1 3 TEUTENBERG Ina Yoko TCW 2h 58' 18'' à 00' 00''
2 55 BRONZINI Giorgia GAU 2h 58' 18'' à 00' 00''
3 145 VAN VLEUTEN Annemiek ARC 2h 58' 18'' à 00' 00''
4 42 BACCAILLE Monia VAD 2h 58' 18'' à 00' 00''
5 141 VOS Marianne ARC 2h 58' 18'' à 00' 00''
6 4 VISSER Adrie TCW 2h 58' 18'' à 00' 00''
7 11 ARMISTEAD Elizabeth* CWT 2h 58' 18'' à 00' 00''
8 65 LELEIVYTE Rasa* SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
9 101 BROUN Kirsty AUS 2h 58' 18'' à 00' 00''
10 52 BRAS Martine GAU 2h 58' 18'' à 00' 00''
11 121 MUSTONEN Sara HPU 2h 58' 18'' à 00' 00''
12 22 NUMAINVILLE Joelle CAN 2h 58' 18'' à 00' 00''
13 115 JEULAND Pascale FUT 2h 58' 18'' à 00' 00''
14 54 KUCHINSKAYA Elena GAU 2h 58' 18'' à 00' 00''
15 131 SWART Carla MTW 2h 58' 18'' à 00' 00''
16 16 DÜSTER Sarah CWT 2h 58' 18'' à 00' 00''
FERRIER BRUNEAU FUT
Christel
17 111 2h 58' 18'' à 00' 00''
18 135 TAYLOR Cherise* MTW 2h 58' 18'' à 00' 00''
BURCHENKOVA FEN
Alexandra*
19 72 2h 58' 18'' à 00' 00''
20 64 KOZONCHUK Oxana* SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
21 51 PUCINSKAITE Edita GAU 2h 58' 18'' à 00' 00''
22 63 ZABELINSKAIA Olga SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
23 112 BEVERIDGE Julie* FUT 2h 58' 18'' à 00' 00''
24 81 LESUEUR Mélodie* ESG 2h 58' 18'' à 00' 00''
25 113 CANUEL Karol-Ann* FUT 2h 58' 18'' à 00' 00''
26 124 WAERSTED Fröydis HPU 2h 58' 18'' à 00' 00''
27 2 ARNDT Judith TCW 2h 58' 18'' à 00' 00''
28 13 BECKER Charlotte CWT 2h 58' 18'' à 00' 00''
29 71 BUBNENKOVA Svetlana FEN 2h 58' 18'' à 00' 00''
30 122 BRENNAUER Lisa* HPU 2h 58' 18'' à 00' 00''
31 6 FAHLIN Emilia* TCW 2h 58' 18'' à 00' 00''
32 104 DUNN Megan* AUS 2h 58' 18'' à 00' 00''
33 25 LOGAN-SPENGER Heather CAN 2h 58' 18'' à 00' 00''
34 74 BOYARSKAYA Natalia FEN 2h 58' 18'' à 00' 00''
35 61 CILVINAITE Inga SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
36 123 SÖDERBERG Isabelle* HPU 2h 58' 18'' à 00' 00''
37 136 VAN JAARSVELD Karien MTW 2h 58' 18'' à 00' 00''
38 62 FORESI Lorena* SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
39 143 TABAK Noortje* ARC 2h 58' 18'' à 00' 00''
40 1 ANDERSON Kimberly TCW 2h 58' 18'' à 00' 00''
41 105 NEYLAN Rachel AUS 2h 58' 18'' à 00' 00''
42 21 WILLOCK Erinne CAN 2h 58' 18'' à 00' 00''
43 102 RHODES Alexis AUS 2h 58' 18'' à 00' 00''
44 66 PATUZZO Eleonora* SAF 2h 58' 18'' à 00' 00''
45 142 GUNNEWIJK Loes ARC 2h 58' 18'' à 00' 00''
46 103 SPRATT Amanda AUS 2h 58' 18'' à 00' 00''
Pl Dos Nom Eq. Temps Ecart
47 41 ANTOSHINA Tatiana VAD 2h 58' 43'' à 00' 25''
48 35 BLANQUEFORT Emilie* FRA 2h 58' 46'' à 00' 28''
49 106 GILLOW Shara AUS 2h 58' 46'' à 00' 28''
50 91 GAO Min GPC 2h 58' 46'' à 00' 28''
51 133 DE GROOT Robyn MTW 2h 58' 46'' à 00' 28''
52 46 VYSOTSKA Eivgenia VAD 2h 58' 46'' à 00' 28''
53 86 FOURNIER Roxane* ESG 2h 58' 46'' à 00' 28''
54 94 SHEN Fan Li* GPC 2h 58' 46'' à 00' 28''
55 5 KELLER Luise TCW 2h 58' 46'' à 00' 28''
56 146 KANIS Janneke ARC 2h 58' 46'' à 00' 28''
57 84 HORGAN Siobhan ESG 2h 58' 46'' à 00' 28''
58 82 MAJERUS Christine ESG 2h 58' 46'' à 00' 28''
59 116 MERLOT Emmanuelle FUT 2h 58' 46'' à 00' 28''
60 26 GULOIEN Leah CAN 2h 58' 46'' à 00' 28''
61 85 MERMILLOD Eugenie ESG 2h 58' 46'' à 00' 28''
62 15 DECROIX Lieselot CWT 2h 58' 46'' à 00' 28''
63 83 THOMAS Beatrice ESG 2h 58' 46'' à 00' 28''
64 56 BORCHI Alessandra GAU 2h 58' 46'' à 00' 28''
65 24 RAMSDEN Denise* CAN 2h 58' 46'' à 00' 28''
66 12 SCHWAGER Patricia CWT 2h 58' 46'' à 00' 28''
VILAJOSANA ANDREU FEN
Marta
67 75 2h 58' 46'' à 00' 28''
68 126 SCHMIDT Trine* HPU 2h 58' 46'' à 00' 28''
69 73 BASTIANELLI Marta FEN 2h 58' 46'' à 00' 28''
70 45 GUDERZO Tatiana VAD 2h 58' 46'' à 00' 28''
71 44 BOZZOLO Laura VAD 2h 58' 46'' à 00' 28''
72 23 SAMPLONIUS Anne CAN 2h 58' 46'' à 00' 28''
73 125 HAHN Jacqueline* HPU 2h 59' 01'' à 00' 43''
74 114 SLAMOVA Gabriela* FUT 2h 59' 25'' à 01' 07''
75 95 WONG Wan Yiu Jamie GPC 2h 59' 25'' à 01' 07''
76 93 SHI Lina* GPC 2h 59' 25'' à 01' 07''
77 134 LAUWRENS Lylanie MTW 2h 59' 25'' à 01' 07''
78 92 LUO Xiao Ling* GPC 2h 59' 25'' à 01' 07''
79 14 RYAN Carla CWT 2h 59' 25'' à 01' 07''
80 31 AZAM Marion* FRA 3h 00' 09'' à 01' 51''
81 76 GODART Suzie FEN 3h 00' 09'' à 01' 51''
VAN DER MERWE MTW
Marissa
82 132 3h 00' 09'' à 01' 51''
83 36 LOZE Ludivine FRA 3h 00' 09'' à 01' 51''
84 34 CLOAREC Marie Laure FRA 3h 00' 09'' à 01' 51''
85 53 SUELOTTO Eleonora* GAU 3h 00' 09'' à 01' 51''
86 43 BORTOLUS Chiara* VAD 3h 00' 09'' à 01' 51''
87 144 FRANCKE Agnieta* ARC 3h 05' 07'' à 06' 49''
88 33 RIEDLE Sylvie FRA 3h 24' 05'' à 25' 47''
Abandons
32 BIANNIC Aude* FRA
Close