1 1 POL19810426 Morajko Jacek CCC Polsat Polkowice 01:41:24 ---
2 8 POL19880212 Czajkowski Konrad Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:41:28 00:00:04
3 26 * POL19900524 Bernas Paweł GKS Cartusia Kartuzy 01:41:38 00:00:14
4 7 POL19770223 Lisowicz Tomasz Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:41:38 00:00:14
5 79 POL19720622 Baranowski Dariusz BDC Team 01:41:38 00:00:14
6 14 * POL19890331 Sztobryn Piotr Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:41:38 00:00:14
7 49 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice 01:42:08 00:00:44
8 64 * POL19900719 Bulik Mieszko TC Chrobry - Felt Głogów 01:43:27 00:02:03
9 65 * POL19911202 Tomasiak Konrad TC Chrobry - Felt Głogów 01:43:27 00:02:03
10 67 * POL19921115 Strzeduła Szymon TC Chrobry - Felt Głogów 01:43:27 00:02:03
11 25 * POL19900917 Gradek Kamil GKS Cartusia Kartuzy 01:43:27 00:02:03
12 38 * SVK19921221 Kolař Michael Inter S.C. Bratislava 01:43:27 00:02:03
13 34 * POL19911007 Franczak Paweł LMGKK Ziemia Brzeska Brzeg 01:43:27 00:02:03
14 33 * POL19900603 Pluciński Leszek LMGKK Ziemia Brzeska Brzeg 01:43:27 00:02:03
15 16 * POL19920918 Kister Paweł KS Pogoń Aktio Group Mostostal Puławy 01:43:27 00:02:03
16 72 POL19810628 Rudnicki Dariusz BDC Team 01:43:27 00:02:03
17 41 POL19820510 Bodnar Łukasz CCC Polsat Polkowice 01:43:27 00:02:03
18 48 POL19840911 Matysiak Bartłomiej CCC Polsat Polkowice 01:43:42 00:02:18
19 47 POL19770623 Kiendyś Tomasz CCC Polsat Polkowice 01:43:42 00:02:18
20 6 POL19740227 Rębiewski Jarosław Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:43:42 00:02:18
21 4 POL19670116 Romanik Radosław Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:43:42 00:02:18
22 45 POL19830127 Janiaczyk BłaŜej CCC Polsat Polkowice 01:43:42 00:02:18
23 51 POL19810510 Witecki Mariusz CCC Polsat Polkowice 01:43:42 00:02:18
24 10 POL19881104 Urbanowski Marcin Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:43:42 00:02:18
25 13 POL19830218 Detko Artur Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś 01:43:42 00:02:18
26 42 POL19881014 Charucki Paweł CCC Polsat Polkowice 01:43:56 00:02:32
2 * POL19900805 Klimczyk Dawid Warmińsko Mazurski Klub Sportowy Olsztyn n/u
3 * POL19890226 Syrojć Radosław Warmińsko Mazurski Klub Sportowy Olsztyn n/u
5 POL19750830 JeŜowski Krzysztof Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś n/u
11 * POL19910213 Świątek Radosław Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś n/u
12 * POL19910525 Tomaszewski Konrad Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś n/u
15 POL19860412 Cieślik Paweł Zawodowa Grupa Kolarska Bank BGś n/u
17 * POL19921002 Kosior Michał KS Pogoń Aktio Group Mostostal Puławy n/u
18 POL19860618 Modzelewski Łukasz LEGIA - Felt n/u
19 * POL19900101 Tomkiewicz Jakub LEGIA - Felt n/u
20 SVK19761017 Bronis Roman AC Sparta Praha n/u
22 * POL19910821 Błaszczyk Konrad GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne n/u
23 * POL19921126 Jagodziński Jędrzej GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne n/u
24 * POL19920706 Kordus Adam GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne n/u
27 * POL19920403 Klepacki Rafał KLTC Konin n/u
30 * POL19920131 Derczyński Mateusz KLTC Konin n/u
31 * POL19890422 SkarŜyński Wojciech GKS Cartusia Kartuzy n/u
32 * POL19890921 Jegier Mateusz LMGKK Ziemia Brzeska Brzeg n/u
35 * POL19920811 Horyza Daniel LMGKK Ziemia Brzeska Brzeg n/u
36 * POL19891108 Pac Paweł LMGKK Ziemia Brzeska Brzeg n/u
37 * SVK19911205 Slotta Martin Inter S.C. Bratislava n/u
39 * POL19900120 Malejka Michał UKS Sokół Kęty n/u
40 POL19860427 Batek Dariusz CCC Polsat Polkowice n/u
43 POL19880227 Honkisz Adrian CCC Polsat Polkowice n/u
44 POL19880124 Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice n/u
Śląski Związek Kolarski
ul. Francuska 261, 40-506 Katowice
http://www.szkol.ovh.org
Częstochowa
15.05.2011 r.
Miejsce:
Data:
Nr start.
kat. orlik*, elita
XXXIX Międzynarodowy wyścig kolarski
GRAND PRIX Częstochowy
Klasyfikacja końcowa
o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy
Organizator:
Urząd Miasta w Częstochowie, Urząd Marszałkowski województwa śląskiego
84
49,7
CzKKS Kolejarz-Jura Częstochowa
opr. RM v. 20.09.2010
Dystans [km]:
Przeciętna pręd. zwycięzcy [km/h]:
M-ce Kod UCI Nazwisko i imię Klub / ekipa
Pkt /
Bon
Kara
Czas
hh:mm:ss
RóŜnica
hh:mm:ss
50 POL19840619 Taciak Mateusz CCC Polsat Polkowice n/u
52 POL19880303 Zieliński Kamil CCC Polsat Polkowice n/u
53 POL19810318 Gaj Andrzej UKS Ziemia Będzińska n/u
54 POL19870702 Surmacz Sebastian UKS Ziemia Będzińska n/u
55 * POL19920312 Foltyn Jakub KS Pogoń Aktio Group Mostostal Puławy n/u
56 * POL19901129 Chmurzewski Mateusz MGLKS Błękitni Koziegłowy MEXLLER n/u
57 * POL19920420 Pilis Bartosz MGLKS Błękitni Koziegłowy MEXLLER n/u
58 * POL19910118 Gajewski Jakub MGLKS Błękitni Koziegłowy MEXLLER n/u
59 * POL19920309 Włodarczyk Mateusz MGLKS Błękitni Koziegłowy MEXLLER n/u
60 * POL19920719 Nowacki Łukasz MGLKS Błękitni Koziegłowy MEXLLER n/u
61 POL19860201 Strzeduła Łukasz LK UKS Pszczyna n/u
62 * POL19910716 Dudziak Adam LEGIA - Felt n/u
63 * POL19920417 Oborski Dominik Multisport Cycling Team n/u
68 * POL19891126 Grabarek Grzegorz TC Chrobry - Felt Głogów n/u
69 * POL19900121 Dąbrowski Franciszek TC Chrobry - Felt Głogów n/u
70 * POL19910802 Pakuła Mateusz TC Chrobry - Felt Głogów n/u
71 * POL19920116 Biderman Mateusz TC Chrobry - Felt Głogów n/u
73 POL19840729 Walczak Damian BDC Team n/u
75 * POL19890222 Ziemka Łukasz BDC Team n/u
77 POL19780503 Kowal Mariusz BDC Team n/u
78 POL19750708 Radosz Robert BDC Team n/u
80 * POL19910610 Chrzanowski Sławomir BDC Team n/u
81 * POL19920616 Kudelski Tomasz LEGIA - Felt n/u
82 * POL19910524 Wdowiak Paweł MKK Bolmet Trek Legnica n/u
83 * POL19891101 Miela Damian MKK Bolmet Trek Legnica n/u
84 * POL19910326 Fornalski Damian MKK Bolmet Trek Legnica n/u
85 POL19840709 Szczucki Przemysław MKK Bolmet Trek Legnica n/u
86 * POL19920828 Kotyla Damian GKS Cartusia Kartuzy n/u
Close