1
JACK
ROOTKIN-GRAY
SAINT PIRAN
21 GBR 4:07:15 40.00
2
MAGNUS BAK
KLARIS
RESTAURANT SURI - CARL RAS
27 DEN 4:07:15 30.00
3
RASMUS BØGH
WALLIN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
27 DEN 4:07:29 25.00
4
PATRYK
STOSZ
VOSTER ATS TEAM
29 POL 4:07:29 20.00
5
SEBASTIAN
NIELSEN
TEAM COLOQUICK
23 DEN 4:07:30 15.00
6
ANTON H
STENSBY
TEAM COOP - REPSOL
22 NOR 4:07:30 10.00
7
EMIL
TOUDAL
TEAM COLOQUICK
27 DEN 4:07:30 5.00
8
ÅDNE
HOLTER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
23 NOR 4:07:30 3.00
9
ZEB
KYFFIN
SAINT PIRAN
25 GBR 4:07:31 3.00
10
HALVOR
DOLVEN
19 NOR 4:07:31 3.00
11
CHRISTIAN
LINDQUIST
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 4:07:31
12
SIMON
BAK
TEAM COLOQUICK
23 DEN 4:07:31
13
JOHANNES
KULSET
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
19 NOR 4:07:40
14
ROBIN
SKIVILD
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
22 DEN 4:08:29
15
JACOB
SCHEBYE
23 DEN 4:08:29
16
VICTOR
ENGGAARD
TEAM COLOQUICK
22 DEN 4:08:30
17
DANIEL SMAJKIC
ÅRNES
23 NOR 4:08:30
18
HÅKON LUNDER
AALRUST
TEAM COOP - REPSOL
25 NOR 4:08:48
19
OLIVER
AUKLAND
19 NOR 4:08:50
20
KRISTOFFER M
SKJERPING
30 NOR 4:08:50
21
CEDRIK BAKKE
CHRISTOPHERSEN
TEAM COOP - REPSOL
22 NOR 4:09:08
22
MACIEJ
PATERSKI
VOSTER ATS TEAM
37 POL 4:09:08
23
LUDVIK ASPELUND
HOLSTAD
25 NOR 4:09:20
24
MADS-EMIL DUPONT
HOUGAARD
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 4:09:42
25
FREDERIK
JENSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
24 DEN 4:09:45
26
MATIAS
MALMBERG
MALOJA PUSHBIKERS
23 DEN 4:09:45
27
FABIAN
STEININGER
MALOJA PUSHBIKERS
23 AUT 4:09:45
28
OLAV
HJEMSAETER
24 NOR 4:09:45
29
OLE JAKOB
HAUGEN
29 NOR 4:09:45
30
IVER JOHAN
KNOTTEN
25 NOR 4:09:45
31
JAKOB
EGHOLM
RESTAURANT SURI - CARL RAS
25 DEN 4:09:45
32
EIRIK
LUNDER
TEAM COOP - REPSOL
24 NOR 4:09:45
33
MAGNUS
WÆHRE
TEAM COOP - REPSOL
21 NOR 4:09:45
34
KEVIN
BIEHL
19 DEN 4:09:45
35
JOAKIM
FRAFJORD
23 NOR 4:09:45
36
ACKE
DAHLBLOM
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
19 SWE 4:09:45
37
SEBASTIAN
RYTTERSGAARD
BHS-PL BETON BORNHOLM
24 DEN 4:09:45
38
OLIVER
KNUDSEN
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
24 DEN 4:09:45
39
SEBASTIAN
ANDREASSON
BHS-PL BETON BORNHOLM
21 DEN 4:09:45
40
PATRICK
REISSI
MALOJA PUSHBIKERS
29 GER 4:09:45
41
SVERRE
LITLERE
20 NOR 4:09:45
42
TOBIAS
SVARRE
TEAM COLOQUICK
19 DEN 4:09:45
43
MAGNUS
NIELSEN
TEAM COLOQUICK
20 DEN 4:09:45
44
ERIC
PEDERSEN
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
20 SWE 4:09:45
45
PEDER ANTONI
GRAVÅS
21 NOR 4:09:45
46
SEBASTIAN ROBLES
LARSEN
20 NOR 4:09:45
47
DAVID
DUBE
TEAM SKYLINE
24 CAN 4:09:45
48
SEBASTIAN
DREYER HELDAHL
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 NOR 4:09:45
49
ALEXANDRU-IONUT
ANTONIU
28 ROU 4:09:45
50
VETLE TORIN
ESKEDAL
20 NOR 4:09:45
51
GUSTAV
DAHL
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 4:09:45
52
JULIEN
GAGNE
TEAM SKYLINE
29 CAN 4:09:45
53
MADS
MONDRUP
26 DEN 4:09:59
54
PAUL
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
25 GER 4:09:59
55
KRISTIAN
KLEVGÅRD
XSPEED UNITED CONTINENTAL
30 NOR 4:10:36
56
BRADLEY
SYMONDS
SAINT PIRAN
26 GBR 4:10:36
57
HENRIK
PEDERSEN
TEAM COLOQUICK
19 DEN 4:11:09
58
JONATHAN
AHLSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
21 SWE 4:11:15
59
JAKUB
MURIAS
VOSTER ATS TEAM
25 POL 4:11:23
60
SIMON
DALBY
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
20 DEN 4:11:27
61
MAGNUS
BRYNSRUD
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
23 NOR 4:11:27
62
KALLE PETTER BRODAHL
KVAM
TEAM COOP - REPSOL
20 NOR 4:12:04
63
DANIEL
VOLD
21 NOR 4:12:23
64
MAGNUS
SØRBØ
21 NOR 4:12:23
65
MARTIN
SZOKODY
24 DEN 4:12:23
66
HANNES
BERGSTRÖM FRISK
28 SWE 4:12:23
67
VIKTOR
LYCHOU
22 SWE 4:12:23
68
TOBIAS
HANSEN
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
21 DEN 4:12:57
69
MATHIAS
BREGNHØJ
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
28 DEN 4:12:57
70
KASPER STEEN
ENSTAD
22 NOR 4:13:31
CARL
ÅHNBERG
28 SWE DNF
DAN
ARNESEN
23 NOR DNF
BRAGE
AULSTAD
25 NOR DNF
MORTHEN WANG
BAKSAAS
19 NOR DNF
ANDERS
BJØRGEENGEN
31 NOR DNF
PIOTR
BROZYNA
VOSTER ATS TEAM
28 POL DNF
ANDERS
BRUUN
26 DEN DNF
CHRISTIAN EDELSTEEN
BUYLE
24 NOR DNF
RASMUS
DEDENROTH
39 NOR DNF
EVEN LYSTAD
DYBWAD
19 NOR DNF
ERIK
EKMAN
19 SWE DNF
CHRISTOFFER
ELLINGSEN
25 NOR DNF
FREDRIK NORDAHL
FLØISVIK
20 NOR DNF
EIVIND BROHOLT
FOUGNER
20 NOR DNF
MAGNUS
FRYDENLUND
27 NOR DNF
JACOB DEGN
FRYLAND
20 DEN DNF
DAVID
GABRICK
TEAM SKYLINE
20 USA DNF
DANIEL
GOMES PINTO
34 SWE DNF
MATEUSZ
GRABIS
VOSTER ATS TEAM
29 POL DNF
SANDER
GRANBERG
19 NOR DNF
MARK
GROENEVELD
XSPEED UNITED CONTINENTAL
20 NED DNF
SANDER
GYSLAND
19 NOR DNF
AMUND
HAAKONSEN
TEAM COOP - REPSOL
23 NOR DNF
DAN ERIK
HANSEN
35 NOR DNF
MARTIN SOLHAUG
HANSEN
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
20 NOR DNF
SINDRE
HANSEN
19 NOR DNF
KASPER KJØNÅS
HEGGØ
20 NOR DNF
MALTE
HELLERUP
19 DEN DNF
SANDER
HOLLA
20 NOR DNF
PETTER ELIAS SVALENG
JAKOBSEN
20 NOR DNF
NIKOLAI
JENSEN
19 NOR DNF
ANDRE
JOHANSEN
27 NOR DNF
FREDRIK
JOHANSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
29 SWE DNF
LUCAS
JOWETT
SAINT PIRAN
19 GBR DNF
CARL
KAGEVI
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
21 SWE DNF
SIGVE
KATTEM
21 NOR DNF
CIAN
KEOGH
TEAM SKYLINE
24 IRL DNF
MARCUS
KORSNES
22 NOR DNF
JØRGEN
KORSTAD
24 NOR DNF
DANIEL
KOSZELA
XSPEED UNITED CONTINENTAL
27 CAN DNF
ADRIAN
KVERNBRÅTEN
20 NOR DNF
MATHIAS ALEXANDER E.
LARSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
24 DEN DNF
ADAM
LEWIS
SAINT PIRAN
28 GBR DNF
RASMUS
LINDBJERG
23 DEN DNF
ERLEND
LITLERE
23 NOR DNF
GUSTAV
LOVIDIUS
19 SWE DNF
BOAS
LYSGAARD
BHS-PL BETON BORNHOLM
19 DEN DNF
JACOB
MADSEN
34 DEN DNF
FILIP
MÅRD
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
20 SWE DNF
TORALF RYDNINGEN
MARTINSEN
21 NOR DNF
NIKOLAJ
MENGEL
BHS-PL BETON BORNHOLM
21 DEN DNF
FELIX JAMES
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
26 NZL DNF
KEVIN ANDRE SANDLI
MESSEL
19 NOR DNF
OSCAR
MUNK-OLSEN
20 DEN DNF
TRULS
NORDHAGEN
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
21 NOR DNF
SVEINUNG
ORSTAD
34 NOR DNF
KRZYSZTOF
PARMA
VOSTER ATS TEAM
36 POL DNF
AXEL
PERSMEEN
19 SWE DNF
TIM EDVARD MECHTCHANSKI HYLD
PETTERSEN
21 NOR DNF
NICKLAS
RASMUSSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
26 DEN DNF
THOMAS
REM
37 NOR DNF
WILLIAM
ROBERTS
SAINT PIRAN
25 GBR DNF
BARTOSZ
RUDYK
VOSTER ATS TEAM
25 POL DNF
SINDRE
SAGBAKKEN
22 NOR DNF
JAAKKO
SILLANKORVA
XSPEED UNITED CONTINENTAL
23 FIN DNF
TOBIAS
SKRETTING
19 NOR DNF
VETLE
SLEMDAHL
20 NOR DNF
KASPER VIBERG
SØGAARD
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
22 DEN DNF
JAMES
SOMERFIELD
XSPEED UNITED CONTINENTAL
35 GBR DNF
JØRGEN WERGELAND
SONGSTAD
21 NOR DNF
HALVOR
SØRBØ
19 NOR DNF
JONAS
SØRENSEN
22 DEN DNF
LUKAS
SØRENSEN
20 DEN DNF
ALBIN
STÅLBERG
22 SWE DNF
SVERRE SCHØYEN
STIANSEN
20 NOR DNF
SANDER NISTAD
STIEN
19 NOR DNF
BRETT
STOPPA
XSPEED UNITED CONTINENTAL
22 CAN DNF
JOACHIM
STRINDIN
30 NOR DNF
GEIR KRISTIAN
TEIGLAND
30 NOR DNF
EVEN
THORVALDSEN
20 NOR DNF
FREDRIK
TØIEN
36 NOR DNF
CHAZ
TURMON
TEAM SKYLINE
33 USA DNF
ULRIK
TVEDT
20 NOR DNF
LUKAS
VERNERSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
21 SWE DNF
JACOB
VESTERGAARD
21 DEN DNF
TRYGVE ARVESEN
VESTRE
19 NOR DNF
SONDRE AARSBOG
WEISETH
20 NOR DNF
TORD AASGAARD
WIKANDER
19 NOR DNF
CASPER
HOPE
20 NOR DNS
MARTIN
PEDERSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
25 DEN DNS
STEPHEN
PIMENTEL
TEAM SKYLINE
25 USA DNS
Close