1
DE MEYER SENNE
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19960529 ELITE2
2H39´20"
2
BOUTS JENS
EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19980313 ELITE2
2H39´20"
3
HILLEN MICHIEL
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19990629 U23
2H39´20"
4
DEVOS HAN
URBANO CYCLING TEAM
BEL19970901 ELITE2
2H39´20"
5
HABETS JORDAN
UNITED C.T.
NED20011115 U23
2H39´20"
6
LEMMENS SANDER
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19991208 U23
2H39´20"
7
DE JAEGER ARTHUR
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20020604 U23
2H39´20"
8
LAGROU STAN
URBANO CYCLING TEAM
BEL20020205 U23
2H39´20"
9
PHILIPS JONAS
URBANO CYCLING TEAM
BEL19920526 ELITE2
2H39´20"
10
WEIFENBACH ALEXANDER
TEAM COLONIA KIDS
GER19000101 ELITE MEN
2H39´20"
11
JACOBS ARNE
TWC TEMPO
NED19971025 ELITE2
2H39´20"
12
JORDENS JARNO
STAGECO CYCLING TEAM
BEL20000510 U23
2H39´32"
+0´12"
13
PEELAERS JEFF
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19920930 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
14
TEMMERMAN JASPER
CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19931006 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
15
BAUMANN KIAN
RV KOMET DELIA 09 E.V.
GER19971221 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
16
DEKONING FABRIZIO
DOVY KEUKENS - FCC
BEL19980910 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
17
GOOSSENS SIMON
INDIVIDUEEL
BEL19990915 U23
2H39´32"
+0´12"
18
VERBEECK DAG
URBANO CYCLING TEAM
BEL20020523 U23
2H39´32"
+0´12"
19
VANCAMPENHOUT IGNACE
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19960522 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
20
KLEIN LENNART
TEAM COLONIA KIDS
GER19000101 ELITE MEN
2H39´32"
+0´12"
21
COPPELMANS WESSEL
TWC HET SNELLE WIEL
NED19991203 U23
2H39´32"
+0´12"
22
CLÉ BRENT
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19951023 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
23
PAUWELS TIJL
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19980824 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
24
RIETJENS SANDER
BASSO TEAM FLANDERS
BEL19980418 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
25
VERHEYDEN JORIS
TEL & CO MTB TEAM
BEL19801026 MASM
2H39´32"
+0´12"
26
HEYMANS JONAS
TEAM SIKTIVITY
BEL19860829 EL319+
2H39´32"
+0´12"
27
VAN ROY TRISTAN
STAGECO CYCLING TEAM
BEL20020130 U23
2H39´32"
+0´12"
28
DEJONGHE LEN
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013 U23.C
2H39´32"
+0´12"
29
WYDOOGHE JARON
INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL19971002 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
30
PONSAERTS THIBAUT
LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM
BEL20000621 U23
2H39´32"
+0´12"
31
DEBAELE JORRE
TEAM ANARTO - SVK
BEL20010907 U23
2H39´32"
+0´12"
32
GREENWOOD JOSHUA
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL20010322 U23
2H39´32"
+0´12"
33
DE LAAT JASPER
TWC TEMPO
NED19940217 ELITE MEN
2H39´32"
+0´12"
34
CLYNEN RHUNE
UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20021014 U23
2H39´32"
+0´12"
35
HUYBS LENNERT
UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20021121 U23
2H39´32"
+0´12"
36
DE LAET TOMAS
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010721 U23
2H39´32"
+0´12"
37
SCHYNS TOM
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL20010116 U23
2H39´32"
+0´12"
38
GOOSSENS ROB
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19991112 U23
2H39´32"
+0´12"
39
GROSEMANS DAAN
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010619 U23
2H39´32"
+0´12"
40
JACOBS TUUR
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL20020128 U23
2H39´32"
+0´12"
41
BORGERS GILLES
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981010 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
42
VAN RILLAER WITSE
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20000522 U23
2H39´32"
+0´12"
43
KRZANICH JAMES
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
NZL19990522 U23
2H39´32"
+0´12"
44
DE LEEUW WARD
URBANO CYCLING TEAM
BEL20020718 U23
2H39´32"
+0´12"
45
MERTENS THIJS
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19970508 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
46
REYNAERTS WIM
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19950512 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
47
PAULY ETHAN
TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20001108 U23
2H39´32"
+0´12"
48
STEVENS TIMOTHY
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19890326 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
49
GERRITSMA BOUKE
OWC OLDENZAAL
NED19960904 EL.CZC
2H39´32"
+0´12"
50
VAN DER WAL TIMON
RTC GROENEWOUD
NED19981221 U23
2H39´32"
+0´12"
51
THEUWS BARTJE
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20020217 U23
2H39´32"
+0´12"
52
BRESSELEERS JONAS
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19990917 U23
2H39´32"
+0´12"
53
GYS JENS
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19890326 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
54
BLOEMEN TRISTAN
TEAM SIKTIVITY
BEL19941223 EL319+
2H39´32"
+0´12"
55
VERWAEST KEVIN
TEAM ANARTO - SVK
BEL19890106 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
56
HAPPEL SIMON
GER19920624 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
57
AIDEL ANDREAS BRANDT
TEAM COLOQUICK
DEN19960408 ELITE
2H39´32"
+0´12"
58
VERHEYEN NILS
URBANO CYCLING TEAM
BEL20020104 U23
2H39´32"
+0´12"
59
VAN GESTEL SIDNEY
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010608 U23
2H39´32"
+0´12"
60
DE LOORE DYLAN
INDIVIDUEEL
BEL19920330 EL319+
2H39´32"
+0´12"
61
FRONER AXEL
TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20010913 U23
2H39´32"
+0´12"
62
JORIS ANDY
INDIVIDUEEL
BEL19830920 MASM
2H39´32"
+0´12"
63
VAN DEN BOSSCHE ANGELO
VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19961118 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
64
VAN LOOVEREN THIJS
MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL20020603 U23
2H39´32"
+0´12"
65
VAN POPPEL ROBIN
NED20020419 U23
2H39´32"
+0´12"
66
LADANG MIGUEL
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20020225 U23
2H39´32"
+0´12"
67
HANEGRAAF STIJN
WV SCHIJNDEL
NED20020415 U 23
2H39´32"
+0´12"
68
CUMPS RUBEN
TEAM SIKTIVITY
BEL19930106 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
69
HUBRECHTS SANDER
INDIVIDUEEL
BEL20020213 U23
2H39´32"
+0´12"
70
VAN LAER JAN
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19990101 U23
2H39´32"
+0´12"
71
LOMAN MATHIJS
TWC MAASLANDSTER
NED19991216 U23
2H39´32"
+0´12"
72
JANSSENS NICO
TEAM SIKTIVITY
BEL19870728 EL319+
2H39´32"
+0´12"
73
GERITS VINCE
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19970926 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
74
PEMEN DOLF
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20000522 U23.C
2H39´32"
+0´12"
75
SEGERS JOREN
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19911112 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
76
BREUGELMANS MICHIEL
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19970419 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
77
VAN BELLINGEN GERRIT
VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL20001203 U23
2H39´32"
+0´12"
78
SNYERS JARI
INDIVIDUEEL
BEL19970504 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
79
SCHOEVAERS WARD
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19970829 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
80
VAN ROY STIJN
TEAM SIKTIVITY
BEL19890810 EL319+
2H39´32"
+0´12"
81
FIERENS WIETSE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19971009 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
82
HEYNS NILS
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19910126 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
83
DE CAERLÉ GINO
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19930423 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
84
CANT JELLE
INDIVIDUEEL
BEL19920619 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
85
VERBEECK GLENN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19970629 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
86
WIELANDT SVEN
DCR CYCLING TEAM
BEL19861025 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
87
HEINEN CLAUDIO
SCUDERIA SUEDSTADT
GER19000101 Elite Amateure
2H39´32"
+0´12"
88
ANDRIEU MAXIM
MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL19970417 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
89
VAN DE PUTTE VICTOR
UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20020520 U23
2H39´32"
+0´12"
90
DIELEMAN MICHIEL
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19900429 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
91
PAUWELS SANDER
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL19961230 EL319+
2H39´32"
+0´12"
92
MINNART DYLAN
INDIVIDUEEL
BEL19970511 EL319+
2H39´32"
+0´12"
93
VAN ROY SIMON
TEAM SIKTIVITY
BEL19860729 EL319+
2H39´32"
+0´12"
94
DE RAEDT ARNE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020719 U23
2H39´32"
+0´12"
95
COPUS NATHAN
CD ACADEMY ASBL
BEL20010312 U23
2H39´32"
+0´12"
96
HOUTMEYERS THOMAS
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20000803 U23
2H39´32"
+0´12"
97
STEENBAKKERS JORDI
TWC HET SNELLE WIEL
NED19981117 U23
2H39´32"
+0´12"
98
VAN KAPPEL GEERT
GRC JAN VAN ARCKEL
NED20010930 U23
2H39´32"
+0´12"
99
DEPRÉ JONAS
INDIVIDUEEL
BEL19910131 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
100
ARNOUTS BRENT
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010702 U23
2H39´32"
+0´12"
101
DE OST JARNE
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19950720 ELITE2
2H39´32"
+0´12"
DNF
VAN DEN DOEL CARL
TEAM SIKTIVITY
NED20020430 EL319+
DNF
DNF
MATHIJS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020227 U23
DNF
DNF
GOFFART JORDI
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20020802 U23
DNF
DNF
ADRIAANS BOWEN
W.C.L. BERGKLIMMERS
NED20010913 U23
DNF
DNF
VAN VLERKEN MARIJN
RTC BUITENLUST
NED20020415 U23
DNF
DNF
JORDENS JULES
VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20021203 U23
DNF
DNF
DENOYETTE LOÏC
INDIVIDUEEL
BEL20010420 U23
DNF
DNF
TIMMERS LARS
STAGECO CYCLING TEAM
NED19990629 U23
DNF
DNF
MARTENS SEPPE
VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20020125 U23
DNF
DNF
GILLES FLORENT
CD ACADEMY ASBL
BEL20010531 U23
DNF
DNF
HUYBRECHTS SANDER
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20010502 U23
DNF
DNF
CLAUWAERT MAARTEN
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL20000526 U23
DNF
DNF
SWERTS JELLE
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20021219 U23
DNF
DNF
PEMEN DIEDERIK
URBANO CYCLING TEAM
BEL19980911 ELITE2
DNF
DNF
RENTMEESTERS JORRE
INDIVIDUEEL
BEL19980614 ELITE2
DNF
DNF
VAN DE VYVER GREG
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL19921207 ELITE2
DNF
DNF
PEETERS WARRE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020615 U23
DNF
Close