Ronde van België, Independant


Belgium

1964
13-05 1º stage Antwerpen (Antwerpen) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 162 km
   Willy Van Den Eynde
14-05 2º stage Heusden (Oost-Vlaanderen) - Bouillon (Luxembourg) 189 km
   François Geeraerts
15-05 3º stage Bouillon (Luxembourg) - Bergen (Hainaut) 178 km
   Roger Verheyden
16-05 4º stage part a Bergen (Hainaut) - Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 138 km
   Jos Huysmans
16-05 4º stage part b Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 7.3 km
17-05 5º stage Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Zwevegem (West-Vlaanderen) 186 km
   Jos Haeseldonckx
18-05 6º stage part a Zwevegem (West-Vlaanderen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 115 km
   Jos Haeseldonckx
18-05 6º stage part b Wetteren (Oost-Vlaanderen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 10.3 km
   Jan Boonen
General Classification Antwerpen (Antwerpen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 985,6 km
   Roger Verheyden
1963
30-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Libramont (Luxembourg) 189 km
   Jan Boonen
31-05 2º stage Libramont (Luxembourg) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 197 km
   Jean Hermans
01-06 3º stage part a Heusden (Oost-Vlaanderen) - Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 133 km
   Charles Rabaey
01-06 3º stage part b Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) ? km
02-06 4º stage Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Deinze (Oost-Vlaanderen) 176 km
   Etienne Cotman
03-06 5º stage part a Deinze (Oost-Vlaanderen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 121 km
   Lex Van Kreuningen
03-06 5º stage part b Wetteren (Oost-Vlaanderen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 7.2 km
   Théo Verschueren
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Wetteren (Oost-Vlaanderen)
   Jan Boonen
1962
11-06 1º stage Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) ? km
12-06 2º stage Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Deinze (Oost-Vlaanderen) 164 km
   Henk Nijdam
13-06 3º stage Deinze (Oost-Vlaanderen) - Bouillon (Luxembourg) 217 km
   Sylvain Henckaerts
14-06 4º stage Bouillon (Luxembourg) - Spa (Liege) 170 km
   Lucien Stevens
15-06 5º stage Spa (Liege) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 174 km
   Hugo Scrayen
16-06 6º stage Heusden (Oost-Vlaanderen) - Leuven (Vlaams-Brabant) 175 km
   Willy De Clercq
17-06 7º stage part a Leuven (Vlaams-Brabant) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 112 km
   Henk Nijdam
17-06 7º stage part b Wetteren (Oost-Vlaanderen) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 7.2 km
   Léo Van Bael
General Classification Vorst (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Wetteren (Oost-Vlaanderen)
   Sylvain Henckaerts
1961
29-05 1º stage Meulebeke (West-Vlaanderen) - Meulebeke (West-Vlaanderen) ? km
   Yvan Covent
30-05 2º stage Kortrijk (West-Vlaanderen) - Bouillon (Luxembourg) 217 km
   Robert De Middeleir
31-05 3º stage Bouillon (Luxembourg) - Malmédy (Liege) 160 km
   Théo Nys
01-06 4º stage Malmédy (Liege) - Geel (Antwerpen) 177 km
   Willy Raes
02-06 5º stage Geel (Antwerpen) - Leuven (Vlaams-Brabant) 184 km
   Jos Wouters
03-06 6º stage part a Leuven (Vlaams-Brabant) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 139 km
   Roger Verlee
03-06 6º stage part b Kortrijk (West-Vlaanderen) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 7.8 km
   Jos Wouters
General Classification Meulebeke (West-Vlaanderen) - Kortrijk (West-Vlaanderen)
   Jos Wouters
1960
17-08 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Herent (Brabant) 209 km
   Etienne Vercauteren
18-08 2º stage Herent (Brabant) - Jodoigne (Brabant) 198 km
   Lode Aerts
19-08 3º stage Jodoigne (Brabant) - Templeuve (Hainaut) 189 km
   Georges Van Maeckelberghe
20-08 4º stage part a Templeuve (Hainaut) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 128 km
   Robert Vandecaveye
20-08 4º stage part b Kortrijk (West-Vlaanderen) - Kortrijk (West-Vlaanderen) ? km
General Classification Oostende (West-Vlaanderen) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 732 km
   Robert Vandecaveye
1959
16-06 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Templeuve (Hainaut) 167 km
   Romain Van Wynsberghe
17-06 2º stage Templeuve (Hainaut) - Huy (Liege) 202 km
   Cyriel Huyskens
18-06 3º stage part a Huy (Liege) - Aywaille (Liege) 54 km
   Guillaume Demaer
18-06 3º stage part b Aywaille (Liege) - Tongeren (Limburg) 108 km
   Alfons Sweeck
19-06 4º stage Tongeren (Limburg) - Menen (West-Vlaanderen) 221 km
   Romain Van Wynsberghe
20-06 5º stage Menen (West-Vlaanderen) - Ieper (West-Vlaanderen) 164 km
   Willy Haelterman
General Classification Oostende (West-Vlaanderen) - Ieper (West-Vlaanderen) 916 km
   Cyriel Huyskens
1955
06-08 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Tournai (Hainaut) 178 km
   Roger Joseph
07-08 2º stage Tournai (Hainaut) - Gent (Oost-Vlaanderen) 211 km
   Roger Baens
08-08 3º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Turnhout (Antwerpen) 172 km
   Jean Gosselin
09-08 4º stage Turnhout (Antwerpen) - Verviers (Liege) 171 km
   Jean Gosselin
10-08 5º stage Verviers (Liege) - Remouchamps (Liege) 137 km
   André Messelis
12-08 6º stage part a Remouchamps (Liege) - Houffalize (Luxembourg) 66 km
   Alfons Voordeckers
12-08 6º stage part b Houffalize (Luxembourg) - Virton (Luxembourg) 102 km
   Jozef Sneyers
13-08 7º stage Virton (Luxembourg) - Huy (Liege) 221 km
   Gijs Pauw
14-08 8º stage Huy (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 184 km
   Jozef Sneyers
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1442 km
   André Messelis
1954
04-08 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 217 km
   Jan Van Gompel
05-08 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Tournai (Hainaut) 173 km
   Roger Batslé
06-08 3º stage Tournai (Hainaut) - Turnhout (Antwerpen) 195 km
   Roger De Clercq
07-08 4º stage Turnhout (Antwerpen) - Verviers (Liege) 185 km
   Yvan Corbusier
08-08 5º stage Verviers (Liege) - Remouchamps (Liege) 139 km
   Gerard Deborre
10-08 6º stage part a Remouchamps (Liege) - Virton (Luxembourg) 72 km
   Pietro Nascimbene
10-08 6º stage part b Houffalize (Luxembourg) - Virton (Luxembourg) 116 km
   Pietro Nascimbene
11-08 7º stage Virton (Luxembourg) - Huy (Liege) 210 km
   Roger Verbeke
12-08 8º stage Huy (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 187 km
   Willy Truye
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)
   Maurice Baele
1953
07-08 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Charleroi (Hainaut) 192 km
   Marcel Bekaert
08-08 2º stage Charleroi (Hainaut) - Leuze (Hainaut) 180 km
   Willy Jacobs
09-08 3º stage Leuze (Hainaut) - Gent (Oost-Vlaanderen) 191 km
   Jean Moxhet
10-08 4º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Tienen (Brabant) 190 km
   Gianni Ghidini
11-08 5º stage Tienen (Brabant) - Remouchamps (Liege) 176 km
   Florio Zen
12-08 6º stage part a Remouchamps (Liege) - Houffalize (Luxembourg) 59 km
   Marcel Janssens
12-08 6º stage part b Houffalize (Luxembourg) - Seilles (Liege) 133 km
   Jacques Schoubben
14-08 7º stage Seilles (Liege) - Couvin (Namur) 170 km
   Jean-Jacques Wisinsky
15-08 8º stage Couvin (Namur) - Alsemberg (Vlaams-Brabant) 172 km
   Jacques Schoubben
Mountains classification
   Florio Zen
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Alsemberg (Vlaams-Brabant) 1463 km
   Roger Wyckstand
1952
26-07 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Ronse (Oost-Vlaanderen) 181 km
   Jean Stablinski
27-07 2º stage Ronse (Oost-Vlaanderen) - Overmere (Oost-Vlaanderen) 167 km
   Karel Borgmans
28-07 3º stage Overmere (Oost-Vlaanderen) - Visé (Liege) 195 km
   Henri Denys
29-07 4º stage Visé (Liege) - Remouchamps (Liege) 139 km
   Karel Borgmans
30-07 5º stage Remouchamps (Liege) - Bastogne (Luxembourg) 195 km
   Jean Stablinski
31-07 6º stage Bastogne (Luxembourg) - Tintigny (Luxembourg) 68 km
   Jean Brankart
02-08 7º stage Tintigny (Luxembourg) - Ciney (Namur) 156 km
   Fernand Blockx
03-08 8º stage Ciney (Namur) - Chaumont-Gistoux (Brabant) 180 km
   Marcel Briesen
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Chaumont-Gistoux (Brabant) 1281 km
   Jean Brankart
1951
28-07 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Moeskroen (Hainaut) 186 km
   Jozef Schils
29-07 2º stage part a Moeskroen (Hainaut) - Kalken (Oost-Vlaanderen) 83 km
   René Daelman
29-07 2º stage part b Blankenberge (West-Vlaanderen) - Kalken (Oost-Vlaanderen) 94 km
   Gabriel Lameire
30-07 3º stage Kalken (Oost-Vlaanderen) - Ronse (Oost-Vlaanderen) 148 km
   Jozef Schils
31-07 4º stage Ronse (Oost-Vlaanderen) - Herstal (Liege) 179 km
   André Vlayen
01-08 5º stage Herstal (Liege) - Remouchamps (Liege) 148 km
   Maurice Neyt
02-08 6º stage Remouchamps (Liege) - Saint-Hubert (Luxembourg) 81 km
   Maurice Neyt
04-08 7º stage Saint-Hubert (Luxembourg) - Pont-de-Loup (Hainaut) 190 km
   Donato Piazza
05-08 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Chaumont-Gistoux (Brabant) 177 km
   Jozef Schils
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Chaumont-Gistoux (Brabant) 1286 km
   Maurice Neyt
1950
05-08 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Moeskroen (Hainaut) 143 km
   Alphonse Vermaelen
06-08 2º stage Moeskroen (Hainaut) - Heist-aan-Zee (West-Vlaanderen) 173 km
   Gentiel Vermeersch
07-08 3º stage Heist-aan-Zee (West-Vlaanderen) - Chaumont-Gistoux (Brabant) 170 km
   Léon De Lathouwer
08-08 4º stage Chaumont-Gistoux (Brabant) - Liège (Liege) 159 km
   Alois Vansteenkiste
09-08 5º stage Liège (Liege) - Remouchamps (Liege) 140 km
   Primo Volpi
10-08 6º stage Remouchamps (Liege) - Jemelle (Namur) 78 km
   Henri Smets
11-08 7º stage Jemelle (Namur) - Pont-de-Loup (Hainaut) 170 km
   Claudio Ricci
12-08 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 147 km
   Henri Serin
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1180 km
   Maurice Neyt
1949
23-07 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Tournai (Hainaut) 156 km
   Gilbert Bauvin
24-07 2º stage Tournai (Hainaut) - De Panne (West-Vlaanderen) 142 km
   Valère Mekeirel
25-07 3º stage De Panne (West-Vlaanderen) - Gembloux (Namur) 210 km
   Roger Van Remoortel
26-07 4º stage Gembloux (Namur) - Herstal (Liege) 185 km
   Roger Decock
27-07 5º stage Herstal (Liege) - Remouchamps (Liege) 132 km
   Alex Close
29-07 6º stage Remouchamps (Liege) - Chimay (Hainaut) 240 km
   Joseph Bourgeois
30-07 7º stage Chimay (Hainaut) - Pont-de-Loup (Hainaut) 62 km
   Joseph Bourgeois
31-07 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Huizingen (Brabant) 153 km
   René Van Becelaere
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Huizingen (Brabant) 1280 km
   Joseph Bourgeois
1948
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Moen (West-Vlaanderen) 185 km
   Victor Jacobs
00-00 2º stage Moen (West-Vlaanderen) - Leopoldsburg (Limburg) 204 km
   Jerome Renier
00-00 3º stage Leopoldsburg (Limburg) - Verviers (Liege) 150 km
   Marcel De Mulder
00-00 4º stage Verviers (Liege) 166 km
   Armand Baeyens
00-00 5º stage Saint-Hubert (Luxembourg) - Arlon (Luxembourg) 60 km
   Joseph Bourgeois
00-00 6º stage Arlon (Luxembourg) - Couvin (Namur)
   Virgilio Salimbeni
00-00 7º stage Couvin (Namur) - Pont-de-Loup (Hainaut) 152 km
   Armand Baeyens
00-00 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Huizingen (Brabant) 150 km
   Rik Evens
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Huizingen (Brabant)
   Marcel De Mulder
1947
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 154 km
   Florent Rondelé
00-00 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Moen (West-Vlaanderen) 158 km
   Daniel Taillieu
00-00 3º stage Moen (West-Vlaanderen) - Soignies (Hainaut) 158 km
   Noë Pommelaere
00-00 4º stage Soignies (Hainaut) - Verviers (Liege) 173 km
   Arthur Vandebinderie
00-00 5º stage Verviers (Liege) - Marche (Liege) 154 km
   Hilaire Couvreur
00-00 6º stage Marche (Liege) 71 km
   Marcel Verschueren
00-00 7º stage Saint-Hubert (Luxembourg) - Pont-de-Loup (Hainaut) 247 km
   Noë Pommelaere
00-00 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 151 km
   Marcel Hendrickx
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1266 km
   Gilbert Caupain
1946
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Middelkerke (West-Vlaanderen) 167 km
   Florent Mathieu
00-00 2º stage Middelkerke (West-Vlaanderen) - Moen (West-Vlaanderen) 176 km
   Raymond De Smedt
00-00 3º stage Moen (West-Vlaanderen) - Genappe (Brabant) 179 km
   Raymond Impanis
00-00 4º stage Genappe (Brabant) - Liège (Liege) 167 km
   Georges Furnière
00-00 5º stage Liège (Liege) - Bertrix (Luxembourg) 180 km
   Raymond Impanis
00-00 6º stage Bertrix (Luxembourg) - Florenville (Luxembourg) 60 km
   Raymond Impanis
00-00 7º stage Florenville (Luxembourg) - Pont-de-Loup (Hainaut) 205 km
   Raymond De Smedt
00-00 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 180 km
   Gilbert Caupain
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1314 km
   Raymond Impanis
1939
03-06 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Binche (Hainaut) 178 km
   Frans Van Hellemont
04-06 2º stage Binche (Hainaut) - Heist-aan-Zee (West-Vlaanderen) 170 km
   Albert Sercu
05-06 3º stage Heist-aan-Zee (West-Vlaanderen) - Visé (Liege) 226 km
   Eugène Kiewiet
06-06 4º stage Visé (Liege) - Huy (Liege) 165 km
   Henri Van Laethem
07-06 5º stage Huy (Liege) - Ciney (Namur) 55 km
   Jean Claessens
09-06 6º stage Ciney (Namur) - Saint-Hubert (Luxembourg) 217 km
   Amand Gilles
10-06 7º stage Saint-Hubert (Luxembourg) - Pont-de-Loup (Hainaut) 168 km
   Jean Claessens
11-06 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 180 km
   André Destrée
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1359 km
   Frans Van Hellemont
1938
27-06 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Binche (Hainaut) 204 km
   Prosper Depredomme
28-06 2º stage Binche (Hainaut) - Langerbrugge (Oost-Vlaanderen) 205 km
   Louis Saeremans
29-06 3º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Hasselt (Limburg) 170 km
   Prosper Depredomme
30-06 4º stage Hasselt (Limburg) - Huy (Liege) 209 km
   Albert Jacquet
01-07 5º stage Huy (Liege) - Esch-sur-Alzette (Luxembourg) 200 km
   Pierre Vermeiren
02-07 6º stage Steinfort (Luxembourg) - Florenville (Luxembourg) 71 km
   Jean Claessens
02-07 7º stage Florenville (Luxembourg) - Pont-de-Loup (Hainaut) 170 km
   Louis Saeremans
03-07 8º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 185 km
   August Menoe
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1414 km
   Pierre Vermeiren
1937
17-06 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Genk (Limburg) 177 km
   Theo Van Oppen
18-06 2º stage Genk (Limburg) - Antwerpen (Antwerpen) 205 km
   Theo Van Oppen
19-06 3º stage Antwerpen (Antwerpen) - Oostende (West-Vlaanderen) 175 km
   Albert Dubuisson
20-06 4º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Morlanwelz (Hainaut) 188 km
   Roger Gyselinck
21-06 5º stage Morlanwelz (Hainaut) - Paliseul (Luxembourg) 175 km
   Maurice Clautier
22-06 6º stage Paliseul (Luxembourg) - Neufchâteau (Liege) 62.4 km
   Maurice Clautier
24-06 7º stage Neufchâteau (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 170 km
   Jef Dominicus
25-06 8º stage Luxembourg (Luxembourg) - Liège (Liege) 208 km
   Albert Dubuisson
26-06 9º stage Liège (Liege) - Pont-de-Loup (Hainaut) 185 km
   Oscar Joly
27-06 10º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 210 km
   Antoine Reuten
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1755 km
   Maurice Clautier
1936
04-06 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Mons (Liege) 172 km
   Julien Heernaert
05-06 2º stage Mons (Liege) - De Panne (West-Vlaanderen) 171 km
   Gaston Denijs
06-06 3º stage De Panne (West-Vlaanderen) - Antwerpen (Antwerpen) 205 km
   Maurice Van Herzele
07-06 4º stage Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 197 km
   Lucien Storme
08-06 5º stage Liège (Liege) - Rochefort (Namur) 181 km
   Gaston Denijs
10-06 6º stage Rochefort (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 189 km
   Hubert Muller
11-06 7º stage Luxembourg (Luxembourg) - Auvelais (Namur) 218 km
   Marcel Van Houtte
12-06 8º stage Auvelais (Namur) - Chimay (Hainaut) 61 km
   Hubert Deltour
13-06 9º stage Chimay (Hainaut) - Pont-de-Loup (Hainaut) 175 km
   Roger Gyselinck
14-06 10º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 210 km
   Jef Geets
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1779 km
   Maurice Van Herzele
1935
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 198 km
   Emile Masson
00-00 2º stage Liège (Liege) - Pont-de-Loup (Hainaut) 170 km
   Kamiel Beeckman
00-00 3º stage Pont-de-Loup (Hainaut) - Charleroi (Hainaut) 216 km
   Frans Demondt
00-00 4º stage Charleroi (Hainaut) - Leuven (Vlaams-Brabant) 216 km
   René Segers
00-00 5º stage Leuven (Vlaams-Brabant) - De Panne (West-Vlaanderen) 218 km
   François Coppens
00-00 6º stage De Panne (West-Vlaanderen) - Auvelais (Namur) 204 km
   Marcel Kint
00-00 7º stage Auvelais (Namur) - Chimay (Hainaut) 62 km
   Marcel Kint
00-00 8º stage Chimay (Hainaut) - Arlon (Luxembourg) 206 km
   Roger Vandendriessche
00-00 9º stage Arlon (Luxembourg) - Malmédy (Liege) 158 km
   Petrus Van Theemsche
00-00 10º stage Malmédy (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 255 km
   François Charlet
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1903 km
   Marcel Kint
1934
00-00 2º stage
00-00 8º stage
General Classification
   Robert Wierinckx
1933
00-00 3º stage
   Theo Geunis
General Classification
   Edgard De Caluwé
1932
General Classification
   Joseph Vanderhaegen
1931
General Classification
   Léon Louyet
1929
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Binche (Hainaut)
   Marcel Houyoux
00-00 2º stage Binche (Hainaut) - Genappe (Brabant) 165 km
   Norbert Van den Eynde
00-00 3º stage - Torhout (West-Vlaanderen) 200 km
   Odiel Van Eenoghe
00-00 4º stage - Tienen (Brabant)
   Jules Goedhuys
00-00 5º stage Tienen (Brabant) - Dison (Liege)
   Jean Naert
00-00 6º stage Dison (Liege) - Esch-sur-Alzette (Luxembourg)
00-00 7º stage Esch-sur-Alzette (Luxembourg)
   Marcel Gosselies
00-00 8º stage Gosselies (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 234 km
General Classification
   Kamiel De Graeve
1928
General Classification
   Robert Van Grootenbruele
1927
General Classification
   François Gardier
1926
00-00 2º stage
00-00 5º stage
00-00 6º stage
General Classification
   Pé Verhaegen
1925
00-00 999º stage Hoboken (Antwerpen) - Huy (Liege)
   Maurice Geldhof
General Classification
   Georges Ronsse
1924
General Classification
   Auguste Verdyck
1923
General Classification
   Omer Huyse
1922
00-00 3º stage
General Classification
   Nicolas Frantz
1921
General Classification
   Maurice De Waele
1920
General Classification
   Armand Thewis
1919
General Classification
   Félix Sellier
1913
General Classification
   Hubert Noël
1912
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Luik (Liege) 274 km
   Charles Haidon
General Classification
   Hubert Noël
1911
General Classification
   Joseph Vandaele

Stats Ronde van België, Independant

Final classifications by country
Belgium 37
France 1
Luxemburg 1
Final classifications by cyclist
Neyt, Maurice   BEL 2
Noël, Hubert   BEL 2
Baele, Maurice Victor   FRA 1
Boonen, Jan   BEL 1
Bourgeois, Joseph   BEL 1
Brankart, Jean   BEL 1
Caupain, Gilbert   BEL 1
Clautier, Maurice   BEL 1
De Caluwé, Edgard   BEL 1
De Graeve, Kamiel   BEL 1
De Mulder, Marcel   BEL 1
De Waele, Maurice   BEL 1
Frantz, Nicolas   LUX 1
Gardier, François   BEL 1
Henckaerts, Sylvain   BEL 1
Huyse, Omer   BEL 1
Huyskens, Cyriel   BEL 1
Impanis, Raymond   BEL 1
Kint, Marcel   BEL 1
Louyet, Léon   BEL 1
Messelis, André   BEL 1
Ronsse, Georges   BEL 1
Sellier, Félix   BEL 1
Thewis, Armand   BEL 1
Van Grootenbruele, Robert   BEL 1
Van Hellemont, Frans   BEL 1
Van Herzele, Maurice   BEL 1
Vandaele, Joseph   BEL 1
Vandecaveye, Robert   BEL 1
Vanderhaegen, Joseph   BEL 1
Verdyck, Auguste   BEL 1
Verhaegen, Pé   BEL 1
Verheyden, Roger   BEL 1
Vermeiren, Pierre   BEL 1
Wierinckx, Robert   BEL 1
Wouters, Jos   BEL 1
Wyckstand, Roger   BEL 1
Victories/Stages by country
Belgium 157
Italy 9
France 8
The Netherlands 5
Victories/Stages by cyclist
Bourgeois, Joseph   BEL 3
Claessens, Jean   BEL 3
Impanis, Raymond   BEL 3
Schils, Jozef   BEL 3
Baeyens, Armand   BEL 2
Boonen, Jan   BEL 2
Borgmans, Karel   BEL 2
Clautier, Maurice   BEL 2
De Smedt, Raymond   BEL 2
Denijs, Gaston   BEL 2
Depredomme, Prosper   BEL 2
Dubuisson, Albert   BEL 2
Gosselin, Jean   FRA 2
Gyselinck, Roger   BEL 2
Haeseldonckx, Jos   BEL 2
Kint, Marcel   BEL 2
Nascimbene, Pietro   ITA 2
Neyt, Maurice   BEL 2
Nijdam, Henk   NED 2
Pommelaere, Noë   BEL 2
Saeremans, Louis   BEL 2
Schoubben, Jacques   BEL 2
Sneyers, Jozef   BEL 2
Stablinski, Jean   FRA 2
Van Oppen, Jean Theophile   BEL 2
Van Wynsberghe, Romain   BEL 2
Wouters, Jos   BEL 2
Zen, Florio   ITA 2
Aerts, Louis   BEL 1
Baens, Roger   BEL 1
Batslé, Roger   BEL 1
Bauvin, Gilbert   FRA 1
Beeckman, Kamiel   BEL 1
Bekaert, Marcel   BEL 1
Blockx, Fernand   BEL 1
Brankart, Jean   BEL 1
Briesen, Léopold   BEL 1
Caupain, Gilbert   BEL 1
Charlet, François   BEL 1
Close, Alex   BEL 1
Coppens, François   BEL 1
Corbusier, Yvan   BEL 1
Cotman, Etienne   BEL 1
Couvreur, Hilaire   BEL 1
Covent, Yvan   BEL 1
Daelman, René   BEL 1
De Clercq, Willy   BEL 1
De Clercq, Roger   BEL 1
De Keyser, Constant   BEL 1
De Lathouwer, Léon   BEL 1
De Middeleir, Robert   BEL 1
De Mulder, Marcel   BEL 1
Deborre, Gerard   BEL 1
Decock, Roger   BEL 1
Deltour, Hubert   BEL 1
Demaer, Guillaume   BEL 1
Demondt, Frans   BEL 1
Denys, Henri   BEL 1
Destrée, André   BEL 1
Dominicus, Jef   NED 1
Evens, Rik   BEL 1
Furnière, Georges   BEL 1
Geeraerts, François   BEL 1
Geets, Jef   BEL 1
Geldhof, Maurice   BEL 1
Geunis, Theo   BEL 1
Ghidini, Gianni   ITA 1
Gilles, Amand   BEL 1
Goedhuys, Jules   BEL 1
Gosselies, Marcel   BEL 1
Haelterman, Willy   BEL 1
Haidon, Charles   BEL 1
Heernaert, Julien   BEL 1
Henckaerts, Sylvain   BEL 1
Hendrickx, Marcel   BEL 1
Hermans, Jean   BEL 1
Houyoux, Marcel   BEL 1
Huyskens, Cyriel   BEL 1
Huysmans, Jos   BEL 1
Jacobs, Victor   BEL 1
Jacobs, Willy   BEL 1
Jacquet, Albert   FRA 1
Janssens, Marcel   BEL 1
Joly, Oscar   BEL 1
Joseph, Roger   BEL 1
Kiewiet, Eugène   BEL 1
Lameire, Gabriel   BEL 1
Masson, Emile   BEL 1
Mathieu, Florent   BEL 1
Mekeirel, Valère   BEL 1
Menoe, August   BEL 1
Messelis, André   BEL 1
Moxhet, Jean   BEL 1
Muller, Hubert   BEL 1
Naert, Jean   BEL 1
Nys, Théo   BEL 1
Pauw, Gijs   NED 1
Piazza, Donato   ITA 1
Rabaey, Charles   BEL 1
Raes, Willy   BEL 1
Renier, Jerome   BEL 1
Reuten, Antoine   BEL 1
Ricci, Claudio   ITA 1
Rondelé, Florent   BEL 1
Salimbeni, Virgilio   ITA 1
Scrayen, Hugo   BEL 1
Segers, René   BEL 1
Sercu, Albert   BEL 1
Serin, Henri   BEL 1
Smets, Henri   BEL 1
Stevens, Lucien   BEL 1
Storme, Lucien   BEL 1
Sweeck, Alfons   BEL 1
Taillieu, Daniel   BEL 1
Truye, Willy   BEL 1
Van Bael, Léo   BEL 1
Van Becelaere, René   FRA 1
Van den Eynde, Norbert   BEL 1
Van Den Eynde, Willy   BEL 1
Van Eenoghe, Odiel   BEL 1
Van Gompel, Jan   BEL 1
Van Hellemont, Frans   BEL 1
Van Herzele, Maurice   BEL 1
Van Houtte, Marcel   BEL 1
Van Kreuningen, Lex   NED 1
Van Laethem, Henri   BEL 1
Van Maeckelberghe, Georges   BEL 1
Van Remoortel, Roger   BEL 1
Van Theemsche, Petrus   BEL 1
Vandebinderie, Arthur   BEL 1
Vandecaveye, Robert   BEL 1
Vandendriessche, Roger   BEL 1
Vansteenkiste, Alois   BEL 1
Verbeke, Roger   BEL 1
Vercauteren, Etienne   BEL 1
Verheyden, Roger   BEL 1
Verheyden, Emiel   BEL 1
Verlee, Roger   BEL 1
Vermaelen, Alphonse   BEL 1
Vermeersch, Gentiel   BEL 1
Vermeiren, Pierre   BEL 1
Verschueren, Théo   BEL 1
Verschueren, Marcel   BEL 1
Vlayen, André   BEL 1
Volpi, Primo   ITA 1
Voordeckers, Alfons   BEL 1
Wisinsky, Jean-Jacques   FRA 1