1 52 HAYTER Ethan
GBR
INEOS GRENADIERS 23 4:48:43 20
2 241 RODRIGUES João
POR
W52 / FC PORTO 27 4:48:43 10
3 95 LASTRA MARTINEZ Jonathan
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 4:48:43 5
4 142 GESBERT Elie
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 26 4:48:47
5 53 SOSA CUERVO Ivan Ramiro
COL
INEOS GRENADIERS 24 4:48:52
6 54 HENAO GOMEZ Sebastian
COL
INEOS GRENADIERS 28 4:49:03
7 246 ANTUNES Amaro
POR
W52 / FC PORTO 31 4:49:13
8 61 EIKING Odd Christian
NOR
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 27 4:49:17
9 222 FERNANDES Luís
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 34 4:49:18
10 15 PRODHOMME Nicolas
FRA
AG2R CITROEN TEAM 24 4:49:18
11 101 DIAZ GALLEGO Jose Manuel
ESP
DELKO 26 4:49:20
12 171 FIGUEIREDO Frederico
POR
EFAPEL 30 4:49:20
13 147 BOUET Maxime
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 35 4:49:20
14 104 FERNANDEZ CRUZ Delio
ESP
DELKO 35 4:49:20
15 244 BRANDÃO Jóni
POR
W52 / FC PORTO 32 4:49:23
16 81 NAVARRO GARCIA Daniel
ESP
BURGOS-BH 38 4:49:23
17 112 MORENO SANCHEZ Ivan
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 4:49:25
18 32 ASGREEN Kasper
DEN
DECEUNINCK - QUICK-STEP 26 4:49:27
19 187 QUINN Sean
USA
HAGENS BERMAN AXEON 21 4:49:31
20 67 ZIMMERMANN Georg
GER
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24 4:49:45
21 124 BOU COMPANY Joan
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 4:49:46
22 192 FONTE César
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 35 4:49:48
23 132 ROSSKOPF Joseph
USA
RALLY CYCLING 32 4:49:48
24 186 RICCITELLO Matthew
USA
HAGENS BERMAN AXEON 19 4:49:48
25 162 MARQUE PORTO Alejandro
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 40 4:49:48
26 145 GUERNALEC Thibault
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 24 4:49:48
27 114 MARQUEZ ROMAN Marti
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 4:49:48
28 231 SILVA Joaquim
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 29 4:49:48
29 43 LE GAC Olivier
FRA
GROUPAMA - FDJ 28 4:49:48
30 214 DEL PINO CORROCHANO Jesus
ESP
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 31 4:49:48
31 181 ANDRADE Pedro
POR
HAGENS BERMAN AXEON 21 4:49:48
32 233 ANTUNES Tiago
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 24 4:50:10
33 164 DUARTE Emanuel
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 24 4:50:15
34 245 FERNANDES José
POR
W52 / FC PORTO 26 4:50:32
35 96 MARTIN GALAN Sergio Roman
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 4:50:32
36 151 GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente
ESP
ANTARTE - FEIRENSE 33 4:50:32
37 14 NAESEN Oliver
BEL
AG2R CITROEN TEAM 31 4:50:37
38 141 ROSA Diego
ITA
TEAM ARKEA - SAMSIC 32 4:50:59
39 224 NUNES Hugo
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 25 4:50:59
40 213 PAREDES AVELLANEDA Cesar Nicolas
COL
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 29 4:50:59
1
2
3
4
5
1 - 40 of 173 items
41 193 GOMES Luís
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 27 4:51:37
42 227 GALLEGO RUIZ Alberto
ESP
RADIO POPULAR - BOAVISTA 31 4:51:39
43 153 AMADO Gonçalo
POR
ANTARTE - FEIRENSE 27 4:51:42
44 63 LAMMERTINK Maurits
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 31 4:52:07
45 83 EZQUERRA MUELA Jesus
ESP
BURGOS-BH 31 4:52:18
46 194 LOPES Pedro
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 4:52:51
47 73 MERTZ Remy
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 26 4:53:02
48 62 KOCH Jonas
GER
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 28 4:53:12
49 223 BENTA João
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 35 4:53:12
50 75 PAASSCHENS Mathijs
NED
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 4:53:12
51 2 ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
COL
UAE TEAM EMIRATES 22 4:53:19
52 3 GIBBONS Ryan
RSA
UAE TEAM EMIRATES 27 4:53:19
53 56 RODRIGUEZ CANO Carlos
ESP
INEOS GRENADIERS 20 4:53:29
54 137 SWIRBUL Keegan
USA
RALLY CYCLING 26 4:53:35
55 234 GONÇALVES Gaspar
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 26 4:54:08
56 212 MEIRELES Nuno
POR
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 30 4:54:38
57 24 POLITT Nils
GER
BORA - HANSGROHE 27 4:55:06
58 76 PEYSKENS Dimitri
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 30 4:56:27
59 203 MEDEIROS João
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 21 4:56:27
60 175 MORENO BAZAN Javier
ESP
EFAPEL 37 4:57:48
61 174 REIS Rafael
POR
EFAPEL 29 4:57:48
62 65 VAN POPPEL Boy
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 33 4:57:48
63 182 BARBOSA Diogo
POR
HAGENS BERMAN AXEON 21 4:57:59
64 242 MESTRE Ricardo
POR
W52 / FC PORTO 38 4:57:59
65 92 BAGÜES KALPARSORO Aritz
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 32 4:57:59
66 111 LOPEZ FUENTES Diego
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 4:57:59
67 22 KÄMNA Lennard
GER
BORA - HANSGROHE 25 4:57:59
68 51 BASSO Leonardo
ITA
INEOS GRENADIERS 28 4:58:17
69 33 BALLERINI Davide
ITA
DECEUNINCK - QUICK-STEP 27 4:58:17
70 135 MURPHY Kyle
USA
RALLY CYCLING 30 4:58:20
71 6 OLIVEIRA Rui
POR
UAE TEAM EMIRATES 25 4:58:45
72 155 SILVA Rafael
POR
ANTARTE - FEIRENSE 31 4:58:45
73 157 FERREIRA António
POR
ANTARTE - FEIRENSE 21 4:58:45
74 247 CALDEIRA Samuel
POR
W52 / FC PORTO 36 4:59:46
75 243 MESTRE Daniel
POR
W52 / FC PORTO 35 4:59:46
76 204 MACEDO João
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 20 4:59:46
77 156 FERNANDES Venceslau
POR
ANTARTE - FEIRENSE 25 4:59:46
78 217 DE LA FUENTE RASILLA David
ESP
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 40 4:59:46
79 191 CASIMIRO Henrique
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 35 4:59:46
80 215 OYARZÚN Carlos
CHI
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 40 4:59:46
1
2
3
4
5
41 - 80 of 173 items
81 85 CANAL BLANCO Carlos
ESP
BURGOS-BH 20 4:59:46
82 173 HNÍK Karel
CZE
EFAPEL 30 4:59:46
83 183 DRIZNERS Jarrad
AUS
HAGENS BERMAN AXEON 22 4:59:46
84 202 RAMALHO André
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 25 4:59:46
85 133 BROWN Nathan
USA
RALLY CYCLING 30 4:59:46
86 105 FINETTO Mauro
ITA
DELKO 36 4:59:46
87 226 SILVA Afonso
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 21 4:59:46
88 225 FREITAS Daniel
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 30 4:59:46
89 64 PLANCKAERT Baptiste
BEL
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 33 4:59:46
90 46 BRUNEL Alexys
FRA
GROUPAMA - FDJ 23 5:01:24
91 143 LOUVEL Matis
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 22 5:01:24
92 77 VANENDERT Jelle
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 36 5:02:33
93 74 MOLLY Kenny
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 5:02:33
94 122 IRIZAR LASKURAIN Julen
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 26 5:02:37
95 12 TOUZE Damien
FRA
AG2R CITROEN TEAM 25 5:04:06
96 13 JULLIEN Anthony
FRA
AG2R CITROEN TEAM 23 5:04:06
97 146 BOUDAT Thomas
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 27 5:04:06
98 163 GRIGOREV Aleksandr
RUS
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 29 5:04:06
99 134 ORONTE Emerson
USA
RALLY CYCLING 31 5:04:06
100 103 FEDELI Alessandro
ITA
DELKO 25 5:04:06
101 197 GONÇALVES Hélder
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 21 5:05:59
102 177 FERNANDES Fábio
POR
EFAPEL 19 5:05:59
103 45 VAN DEN BERG Marijn
NED
GROUPAMA - FDJ 22 5:05:59
104 185 LAVERICK Joseph
GBR
HAGENS BERMAN AXEON 21 5:05:59
105 115 VAN DER TUUK Danny
NED
EQUIPO KERN PHARMA 22 5:05:59
106 66 VAN POPPEL Danny
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 28 5:05:59
107 232 PINTO Pedro
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 21 5:05:59
108 116 ŘEPA Vojtěch
CZE
EQUIPO KERN PHARMA 21 5:05:59
109 94 IRISARRI RICON Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 26 5:05:59
110 93 GONZALEZ LOPEZ David
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 5:05:59
111 26 SCHWARZMANN Michael
GER
BORA - HANSGROHE 30 5:05:59
112 25 SCHILLINGER Andreas
GER
BORA - HANSGROHE 38 5:05:59
113 184 GARRISON Michael
USA
HAGENS BERMAN AXEON 20 5:05:59
114 91 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 32 5:06:17
115 152 SILVA Bruno
POR
ANTARTE - FEIRENSE 33 5:06:42
116 125 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 29 5:06:42
117 221 SILVA Pedro
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 20 5:06:42
118 57 WURF Cameron
AUS
INEOS GRENADIERS 38 5:06:42
119 206 SALGUEIRO Carlos
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 22 5:06:42
120 207 SALVADOR Marcelo
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 24 5:06:42
1
2
3
4
5
81 - 120 of 173 items
121 55 RIVERA VARGAS Brandon Smith
COL
INEOS GRENADIERS 25 5:06:42
122 172 DOMINGUES André
POR
EFAPEL 20 5:06:42
123 154 OLIVEIRA Fábio
POR
ANTARTE - FEIRENSE 27 5:06:42
124 211 RODRIGUES Rui
POR
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 29 5:06:42
125 72 MENTEN Milan
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 5:06:42
126 17 VAN HOECKE Gijs
BEL
AG2R CITROEN TEAM 30 5:06:42
127 42 GENIETS Kévin
LUX
GROUPAMA - FDJ 24 5:06:42
128 167 LOURENÇO Rafael
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 24 5:06:42
129 86 BOL Jetse
NED
BURGOS-BH 32 5:06:42
130 4 LAENGEN Vegard Stake
NOR
UAE TEAM EMIRATES 32 5:06:42
131 131 MANNION Gavin
USA
RALLY CYCLING 30 5:06:42
132 161 CESAR VELOSO Gustavo
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 41 5:06:42
133 166 TRUEBA DIEGO Alvaro
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 28 5:06:42
134 71 ANIOLKOWSKI Stanislaw
POL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 24 5:06:42
135 235 LINAREZ MENESES Leangel Ruben
VEN
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 24 5:06:42
136 16 SARREAU Marc
FRA
AG2R CITROEN TEAM 28 5:06:42
137 36 MØRKØV Michael
DEN
DECEUNINCK - QUICK-STEP 36 5:06:42
138 34 BENNETT Sam
IRL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 31 5:06:42
139 144 NOPPE Christophe
BEL
TEAM ARKEA - SAMSIC 27 5:06:42
140 37 VAN LERBERGHE Bert
BEL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 29 5:06:42
141 196 SOUSA José
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 5:06:42
142 165 MARTINGIL César
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 26 5:06:57
143 5 OLIVEIRA Ivo
POR
UAE TEAM EMIRATES 25 5:06:57
144 23 LAAS Martin
EST
BORA - HANSGROHE 28 5:07:01
145 21 ACKERMANN Pascal
GER
BORA - HANSGROHE 27 5:07:01
146 47 BONNET William
FRA
GROUPAMA - FDJ 39 5:07:01
147 136 JOYCE Colin
USA
RALLY CYCLING 27 5:07:12
148 31 ARCHBOLD Shane
NZL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 32 5:07:17
149 176 COSTA Fábio
POR
EFAPEL 22 5:07:29
150 44 THOMAS Benjamin
FRA
GROUPAMA - FDJ 26 5:10:01
151 97 SAEZ BENITO Hector
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 5:10:27
152 106 GROSU Eduard-Michael
ROU
DELKO 29 5:10:27
153 102 CARISEY Clément
FRA
DELKO 29 5:10:28
154 84 MULLER Gabriel
FRA
BURGOS-BH 36 5:11:08
155 87 SMIT Willem Jakobus
RSA
BURGOS-BH 29 5:12:42
156 126 ZHYHUNOU Dzmitry
BLR
EUSKALTEL - EUSKADI 25 5:12:52
157 237 LEITÃO Iúri
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 23 5:12:52
158 123 ALONSO FLORES Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 25 5:12:52
159 127 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 22 5:12:52
160 7 TROIA Oliviero
ITA
UAE TEAM EMIRATES 27 5:12:52
1
2
3
4
5
121 - 160 of 173 items
161 195 SALGADO João
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 5:12:52
162 117 SANZ UNZUE Enrique
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 32 5:12:52
163 121 ARISTI GARDOKI Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 28 5:12:52
164 107 SISKEVICIUS Evaldas
LTU
DELKO 33 5:12:52
165 113 GARCIA PIERNA Raul
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 20 5:12:52
166 27 SELIG Rüdiger
GER
BORA - HANSGROHE 32 5:12:52
167 35 JAKOBSEN Fabio
NED
DECEUNINCK - QUICK-STEP 25 5:12:52
168 41 DAVY Clément
FRA
GROUPAMA - FDJ 23 5:12:52
169 216 CONTTE Tomas
ARG
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 23 5:12:52
170 205 SCHEULEN Marvin
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 24 5:12:52
171 236 PAULINHO Pedro
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 31 5:12:52
172 11 DUVAL Julien
FRA
AG2R CITROEN TEAM 31 5:20:50
1 COSTA Rui
POR
UAE TEAM EMIRATES 35 DNF
1
2
3
4
5
161 - 173 of 173 items
gc
1 52 HAYTER Ethan
GBR
INEOS GRENADIERS 23 9:26:24 5
2 241 RODRIGUES João
POR
W52 / FC PORTO 27 9:26:24
3 95 LASTRA MARTINEZ Jonathan
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 9:26:24
4 142 GESBERT Elie
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 26 9:26:28
5 53 SOSA CUERVO Ivan Ramiro
COL
INEOS GRENADIERS 24 9:26:33
6 54 HENAO GOMEZ Sebastian
COL
INEOS GRENADIERS 28 9:26:44
7 246 ANTUNES Amaro
POR
W52 / FC PORTO 31 9:26:54
8 61 EIKING Odd Christian
NOR
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 27 9:26:58
9 222 FERNANDES Luís
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 34 9:26:59
10 15 PRODHOMME Nicolas
FRA
AG2R CITROEN TEAM 24 9:26:59
11 104 FERNANDEZ CRUZ Delio
ESP
DELKO 35 9:27:01
12 147 BOUET Maxime
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 35 9:27:01
13 101 DIAZ GALLEGO Jose Manuel
ESP
DELKO 26 9:27:01
14 244 BRANDÃO Jóni
POR
W52 / FC PORTO 32 9:27:04
15 81 NAVARRO GARCIA Daniel
ESP
BURGOS-BH 38 9:27:04
16 187 QUINN Sean
USA
HAGENS BERMAN AXEON 21 9:27:12
17 67 ZIMMERMANN Georg
GER
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24 9:27:26
18 192 FONTE César
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 35 9:27:29
19 162 MARQUE PORTO Alejandro
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 40 9:27:29
20 114 MARQUEZ ROMAN Marti
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 9:27:29
21 145 GUERNALEC Thibault
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 24 9:27:29
22 43 LE GAC Olivier
FRA
GROUPAMA - FDJ 28 9:27:29
23 231 SILVA Joaquim
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 29 9:27:29
24 112 MORENO SANCHEZ Ivan
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 25 9:27:45
25 32 ASGREEN Kasper
DEN
DECEUNINCK - QUICK-STEP 26 9:27:47
26 171 FIGUEIREDO Frederico
POR
EFAPEL 30 9:28:02
27 124 BOU COMPANY Joan
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 9:28:06
28 132 ROSSKOPF Joseph
USA
RALLY CYCLING 32 9:28:08
29 186 RICCITELLO Matthew
USA
HAGENS BERMAN AXEON 19 9:28:08
30 181 ANDRADE Pedro
POR
HAGENS BERMAN AXEON 21 9:28:08
31 151 GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente
ESP
ANTARTE - FEIRENSE 33 9:28:13
32 14 NAESEN Oliver
BEL
AG2R CITROEN TEAM 31 9:28:18
33 164 DUARTE Emanuel
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 24 9:28:35
34 141 ROSA Diego
ITA
TEAM ARKEA - SAMSIC 32 9:28:40
35 224 NUNES Hugo
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 25 9:28:40
36 96 MARTIN GALAN Sergio Roman
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 9:28:52
37 245 FERNANDES José
POR
W52 / FC PORTO 26 9:28:52
38 193 GOMES Luís
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 27 9:29:18
39 213 PAREDES AVELLANEDA Cesar Nicolas
COL
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 29 9:29:19
40 153 AMADO Gonçalo
POR
ANTARTE - FEIRENSE 27 9:29:23
1
2
3
4
5
1 - 40 of 172 items
41 83 EZQUERRA MUELA Jesus
ESP
BURGOS-BH 31 9:29:59
42 227 GALLEGO RUIZ Alberto
ESP
RADIO POPULAR - BOAVISTA 31 9:29:59
43 63 LAMMERTINK Maurits
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 31 9:30:27
44 223 BENTA João
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 35 9:30:53
45 3 GIBBONS Ryan
RSA
UAE TEAM EMIRATES 27 9:31:00
46 56 RODRIGUEZ CANO Carlos
ESP
INEOS GRENADIERS 20 9:31:10
47 194 LOPES Pedro
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 9:31:11
48 73 MERTZ Remy
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 26 9:31:22
49 75 PAASSCHENS Mathijs
NED
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 9:31:32
50 2 ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
COL
UAE TEAM EMIRATES 22 9:31:39
51 234 GONÇALVES Gaspar
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 26 9:31:49
52 137 SWIRBUL Keegan
USA
RALLY CYCLING 26 9:31:55
53 233 ANTUNES Tiago
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 24 9:32:22
54 24 POLITT Nils
GER
BORA - HANSGROHE 27 9:32:47
55 212 MEIRELES Nuno
POR
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 30 9:32:58
56 76 PEYSKENS Dimitri
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 30 9:34:47
57 203 MEDEIROS João
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 21 9:35:11
58 175 MORENO BAZAN Javier
ESP
EFAPEL 37 9:35:29
59 62 KOCH Jonas
GER
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 28 9:35:32
60 22 KÄMNA Lennard
GER
BORA - HANSGROHE 25 9:35:40
61 111 LOPEZ FUENTES Diego
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 9:35:40
62 92 BAGÜES KALPARSORO Aritz
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 32 9:35:40
63 33 BALLERINI Davide
ITA
DECEUNINCK - QUICK-STEP 27 9:35:58
64 51 BASSO Leonardo
ITA
INEOS GRENADIERS 28 9:35:58
65 182 BARBOSA Diogo
POR
HAGENS BERMAN AXEON 21 9:36:19
66 214 DEL PINO CORROCHANO Jesus
ESP
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 31 9:36:25
67 6 OLIVEIRA Rui
POR
UAE TEAM EMIRATES 25 9:36:26
68 155 SILVA Rafael
POR
ANTARTE - FEIRENSE 31 9:36:26
69 174 REIS Rafael
POR
EFAPEL 29 9:36:32
70 242 MESTRE Ricardo
POR
W52 / FC PORTO 38 9:36:43
71 135 MURPHY Kyle
USA
RALLY CYCLING 30 9:36:52
72 157 FERREIRA António
POR
ANTARTE - FEIRENSE 21 9:37:05
73 183 DRIZNERS Jarrad
AUS
HAGENS BERMAN AXEON 22 9:37:27
74 247 CALDEIRA Samuel
POR
W52 / FC PORTO 36 9:37:27
75 225 FREITAS Daniel
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 30 9:37:27
76 243 MESTRE Daniel
POR
W52 / FC PORTO 35 9:37:27
77 105 FINETTO Mauro
ITA
DELKO 36 9:37:27
78 204 MACEDO João
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 20 9:37:27
79 191 CASIMIRO Henrique
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 35 9:38:06
80 226 SILVA Afonso
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 21 9:38:06
1
2
3
4
5
41 - 80 of 172 items
81 133 BROWN Nathan
USA
RALLY CYCLING 30 9:38:18
82 202 RAMALHO André
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 25 9:38:30
83 156 FERNANDES Venceslau
POR
ANTARTE - FEIRENSE 25 9:38:52
84 173 HNÍK Karel
CZE
EFAPEL 30 9:38:52
85 65 VAN POPPEL Boy
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 33 9:39:28
86 85 CANAL BLANCO Carlos
ESP
BURGOS-BH 20 9:39:50
87 64 PLANCKAERT Baptiste
BEL
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 33 9:39:50
88 143 LOUVEL Matis
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 22 9:40:08
89 122 IRIZAR LASKURAIN Julen
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 26 9:40:18
90 77 VANENDERT Jelle
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 36 9:40:53
91 217 DE LA FUENTE RASILLA David
ESP
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 40 9:41:06
92 146 BOUDAT Thomas
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 27 9:41:47
93 103 FEDELI Alessandro
ITA
DELKO 25 9:41:47
94 13 JULLIEN Anthony
FRA
AG2R CITROEN TEAM 23 9:41:47
95 12 TOUZE Damien
FRA
AG2R CITROEN TEAM 25 9:41:47
96 163 GRIGOREV Aleksandr
RUS
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 29 9:41:47
97 134 ORONTE Emerson
USA
RALLY CYCLING 31 9:42:26
98 215 OYARZÚN Carlos
CHI
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 40 9:43:20
99 66 VAN POPPEL Danny
NED
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 28 9:43:40
100 26 SCHWARZMANN Michael
GER
BORA - HANSGROHE 30 9:43:40
101 45 VAN DEN BERG Marijn
NED
GROUPAMA - FDJ 22 9:43:40
102 184 GARRISON Michael
USA
HAGENS BERMAN AXEON 20 9:43:40
103 91 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 32 9:43:58
104 185 LAVERICK Joseph
GBR
HAGENS BERMAN AXEON 21 9:44:19
105 115 VAN DER TUUK Danny
NED
EQUIPO KERN PHARMA 22 9:44:19
106 72 MENTEN Milan
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 9:44:23
107 71 ANIOLKOWSKI Stanislaw
POL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 24 9:44:23
108 34 BENNETT Sam
IRL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 31 9:44:23
109 36 MØRKØV Michael
DEN
DECEUNINCK - QUICK-STEP 36 9:44:23
110 16 SARREAU Marc
FRA
AG2R CITROEN TEAM 28 9:44:23
111 4 LAENGEN Vegard Stake
NOR
UAE TEAM EMIRATES 32 9:44:23
112 42 GENIETS Kévin
LUX
GROUPAMA - FDJ 24 9:44:23
113 131 MANNION Gavin
USA
RALLY CYCLING 30 9:44:23
114 86 BOL Jetse
NED
BURGOS-BH 32 9:44:23
115 235 LINAREZ MENESES Leangel Ruben
VEN
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 24 9:44:23
116 17 VAN HOECKE Gijs
BEL
AG2R CITROEN TEAM 30 9:44:23
117 167 LOURENÇO Rafael
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 24 9:44:23
118 74 MOLLY Kenny
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 25 9:44:30
119 93 GONZALEZ LOPEZ David
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 25 9:44:31
120 5 OLIVEIRA Ivo
POR
UAE TEAM EMIRATES 25 9:44:38
1
2
3
4
5
81 - 120 of 172 items
121 165 MARTINGIL César
POR
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 26 9:44:38
122 21 ACKERMANN Pascal
GER
BORA - HANSGROHE 27 9:44:42
123 232 PINTO Pedro
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 21 9:44:43
124 46 BRUNEL Alexys
FRA
GROUPAMA - FDJ 23 9:44:58
125 206 SALGUEIRO Carlos
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 22 9:45:02
126 221 SILVA Pedro
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 20 9:45:02
127 154 OLIVEIRA Fábio
POR
ANTARTE - FEIRENSE 27 9:45:02
128 166 TRUEBA DIEGO Alvaro
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 28 9:45:02
129 152 SILVA Bruno
POR
ANTARTE - FEIRENSE 33 9:45:02
130 196 SOUSA José
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 9:45:02
131 57 WURF Cameron
AUS
INEOS GRENADIERS 38 9:45:26
132 55 RIVERA VARGAS Brandon Smith
COL
INEOS GRENADIERS 25 9:45:26
133 136 JOYCE Colin
USA
RALLY CYCLING 27 9:45:32
134 197 GONÇALVES Hélder
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 21 9:45:35
135 23 LAAS Martin
EST
BORA - HANSGROHE 28 9:45:39
136 177 FERNANDES Fábio
POR
EFAPEL 19 9:46:03
137 207 SALVADOR Marcelo
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 24 9:46:18
138 161 CESAR VELOSO Gustavo
ESP
ATUM GENERAL/TAVIRA/MARIA NOVA HOTEL 41 9:46:46
139 47 BONNET William
FRA
GROUPAMA - FDJ 39 9:47:05
140 97 SAEZ BENITO Hector
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28 9:48:47
141 102 CARISEY Clément
FRA
DELKO 29 9:48:48
142 176 COSTA Fábio
POR
EFAPEL 22 9:48:53
143 125 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 29 9:48:54
144 144 NOPPE Christophe
BEL
TEAM ARKEA - SAMSIC 27 9:48:54
145 44 THOMAS Benjamin
FRA
GROUPAMA - FDJ 26 9:49:02
146 106 GROSU Eduard-Michael
ROU
DELKO 29 9:49:16
147 25 SCHILLINGER Andreas
GER
BORA - HANSGROHE 38 9:49:33
148 94 IRISARRI RICON Jon
ESP
CAJA RURAL-SEGUROS RGA 26 9:49:33
149 31 ARCHBOLD Shane
NZL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 32 9:49:54
150 211 RODRIGUES Rui
POR
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 29 9:50:16
151 37 VAN LERBERGHE Bert
BEL
DECEUNINCK - QUICK-STEP 29 9:50:16
152 87 SMIT Willem Jakobus
RSA
BURGOS-BH 29 9:50:23
153 237 LEITÃO Iúri
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 23 9:50:33
154 121 ARISTI GARDOKI Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 28 9:50:33
155 117 SANZ UNZUE Enrique
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 32 9:50:33
156 7 TROIA Oliviero
ITA
UAE TEAM EMIRATES 27 9:50:33
157 205 SCHEULEN Marvin
POR
L.A. ALUMÍNIOS / L.A. SPORT 24 9:52:08
158 116 ŘEPA Vojtěch
CZE
EQUIPO KERN PHARMA 21 9:52:42
159 107 SISKEVICIUS Evaldas
LTU
DELKO 33 9:52:56
160 41 DAVY Clément
FRA
GROUPAMA - FDJ 23 9:52:56
1
2
3
4
5
121 - 160 of 172 items
161 123 ALONSO FLORES Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 25 9:53:05
162 84 MULLER Gabriel
FRA
BURGOS-BH 36 9:53:06
163 127 AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 22 9:53:15
164 172 DOMINGUES André
POR
EFAPEL 20 9:53:19
165 216 CONTTE Tomas
ARG
LOULETANO - LOULÉ CONCELHO 23 9:53:47
166 126 ZHYHUNOU Dzmitry
BLR
EUSKALTEL - EUSKADI 25 9:55:04
167 236 PAULINHO Pedro
POR
TAVFER-MEASINDOT-MORTÁGUA 31 9:55:04
168 27 SELIG Rüdiger
GER
BORA - HANSGROHE 32 9:55:12
169 35 JAKOBSEN Fabio
NED
DECEUNINCK - QUICK-STEP 25 9:55:29
170 195 SALGADO João
POR
KELLY / SIMOLDES / UDO 22 9:56:26
171 113 GARCIA PIERNA Raul
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 20 9:59:35
172 11 DUVAL Julien
FRA
AG2R CITROEN TEAM 31 10:03:02
1
2
3
4
5
161 - 172 of 172 items
Close