1. 3 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK VRBNO 00:31:33 00:00:00 60
2. 1 CZE19900904 BENDA Marek TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:32:04 00:00:31 50
3. 4 CZE19900606 NEPUSTIL Matěj GT GALAXY - ANLEN 00:32:09 00:00:36 45
4. 2 CZE19900813 ADEL Filip Cyklo Team Budvar Tábor 00:32:56 00:01:23 40
5. 8 CZE19900110 PEČL Adam CYKLO Velešín 00:33:03 00:01:30 35
6. 11 CZE19900806 MARVAN Petr Cyklo Team Budvar Tábor 00:33:06 00:01:33 30
7. 34 CZE19910710 PAUR Ondřej TRIATLON SPORT STUPNO 00:33:06 00:01:33 28
8. 7 CZE19900215 TYKAL Tomáš TJ Stadion Louny 00:33:24 00:01:51 26
9. 25 CZE19900405 MERENUS Ondřej SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:33:45 00:02:12 24
10. 19 CZE19901224 TUČEK Ladislav TJ Stadion Louny 00:33:52 00:02:19 22
11. 20 CZE19901231 KOPEC Ladislav TJ Stadion Louny 00:33:52 00:02:19 20
12. 15 CZE19901210 JERMAN Jakub TJ Stadion Louny 00:33:52 00:02:19 19
13. 5 CZE19900527 ČERNÝ Martin TJ Stadion Louny 00:33:58 00:02:25 18
14. 16 CZE19900802 PODOLÁK Michal ACS DRAK VRBNO 00:34:01 00:02:28 17
15. 12 CZE19901227 KAŇKOVSKÝ Jiří SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:34:08 00:02:35 16
16. 9 CZE19910809 HNÍK Karel Dukla Praha 00:34:12 00:02:39 15
17. 31 CZE19900729 ČERNÝ Zdeněk SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:34:12 00:02:39 14
18. 13 CZE19911227 FRIML Jakub KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:34:34 00:03:01 13
19. 17 CZE19900717 FEIFERLÍK Martin TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:34:49 00:03:16 12
20. 23 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 00:34:49 00:03:16 11
21. 26 CZE19910101 ŠMERDA Tomáš ACS DRAK VRBNO 00:34:49 00:03:16 10
22. 28 CZE19900723 DLUŽANSKÝ Daniel ACS DRAK VRBNO 00:35:37 00:04:04 9
23. 21 CZE19900916 HEDERER Vít TJ UNIČOV 00:35:37 00:04:04 8
24. 35 CZE19900816 MARŠÁLEK Nikolas TJ UNIČOV 00:35:55 00:04:22 7
25. 44 CZE19900426 BENEŠ Jan TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:35:56 00:04:23 6
26. 51 CZE19911025 ROHLÍK Jakub Cyklo Team Budvar Tábor 00:35:56 00:04:23 5
27. 32 CZE19900802 SYBAL Marek CK Příbram B.E.I. 00:36:11 00:04:38 4
28. 36 CZE19900419 RAJS Antonín TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:36:21 00:04:48 3
29. 18 CZE19910731 DVOŘÁČEK Daniel KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:36:38 00:05:05 2
30. 24 CZE19910306 KYSELÝ Tomáš SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:37:05 00:05:32 1
31. 41 CZE19910627 SUCHÝ Josef JOHNSON CONTROLS AŠ MB 00:37:15 00:05:42
32. 45 CZE19910707 HANUŠ David LOVOCHEMIE - Lovosice 00:37:24 00:05:51
33. 48 CZE19910716 RIŠLINK Patrik TOP TEN TEAM Teplice 00:37:24 00:05:51
34. 42 CZE19911020 WALDMANN Jan GT GALAXY - ANLEN 00:37:34 00:06:01
35. 47 CZE19910208 SEIFRT David TOP TEN TEAM Teplice 1
36. 46 CZE19910505 FURST Roman TKX TEPLICE 1
37. 40 CZE19910422 BAUER Patrik SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 1
38. 39 CZE19910803 HOLAS Jakub TJ Sokol Holé Vrchy 1
39. 43 CZE19910418 HOLUB Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1
40. 38 CZE19911014 VLK Pavel CK Příbram B.E.I. 1
41. 49 CZE19910804 JURENKA Daniel TOP TEN TEAM Teplice 1
Nedokončili
10 TOMEK Josef TJ ŽD N. Bohumín CO
22 RADIMERSKÝ David GALAXY CYKLO ŠVEC ANLEN
27 FENYK Marek CK MTB JUNIOR HLINSKO
50 PŘÁDA Jakub TJ Lokomotiva Beroun
Close