1
LENNERT
VAN EETVELT
LOTTO DSTNY
23 BEL 3:34:43 125.00
2
ALEKSANDR
VLASOV
BORA - HANSGROHE
28 *** 3:34:43 85.00
3
BRANDON
MCNULTY
UAE TEAM EMIRATES
26 USA 3:34:43 70.00
4
YANNIS
VOISARD
TUDOR PRO CYCLING TEAM
26 SUI 3:35:25 60.00
5
ILAN
VAN WILDER
SOUDAL QUICK-STEP
24 BEL 3:35:35 50.00
6
LUKAS
NERURKAR
EF EDUCATION - EASYPOST
21 GBR 3:35:35 40.00
7
IVAN
ROMEO ABAD
MOVISTAR TEAM
21 ESP 3:35:35 35.00
8
TOBIAS HALLAND
JOHANNESSEN
UNO-X MOBILITY
25 NOR 3:35:35 30.00
9
IGOR
ARRIETA LIZARRAGA
UAE TEAM EMIRATES
22 ESP 3:35:35 25.00
10
RUNE
HERREGODTS
INTERMARCHÉ - WANTY
26 BEL 3:36:15 20.00
11
GIOVANNI
ALEOTTI
BORA - HANSGROHE
25 ITA 3:36:15 15.00
12
RUI
COSTA
EF EDUCATION - EASYPOST
38 POR 3:36:15 10.00
13
SERGIO
SAMITIER SAMITIER
MOVISTAR TEAM
29 ESP 3:36:15 5.00
14
RAUL
GARCIA PIERNA
ARKEA-B&B HOTELS
23 ESP 3:36:15 5.00
15
LUCA
COVILI
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
27 ITA 3:36:15 5.00
16
JOAN
BOU COMPANY
EUSKALTEL-EUSKADI
27 ESP 3:36:15 3.00
17
VICTOR
DE LA PARTE GONZALEZ
EUSKALTEL-EUSKADI
38 ESP 3:36:15 3.00
18
PAUL
DOUBLE
TEAM POLTI KOMETA
28 GBR 3:36:43 3.00
19
ION
IZAGUIRRE INSAUSTI
COFIDIS
35 ESP 3:37:41 3.00
20
SIMON
CARR
EF EDUCATION - EASYPOST
26 GBR 3:38:39 3.00
21
JAMES
SHAW
EF EDUCATION - EASYPOST
28 GBR 3:38:39 3.00
22
MIKKEL NORSGAARD
BJERG
UAE TEAM EMIRATES
26 DEN 3:39:25 3.00
23
FERNANDO
BARCELO ARAGON
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
28 ESP 3:39:25 3.00
24
ANTON
PALZER
BORA - HANSGROHE
31 GER 3:39:25 3.00
25
JOHANNES
ADAMIETZ
LOTTO DSTNY
26 GER 3:39:25 3.00
26
JOHANNES
KULSET
UNO-X MOBILITY
20 NOR 3:39:25
27
KENNY
ELISSONDE
COFIDIS
33 FRA 3:39:25
28
JOKIN
MURGUIALDAY
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 ESP 3:39:25
29
PABLO
CASTRILLO ZAPATER
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 3:39:25
30
ALEX
MOLENAAR
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
25 NED 3:41:52
31
JOSE MANUEL
DIAZ GALLEGO
BURGOS-BH
29 ESP 3:41:52
32
NILS
BRUN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
24 SUI 3:41:52
33
JAKOB
SÖDERQVIST
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 SWE 3:41:52
34
MATS
WENZEL
LIDL-TREK FUTURE RACING
22 LUX 3:41:52
35
JON
AGIRRE EGAÑA
EQUIPO KERN PHARMA
27 ESP 3:41:52
36
MARTIN URIANSTAD
BUGGE
UNO-X MOBILITY
25 NOR 3:41:52
37
ALEXANDER
HAJEK
BORA - HANSGROHE
21 AUT 3:41:52
38
JULEN
ARRIOLA-BENGOA BEITIA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
23 ESP 3:41:52
39
JAUME
GUARDEÑO ROMA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
21 ESP 3:41:52
40
LARS
CRAPS
TEAM FLANDERS - BALOISE
23 BEL 3:41:52
41
SINUHE
FERNANDEZ RODRIGUEZ
BURGOS-BH
24 ESP 3:41:52
42
ALEX
MARTIN GUTIERREZ
TEAM POLTI KOMETA
24 ESP 3:41:52
43
ANDREW
VOLLMER
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
24 USA 3:41:52
44
TXOMIN
JUARISTI ARRIETA
EUSKALTEL-EUSKADI
29 ESP 3:41:52
45
ALEX
TOLIO
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
24 ITA 3:41:52
46
IKER
MINTEGI CLAVER
EUSKALTEL-EUSKADI
22 ESP 3:41:52
47
JACOB
ERIKSSON
TUDOR PRO CYCLING TEAM
25 SWE 3:41:52
48
MANUELE
TAROZZI
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
26 ITA 3:41:56
49
JONAS
WILSLY
LOTTO DSTNY
28 DEN 3:41:56
50
DRIES
DE POOTER
INTERMARCHÉ - WANTY
22 BEL 3:43:29
51
JAVIER
SERRANO RODRIGUEZ
TEAM POLTI KOMETA
23 ESP 3:43:29
52
JOSE FELIX
PARRA CUERDA
EQUIPO KERN PHARMA
27 ESP 3:43:29
53
MAURI
VANSEVENANT
SOUDAL QUICK-STEP
25 BEL 3:43:31
54
NICOLAS
ALUSTIZA GOENAGA
EUSKALTEL-EUSKADI
21 ESP 3:43:31
55
TYLER
STITES
PROJECT ECHELON RACING
26 USA 3:43:31
56
FREDERIK
WANDAHL
BORA - HANSGROHE
23 DEN 3:43:31
57
MAGNUS
KULSET
UNO-X MOBILITY
24 NOR 3:43:31
58
DAVIDE
GABBURO
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
31 ITA 3:44:39
59
ALESSANDRO
TONELLI
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
32 ITA 3:44:39
60
SAMUELE
ZOCCARATO
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
26 ITA 3:44:39
61
MATHIJS
PAASSCHENS
LOTTO DSTNY
28 NED 3:46:12
62
CALUM
JOHNSTON
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 GBR 3:46:12
63
JETSE
BOL
BURGOS-BH
35 NED 3:47:21
64
HANNES
WILKSCH
TUDOR PRO CYCLING TEAM
23 GER 3:47:35
65
OLE
THEILER
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
22 GER 3:47:35
66
LOUIS
LEIDERT
LIDL-TREK FUTURE RACING
19 GER 3:47:35
67
DYLAN
VANDENSTORME
TEAM FLANDERS - BALOISE
22 BEL 3:49:49
68
HENRI JOHANNES
APPELBAUM
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
20 GER 3:50:21
69
BENJAMIN
THOMAS
COFIDIS
29 FRA 3:50:29
70
COLE
KESSLER
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 USA 3:50:29
71
THOMAS
DE GENDT
LOTTO DSTNY
38 BEL 3:50:29
72
YENTL
VANDEVELDE
TEAM FLANDERS - BALOISE
24 BEL 3:50:29
73
UNAI
IRIBAR JAUREGI
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 3:50:29
74
PETR
KELEMEN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
24 CZE 3:50:29
75
JULEN
AMEZQUETA MORENO
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
31 ESP 3:50:29
76
NILS
POLITT
UAE TEAM EMIRATES
30 GER 3:50:29
77
UNAI
ESPARZA GARIN
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
24 ESP 3:50:29
78
UNAI
CUADRADO RUIZ DE GAUNA
EUSKALTEL-EUSKADI
27 ESP 3:50:29
79
ASIER
ETXEBERRIA ZAFRA
EUSKALTEL-EUSKADI
26 ESP 3:50:29
80
ANDREA
PIETROBON
TEAM POLTI KOMETA
25 ITA 3:50:29
81
PABLO
TORRES ARIAS
UAE TEAM EMIRATES GEN-Z
19 ESP 3:50:29
82
LUKASZ
OWSIAN
ARKEA-B&B HOTELS
34 POL 3:50:29
83
ELIE
GESBERT
ARKEA-B&B HOTELS
29 FRA 3:50:29
84
GREGOR
MÜHLBERGER
MOVISTAR TEAM
30 AUT 3:50:29
85
ANDREA
GAROSIO
TEAM POLTI KOMETA
31 ITA 3:50:29
86
IBON
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 3:50:29
87
SEBASTIAN
MORA VEDRI
BURGOS-BH
36 ESP 3:50:29
88
ANDER
OKAMIKA BENGOETXEA
BURGOS-BH
31 ESP 3:50:29
89
MARC
SOLER GIMENEZ
UAE TEAM EMIRATES
31 ESP 3:50:29
90
MATTIA
BAIS
TEAM POLTI KOMETA
28 ITA 3:50:29
91
DOMEN
NOVAK
UAE TEAM EMIRATES
29 SLO 3:50:29
92
ALBERTO
BETTIOL
EF EDUCATION - EASYPOST
31 ITA 3:50:29
93
DARREN
RAFFERTY
EF EDUCATION - EASYPOST
21 IRL 3:50:29
94
JESUS
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
34 ESP 3:50:29
95
JAVIER
ROMO OLIVER
MOVISTAR TEAM
25 ESP 3:50:29
96
RICHARD
ARNOPOL
PROJECT ECHELON RACING
32 USA 3:50:29
97
BAPTISTE
PLANCKAERT
INTERMARCHÉ - WANTY
36 BEL 3:50:29
98
TOON
CLYNHENS
TEAM FLANDERS - BALOISE
23 BEL 3:50:29
99
ANTONIO
PEDRERO LOPEZ
MOVISTAR TEAM
33 ESP 3:50:29
100
ELIAS
MARIS
TEAM FLANDERS - BALOISE
25 BEL 3:50:29
101
AKLILU
AREFAYNE
WANTY-RE UZ-TECHNORD
20 ERI 3:50:29
102
MICHAEL
VALGREN
EF EDUCATION - EASYPOST
32 DEN 3:50:29
103
HUGO
SCALA JR.
PROJECT ECHELON RACING
27 USA 3:50:29
104
JOSEBA
LOPEZ CUESTA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 ESP 3:50:29
105
MARTIN
MARCELLUSI
VF GROUP-BARDIANI CSF- FAIZANE'
24 ITA 3:50:29
106
PELAYO
SANCHEZ MAYO
MOVISTAR TEAM
24 ESP 3:50:29
107
JORGE
GUTIERREZ GONZALEZ
EQUIPO KERN PHARMA
22 ESP 3:50:29
108
PAU
LLANERAS CASAS
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
25 ESP 3:50:29
109
EWEN
COSTIOU
ARKEA-B&B HOTELS
22 FRA 3:50:29
110
PAUL
MAGNIER
SOUDAL QUICK-STEP
20 FRA 3:50:29
111
CLÉMENT
CHAMPOUSSIN
ARKEA-B&B HOTELS
26 FRA 3:50:29
112
SAMUEL
BOARDMAN
PROJECT ECHELON RACING
29 USA 3:50:29
113
PEPIJN
REINDERINK
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
22 NED 3:50:29
114
ANTONIO
ANGULO SAMPEDRO
BURGOS-BH
32 ESP 3:50:29
115
DAVID
DELGADO HIGUERUELO
BURGOS-BH
24 ESP 3:51:47
116
CAMPO
SCHMITZ
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
23 GER 3:52:29
117
ARNAUD
DEMARE
ARKEA-B&B HOTELS
33 FRA 3:52:29
118
GIJS
VAN HOECKE
INTERMARCHÉ - WANTY
33 BEL 3:52:29
119
LEANDER
VAN HAUTEGEM
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
21 BEL 3:52:29
120
ALEXIS
RENARD
COFIDIS
25 FRA 3:52:29
121
PATRICK
FRYDKJÆR
LIDL-TREK FUTURE RACING
19 DEN 3:52:29
122
JOAN ALBERT
RIERA CLAR
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
24 ESP 3:52:29
123
DAVID
DEKKER
ARKEA-B&B HOTELS
26 NED 3:52:29
124
LIAM
O BRIEN
LIDL-TREK FUTURE RACING
19 IRL 3:52:29
125
ADRIEN
PETIT
INTERMARCHÉ - WANTY
34 FRA 3:52:29
126
JACOB
SCOTT
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
29 GBR 3:52:29
127
JOSHUA
GIDDINGS
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
21 GBR 3:52:29
128
MATTIA
CATTANEO
SOUDAL QUICK-STEP
34 ITA 3:52:39
129
IDAR
ANDERSEN
UNO-X MOBILITY
25 NOR 3:53:05
130
GIANNI
MOSCON
SOUDAL QUICK-STEP
30 ITA 3:56:18
131
LINUS
SCHEITINGER
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
19 GER 3:57:03
132
LUIS-JOE
LÜHRS
BORA - HANSGROHE
21 GER 3:57:47
133
ROBIN
FROIDEVAUX
TUDOR PRO CYCLING TEAM
26 SUI 3:57:51
134
ARNAU
GILABERT VILAPLANA
ILLES BALEARS ARABAY CYCLING
22 ESP 3:57:51
135
JASPER
DEJAEGHER
TEAM FLANDERS - BALOISE
23 BEL 3:57:51
136
RASMUS BØGH
WALLIN
UNO-X MOBILITY
28 DEN 3:57:51
137
DIEGO
URIARTE BELZUNEGI
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 3:57:51
138
EMIL
HERZOG
BORA - HANSGROHE
20 GER 3:57:51
139
LAURENT
GERVAIS
PROJECT ECHELON RACING
27 CAN 3:57:51
140
TORD
GUDMESTAD
UNO-X MOBILITY
23 NOR 3:57:51
141
JACOPO
GUARNIERI
LOTTO DSTNY
37 ITA 3:57:51
142
GERBEN
THIJSSEN
INTERMARCHÉ - WANTY
26 BEL 3:57:51
143
DAVIDE
CIMOLAI
MOVISTAR TEAM
35 ITA 3:57:51
144
PAUL
WRIGHT
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
26 NZL 3:57:51
145
VICTOR
VERCOUILLIE
TEAM FLANDERS - BALOISE
22 BEL 3:58:00
146
ALEXANDER
KAMP
TUDOR PRO CYCLING TEAM
31 DEN DNF
147
TOMÁŠ
BÁRTA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
25 CZE DNF
148
MATTEO
MILAN
LIDL-TREK FUTURE RACING
21 ITA DNF
149
CALEB
CLASSEN
PROJECT ECHELON RACING
23 USA DNF
150
MATTHEW
ZIMMER
PROJECT ECHELON RACING
31 USA DNF
151
JONATHAN MALTE
ROTTMANN
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
20 GER DNF
152
SEBASTIAN
NIEHUES
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
25 GER DNF
153
JAN-MARC
TEMMEN
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
22 GER DNF
154
YAGO
AGUIRRE SUBIJANA
REMBE PRO CYCLING TEAM SAUERLAND
20 ESP DNF
155
TONI
FRANZ
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
27 GER DNF
156
MARC
CLAUSS
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
26 GER DNF
157
ROBIN
FISCHER
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
30 GER DNF
158
ROMAN
DUCKERT
TEAM STORCK - METROPOL CYCLING
22 GER DNF
Races
Close