Giro d'Italia 2004
Ronde van Italië


Italy
Date: 22-05-2004
13º stage
Distance: 52 km
Road – Individual Time Trial
Departure: Trieste (Friuli-Venezia Giulia), Italy
Arrival:
Category UCI: WT/WT/GT
Index Giro d'Italia 2004
Main Giro d'Italia

Memo

De enige lange tijdrit van de Giro vandaag, een erg belangrijke afspraak dus voor alle klassementsrijders. Sommigen van hen kregen echter met pech af te rekenen : Simoni viel en Garzelli reed lek, op die manier verloren ze beiden een seconde of vijftien. Sven Montgomery had nog meer pech : Hij brak bij een valpartij op het natte wegdek z’n schouderblad.

Serguei Hochar won de tijdrit in een tijd van 1u06’45”, dat was 18” beter dan Bradley McGee en 34” beter dan Popovych, die daaraan net genoeg had om de roze trui te bemachtigen. In de stand heeft hij drie seconden voorsprong op Honchar. Simoni verloor 2’31” en staat in de stand vierde op net geen anderhalve minuut. Hij moet in de loodzware slotweek aan de bak. Damiano Cunego beperkte de schade en eindigde op 3’02”, in de stand zakt hij weg naar de zesde plaats.
Willem Vandoorne




Foto: © www.gazzetta.it

Result

1 Serhiy Honchar  UKRin  01h 06m 45s
2 Bradley McGee  AUSat 18s
3 Yaroslav Popovych  UKRat 34m
4 Marzio Bruseghin  ITAat 44s
5 Rubens Bertogliati  SUIat 01m 32s
6 Rinaldo Nocentini  ITAat 01m 43s
7 Magnus Bäckstedt  SWEat 01m 52s
8 Russell Van Hout  AUSat 02m 14s
9 Franco Pellizotti  ITAat 02m 18s
10 Olaf Pollack  GERat 02m 21s
11 Juan Manuel Gárate Cepa  ESPat 02m 22s
12 Philippe Gilbert  BELat 02m 29s
13 Stefano Garzelli  ITAat 02m 30s
14 Wladimir Belli  ITAat 02m 31s
15 Gilberto Simoni  ITAat
16 Dario David Cioni  ITAat
17 Cristian Moreni  ITAat 02m 37s
18 Sergey Adveyev  UKRat 02m 40s
19 Giuliano Figueras  ITAat 02m 52s
20 Alessio Galletti  ITAat 02m 55s
21 Marcus Ljungqvist  SWEat
22 Gerhard Trampusch  AUTat 03m 01s
23 Damiano Cunego  ITAat 03m 02s
24 Thomas Ziegler  GERat 03m 06s
25 Jan Van Velzen  NEDat 03m 09s
26 Kyrylo Pospyeyev  UKRat 03m 11s
27 Massimo Codol  ITAat 03m 16s
28 Francisco Javier Vila Errandonea  ESPat
29 Tadej Valjavec  SLOat
30 Ruggero Marzoli  ITAat 03m 22s
31 Fabio Sacchi  ITAat 03m 23s
32 David Cañada Gracía  ESPat 03m 27s
33 David Derepas  FRAat
34 Emanuele Sella  ITAat
35 Brett Lancaster  AUSat 03m 29s
36 Marlon Alirio Pérez Arango  COLat 03m 30s
37 Vladimir Duma  UKRat 03m 33s
38 Mauricio Alberto Ardila Caño  COLat 03m 44s
39 Marco Velo  ITAat 03m 46s
40 Raffaele Illiano  ITAat 03m 50s
41 Luis Félipe Laverde Jiménez  COLat 03m 51s
42 Andrea Noè  ITAat 03m 57s
43 Alexandre Moos  SUIat 03m 58s
44 Alessandro Bertolini  ITAat 04m
45 Johan Verstrepen  BELat
46 Denys Kostyuk  UKRat 04m 01s
47 Leonardo Bertagnolli  ITAat 04m 03s
48 Benoit Vaugrenard  FRAat 04m 08s
49 Christophe Brandt  BELat 04m 17s
50 Vladimir Miholjevic  CROat 04m 18s
51 Sylwester Szmyd  POLat 04m 20s
52 Alessandro Vanotti  ITAat 04m 22s
53 Alessandro Petacchi  ITAat 04m 23s
54 Andrea Ferrigato  ITAat 04m 25s
55 Pavel Tonkov  RUSat 04m 29s
56 Piotr Wadecki  POLat 04m 33s
57 Andrea Tonti  ITAat 04m 35s
58 Julio Alberto Perez Cuapio  MEXat 04m 37s
59 Giuseppe Di Grande  ITAat 04m 39s
60 Daniel Schnider  SUIat 04m 42s
61 Mauro Gerosa  ITAat 04m 43s
62 Angelo Furlan  ITAat 04m 47s
63 Volodymyr Bileka  UKRat 04m 57s
64 Robert Förster  GERat 04m 59s
65 Daniele Pietropolli  ITAat 05m 03s
66 Dean Podgornik  SLOat 05m 04s
67 Marco Fertonani  ITAat 05m 05s
68 Juan Gomis López  ESPat 05m 08s
69 Andrei Hauptman  SLOat 05m 09s
70 Francis Mourey  FRAat 05m 11s
71 Fortunato Baliani  ITAat 05m 14s
72 Charles Wegelius  GBRat
73 Eddy Mazzoleni  ITAat 05m 16s
74 Michele Gobbi  ITAat 05m 18s
75 Volodymir Gustov  UKRat 05m 22s
76 Maxim Rudenko  UKRat 05m 26s
77 Bo Hamburger  DENat 05m 28s
78 Jacky Durand  FRAat
79 Aart Vierhouten  NEDat 05m 29s
80 Geert Verheyen  BELat
81 Ief Verbrugghe  BELat 05m 31s
82 Niki Aebersold  SUIat
83 Florent Brard  FRAat 05m 33s
84 Gorazd Stangelj  SLOat 05m 35s
85 Giuseppe Muraglia  ITAat
86 Igor Pugaci  MDAat 05m 37s
87 Gabriele Colombo  ITAat 05m 40s
88 Dario Andriotto  ITAat 05m 41s
89 Gianluca Sironi  ITAat 05m 42s
90 Matteo Tosatto  ITAat
91 Andris Nauduzs  LATat 05m 43s
92 Nico Sijmens  BELat 05m 46s
93 Gert Steegmans  BELat 05m 52s
94 Alberto Ongarato  ITAat
95 Fred Rodriguez  USAat 05m 54s
96 Crescenzo D'Amore  ITAat 05m 57s
97 Uros Murn  SLOat 05m 58s
98 Ruggero Borghi  ITAat 06m 04s
99 Alexandre Usov  BLRat 06m 06s
100 Marcel Strauss  SUIat 06m 13s
101 Steve Zampieri  SUIat 06m 14s
102 Philippe Schnyder  SUIat
103 Mariano Piccoli  ITAat 06m 16s
104 Michael Albasini  SUIat 06m 17s
105 Giovanni Lombardi  ITAat 06m 19s
106 Rubén Alveiro Marin Valencia  COLat
107 Ján Svorada  CZEat
108 Alessandro Spezialetti  ITAat 06m 21s
109 Nicolas Fritsch  FRAat 06m 22s
110 Trent Wilson  AUSat 06m 24s
111 Leonardo Scarselli  ITAat 06m 31s
112 Marco Serpellini  ITAat 06m 32s
113 Robbie McEwen  AUSat 06m 37s
114 Oscar Pozzi  ITAat 06m 40s
115 Graziano Gasparre  ITAat
116 Boštjan Mervar  SLOat 06m 44s
117 Nicola Loda  ITAat 06m 45s
118 Rubén Lobato Elvira  ESPat 06m 51s
119 Manuele Mori  ITAat 06m 58s
120 Luciano André Pagliarini Mendonça  BRAat 07m 05s
121 Scott Davis  AUSat 07m 06s
122 Renzo Mazzoleni  ITAat 07m 12s
123 Christophe Detilloux  BELat 07m 14s
124 Nicolas Vogondy  FRAat 07m 16s
125 Paolo Fornaciari  ITAat 07m 17s
126 Marco Zanotti  ITAat 07m 19s
127 Matthew Wilson  AUSat 07m 25s
128 Igor Astarloa Ascasibar  ESPat 07m 26s
129 Ellis Rastelli  ITAat 07m 32s
130 Luca Mazzanti  ITAat 07m 33s
131 Oscar Mason  ITAat 07m 39s
132 Oliver Zaugg  SUIat 07m 41s
133 Paolo Lanfranchi  ITAat 07m 44s
134 Daniele Righi  ITAat 07m 46s
135 Mario Scirea  ITAat 07m 58s
136 Domenico Gualdi  ITAat 08m 04s
137 Martin Derganc  SLOat 08m 06s
138 Alberto Loddo  ITAat 08m 20s
139 Gabriele Bosisio  ITAat
140 Fabian Wegmann  GERat 08m 21s
141 Simone Cadamuro  ITAat 08m 29s
142 Leonardo Giordani  ITAat 08m 30s
143 Nick Gates  AUSat 08m 34s
144 Giancarlo Ginestri  ITAat 08m 40s
145 Simone Masciarelli  ITAat 09m 18s
146 Sven Montgomery  SUIat 09m 29s
147 Radoslav Rogina  CROat 09m 36s
148 Zoran Klemencic  SLOat 09m 52s
149 Gorik Gardeyn  BELat 09m 56s
150 Mario Manzoni  ITAat 10m 06s
151 Corrado Serina  ITAat 10m 24s
152 Alejandro Alberto Borrajo  ARGat 10m 46s

  Result Details:


  Add an image