)
   Silchenko, Artyom - 16-09-2000 (Kazakhstan)
   Dos Santos Silva, Jorge Manuel - 19-11-1966 (Portugal)
   Tabayoyong, Jinggo - 15-01-1997 (Philippines)
   Thaw, Zin Oo - 00-00-0000 (Myanmar)
   Timmerman, Dan - 24-06-1980 (United States of America)
   Tivani Pérez, German Nicolas - 31-10-1995 (Argentina)
   Tsavari, Eleni Michalista - 18-07-1974 (Greece)
   Tsoy, Vladimir - 25-04-1997 (Kazakhstan)
   Turebekov, Nurgali - 09-04-1996 (Kazakhstan)
   Valdez, Nilo - 12-09-1995 (Philippines)
   Valenzuela, Irish - 03-04-1987 (Philippines)
   Van Lingen, Gerrie - 25-07-1997 (The Netherlands)
   Velardez, Leonardo Javier - 17-09-1994 (Argentina)
   De Araújo Vieira, Serafim - 07-11-1966 (Portugal)
   Zamora, Daniel Eduardo - 10-03-1987 (Argentina)
   Zemlyakov, Oleg - 07-07-1993 (Kazakhstan)
   Zen, Enrico - 02-02-1986 (Italy)
   Zhang, Cheng - 00-00-0000 (China)
   Zheng, Haiqiang - 00-00-0000 (China)
   2007 Jelly Belly: Cody, Michael (USA)
   2007 Kelly - Medifast - LeMond: Lacombe, Keven (CAN)
   2007 Kio Ene - Tonazzo - DMT: Garbelli, Devid (ITA)
   2007 Klaipeda - Splendid: Cleeren, Tom (BEL)
   2007 Klaipeda - Splendid: Smolders, Kevin (BEL)
   2007 Konica Minolta: Seyffert, Pieter (RSA)
   2019 303 Project: Brunner, Eric (USA)
   2019 303 Project: Font Mas, Bernat (ESP)
   2019 303 Project: Amiri, Alexander (CAN)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Peralta, Arjay (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Kaneko, Daisuke (JPN)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Valenzuela, Irish (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Mebrahtom, Natnael (ERI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Felipe Hernández, Marcelo (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Perez, Dominic (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Cabanilla Lim, Rustom (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Oconer, George Luis (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Barnachea Corpuz, Mervin (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Tabayoyong, Jinggo (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Habtemicael, Daniel (ERI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Blanca Pareja, Nichol (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Valdez, Nilo (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Ramos Martin, Bonijoe (PHI)
   2019 7-Eleven - Cliqq: Guevarra Galedo, Mark John Lexer (PHI)
   2019 Aevolo: Brunner, Eric (USA)
   2019 Aisan - Subaru - De Rosa: Christie, Jason (NZL)
   2019 Alecto - TransHeroes: Van Lingen, Gerrie (NED)
   2019 Alecto - TransHeroes: Peters, Arne (NED)
   2019 Amore & Vita - Prodir: Appollonio, Davide (ITA)
   2019 Amore & Vita - Prodir: Bernardinetti, Marco (ITA)
   2019 Amore & Vita - Prodir: Hishinuma, Yukinori (JPN)
   2019 Amore & Vita - Prodir: Freuler, Jan-André (SUI)
   2019 Amore & Vita - Prodir: Zullo, Antonio (ITA)
   2019 Apple Team: Chsherbinin, Yuriy (KAZ)
   2019 Apple Team: Dzolba, Maxim (KAZ)
   2019 Apple Team: Zemlyakov, Oleg (KAZ)
   2019 Apple Team: Miraliyev, Sultanmurat (KAZ)
   2019 Apple Team: Silchenko, Artyom (KAZ)
   2019 Apple Team: Khalel, Sultan (KAZ)
   2019 Apple Team: Zhukenov, Aspan (KAZ)
   2019 Apple Team: Panassenko, Nikita (KAZ)
   2019 Apple Team: Tsoy, Vladimir (KAZ)
   2019 Apple Team: Korovko, Ilya (KAZ)
   2019 Apple Team: Sapar, Yersaiyn (KAZ)
   2019 Apple Team: Chudakov, Kirill (KAZ)
   2019 Apple Team: Turebekov, Nurgali (KAZ)
   2019 Apple Team: Lavrentyev, Anton (KAZ)
   2019 Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima: Gomez, Oscar Alfredo (ARG)
   2019 Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima: Naveda, Angel David (ARG)
   2019 Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima: Tivani Pérez, German Nicolas (ARG)
   2019 Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima: Escuela, Ricardo Daniel (ARG)
   2019 Asociacion Civil Mardan: Rodríguez, Leonardo Franco (ARG)
   2019 Asociacion Civil Mardan: Barón, Juan Carlos (ARG)
   2019 Asociacion Civil Mardan: Brunetta, Juan Guillermo (ARG)
   2019 Asociacion Civil Mardan: Fernández Aguilar, Emiliano Jesus (ARG)
   2019 Astana City: Niyazov, Bolat (KAZ)
   2019 Astana City: Bayembayev, Olzhas (KAZ)
   2019 Astana City: Kuzmin, Anton (KAZ)
   2019 Astana City: Nurlykhassym, Nurbergen (KAZ)
   2019 Astana City: Chzhan, Igor (KAZ)
   2019 Astana City: Luchshenko, Sergey (KAZ)
   2019 Astana City: Ulysbayev, Dinmukhammed (KAZ)
   2019 Astana City: Dinmukhametov, Ramis (KAZ)
   2019 Astana City: Marukhin, Daniel (KAZ)
   2019 Astana City: Zaitsev, Ivan (KAZ)
   2019 Astana City: Gridchin, Maxim (KAZ)
   2019 Astana City: Akhmetov, Galym (KAZ)
   2019 Merida - AR&TV De Adelaar: Peters, Arne (NED)
    2019 Casablanca (MAR)
AWTC Casablanca


    2019 Ksar el Kebir (MAR)
OSCC


    2019 Ksar el Kebir (MAR)
CJSK


    2019 Merida Cup : 18º stage (SVK)


    2019 Merida Cup : 19º stage (SVK)


    2019 National Championship, Track, 1 km, Elite, China (CHN)


    2019 National Championship, Track, 500 m, Elite, China (F) (CHN)


    2019 National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece (F) (GRE)


    2019 National Championship, Track, Stayers, Elite, France (FRA)


    2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China (CHN)


    2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China (F) (CHN)


    2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, Greece (F) (GRE)


    2019 National Championship, Track, Omnium, Elite, China (CHN)


    2019 National Championship, Track, Madison, Elite, Greece (GRE)


    2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China (CHN)


    2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) (GRE)


    2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) (GRE)


    2019 National Championship, Track, Scratch, Elite, Greece (F) (GRE)


    2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China (CHN)


    2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China (F) (CHN)


    2019 New Haven (USA)
New Haven GP


    2019 Santa Croce sull' Arno (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli


    2019 Settat (MAR)
Settat - AGCS


    2019 Settat (MAR)
USC


    2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 7º stage (CIV)


    2019 Tour de la Réunion Prologue (FRA)


    2019 Tour de la Réunion (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 1º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 2º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 3º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 4º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 5º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 6º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 7º stage (FRA)


    2019 Tour de la Réunion : 8º stage (FRA)


    2019 Vipava (SLO)
Nanos


    2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) (BEL)


    2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (BEL)


    2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (BEL)
1° jaars


    2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (F) (BEL)


    2019 Yangon, Criterium (MYA)


   2019 Casablanca 1. Tahiri, Youness (MAR)
AWTC Casablanca

   2019 Casablanca 2. Taha, Issam (MAR)
AWTC Casablanca

   2019 Casablanca 3. Bdadou, Youssef (MAR)
AWTC Casablanca

   2019 Casablanca 4. Chaqri, Aziz (MAR)
AWTC Casablanca

   2019 Casablanca 5. Farssi, Abdelouahed (MAR)
AWTC Casablanca

   2019 Iowa City, Cyclo-cross 1. Iserbyt, Eli (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Iowa City, Cyclo-cross 2. Aerts, Toon (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Iowa City, Cyclo-cross 3. Soete, Daan (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Iowa City, Cyclo-cross (F) 1. Rochette, Maghalie (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Iowa City, Cyclo-cross (F) 2. Nash-Hanušová, Kateřina (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Iowa City, Cyclo-cross (F) 3. Honsinger, Clara (USA)
Jingle Cross # 2

   2019 Ksar el Kebir 1. Chaqri, Aziz (MAR)
OSCC

   2019 Ksar el Kebir 1. Chaqri, Aziz (MAR)
CJSK

   2019 Ksar el Kebir 2. Sanbouli, Imad (MAR)
OSCC

   2019 Ksar el Kebir 2. El Doghmy, Achraf (MAR)
CJSK

   2019 Ksar el Kebir 3. Fernandes Da Silva, Fernando Jorge (MAR)
OSCC

   2019 Ksar el Kebir 3. Sadki, Mohamed (MAR)
CJSK

   2019 Ksar el Kebir 4. Ribani, Mohamed (MAR)
OSCC

   2019 Ksar el Kebir 4. Akkaoui, Hichame (MAR)
CJSK

   2019 Ksar el Kebir 5. Rguibi, Mohamed (MAR)
OSCC

   2019 Ksar el Kebir 5. Moussaif, Jalal (MAR)
CJSK

   2019 National Championship, Track, 1 km, Elite, China 1. Luo, Yongjia (CHN)

   2019 National Championship, Track, 1 km, Elite, China 2. Chen, Zejia (CHN)

   2019 National Championship, Track, 1 km, Elite, China 3. Zheng, Haiqiang (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China 1. Bi, Wenjun (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China 2. Jiang, Shuai (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China 3. Wang, Haz Hou (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China (F) 1. Lee, Wai Sze (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China (F) 2. Song, Chaorui (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, China (F) 3. Zhong, Tianshi (CHN)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, Greece (F) 1. Milaki, Argiro (GRE)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, Greece (F) 2. Plega-Gavrilaki, Ioanna (GRE)

   2019 National Championship, Track, Keirin, Elite, Greece (F) 3. Nikita, Foteini (GRE)

   2019 National Championship, Track, Madison, Elite, Greece 1. Volikakis, Zafeiris (GRE)

   2019 National Championship, Track, Madison, Elite, Greece 1. Volikakis, Christos (GRE)

   2019 National Championship, Track, Omnium, Elite, China 1. Guo, Li Ang (CHN)

   2019 National Championship, Track, Omnium, Elite, China 2. Li, Jin Song (CHN)

   2019 National Championship, Track, Omnium, Elite, China 3. Shen, Pingan (CHN)

   2019 National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece (F) 1. Chatzistili, Athina (GRE)

   2019 National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece (F) 1. Tsavari, Eleni Michalista (GRE)

   2019 National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece (F) 3. Kokoliou, Eleni (GRE)

   2019 National Championship, Track, Scratch, Elite, Greece (F) 1. Milaki, Argiro (GRE)

   2019 National Championship, Track, Scratch, Elite, Greece (F) 2. Tsavari, Eleni Michalista (GRE)

   2019 National Championship, Track, Scratch, Elite, Greece (F) 3. Plega-Gavrilaki, Ioanna (GRE)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China 1. Zhou, Yu (CHN)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China 2. Bi, Wenjun (CHN)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China 3. Zhang, Miao (CHN)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China (F) 1. Lee, Wai Sze (CHN)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China (F) 2. Zhong, Tianshi (CHN)

   2019 National Championship, Track, Sprint, Elite, China (F) 3. Lee, Hoi Yan Jessica (CHN)

   2019 National Championship, Track, Stayers, Elite, France 1. Berlin-Sémon, Joseph (FRA)

   2019 National Championship, Track, Stayers, Elite, France 2. Clère, Emilien (FRA)

   2019 National Championship, Track, Stayers, Elite, France 3. Fouache, Kevin (FRA)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 1. Wang, Tianqi (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 1. Li, Jianxin (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 1. Luo, Yongjia (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 2. Zhang, Miao (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 2. Liang, Jiawei (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 2. Bi, Wenjun (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 3. Zhang, Cheng (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 3. Liu, Qi (CHN)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, China 3. Liu, Kuan (CHN)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 1. Patapi, Dimitra (GRE)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Koutsonikoli, Georgia (GRE)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Pavli, Athina (GRE)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Plega-Gavrilaki, Ioanna (GRE)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 3. Printezi, Christina (GRE)

   2013 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 3. Chatzaki, Antonia (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 1. Bretas, Sotirios (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 1. Volikakis, Zafeiris (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 1. Kalogeropoulos, Ioannis (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Chatziangelakis, Emmanouil (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Mavrigiannakis, Vasileios (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 2. Ziakas, Vasileios (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 3. Paschos, Stavros (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 3. Georgiadis, Georgios (GRE)

   2019 National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Greece (F) 3. Evdokimidis, Alexandros (GRE)

   2019 New Haven 1. Delanbanque, Conor (USA)
New Haven GP

   2019 New Haven 2. Wolfe, Ben (USA)
New Haven GP

   2019 New Haven 3. Rosenholtz, Sam (USA)
New Haven GP

   2019 New Haven 4. Marte Arias, César Alberto (USA)
New Haven GP

   2019 New Haven 5. Sallee, Connor (USA)
New Haven GP

   2019 Santa Croce sull' Arno 1. Marchiori, Leonardo (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli

   2019 Santa Croce sull' Arno 2. Pesci, Manuel (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli

   2019 Santa Croce sull' Arno 3. Rotondi, Matteo (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli

   2019 Santa Croce sull' Arno 4. Bevilacqua, Mattia (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli

   2019 Santa Croce sull' Arno 5. Magli, Filippo (ITA)
GP Industria del Cuoio e delle Pelli

   2019 Settat 1. Chaqri, Aziz (MAR)
USC

   2019 Settat 1. Medrazi, Mohammed (MAR)
Settat - AGCS

   2019 Settat 2. El Kouraji, Mohcine (MAR)
USC

   2019 Settat 2. Zahboune, Hassan (MAR)
Settat - AGCS

   2019 Settat 3. Zahboune, Hassan (MAR)
USC

   2019 Settat 3. Taha, Issam (MAR)
Settat - AGCS

   2019 Settat 4. Tahiri, Yasser (MAR)
USC

   2019 Settat 4. El Doghmy, Achraf (MAR)
Settat - AGCS

   2019 Settat 5. Chaoufi, Tarik (MAR)
USC

   2019 Settat 5. Farssi, Abdelouahed (MAR)
Settat - AGCS

   2017 Sparta, Mountainbike, Juniors 3. Ziakas, Vasileios (GRE)
Sparti Peter and Pauls

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire 1. Daumont, Paul (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire 2. Sorgho, Mathias (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire 3. Tella, Arthuce Jodele (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire 5. Lingani, Amadou (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 6º stage 1. Kamzong Abessolo, Clovis (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 6º stage 2. Sorgho, Mathias (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 6º stage 3. Diarra, Sidiki (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 7º stage 1. Sorgho, Mathias (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 7º stage 2. Sanogo, Abou (CIV)

   2019 Tour de la Côte d'Ivoire : 7º stage 3. Konté, Bassirou (CIV)

   2019 Tour de la Réunion : Prologue 1. Elma, Sébastien (FRA)

   2019 Tour de la Réunion : Prologue 2. Souton, Julien (FRA)

   2019 Tour de la Réunion : Prologue 3. Chamand, Emmanuel (FRA)

   2019 Twizel - Timaru 1. Davidson, Oliver (NZL)

   2019 Twizel - Timaru 2. Keen, Brad (NZL)

   2019 Twizel - Timaru 3. Ewans, Glenn (NZL)

   2019 Twizel - Timaru 4. Harvey, Chris (NZL)

   2019 Twizel - Timaru 5. Spencer, Brent (NZL)

   2019 Vipava 1. Calza, Andrea (SLO)
Nanos

   2019 Vipava 2. Hočevar, Kristjan (SLO)
Nanos

   2019 Vipava 3. Šetrajčič, Grega (SLO)
Nanos

   2019 Vipava 4. Bratuš, Dean (SLO)
Nanos

   2019 Vipava 5. Prešeren, Jani (SLO)
Nanos

   2019 Vorselaar, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) 3. Van Anrooij, Lindy (BEL)

   2019 Vorselaar, Cyclo-cross, Juniors 2. Kopecky, Matyáš (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) 1. Roelandts, Julie (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) 2. Vermeiren, Tinne (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) 3. Bellaert, Axelle (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Juniors 1. Huybs, Ward (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Juniors 2. Baers, Arne (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Juniors 3. Michels, Jente (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 1. Janssens, Willem (BEL)
1° jaars

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 1. Ceulemans, Niels (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 2. Janssens, Sem (BEL)
1° jaars

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 2. Rommelaere, Iben (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 3. Vuerinckx, Thomas (BEL)
1° jaars

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 3. Bauwens, Senne (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (F) 1. Van den Eede, Chloë (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (F) 2. Gevers, Hanne (BEL)

   2019 Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices (F) 3. Kerste, Britt (BEL)

   2019 Yangon, Criterium 1. Aung, Phyo Paing (MYA)

   2019 Yangon, Criterium 2. Saw, Eh Khu (MYA)

   2019 Yangon, Criterium 3. Nyi, Nyi Aung (MYA)

   2019 Yangon, Criterium 4. Kyaw, Htun Oo (MYA)

   2019 Yangon, Criterium 5. Thaw, Zin Oo (MYA)

(1950)
(1991)
(1991)
(1992)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)
(2007)




Search for the date (e.g. 03-12-2004)