1 10 Marcel Kittel Skil-Shimano M DL 1:59:32
2 2 Andy Schleck Leopard Trek M LUX + 0:00:01
3 5 Johnny Hoogerland Vacansoleil M NL + 0:00:03
4 12 Jelle Vanendert Omega Pharma M BE + 0:00:10
5 13 Marc de Maar Quickstep M CUR + z.t.
6 11 Johan Vansummeren Garmin-Cervélo M BE + 0:00:13
7 167 Frans van Winden Payroll Group M Bergschenhoek NL + 0:02:11
8 118 Gyasi Sulvaran pedal pushers cycling club M willemstad AN + z.t.
9 9 Steven Kruijswijk Rabobank M NL + 0:02:28
10 3 Peter Sagan Liquigas M SK + 0:02:31
11 42 Wilfrid Camelia padel pusher cycling club M willemstad AN + 0:03:15
12 6 Wout Poels Vacansoleil M NL + 0:03:16
13 141 Bryan van Rutten Generation Next M Curacao AN + 0:03:18
14 20 Joeri Clauwaert Morgen Blue M Kruishouten BE + 0:03:20
15 290 Stijn Neirynck M Egem BE + 0:03:21
16 1 Fränk Schleck Leopard Trek M LUX + z.t.
17 4 Juraj Sagan Liquigas M SK + 0:03:23
18 8 Pim Ligthart Vacansoleil M NL + z.t.
19 216 Stefan van der Elst WTOS M Rijswijk NL + 0:13:49
20 179 Sebastiaan Ton Belissima M Curacao AN + 0:14:09
21 39 Addy Brandwijk Paars M Nieuwpoort NL + 0:14:14
22 53 Holger Gruhl M plauen DE + z.t.
23 95 Frank Nijssen M Haarlem NL + z.t.
24 87 Xander Moerman RSA M Vianen NL + 0:14:16
25 229 Faisel Camelia Generation Next RT M Curacao AN + z.t.
26 46 Johan van den Dool paars M Hoogblokland NL + z.t.
27 199 Guiggeri Ponedol PPCC M willemstad AN + 0:14:18
28 302 Chantal Blaak AA-Drink/LEONTIEN.nl cuc;ling team V Niewkek a/d Amstel NL + z.t.
29 301 Lucinda Brand AA-Drink/LEONTIEN.nl cuc;ling team V Oud-Beijerland NL + z.t.
30 213 Déniel Julioma PPCC M Curacao AN + 0:14:21
31 230 Kevin Serberie Generation Next RT M Curacao AN + 0:15:37
32 219 Fernadino Martinus SSCC M Curacao AN + 0:15:42
33 148 Gerard Buijing RWC Ahoy M Rotterdam NL + 0:15:45
34 126 Aco Wallaard Paars M Noordeloos NL + z.t.
35 44 Luciaan De Coux M Heist op den Berg BE + z.t.
36 70 Erik Keunen M baarlo NL + z.t.
37 82 Rolf van Lin Bellisima Curacao M Overasselt NL + z.t.
38 75 Henri de Kok M Goirle NL + z.t.
39 215 Erik Jehoul M Bree BE + z.t.
40 192 Denny Karijopawiro Lions Dive TEC M Curacao AN + z.t.
41 23 Kees Barendregt PRC Delta M Rhoon NL + z.t.
42 176 Sjaak van Schie Westland M Maasdijk NL + z.t.
43 225 Richard Kos SSCC Ennia M Curacao AN + z.t.
44 190 Steve DePeuter Hwoet M - BE + z.t.
45 189 Laurens Keesen Belissima M Curacao AN + 0:15:50
46 171 Ryan Dirksz pedal pusher Cycling club M Curacao AN + z.t.
47 222 Iwan Jonker SSCC Ennia M Curacao AN + 0:15:51
48 117 Curtis Staples Hincapie Sports M Cary US + 0:16:08
49 78 Timothy Lampe Pedal Pushers M Willemstad AN + 0:16:17
50 133 Peter Ypes KLM Wings of Support M Vijfhuizen NL + 0:16:24
51 84 Luis Javier MartÃnez Marquez Pedal Pushers M Willemstad AN + 0:16:46
52 315 Gerda Koops Hoogerland Cycling V Kwaddendamme NL + 0:17:25
53 36 Edwin Bonne Lions Dive TEC M Curacao AN + 0:17:48
54 149 Paul Maijers M Sprang Kapelle NL + z.t.
55 119 Pieter van van Beekveld Bulldogs M Leende NL + 0:18:14
56 191 Jens Tembuijsers Morgen Blue M Kruislootem BE + 0:19:11
57 218 Zaihnroh Martina SSCC M Curacao AN + 0:20:40
58 72 Dennis Kloos M Zwartewaal NL + z.t.
59 106 Stanny de la Ruelle M Koewacht NL + 0:21:10
60 125 Nico van der Wal Paars M Groot-Ammers NL + z.t.
61 212 Jeroen Hamer M Amsterdam NL + 0:21:12
62 154 Bas Zwaan Belissima M Curacao AN + 0:21:14
63 198 Ewold de Maar M Glimmen NL + 0:21:16
64 98 Martijn Pastink M Zoetermeer NL + 0:21:18
65 25 Gerrit Been M Coevorden NL + z.t.
66 122 Marcel Vollebregt In het Zuggie M Bleiswijk NL + 0:21:21
67 130 John Willems Lujoco-Tacx M Hasselt BE + z.t.
68 156 Marlies Piek Belissima V Curacao AN + z.t.
69 60 Marcel van Heeswijk M schijndel NL + 0:21:22
70 110 Robert Schelvis M IJmuiden NL + z.t.
71 101 Caspar Rademaker Bellisima M Willemstad AN + z.t.
72 100 Maarten Piek M Willemstad AN + z.t.
73 56 Ingimar Habat Pedal Pushers M Willemstad AN + z.t.
74 163 Ad Brenters M Terheijden NL + z.t.
75 91 Jan Prop GP Adrie van der Poel M Hoogerheide NL + z.t.
76 205 Patrick Thissen Belissima M Curacao AN + z.t.
77 92 Frank Mulder M grote berg, Curacao AN + z.t.
78 51 Erwin Grevers team Promades M Winterswijk NL + z.t.
79 49 Bert van Emden M Willemstad AN + z.t.
80 195 Raymond Brummelhuis Techniek & Design M willemstad AN + z.t.
81 139 Han Kaas Alles voor Anne M Oudenbosch NL + z.t.
82 69 Chris de Kan M Willemstad AN + z.t.
83 120 Maarten Verheul Roadracers Zoetermeer M Zoetermeer NL + z.t.
84 146 Gerard Sierksma M Peizermade NL + z.t.
85 52 Rene Groen mik M BunschotenSpakenburg NL + z.t.
86 55 Yamel Guerrero M Willemstad AN + 0:21:28
87 76 Corné Koolen Sirocco.nl M Woensdrecht NL + z.t.
88 224 Menno ter Bals SSCC Ennia M Curacao AN + z.t.
89 217 Jonathan Fransina SSCC M Curacao AN + 0:22:36
90 223 Bas Wijburg Bellisima M Coral Estate AN + 0:22:38
91 188 Guido Kibbelaar Belissima M Curacao AN + 0:22:40
92 197 Syl Gaspersz M willemstad NL + z.t.
93 50 Rob van Emden M Schiedam NL + z.t.
94 157 Dennis Anthony PPCC M Curacao AN + 0:23:46
95 184 Michel Koenders TEC M Montana Curacao AN + z.t.
96 94 Hjalmar de Munk - M Nuenen NL + 0:25:03
97 108 Joost Schaap M almere NL + 0:30:38
98 144 Edwin Hekman Tri-bike Aruba M Santa Cruz Aruba AN + z.t.
99 165 Jan Swank De Rijke M Monster NL + 0:30:40
100 63 Perry van Hoesel M Goirle NL + 0:30:41
101 128 Jasper Weitering De Krekel M Tilburg NL + z.t.
102 129 Ed Wieten M Curacao AN + z.t.
103 68 Victor Jonk M Nieuw Vennep NL + z.t.
104 86 Dominic Messerschmidt Bellisima M Curacao AN + z.t.
105 43 Agostinho de Coito Pita Pedal Pushers M Willemstad AN + z.t.
106 200 Henk van der Huls Belissima M Curacao AN + z.t.
107 211 Christian Thiel LUX M LUX + 0:30:45
108 65 Hans van Huizen de appeltaarters M goedereede NL + 0:30:47
109 96 Ab Noordermeer de appeltaarters M rockanje NL + z.t.
110 77 Leo Lacroix de appeltaarters M rockanje NL + z.t.
111 73 Ed de Knegt de Appeltaarters M hellevoetsluis NL + z.t.
112 123 Arjen Voskamp de appeltaarters M brielle NL + z.t.
113 183 Osvaldo Marchena TEC M Curacao AN + z.t.
114 220 Shahier Martina SSCC M Curacao AN + 0:32:43
115 159 Erik van Oort TEC M willemstad AN + 0:32:56
116 187 George Bergmann Belissima M Curacao AN + 0:33:50
117 79 Al League Team Sunday M Gaithersburg, Maryland US + 0:35:37
118 29 Toon Benders M Waddinxveen NL + 0:36:11
119 93 Ad Mulders M Beneden-Leeuwen NL + 0:36:20
120 132 Peter Winkel Bellisima M Willemstad AN + z.t.
121 131 Jan Willem Daub Lujoco-Tacx M Helmond NL + 0:36:51
122 324 Gerda Fokke Pedal Pushers Cycling Club V Julianadorp AN + 0:36:56
123 175 Jan van Beusichem Westland M Maasdijk NL + 0:38:05
124 26 Jac de Beer M Berkel-Enschot NL + 0:38:55
125 221 Menno Weber WoS/Niks int Padje M NL + 0:39:35
126 83 Erik van der Linden M nieuw vennep NL + 0:39:57
127 158 Jaap de Jong Van Rossem M Amsterdam NL + z.t.
128 21 Pieter Adams forza elversele M Sint-Pauwels BE + z.t.
129 24 Kees van Bavel M roosendaal NL + 0:40:05
130 31 Johannes Bensik Bellisima M Willemstad AN + 0:40:42
131 140 Gabriel Firpo Specialized M Montevideo UY + 0:42:33
132 153 Dick de Roode Belissima M Curacao AN + 0:42:42
133 177 Henny Engelen M Curacao AN + 0:42:50
134 317 Digna van der Pol Trustmoore V Abcoude NL + z.t.
135 313 Leonie vanloij-Dingemans KLM Wings of Support V OBDAM NL + z.t.
136 112 Theo Schreurs M willemstad AN + z.t.
137 178 Sander Slager Wieler revue M Groningen NL + 0:43:44
138 134 Kees Willems M Steenwijk AN + 0:43:54
139 115 Henk speelman M Beneden-Leeuwen NL + 0:44:23
140 35 Jeroen Blanken M Oud Jan Thiel AN + z.t.
141 318 Carine Bergmann Belisima V Curacao AN + 0:44:33
142 319 Mai Liem Trusmoore V NL + z.t.
143 37 Robertus Bosma klm wings of support M Weesp NL + 0:45:22
144 170 John Vollebregt Berkel M Berkel NL + 0:47:08
145 314 Irene van Winden V Berkel en Rodenrijs NL + z.t.
146 180 Joost Kerulaan Joost M Berkel NL + 0:47:11
147 168 Ben Scholtes Berkel M Berkel NL + z.t.
148 58 Johan Hazewindes Brughaas M Amsterdam NL + 0:48:00
149 30 Arno Bennink M Winterswijk NL + 0:48:03
150 202 André van Klinken Belissima M willemstad AN + 0:48:48
151 208 Kyle Gielingh M willemstad AN + 0:50:00
152 107 Arie Sanders tc putten M Laren nh NL + 0:50:02
153 182 Richard Franken Nvt M Rotterdam NL + 0:50:13
154 196 Lars van den Broek AA Drink/ Leontien.nl M Rotterdam NL + z.t.
155 209 Roland Gielingh M willemstad AN + 0:50:15
156 185 Robert Blaauw Belissima M Curacao AN + 0:50:17
157 322 Ellemiek van Beek TEL V Curacao AN + 0:51:53
158 308 Jacqueline Kloeg V Goirle NL + z.t.
159 116 Toon Spijkers M Goirle NL + z.t.
160 194 John Brenters TEC M willemstad AN + 0:51:58
161 41 Jan Burgers TEC M Willemstad AN + 0:53:30
162 164 Jeroen van Zaalen Belissima M Curacao AN + 0:54:25
163 143 Jacco Buijs M Oudenbosch NL + 0:55:36
164 206 Hans Ruggenberg M Delft NL + 0:56:05
165 32 Victor Bergisch Belissima M Curacao AN + 0:56:39
166 166 Wiek Herben Belissima M Curacao AN + 0:56:42
167 103 Ton Reijns Belissima M Badhoevedorp NL + 0:56:46
168 34 Cor Blanken nvt M Hoogeveen NL + 0:57:36
169 113 Stefan Sluijter Techniek & Design M Willemstad AN + 0:58:33
170 99 Arjan Peeks M Willemstad AN + z.t.
171 207 Jean Paul Sprock M Curacao NL + 1:01:08
172 61 Herman Hello KLM Wings of Support M Vianen NL + 1:01:50
173 135 Art van Winden Anthura M Berkel en Rodenrijs NL + z.t.
174 45 Gerben van Dijk KLM Wings of Support M Heemstede NL + z.t.
175 109 Willem Schalkwijk KLM M Ouderkerk aan de Amstel NL + z.t.
176 172 Willem Wulms Belissima M Curacao AN + 1:02:45
177 85 Jan Mastenbroek M Goirle NL + 1:02:56
178 22 Willy Aladro TEAM SUNDAY M ROCKVILLE MD US + 1:03:03
179 162 Christopher Heije M willemstad AN + 1:03:05
180 142 Eric de Brabander Belissima M Curacao AN + 1:03:14
181 145 Peter Bouwels Math Salden Cycling Team M Limbricht NL + 1:03:17
182 193 Tim Damhuis Carolientje en kapitein Snorreboord M Curacao AN + 1:03:38
183 321 Diane Ober-Steenvoorden Carolien en Kapitein Snorrebaard V Curacao AN + z.t.
184 161 Frans Bunnik M Bleiswijk NL + 1:04:03
185 320 Yvonne van Schie Westland V Maasdijk NL + z.t.
186 151 Anne Bruinsma M Oudenbosch NL + z.t.
187 169 Fred Ammerlaan M Berkel en Rodenrijs NL + z.t.
188 305 Willeke Brand V Groningen NL + z.t.
189 312 Ymke Segaar V Groningen NL + z.t.
190 174 Rien Dijkxhoorn Rijswijk M Rijswijk NL + 1:04:10
191 138 Jos Dijk Belissima M Curacao AN + 1:04:42
192 323 Mirjan Boers TEC V Curacao AN + z.t.
193 90 Krijn Mostert TEC M Willemstad AN + z.t.
194 173 Bertus Wermink M Hellendoorn NL + 1:04:44
195 306 Anne-Marijn Bruinsma KLM Wings of Support V Breda NL + 1:07:14
196 27 Jean-Pierre van Beers KLM M Groesbeek NL + z.t.
197 88 Marcel de Moor M `s Heer Hendrikskinderen NL + z.t.
198 303 Maria van den Bosch- van Groenigen KLM Wings of Support V Amersfoort NL + 1:08:28
199 40 Andy Brinkman KLM Wings of Support M Delfgauw NL + 1:12:16
200 97 Marten Oostenbroek KLM Wings of Support M Breukelen NL + z.t.
201 210 Laurence Ferber Neeus M Floral City Florida US + 1:18:55
202 232 Andre Kramper M willemstad AN + 1:22:11
203 105 Ronald Rondeel M Willemstad AN + 1:25:08
204 304 Natascha Beumer KLM Wings of Support V Purmerend NL + 1:25:10
205 311 Annemarie Ruitenbeek KLM Wings of support V Amsterdam NL + 1:31:46
206 307 Sandra Haeck KLM Wings of Support V Opperdoes NL + z.t.
207 136 Lars Rook M Dordrecht NL + z.t.
208 89 Dale Morrison M chicago US + 1:32:21
209 316 Ellen van de Berg V Maasland NL + 1:32:24
210 28 Sander van Beest Bellicima M Curacao AN DNF
211 47 Reinhard van Dijk Cycling4Kids M Ijsselmuiden NL DNF
212 57 Ed Schee Bellisima M Willemstad AN DNF
213 62 Walther Hesselink sputnik M amsterdam NL DNF
214 66 Thijs Janssens M Meerssen NL DNF
215 67 Ben de Jong M DENHELDER NL DNF
216 74 Henk van Knippenberg M curacao AN DNF
217 114 Bart Snels M Willemstad AN DNF
218 121 Hans Vermeulen M Amsterdam NL DNF
219 137 Dennis Janson TEC M Willemstad AN DNF
220 155 Paul de Kloet Belissima M Curacao AN DNF
221 226 Hugo Bik Bellisima M Curacao AN DNF
222 228 Jeroen Böck M Willemstad AN DNF
223 325 Inn Stevens V Neerpelt BE DNF
224 7 Rob Ruijgh Vacansoleil M NL DNS
225 14 Dennis Vanendert Lotto-Ridley M Hamont BE DNS
226 33 Matthew Blacker L Raphael/Leopard M New York US DNS
227 38 Ben Bosman M hilversum NL DNS
228 48 Bart Elema M Grevenbicht NL DNS
229 54 Ronnie Gruppen tec M willemstad AN DNS
230 59 Marnix de Heer M Kralendijk AN DNS
231 64 Bas Horsten Bellissima M Curacao AN DNS
232 71 Patrick van der Kleij KLM Wings of Support M Breukelen UT NL DNS
233 80 Bert Leloux KLM Wings of Support M ankeveen NL DNS
234 81 Bart Lemstra KLM Wings Of Support M Breukelen NL DNS
235 102 Antonius reijns M Badhoevedorp NL DNS
236 104 Peter Rikkers Jan van Arckel M Gorinchem NL DNS
237 111 Maarten Schimmel M&M M Houten NL DNS
238 124 Roger Vossen M Valkenburg (L) NL DNS
239 127 Peter Walraven M Druten NL DNS
240 147 Dig van der Slikke Belissima M Curacao AN DNS
241 150 Robbin Martina Belissima M Curacao AN DNS
242 152 Wesley de Jongh Chain Reaction M Curacao AN DNS
243 160 Joost Meuleman M Curacao AN DNS
244 181 Jeroen Kibbelaar Belissima M Curacao AN DNS
245 186 Huib Smit Lions Dive TEC M Curacao AN DNS
246 201 Gerard Karelse Belissima M Curacao AN DNS
247 203 Pablo Antonio Gimenez Miami Vice M Curacao AN DNS
248 204 Victor Gimenez Miami Vice M Curacao AN DNS
249 214 Mike van Regteren T.E.C. M willemstad AN DNS
250 227 Aichel Magdalena SSCC M Curacao AN DNS
251 231 Jendelo Paula Generation Next RT M Curacao AN DNS
252 309 Shadawn Morrison V chicago US DNS
253 310 Tineke Prijs V Broek in Waterland NL DNS
Uitslag downloaden als pdf-bestand
Amstel Curaçao Race 2011 Ladies (voorlopig)
Pos Num Name Team Sex Place Country Result
1 302 Chantal Blaak AA-Drink/LEONTIEN.nl cuc;ling team V Niewkek a/d Amstel NL 2:13:50
2 301 Lucinda Brand AA-Drink/LEONTIEN.nl cuc;ling team V Oud-Beijerland NL z.t.
3 315 Gerda Koops Hoogerland Cycling V Kwaddendamme NL + 0:03:07
4 156 Marlies Piek Belissima V Curacao AN + 0:07:03
5 324 Gerda Fokke Pedal Pushers Cycling Club V Julianadorp AN + 0:22:39
6 317 Digna van der Pol Trustmoore V Abcoude NL + 0:28:32
7 313 Leonie vanloij-Dingemans KLM Wings of Support V OBDAM NL + z.t.
8 318 Carine Bergmann Belisima V Curacao AN + 0:30:15
9 319 Mai Liem Trusmoore V NL + z.t.
10 314 Irene van Winden V Berkel en Rodenrijs NL + 0:32:51
11 322 Ellemiek van Beek TEL V Curacao AN + 0:37:35
12 308 Jacqueline Kloeg V Goirle NL + z.t.
13 321 Diane Ober-Steenvoorden Carolien en Kapitein Snorrebaard V Curacao AN + 0:49:20
14 320 Yvonne van Schie Westland V Maasdijk NL + 0:49:45
15 305 Willeke Brand V Groningen NL + 0:49:46
16 312 Ymke Segaar V Groningen NL + z.t.
17 323 Mirjan Boers TEC V Curacao AN + 0:50:24
18 306 Anne-Marijn Bruinsma KLM Wings of Support V Breda NL + 0:52:56
19 303 Maria van den Bosch- van Groenigen KLM Wings of Support V Amersfoort NL + 0:54:10
20 304 Natascha Beumer KLM Wings of Support V Purmerend NL + 1:10:53
21 311 Annemarie Ruitenbeek KLM Wings of support V Amsterdam NL + 1:17:28
22 307 Sandra Haeck KLM Wings of Support V Opperdoes NL + z.t.
23 316 Ellen van de Berg V Maasland NL + 1:18:06
24 325 Inn Stevens V Neerpelt BE DNF
25 309 Shadawn Morrison V chicago US DNS
26 310 Tineke Prijs V Broek in Waterland NL DNS
Uitslag downloaden als pdf-bestand
SQL Integrator Bergklassement
Pos Name
1 Johnny Hoogerland (10 punten)
2 Frank Schleck (4 punten)
3 Marcel Kittel (3 punten)
Grote Super Sprint Lions Dive & Beach Resort
Pos Name
1 Johan Vansummeren
2 Marc de Maar
3 Rob Ruijgh
Kooyman Sprintklassement
Pos Name
1 Johan van Summeren (8 punten)
2 Frank Schleck (4 punten + sprint)
3 Marc de Maar (4 punten)
Jan Thiel Criterium 2011
Pos Name
1 Johnny Hoogerland
2 Steven Kruijswijk
3 Joerie Clauwaert
4 Bryan van Rutten
5 Gyasi Sulvaran
6 Frans van Winden
7 Rob Ruijgh
8 Wilfred Camelia
9 Stefan van der Elst
10 Reinhard van Dijk
11 Addy Brandwijk
12 Johan van den Dool
13 Xander Moerman
14 Frank Nijssen
15 Art van Winden
16 Aco Wallaard
17 Holger Gruhl
Close