Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer


The Netherlands

Before Ster der Beloften
Dit evenement werd van 1987 t/m 1989 georganiseerd omder de naam Rond om Schijndel, van 1990 t/m 1997 als Teleflex tour en van 1998 t/m 2000 onder de naam ster der beloften.

2017
14-06 1º stage Westkapelle (Zeeland) - Westkapelle (Zeeland) 7,5 km
   Primož Roglič
15-06 2º stage Tholen (Zeeland) - Hoogerheide (Noord-Brabant) 186,8 km
   Dylan Groenewegen
16-06 3º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 210 km
   Dylan Groenewegen
17-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186 km
   José Gonçalves
18-06 5º stage Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 180,9 km
   Marcel Kittel
General Classification
   José Gonçalves
2016
15-06 1º stage Goes (Zeeland) - Goes (Zeeland) 6,4 km
   Jos Van Emden
16-06 2º stage Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 186 km
   Wesley Kreder
17-06 3º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 210 km
   Dylan Groenewegen
18-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186 km
   Sep Vanmarcke
19-06 5º stage Someren (Noord-Brabant) - Boxtel (Noord-Brabant) 186 km
   Wim Stroetinga
General Classification
   Sep Vanmarcke
2015
17-06 Prologue Goes (Zeeland) - Goes (Zeeland) 6,4 km
   Roger Kluge
18-06 1º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Rosmalen (Noord-Brabant) 180 km
   André Greipel
19-06 2º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 190,5 km
   André Greipel
20-06 3º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186,7 km
   Moreno Hofland
21-06 4º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Boxtel (Noord-Brabant) 183,1 km
   Matt Brammeier
General Classification
   André Greipel
2014
18-06 Prologue Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 7 km
   Philippe Gilbert
19-06 1º stage Rucphen (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 183,9 km
   Marcel Kittel
20-06 2º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 190,5 km
   Greg Henderson
21-06 3º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186,7 km
   Philippe Gilbert
22-06 4º stage Gerwen (Noord-Brabant) - Boxtel (Noord-Brabant) 173,7 km
   André Greipel
General Classification
   Philippe Gilbert
2013
12-06 1º stage Goes (Zeeland) - Goes (Zeeland) 8 km
   Robert Wagner
13-06 2º stage Breda (Noord-Brabant) - Breda (Noord-Brabant) 175,7 km
   Theo Bos
14-06 3º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 188,3 km
   Marcel Kittel
15-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186 km
   Lars Boom
16-06 5º stage Gerwen (Noord-Brabant) - Boxtel (Noord-Brabant) 176,2 km
   Pim Ligthart
General Classification
   Lars Boom
2012
14-06 1º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 151 km
   Marcel Kittel
15-06 2º stage Schimmert (Limburg) - Schimmert (Limburg) 166,9 km
   André Greipel
16-06 3º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 186,7 km
   Lars Boom
17-06 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Boxtel (Noord-Brabant) 163,5 km
   Marcel Kittel
General Classification
   Mark Cavendish
2011
15-06 1º stage Alblasserdam (Zuid-Holland) - Alblasserdam (Zuid-Holland) 7 km
   Patrick Gretsch
16-06 2º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 176,5 km
   Tyler Farrar
17-06 3º stage Schimmert (Limburg) - Schimmert (Limburg) 188 km
   Juan José Haedo
18-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 184 km
   Philippe Gilbert
19-06 5º stage Etten-Leur (Noord-Brabant) - Etten-Leur (Noord-Brabant) 191,9 km
   Leigh Howard
General Classification
   Philippe Gilbert
2010
16-06 1º stage Gemert (Noord-Brabant) - Gemert (Noord-Brabant) 6,8 km
   Jos Van Emden
17-06 2º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Sittard-Geleen (Limburg) 146,3 km
   Francisco José Ventoso
18-06 3º stage Schimmert (Limburg) - Schimmert (Limburg) 178,8 km
   Greg Henderson
19-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 194 km
   Adam Hansen
20-06 5º stage Arcen (Limburg) - Helmond (Noord-Brabant) 174,1 km
   Kris Boeckmans
General Classification
   Adam Hansen
2009
17-06 1º stage Gemert (Noord-Brabant) - Gemert (Noord-Brabant) 6,9 km
   Niki Terpstra
18-06 2º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 175 km
   André Greipel
19-06 3º stage Nuth (Limburg) - Nuth (Limburg) 179 km
   André Greipel
20-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 189 km
   Philippe Gilbert
21-06 5º stage Beek (Limburg) - Helmond (Noord-Brabant) 179 km
   André Greipel
General Classification
   Philippe Gilbert
2008
17-06 Prologue Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 6 km
   Tony Martin
18-06 1º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 177 km
   Matti Breschel
19-06 2º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 192 km
   Enrico Gasparotto
20-06 3º stage Nuth (Limburg) - Nuth (Limburg) 170 km
   Tom Boonen
21-06 4º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Gemert (Noord-Brabant) 150 km
   Mark Cavendish
General Classification
   Enrico Gasparotto
2007
19-06 Prologue Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 7,6 km
   Mikhail Ignatyev
20-06 1º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 166 km
   Wouter Weylandt
21-06 2º stage Aachen (Nordrhein-Westfalen) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 194 km
   Paul Martens
22-06 3º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 192 km
   Vasil Kiryienka
23-06 4º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Eindhoven (Noord-Brabant) 149 km
   Mark Cavendish
General Classification
   Sebastian Langeveld
2006
14-06 1º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 122.2 km
   Aart Vierhouten
14-06 2º stage Nuth (Limburg) - Nuth (Limburg) 11 km
   Erik Dekker
15-06 3º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 179.4 km
   Frederik Willems
16-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 192.3 km
   Jens Voigt
17-06 5º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Eindhoven (Noord-Brabant) 133.5 km
   Robert Förster
General Classification
   Kurt Asle Arvesen
2005
15-06 1º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 124 km
   Enrico Degano
15-06 2º stage Nuth (Limburg) - Nuth (Limburg) 11 km
   Michael Rich
16-06 3º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 181 km
   Jukka Vastaranta
17-06 4º stage Verviers (Liege) - Jalhay (Liege) 189 km
   Erwin Thijs
18-06 5º stage Buchten (Limburg) - Eindhoven (Noord-Brabant) 135 km
   Enrico Degano
General Classification
   Stefan Schumacher
2004
16-06 Prologue Veldhoven (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 4.8 km
   Tom Boonen
17-06 1º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 197 km
   Tom Boonen
18-06 2º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 199 km
   Preben Van Hecke
19-06 3º stage - Jalhay (Liege) 200 km
   Nick Nuyens
20-06 4º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Niko Eeckhout
General Classification
   Nick Nuyens
2003
10-09 1º stage - Veldhoven (Noord-Brabant) 4.8 km
   Thomas Dekker
11-09 2º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 197 km
   Eddy Serri
12-09 3º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 176 km
   Thomas Dekker
13-09 4º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Verviers (Liege) 203 km
   Luca Solari
14-09 5º stage Sittard-Geleen (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 186 km
   Enrico Degano
Sprint classification
   Remco van der Ven
General Classification
   Gerben Löwik
2002
11-09 1º stage Eindhoven (Noord-Brabant) - Boxmeer (Noord-Brabant) 188.4 km
   Bobbie Traksel
12-09 2º stage Boxmeer (Noord-Brabant) - Sint Michielsgestel (Noord-Brabant) 207.7 km
   Rudi Kemna
13-09 3º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 116.2 km
   Bart Voskamp
13-09 4º stage - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 10.3 km
   Bram Schmitz
14-09 5º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Verviers (Liege) 181 km
   Marcel Strauss
15-09 6º stage Nuth (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 191.3 km
   Rik Reinerink
General Classification
   Bart Voskamp
2001
12-09 1º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 192 km
   Allan Bo Andresen
13-09 2º stage Maasdriel (Gelderland) - Maasdriel (Gelderland) 194 km
   Bart Voskamp
14-09 3º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 91 km
   Luca Mazzanti
14-09 4º stage - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 10.3 km
   Bart Voskamp
15-09 5º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Verviers (Liege) 183 km
   Bert Hiemstra
16-09 6º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 174 km
   Rudi Kemna
General Classification
   Xavier Jan

Stats Ster Elektrotoer

Final classifications by country
Belgium 5
The Netherlands 4
Germany 2
Norway 1
Great Britain 1
Italy 1
Portugal 1
Australia 1
France 1
Final classifications by cyclist
Gilbert, Philippe   BEL 3
Arvesen, Kurt Asle   NOR 1
Boom, Lars   NED 1
Cavendish, Mark   GBR 1
Gasparotto, Enrico   ITA 1
Maciel Gonçalves, José Isidro   POR 1
Greipel, André   GER 1
Hansen, Adam   AUS 1
Jan, Xavier   FRA 1
Langeveld, Sebastian   NED 1
Löwik, Gerben   NED 1
Nuyens, Nick   BEL 1
Schumacher, Stefan   GER 1
Vanmarcke, Sep   BEL 1
Voskamp, Bart   NED 1
Victories/Stages by country
The Netherlands 27
Germany 20
Belgium 15
Italy 7
Denmark 2
Great Britain 2
Australia 2
New Zealand 2
Ireland 1
United States of America 1
Portugal 1
Argentina 1
Russia 1
Belarus 1
Slovenia 1
Switzerland 1
Finland 1
Spain 1
Victories/Stages by cyclist
Greipel, André   GER 7
Kittel, Marcel   GER 5
Gilbert, Philippe   BEL 4
Boonen, Tom   BEL 3
Degano, Enrico   ITA 3
Groenewegen, Dylan   NED 3
Voskamp, Bart   NED 3
Boom, Lars   NED 2
Cavendish, Mark   GBR 2
Dekker, Thomas   NED 2
Henderson, Greg   NZL 2
Kemna, Rudi   NED 2
Van Emden, Jos   NED 2
Andresen, Allan Bo   DEN 1
Boeckmans, Kris   BEL 1
Bos, Theo   NED 1
Brammeier, Matt   IRL 1
Breschel, Matti   DEN 1
Dekker, Erik   NED 1
Eeckhout, Niko   BEL 1
Farrar, Tyler   USA 1
Förster, Robert   GER 1
Gasparotto, Enrico   ITA 1
Maciel Gonçalves, José Isidro   POR 1
Gretsch, Patrick   GER 1
Haedo, Juan José   ARG 1
Hansen, Adam   AUS 1
Hiemstra, Bert   NED 1
Hofland, Moreno   NED 1
Howard, Leigh   AUS 1
Ignatyev, Mikhail   RUS 1
Kiryienka, Vasil   BLR 1
Kluge, Roger   GER 1
Kreder, Wesley   NED 1
Ligthart, Pim   NED 1
Martens, Paul   GER 1
Martin, Tony   GER 1
Mazzanti, Luca   ITA 1
Nuyens, Nick   BEL 1
Reinerink, Rik   NED 1
Rich, Michael   GER 1
Roglič, Primož   SLO 1
Schmitz, Bram   NED 1
Serri, Eddy   ITA 1
Solari, Luca   ITA 1
Strauss, Marcel   SUI 1
Stroetinga, Wim   NED 1
Terpstra, Niki   NED 1
Thijs, Erwin   BEL 1
Traksel, Bobbie   NED 1
van der Ven, Remco   NED 1
Van Hecke, Preben   BEL 1
Vanmarcke, Sep   BEL 1
Vastaranta, Jukka   FIN 1
Ventoso Alberdi, Francisco José   ESP 1
Vierhouten, Aart   NED 1
Voigt, Jens   GER 1
Wagner, Robert   GER 1
Weylandt, Wouter   BEL 1
Willems, Frederik   BEL 1