Ronde van België
Tour de Belgique


Belgium

2018
23-05 1º stage Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 179 km
   André Greipel
24-05 2º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 162 km
   André Greipel
25-05 3º stage Bornem (Antwerpen) - Bornem (Antwerpen) 10,6 km
   Christophe Laporte
26-05 4º stage Wanze (Liege) - Wanze (Liege) 151,5 km
   Jelle Vanendert
27-05 5º stage Landen (Brabant) - Tongeren (Limburg) 158 km
   Bryan Coquard
General Classification
   Jens Keukeleire
2017
24-05 1º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 178,8 km
   Bryan Coquard
25-05 2º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Moorslede (West-Vlaanderen) 199 km
   Mathieu Van Der Poel
26-05 3º stage Beveren-Waas (Oost-Vlaanderen) - Beveren-Waas (Oost-Vlaanderen) 13,4 km
   Matthias Brändle
27-05 4º stage Ans (Liege) - Ans (Liege) 167,8 km
   Maurits Lammertink
28-05 5º stage Tienen (Brabant) - Tongeren (Limburg) 169,6 km
   Jens Debusschere
General Classification
   Jens Keukeleire
2016
25-05 Prologue Beveren (Oost-Vlaanderen) - Beveren (Oost-Vlaanderen) 6 km
   Wout Van Aert
26-05 1º stage Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 174,5 km
   Edward Theuns
27-05 2º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 200,9 km
   Dries Devenyns
28-05 3º stage Verviers (Liege) - Verviers (Liege) 203 km
   X X
29-05 4º stage Tremelo (Brabant) - Tongeren (Limburg) 174,2 km
   Zico Waeytens
General Classification
   Dries Devenyns
2015
27-05 Prologue Bornem (Antwerpen) - Bornem (Antwerpen) 6,9 km
   Matthias Brändle
28-05 1º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 178,5 km
   Tom Boonen
29-05 2º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 201,1 km
   Arnaud Démare
30-05 3º stage Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) - Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) 158,5 km
   Arnaud Démare
31-05 4º stage Sankt-Vith (Liege) - Sankt-Vith (Liege) 199,2 km
   Greg Van Avermaet
General Classification
   Greg Van Avermaet
2014
28-05 1º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 172,6 km
   Tom Boonen
29-05 2º stage Lierde (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 170,4 km
   Tom Boonen
30-05 3º stage Diksmuide (West-Vlaanderen) - Diksmuide (West-Vlaanderen) 16,8 km
   Tony Martin
31-05 4º stage Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) - Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) 177,7 km
   André Greipel
01-06 5º stage Oreye (Liege) - Oreye (Liege) 178,7 km
   Paul Martens
General Classification
   Tony Martin
2013
22-05 1º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 194,2 km
   André Greipel
23-05 2º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Ninove (Oost-Vlaanderen) 181 km
   André Greipel
24-05 3º stage Beveren (Oost-Vlaanderen) - Beveren (Oost-Vlaanderen) 15 km
   Tony Martin
25-05 4º stage Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) - Lacs de l'Eau d'Heure (Hainaut) 164,3 km
   Maxim Iglinskiy
26-05 5º stage Banneux (Liege) - Banneux (Liege) 175,6 km
   Luis León Sánchez
General Classification
   Tony Martin
2012
23-05 1º stage Mechelen (Antwerpen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 162 km
   André Greipel
24-05 2º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 170,7 km
   André Greipel
25-05 3º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Beveren (Oost-Vlaanderen) 163,2 km
   André Greipel
26-05 4º stage Turnhout (Antwerpen) - Arendonk (Antwerpen) 20,5 km
   Tony Martin
27-05 5º stage Clavier (Liege) - Engis (Liege) 208,7 km
   Carlos Betancur
General Classification
   Tony Martin
2011
25-05 1º stage Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 5,6 km
   Lieuwe Westra
26-05 2º stage Lochristi (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 162,5 km
   André Greipel
27-05 3º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Ieper (West-Vlaanderen) 187,8 km
   Aidis Kruopis
28-05 4º stage Bertem (Vlaams-Brabant) - Eupen (Liege) 202 km
   Philippe Gilbert
29-05 5º stage Oreye (Liege) - Putte (Antwerpen) 169,4 km
   André Greipel
General Classification
   Philippe Gilbert
2010
26-05 1º stage Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Eeklo (Oost-Vlaanderen) 156 km
   Philippe Gilbert
27-05 2º stage Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Knokke (West-Vlaanderen) 156,8 km
   Kenny Van Hummel
28-05 3º stage Knokke (West-Vlaanderen) - Mechelen (Antwerpen) 191 km
   Jimmy Casper
29-05 4º stage Herzele (Oost-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 16,8 km
   Dominique Cornu
30-05 5º stage Herstal (Liege) - Herstal (Liege) 173,7 km
   Ben Hermans
General Classification
   Stijn Devolder
2009
27-05 1º stage Tervuren (Brabant) - Tervuren (Brabant) 185,4 km
   Serguei Ivanov
28-05 2º stage Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 191,8 km
   Borut Božič
29-05 3º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Temse (Oost-Vlaanderen) 181,7 km
   Borut Božič
30-05 4º stage Fléron (Liege) - Fléron (Liege) 174,5 km
   Bert De Waele
31-05 5º stage Herzele (Oost-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 16,7 km
   Sébastien Rosseler
General Classification
   Lars Boom
2008
28-05 1º stage Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Eeklo (Oost-Vlaanderen) 189 km
   Kenny Dehaes
29-05 2º stage Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Tienen (Brabant) 203 km
   Boris Shpilevsky
30-05 3º stage Anthisnes (Liege) - Flémalle-Haute (Liege) 189,8 km
   Greg Van Avermaet
31-05 4º stage Herzele (Oost-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 16,7 km
   Stijn Devolder
01-06 5º stage Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Putte (Antwerpen) 179,8 km
   Tom Boonen
General Classification
   Stijn Devolder
2007
30-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 173,5 km
   Wouter Weylandt
31-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 179,6 km
   Gorik Gardeyn
01-06 3º stage Herzele (Oost-Vlaanderen) - Herzele (Oost-Vlaanderen) 16,7 km
   Vladimir Gusev
02-06 4º stage Herzele (Oost-Vlaanderen) - Aywaille (Liege) 203 km
   Robert Gesink
03-06 5º stage Aywaille (Liege) - Putte (Antwerpen) 188,9 km
   Tom Boonen
General Classification
   Vladimir Gusev
2006
24-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 176,2 km
   Maarten Tjallingii
25-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 180,5 km
   Tom Boonen
26-05 3º stage part a Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 15,9 km
   Stijn Devolder
26-05 3º stage part b Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Londerzeel (Brabant) 109,8 km
   Tom Boonen
27-05 4º stage Londerzeel (Brabant) - Huy (Liege) 198 km
   Niki Terpstra
28-05 5º stage Huy (Liege) - Putte (Antwerpen) 186,1 km
   Gert Steegmans
General Classification
   Maarten Tjallingii
2005
25-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 155 km
   Tom Boonen
26-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 165 km
   Tom Boonen
27-05 3º stage part a Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 108 km
   Jurgen Van Loocke
27-05 3º stage part b Buggenhout (Oost-Vlaanderen) - Londerzeel (Brabant) 15 km
   Ondřej Sosenka
28-05 4º stage Londerzeel (Brabant) - Visé (Liege) 232 km
   Jan Kuyckx
29-05 5º stage Visé (Liege) - Putte (Antwerpen) 175 km
   Stefan Van Dijk
General Classification
   Tom Boonen
2004
19-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 184 km
   Gianluca Bortolami
20-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 179 km
   Tom Boonen
21-05 3º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Buggenhout (Oost-Vlaanderen) 194 km
   Max Van Heeswijk
22-05 4º stage part a Mechelen (Antwerpen) - Mechelen (Antwerpen) 13 km
   Bert Roesems
22-05 4º stage part b Mechelen (Antwerpen) - Mechelen (Antwerpen) 115 km
   X X
23-05 5º stage Ans (Liege) - Eupen (Liege) 224 km
   Bjorn Leukemans
General Classification
   Sylvain Chavanel
2003
21-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 176,5 km
   Tom Steels
22-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 172,5 km
   Jans Koerts
23-05 3º stage Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Haacht (Brabant) 246,5 km
   Tom Boonen
24-05 4º stage Mechelen (Antwerpen) - Mechelen (Antwerpen) 21 km
   Fabian Cancellara
25-05 5º stage Mechelen (Antwerpen) - Ans (Liege) 201 km
   Dave Bruylandts
General Classification Oostende (West-Vlaanderen) - Huy (Liege)
   Michael Rogers
2002
22-05 Prologue Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 7,2 km
   Bert Roesems
23-05 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 221 km
   Ján Svorada
24-05 2º stage part a Knokke-Heist (West-Vlaanderen) - Mechelen (Antwerpen) 121 km
   Damien Nazon
24-05 2º stage part b Mechelen (Antwerpen) - Mechelen (Antwerpen) 14 km
   Bart Voskamp
25-05 3º stage Mechelen (Antwerpen) - Bilzen (Limburg) 220,9 km
   Andrei Tchmil
26-05 4º stage Bilzen (Limburg) - Marche-en-Famenne (Luxembourg) 160 km
   Ján Svorada
General Classification
   Bart Voskamp
1990
07-08 Prologue Geel (Antwerpen) - Geel (Antwerpen) 7.8 km
   Frans Maassen
08-08 1º stage Geel (Antwerpen) - Charleroi (Hainaut) 220 km
   Etienne De Wilde
09-08 2º stage Charleroi (Hainaut) - Roeselare (West-Vlaanderen) 193 km
   Adriano Baffi
10-08 3º stage Roeselare (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 171 km
   Wiebren Veenstra
11-08 4º stage Torhout (West-Vlaanderen) - Werchter (Brabant) 240 km
   Jean-François Brasseur
12-08 5º stage part a Werchter (Brabant) - Leuven (Vlaams-Brabant) 16.8 km
   Frans Maassen
12-08 5º stage part b Leuven (Vlaams-Brabant) - Leuven (Vlaams-Brabant) 108 km
   Stephan Joho
General Classification Geel (Antwerpen) - Leuven (Vlaams-Brabant)
   Frans Maassen
1989
08-08 Prologue Geel (Antwerpen) - Geel (Antwerpen) 7.8 km
   Thierry Marie
09-08 1º stage part a Geel (Antwerpen) - Verviers (Liege) 106 km
   Sean Yates
09-08 1º stage part b Verviers (Liege) - Charleroi (Hainaut) 159 km
   Sean Yates
10-08 2º stage Charleroi (Hainaut) - Oostende (West-Vlaanderen) 215 km
   Rudy Patry
11-08 3º stage part a Oostende (West-Vlaanderen) - Roeselare (West-Vlaanderen) 145 km
   Ferdi Dierickx
11-08 3º stage part b Roeselare (West-Vlaanderen) - Roeselare (West-Vlaanderen) 20 km
   Frans Maassen
12-08 4º stage Torhout (West-Vlaanderen) - Werchter (Brabant) 240 km
   Carlo Bomans
13-08 5º stage Haacht (Brabant) - Leuven (Vlaams-Brabant) 143 km
   Johan Museeuw
General Classification Geel (Antwerpen) - Leuven (Vlaams-Brabant)
   Sean Yates
1988
09-08 Prologue Geel (Antwerpen) - Geel (Antwerpen) 7.8 km
   Etienne De Wilde
10-08 1º stage Geel (Antwerpen) - Philippeville (Namur) 251 km
   Eric Van Lancker
11-08 2º stage Philippeville (Namur) - Soignies (Hainaut) 185 km
   Peter Pieters
12-08 3º stage part a Soignies (Hainaut) - Brugge (West-Vlaanderen) 129 km
   Frans Maassen
12-08 3º stage part b Brugge (West-Vlaanderen) - Brugge (West-Vlaanderen) 18.5 km
   Frans Maassen
13-08 4º stage Torhout (West-Vlaanderen) - Werchter (Brabant) 245 km
   Hendrik Redant
14-08 5º stage Werchter (Brabant) - Leuven (Vlaams-Brabant) 139 km
   Johan Capiot
General Classification Geel (Antwerpen) - Leuven (Vlaams-Brabant)
   Frans Maassen
1986
12-08 Prologue Bornem (Antwerpen) - Bornem (Antwerpen) 5 km
   Ferdi Van Den Haute
13-08 1º stage Bornem (Antwerpen) - Oudenaarde (Oost-Vlaanderen) 183.5 km
   Eddy Planckaert
14-08 2º stage Oudenaarde (Oost-Vlaanderen) - Genval (Brabant) 169 km
   Carlo Bomans
15-08 3º stage Genval (Brabant) - Lessive (Namur) 183 km
   Nico Verhoeven
16-08 4º stage part a Rochefort (Namur) - Spa (Liege) 101 km
   Allan Peiper
16-08 4º stage part b Spa (Liege) - Spa (Liege) 15 km
   Nico Emonds
17-08 5º stage Spa (Liege) - Olen (Antwerpen) 226 km
   Jozef Lieckens
General Classification Bornem (Antwerpen) - Olen (Antwerpen)
   Nico Emonds
1985
13-08 Prologue Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Eeklo (Oost-Vlaanderen) 4 km
   Jelle Nijdam
14-08 1º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Kluisbergen (Oost-Vlaanderen) 187 km
   Ludo Peeters
15-08 2º stage Kluisbergen (Oost-Vlaanderen) - Chapelle-lez-Herlaimont (Hainaut) 179 km
   Phil Anderson
16-08 3º stage part a Chapelle-lez-Herlaimont (Hainaut) - Rochefort (Namur) 128 km
   Jean-Paul Van Poppel
16-08 3º stage part b Rochefort (Namur) - Lessive (Namur) 29.8 km
   Phil Anderson
17-08 4º stage Lessines (Hainaut) - Olen (Antwerpen) 211 km
   Eddy Planckaert
18-08 5º stage Olen (Antwerpen) - Genval (Brabant) 181 km
   Jozef Lieckens
General Classification Eeklo (Oost-Vlaanderen) - Genval (Brabant)
   Ludo Peeters
1984
14-08 Prologue Harelbeke (West-Vlaanderen) - Harelbeke (West-Vlaanderen) 5.8 km
   Jean-Luc Vandenbroucke
15-08 1º stage Harelbeke (West-Vlaanderen) - Ronse (Oost-Vlaanderen) 137 km
   Teun Van Vliet
16-08 2º stage Ronse (Oost-Vlaanderen) - Rochefort (Namur) 197 km
   Eddy Planckaert
17-08 3º stage Rochefort (Namur) - Hasselt (Limburg) 196 km
   Jan Bogaert
18-08 4º stage part a Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 18.5 km
   Jean-Luc Vandenbroucke
18-08 4º stage part b Hasselt (Limburg) - Sankt-Vith (Liege) 163.6 km
   Eddy Planckaert
19-08 5º stage Sankt-Vith (Liege) - Eupen (Liege) 182.3 km
   Eddy Planckaert
General Classification Harelbeke (West-Vlaanderen) - Eupen (Liege)
   Eddy Planckaert
1981
20-04 1º stage part a Quiévrain (Hainaut) - Quiévrain (Hainaut) 15.6 km
   Daniel Willems
20-04 1º stage part b Quiévrain (Hainaut) - Oreye (Liege) 186 km
   Guido Van Calster
21-04 2º stage Oreye (Liege) - Athus (Luxembourg) 197 km
   Ronny Claes
22-04 3º stage Athus (Luxembourg) - Lembeek (Brabant) 232 km
   Sean Kelly
23-04 4º stage Lembeek (Brabant) - Bredene (West-Vlaanderen) 132 km
   Fons De Wolf
24-04 5º stage part a Bredene (West-Vlaanderen) - Bredene (West-Vlaanderen) 13 km
24-04 5º stage part b Bredene (West-Vlaanderen) - Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 142 km
   Patrick Pevenage
General Classification Quiévrain (Hainaut) 917,6 km
   Ad Wijnands
1980
06-04 1º stage Antwerpen (Antwerpen) - Ieper (West-Vlaanderen) 190 km
   Marc Renier
07-04 2º stage Ieper (West-Vlaanderen) - Moeskroen (Hainaut) 38 km
08-04 3º stage Moeskroen (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 198 km
   Jan Raas
09-04 4º stage part a Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Waremme (Liege) 103 km
   Fons De Wolf
09-04 4º stage part b Waremme (Liege) - Beringen (Limburg) 88 km
   Ludo Peeters
10-04 5º stage Beringen (Limburg) - Liège (Liege) 176 km
   Daniel Willems
General Classification Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 793 km
   Gerrie Knetemann
1979
15-04 1º stage part a La Louvière (Hainaut) - La Louvière (Hainaut) 12 km
15-04 1º stage part b La Louvière (Hainaut) - Brugge (West-Vlaanderen) 157 km
   Jan Raas
16-04 2º stage Brugge (West-Vlaanderen) - Geel (Antwerpen) 175 km
   Marc Demeyer
17-04 3º stage Geel (Antwerpen) - Dilsen (Limburg) 154 km
   Walter Planckaert
18-04 4º stage part a Dilsen (Limburg) - Verviers (Liege) 115 km
   Herman Van Springel
18-04 4º stage part b Verviers (Liege) - Verviers (Liege) 12 km
   Daniel Willems
19-04 5º stage Verviers (Liege) - Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 235 km
   Eddy Verstraeten
General Classification La Louvière (Hainaut) 860 km
   Daniel Willems
1978
26-03 1º stage part a Denderleeuw (Oost-Vlaanderen) - Denderleeuw (Oost-Vlaanderen) 7.2 km
   Dietrich Thurau
26-03 1º stage part b Denderleeuw (Oost-Vlaanderen) - Waarschoot (Oost-Vlaanderen) 122 km
   Patrick Sercu
27-03 2º stage Waarschoot (Oost-Vlaanderen) - Mol (Antwerpen) 163 km
   Cees Priem
28-03 3º stage Mol (Antwerpen) - La Calamine (Liege) 218.5 km
   Gregor Braun
29-03 4º stage La Calamine (Liege) - Elsene (Brabant) 229.7 km
   Jacques Martin
30-03 5º stage Elsene (Brabant) - La Louvière (Hainaut) 172.5 km
   José De Cauwer
General Classification Denderleeuw (Oost-Vlaanderen) - La Louvière (Hainaut) 912.9 km
   André Dierickx
1977
10-04 1º stage part a Mons (Liege) - Mons (Liege) 18 km
   Walter Planckaert
10-04 1º stage part b Mons (Liege) - Lembeek (Brabant) 129 km
   Walter Planckaert
11-04 2º stage Lembeek (Brabant) - Brugge (West-Vlaanderen) 160 km
   Jos Schipper
12-04 3º stage Brugge (West-Vlaanderen) - Kampenhout (Brabant) 163 km
   Walter Planckaert
13-04 4º stage Kampenhout (Brabant) - Fléron (Liege) 176 km
   Ronald De Witte
14-04 5º stage Fléron (Liege) - Jambes (Namur) 213 km
   Vittorio Algeri
General Classification Mons (Liege) - Jambes (Namur) 859 km
   Walter Planckaert
1976
28-03 1º stage part a Meerbeke (Oost-Vlaanderen) - Meerbeke (Oost-Vlaanderen) 20 km
   Freddy Maertens
28-03 1º stage part b Meerbeke (Oost-Vlaanderen) - Ronse (Oost-Vlaanderen) 117 km
   Walter Planckaert
29-03 2º stage Drongen (Oost-Vlaanderen) - Mol (Antwerpen) 175 km
   Walter Godefroot
30-03 3º stage Mol (Antwerpen) - La Calamine (Liege) 227 km
   Michel Pollentier
30-03 4º stage La Calamine (Liege) - Mons (Liege) 220 km
   Jan Raas
01-04 5º stage part a Mons (Liege) - Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 124 km
   Walter Planckaert
01-04 5º stage part b Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 70 km
   Piet Van Katwijk
General Classification Meerbeke (Oost-Vlaanderen) - Molenbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 953 km
   Michel Pollentier
1975
30-03 1º stage part a - Genk (Limburg) 7.5 km
   Freddy Maertens
30-03 1º stage part b Genk (Limburg) - Kampenhout (Brabant) 166 km
   Freddy Maertens
31-03 2º stage Kampenhout (Brabant) - Oostende (West-Vlaanderen) 181 km
   Freddy Maertens
01-04 3º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Soignies (Hainaut) 195 km
   Jean-Pierre Danguillaume
02-04 4º stage Soignies (Hainaut) - Waremme (Liege) 203 km
   Charly Rouxel
03-04 5º stage part a Waremme (Liege) - Heverlee (Brabant) 140 km
   Johan De Muynck
03-04 5º stage part b Heverlee (Brabant) - Heverlee (Brabant) 76.5 km
   Guido Van Sweevelt
General Classification Genk (Limburg) - Heverlee (Brabant) 929 km
   Freddy Maertens
1974
14-04 Prologue - Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 7.6 km
   Frans Verbeeck
15-04 1º stage Heist (West-Vlaanderen) - Florennes (Namur) 224 km
   Dirk Baert
16-04 2º stage Florennes (Namur) - Heverlee (Brabant) 194 km
   Freddy Maertens
17-04 3º stage Heverlee (Brabant) - Sankt-Vith (Liege) 189 km
   Freddy Maertens
18-04 4º stage Sankt-Vith (Liege) - Bioul (Namur) 180 km
   Freddy Maertens
19-04 5º stage part a Bioul (Namur) - Wezembeek-Oppem (Brabant) 110 km
   Julien Stevens
19-04 5º stage part b - Wezembeek-Oppem (Brabant) 23.1 km
   Ferdinand Bracke
General Classification Knokke-Heist (West-Vlaanderen) 920.1 km
   Roger Swerts
1973
08-04 Prologue Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 8 km
   Herman Van Springel
09-04 1º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 193.5 km
   Walter Godefroot
10-04 2º stage Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Dampremy (Hainaut) 168.5 km
   Roger Swerts
11-04 3º stage Dampremy (Hainaut) - Dinant (Namur) 169 km
   Walter Planckaert
12-04 4º stage Dinant (Namur) - Genk (Limburg) 225 km
   Eduard Janssens
13-04 5º stage part a Genk (Limburg) - Nivelles (Brabant) 135 km
   Guido Van Sweevelt
13-04 5º stage part b - Nivelles (Brabant) 22.34 km
   Leif Mortensen
General Classification Oostende (West-Vlaanderen) - Nivelles (Brabant) 913.3 km
   Leif Mortensen
1972
01-04 Prologue - Liège (Liege) 6.250 km
02-04 1º stage Liège (Liege) - Herentals (Antwerpen) 201 km
   André Dierickx
02-04 2º stage Herentals (Antwerpen) - Waregem (West-Vlaanderen) 196 km
   Eric Leman
04-04 3º stage Waregem (West-Vlaanderen) - Gosselies (Hainaut) 205 km
   Frans Verbeeck
05-04 4º stage Gosselies (Hainaut) 216 km
   Roger Swerts
06-04 5º stage part a Villance (Luxembourg) - Ohain (Brabant) 145 km
   Frans Verbeeck
06-04 5º stage part b - Ohain (Brabant) 14.5 km
   Roger Swerts
General Classification Liège (Liege) - Ohain (Brabant) 977.5 km
   Roger Swerts
1971
11-04 1º stage - Heist (West-Vlaanderen) 12.5 km
   Eddy Merckx
12-04 2º stage Heist (West-Vlaanderen) - Hyon (Hainaut) 174 km
   Eddy Merckx
13-04 3º stage Hyon (Hainaut) - Mont Rigi (Liege) 214 km
   Herman Van Springel
14-04 4º stage Spa (Liege) - Herbeumont (Luxembourg) 190 km
   Eddy Merckx
15-04 5º stage Herbeumont (Luxembourg) - Oudergem (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 204 km
   Gustaaf Van Roosbroeck
General Classification Heist (West-Vlaanderen) - Oudergem (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 794.5 km
   Eddy Merckx
1970
06-04 Prologue Spa (Liege) - Spa (Liege) 6 km
   Eric Leman
07-04 1º stage part a Spa (Liege) - Virton (Luxembourg) 169 km
   Frans Verbeeck
07-04 1º stage part b Virton (Luxembourg) - Virton (Luxembourg) 1 km
   Eddy Merckx
08-04 2º stage Virton (Luxembourg) - Jambes (Namur) 195 km
   Herman Van Springel
09-04 3º stage part a Jambes (Namur) - Heist (West-Vlaanderen) 188 km
   Walter Godefroot
09-04 3º stage part b - Heist (West-Vlaanderen) 9.5 km
   Eddy Merckx
10-04 4º stage Heist (West-Vlaanderen) 258 km
   Gerben Karstens
General Classification Spa (Liege) 820,5 km
   Eddy Merckx
1969
07-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Verviers (Liege) 206 km
   Eric De Vlaeminck
08-04 2º stage part a Spa (Liege) - Genk (Limburg) 120 km
   Harm Ottenbros
08-04 2º stage part b - Genk (Limburg) 4.8 km
   Herman Van Springel
09-04 3º stage Genk (Limburg) - Oostende (West-Vlaanderen) 230 km
   Roger De Vlaeminck
10-04 4º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 208 km
   Willy Vekemans
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 768,8 km
   Eric De Vlaeminck
1968
02-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Bertrix (Luxembourg) 212 km
   Herman Van Springel
03-04 2º stage Bertrix (Luxembourg) - Verviers (Liege) 160 km
   Eddy Merckx
04-04 3º stage Spa (Liege) - Genk (Limburg) 210 km
   Raymond Poulidor
05-04 4º stage Genk (Limburg) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 223 km
   Willy Vekemans
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 805 km
   Wilfried David
1967
04-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Bouillon (Luxembourg) 240 km
   Ludo Vandromme
05-04 2º stage part a Bouillon (Luxembourg) - Wellin (Luxembourg) 125 km
   Carmine Preziosi
05-04 2º stage part b Han-sur-Lesse (Namur) - Han-sur-Lesse (Namur) 9.8 km
   Herman Van Springel
06-04 3º stage Wellin (Luxembourg) - Wetteren (Oost-Vlaanderen) 218 km
   Frans Melckenbeeck
07-04 4º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 213 km
   Frans Melckenbeeck
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 805,8 km
   Carmine Preziosi
1966
11-04 1º stage part a Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Namur (Namur) 166 km
   Victor Van Schil
11-04 1º stage part b Namur (Namur) - Namur (Namur) 2,5 km
   Ferdinand Bracke
12-04 2º stage part a Namur (Namur) - Wellin (Luxembourg) 164 km
   Arie Den Hartog
12-04 2º stage part b Han-sur-Lesse (Namur) - Han-sur-Lesse (Namur) 6 km
13-04 3º stage Wellin (Luxembourg) - Oostende (West-Vlaanderen) 256 km
   Walter Godefroot
14-04 4º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Bosvoorde (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 187 km
   Vittorio Adorni
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Bosvoorde (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 781,5 km
   Vittorio Adorni
1965
06-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Wellin (Luxembourg) 209 km
   Georges Van Coningsloo
07-04 2º stage part a Wellin (Luxembourg) - Namur (Namur) 179 km
   Rik Van Looy
07-04 2º stage part b - Namur (Namur) 6 km
08-04 3º stage Namur (Namur) - Oostende (West-Vlaanderen) 220 km
   Edward Sels
09-04 4º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 220 km
   Guido Reybrouck
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)
   Jean Stablinski
1964
13-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 216 km
   Hugo Scrayen
14-04 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Châtelet (Hainaut) 206 km
   Rudi Altig
15-04 3º stage part a Châtelet (Hainaut) - Namur (Namur) 170 km
   Peter Post
15-04 3º stage part b - Namur (Namur) 2.5 km
   Peter Post
16-04 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 223 km
   Rik Van Looy
Points classification
   Benoni Beheyt
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 817;5 km
   Benoni Beheyt
1963
22-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 199 km
   Noël Foré
23-04 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Agimont (Namur) 228 km
   Jos Wouters
24-04 3º stage part a Agimont (Namur) - Namur (Namur) 190 km
   Jan Janssen
24-04 3º stage part b - Namur (Namur) 2.5 km
   Frans De Mulder
25-04 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 212 km
   Jos Wouters
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 831.5 km
   Peter Post
1962
23-04 1º stage part a Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Namur (Namur) 139 km
   Henri De Wolf
23-04 1º stage part b - Namur (Namur) 2.5 km
   Michel Van Aerde
24-04 2º stage Namur (Namur) - Zwevegem (West-Vlaanderen) 235 km
   Rik Luyten
25-04 3º stage Zwevegem (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 212 km
   Rik Van Looy
26-04 4º stage part a - Oostende (West-Vlaanderen) 35 km
   Rik Van Looy
26-04 4º stage part b Oostende (West-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 203 km
   Frans Schoubben
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 826,5 km
   Noël Foré
1961
08-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 233 km
   Armand Desmet
09-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Zwevegem (West-Vlaanderen) 212 km
   Louis Proost
10-05 3º stage Zwevegem (West-Vlaanderen) - Huy (Liege) 232 km
   Piet van Est
11-05 4º stage part a - Hannut (Liege) 23 km
   Rik Van Looy
11-05 4º stage part b Hannut (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 185 km
   Rik Van Looy
General Classification 898 km
   Rik Van Looy
1960
23-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 226 km
   Arthur Decabooter
24-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Fleurus (Hainaut) 245 km
   Jozef Schils
25-05 3º stage Fleurus (Hainaut) - Huy (Liege) 226 km
   Stan Goossens
26-05 4º stage part a Huy (Liege) - Hannut (Liege) 23 km
   Alfons Sweeck
26-05 4º stage part b Hannut (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 178 km
   Jozef Schils
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)
   Alfons Sweeck
1959
04-05 1º stage part a Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Mouscron (Hainaut) 105 km
   Willy Vannitsen
04-05 1º stage part b Mouscron (Hainaut) - Charleroi (Hainaut) 133 km
   Roger Molenaers
05-05 2º stage Charleroi (Hainaut) - Bouillon (Luxembourg) 219 km
   Kamiel Buysse
06-05 3º stage Bouillon (Luxembourg) - Verviers (Liege) 207 km
   Eddy Pauwels
07-05 4º stage Verviers (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 234 km
   Joseph Bosmans
General Classification
   Armand Desmet
1958
15-05 1º stage part a Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Mouscron (Hainaut) 105 km
   Noël Foré
15-05 1º stage part b Mouscron (Hainaut) - Hanret (Namur) 155 km
   Frans Van Looveren
16-05 2º stage Namur (Namur) - Florenville (Luxembourg) 250 km
   Victor Wartel
17-05 3º stage Florenville (Luxembourg) - Spa (Liege) 220 km
   Roger Baens
18-05 4º stage Spa (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 235 km
   Piet Van Den Brekel
General Classification
   Noël Foré
1957
16-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Stavelot (Liege) 275 km
   Pino Cerami
17-05 2º stage part a Stavelot (Liege) - La Roche (Brabant) 51 km
   Alfons Van den Brande
17-05 2º stage part b La Roche (Brabant) - Florenville (Luxembourg) 167 km
   Alibert Delorge
18-05 3º stage Florenville (Luxembourg) - Charleroi (Hainaut) 252 km
   Jozef Verachtert
19-05 4º stage Charleroi (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 257 km
   Roger Molenaers
General Classification
   Pino Cerami
1956
10-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Marcinelle (Hainaut) 261 km
   André Vlayen
11-05 2º stage Charleroi (Hainaut) - Florenville (Luxembourg) 258 km
   Frans Schoubben
12-05 3º stage part a Florenville (Luxembourg) - Virton (Luxembourg) 62 km
   Jean Brankart
12-05 3º stage part b Virton (Luxembourg) - Stavelot (Liege) 134 km
   Joseph Planckaert
13-05 4º stage Stavelot (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 267 km
   Daan de Groot
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 962 km
   André Vlayen
1955
19-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Stavelot (Liege) 250 km
   Willy Vannitsen
20-05 2º stage Stavelot (Liege) - Florenville (Luxembourg) 243 km
   Marcel Ernzer
21-05 3º stage Florenville (Luxembourg) - Marcinelle (Hainaut) 259 km
   Edgard Sorgeloos
22-05 4º stage Marcinelle (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 266 km
   Richard Van Genechten
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)
   Alex Close
Points classification
   Marcel Ernzer
1954
26-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Florenville (Luxembourg) 244 km
   Henri Van Kerckhove
27-05 2º stage Florenville (Luxembourg) - Liège (Liege) 231 km
   Frans Gielen
28-05 3º stage Liège (Liege) - Oostende (West-Vlaanderen) 231 km
   Roger Decock
29-05 4º stage part a Oostende (West-Vlaanderen) - Diksmuide (West-Vlaanderen) 38 km
   Roger Decock
29-05 4º stage part b Diksmuide (West-Vlaanderen) - Quaregnon (Hainaut) 158 km
   Alex Close
30-05 5º stage Quaregnon (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 280 km
   Roger Decock
General Classification 1182 km
   Henri Van Kerckhove
1953
13-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Mons (Liege) 260 km
   Robert Vanderstockt
14-05 2º stage Mons (Liege) - Middelkerke (West-Vlaanderen) 268 km
   Ernest Sterckx
15-05 3º stage Middelkerke (West-Vlaanderen) - Verviers (Liege) 263 km
   Florent Rondelé
16-05 4º stage Verviers (Liege) - Florenville (Luxembourg) 240 km
   Ernest Sterckx
17-05 5º stage Florenville (Luxembourg) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 261 km
   Alex Close
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1292 km
   Florent Rondelé
1952
20-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 253 km
   Robert Vanderstockt
21-05 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Quaregnon (Hainaut) 237 km
   Maurice Mollin
22-05 3º stage Quaregnon (Hainaut) - Jambes (Namur) 231 km
   Lucien Mathys
23-05 4º stage Namur (Namur) - Virton (Luxembourg) 260 km
   Daniel Taillieu
24-05 5º stage Virton (Luxembourg) - Liège (Liege) 235 km
   André Rosseel
25-05 6º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 256 km
   Frans Leenen
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1472 km
   Henri Van Kerckhove
1951
16-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 248 km
   Lucien Mathys
17-05 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Charleroi (Hainaut) 248 km
   André Rosseel
18-05 3º stage Charleroi (Hainaut) - Virton (Luxembourg) 267 km
   Pino Cerami
19-05 4º stage Virton (Luxembourg) - Liège (Liege) 250 km
   Hilaire Couvreur
20-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 239 km
   Pino Cerami
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1252 km
   Lucien Mathys
1950
19-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 243 km
   Jean Bogaerts
20-05 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Liège (Liege) 246 km
   Valère Ollivier
21-05 3º stage Liège (Liege) - Bertrix (Luxembourg) 253 km
   Roger De Corte
22-05 4º stage Bertrix (Luxembourg) - Mons (Liege) 216 km
   Marcel De Mulder
23-05 5º stage Mons (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 260 km
   Raymond Impanis
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1218 km
   Albert Dubuisson
1949
17-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 238 km
   Henri Van Kerckhove
18-05 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Liège (Liege) 272 km
   André Declerck
19-05 3º stage Liège (Liege) - Bertrix (Luxembourg) 236 km
   Raymond Impanis
20-05 4º stage Bertrix (Luxembourg) - Mons (Liege) 236 km
   René Mertens
21-05 5º stage Mons (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 249 km
   Ward Peeters
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1231 km
   Ernest Sterckx
1948
18-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Blankenberge (West-Vlaanderen) 187 km
   Henri Van Kerckhove
19-05 2º stage Blankenberge (West-Vlaanderen) - Mons (Liege) 201 km
   André Declerck
20-05 3º stage Mons (Liege) - Bertrix (Luxembourg) 236 km
   Maurice Mollin
21-05 4º stage Bertrix (Luxembourg) - Charleroi (Hainaut) 272 km
   Léon Jomaux
22-05 5º stage Charleroi (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 219 km
   André Declerck
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1123 km
   Stan Ockers
1947
13-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Mons (Liege) 260 km
   Albert Sercu
14-05 2º stage Mons (Liege) - Namur (Namur) 215 km
   Jérôme Dufromont
15-05 3º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 229 km
   Albert Sercu
16-05 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Liège (Liege) 232 km
   Albert Lambert
17-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 230 km
   Raymond Impanis
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1154 km
   Maurice Van Herzele
1946
15-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 255 km
   Maurice Clautier
17-05 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Oostende (West-Vlaanderen) 255 km
   Lode Poels
18-05 3º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Gent (Oost-Vlaanderen) 234 km
   Petrus Van Verre
19-05 4º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Mons (Liege) 213 km
   Albert Sercu
20-05 5º stage Mons (Liege) - Charleroi (Hainaut) 238 km
   Désiré Keteleer
22-05 6º stage Charleroi (Hainaut) - Namur (Namur) 201 km
   Albert Sercu
23-05 7º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 229 km
   Julius Hamelryckx
24-05 8º stage part a Luxembourg (Luxembourg) - Wiltz (Diekirch) 56 km
   Jean Engels
24-05 8º stage part b Wiltz (Diekirch) - Liège (Liege) 190 km
   Marcel Dupont
26-05 9º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 222 km
   René Beyens
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 2093 km
   Albert Ramon
1945
19-06 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 235 km
   Sylvain Grysolle
20-06 2º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 260 km
   Jean Engels
21-06 3º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 241 km
   Désiré Keteleer
22-06 4º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 240 km
   Edward Van Dijck
24-06 5º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 227 km
   Désiré Keteleer
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1203 km
   Norbert Callens
1939
25-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 239 km
   Kamiel Beeckman
26-05 2º stage Kortrijk (West-Vlaanderen) - Namur (Namur) 238 km
   Sylvain Grysolle
27-05 3º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 229 km
   Antoine Dignef
28-05 4º stage part a Luxembourg (Luxembourg) - Bastogne (Luxembourg) 70 km
   Joseph Somers
28-05 4º stage part b Bastogne (Luxembourg) - Liège (Liege) 147 km
   Joseph Somers
29-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 225 km
   Joseph Somers
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1148 km
   Joseph Somers
1938
18-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 229 km
   Maurice Croon
19-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Namur (Namur) 239 km
   Albert Hendrickx
20-05 3º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 229 km
   Marcel Claeys
21-05 4º stage part a Mersch (Luxembourg) - Bastogne (Luxembourg) 54 km
   Joseph Somers
21-05 4º stage part b Bastogne (Luxembourg) - Liège (Liege) 151 km
   François Neuville
22-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 237 km
   Antoon Loncke
General Classification
   François Neuville
1937
12-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Oostende (West-Vlaanderen) 230 km
   Éloi Meulenberg
13-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Namur (Namur) 239 km
   Adolphe Braeckeveldt
14-05 3º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 228 km
   Georges Christiaens
15-05 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Liège (Liege) 245 km
   Joseph Somers
16-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 251 km
   Emile Masson
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1193 km
   Adolphe Braeckeveldt
1936
05-05 1º stage Vilvoorde (Brabant) - Oostende (West-Vlaanderen) 232 km
   Maurice Croon
06-05 2º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Namur (Namur) 236 km
   Marcel Kint
07-05 3º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 233 km
   Adolphe Braeckeveldt
09-05 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Liège (Liege) 245 km
   Louis Rolus
10-05 5º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 237 km
   Arsène Mersch
General Classification Vilvoorde (Brabant) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1183 km
   Emile Decroix
1935
26-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 245 5 km
   Lode Roels
27-05 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 262 km
   Gustave Danneels
29-05 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 230 km
   Joseph Moerenhout
30-05 4º stage Namur (Namur) - Oostende (West-Vlaanderen) 174 km
   Émile Joly
01-06 5º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Antwerpen (Antwerpen) 237 km
   Jozef Loopmans
02-06 6º stage Antwerpen (Antwerpen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 276 km
   Joseph Moerenhout
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1524 km
   Joseph Moerenhout
1934
06-04 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 223 km
   Lode Roels
07-06 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 270 km
   Joseph Moerenhout
08-06 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 230 km
   Maurits Oplinus
09-06 4º stage Namur (Namur) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 212 km
   Joseph Vanderhaegen
10-06 5º stage Kortrijk (West-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 255 km
   Leopold Gerard
General Classification
   François Gardier
1933
17-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 220 km
   Georges Ronsse
18-05 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 227 km
   Jean Aerts
19-05 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 218 km
   Jean Aerts
20-05 4º stage Namur (Namur) - Kortrijk (West-Vlaanderen) 212 km
   Georges Ronsse
21-05 5º stage Kortrijk (West-Vlaanderen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 255 km
   Jean Aerts
General Classification
   Jean Aerts
1932
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 247.5 km
   Léon Louyet
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 250 km
   Marcel Houyoux
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Charleroi (Hainaut) 266 km
   Odiel Van Eenoghe
00-00 4º stage Charleroi (Hainaut) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 265 km
   Léon Louyet
General Classification
   Léon Louyet
1931
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 247 km
   Alfred Hamerlinck
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 250 km
   Maurice De Waele
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 280 km
   Ernest Mottard
00-00 4º stage Namur (Namur) - Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 280 km
   Alfred Hamerlinck
General Classification
   Maurice De Waele
1930
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 280 km
   Odiel Van Hevel
00-00 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 275 km
   Émile Joly
00-00 3º stage Liège (Liege) - Namur (Namur) 280 km
   Émile Joly
00-00 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 250 km
   Georges Leloup
General Classification
   Émile Joly
1929
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 270 km
   Armand Van Bruaene
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 250 km
   Odiel Van Hevel
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur)
   Hector Van Rossem
00-00 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 290 km
   Maurice De Waele
General Classification
   Armand Van Bruaene
1928
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 250 km
   Jules Van Hevel
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 260 km
   Pé Verhaegen
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 259 km
   René Vermandel
00-00 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 300 km
   Raymond De Corte
General Classification
   Jules Van Hevel
1927
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 264 km
   Jozef Wouters
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 250 km
   Jan Mertens
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 235 km
   Pé Verhaegen
00-00 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 305 km
   Pol Matton
General Classification
   Pol Matton
1926
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 264 km
   Joseph Pe
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 255 km
   Félix Sellier
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 236 km
   Jean De Busschere
00-00 4º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 300 km
   Jean De Busschere
General Classification
   Jean De Busschere
1925
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Gent (Oost-Vlaanderen) 272 km
   Denis Verschueren
00-00 2º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Huy (Liege) 262 km
   Denis Verschueren
00-00 3º stage Huy (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 267 km
   Denis Verschueren
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 235 km
   Albert Jordens
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 289 km
   Auguste Verdyck
General Classification
   Denis Verschueren
1924
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 269 km
   René Vermandel
00-00 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 223 km
   Maurice De Waele
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 257 km
   Félix Sellier
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   Nicolas Frantz
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 290 km
   René Vermandel
General Classification
   Félix Sellier
1923
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 297 km
   Charles Juseret
00-00 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 259 km
   Emile Masson
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 284 km
   Henri De Jaegher
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   René Vermandel
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 294 km
   Félix Sellier
General Classification
   Emile Masson
1922
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 269 km
   René Vermandel
00-00 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Liège (Liege) 257 km
   René Vermandel
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 285 km
   René Vermandel
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   Emile Masson
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 294 km
   Louis Budts
General Classification
   René Vermandel
1921
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Gent (Oost-Vlaanderen) 287 km
   Joseph Vandaele
00-00 2º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Liège (Liege) 292 km
   Jules Van Hevel
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 284 km
   René Vermandel
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   Odiel Defraeye
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 294 km
   Lucien Buysse
General Classification
   René Vermandel
1920
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Gent (Oost-Vlaanderen) 300 km
   Jules Van Hevel
00-00 2º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Liège (Liege) 291 km
   Louis Mottiat
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 284 km
   René Vermandel
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   René Vermandel
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 275 km
   Louis Mottiat
General Classification
   Louis Mottiat
1919
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Gent (Oost-Vlaanderen) 292 km
   César Debaets
00-00 2º stage Gent (Oost-Vlaanderen) - Liège (Liege) 289 km
   Dieudonné Gauthy
00-00 3º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 272 km
   Dieudonné Gauthy
00-00 4º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 245 km
   Hector Heusghem
00-00 5º stage Namur (Namur) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 285 km
   Emile Masson
General Classification
   Emile Masson
1914
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 313 km
   Marcel Buysse
00-00 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Oostende (West-Vlaanderen) 285 km
   Louis Mottiat
00-00 3º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Dinant (Namur) 300 km
   Louis Mottiat
00-00 4º stage Dinant (Namur) - Namur (Namur) 323 km
   Hector Heusghem
00-00 5º stage Namur (Namur) - Luxembourg (Luxembourg) 312 km
   Louis Mottiat
00-00 6º stage Luxembourg (Luxembourg) - Verviers (Liege) 265 km
   Odiel Defraeye
00-00 7º stage Verviers (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 282 km
   Louis Mottiat
General Classification
   Louis Mottiat
1913
00-00 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 309 km
   François Faber
00-00 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Erquelinnes (Hainaut) 302 km
   Marcel Buysse
00-00 4º stage Erquelinnes (Hainaut) - Namur (Namur) 320 km
   Emile Masson
00-00 5º stage Namur (Namur) - Oostende (West-Vlaanderen) 300 km
   René Van Den Berghe
00-00 6º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Antwerpen (Antwerpen) 292 km
   Dieudonné Gauthy
24-04 1º stage Etterbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 275 km
   Émile Engel
11-05 7º stage Antwerpen (Antwerpen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 294 km
   Léon Scieur
General Classification
   Dieudonné Gauthy
1912
00-05 2º stage Liège (Liege) - Luxembourg (Luxembourg) 306 km
   Odiel Defraeye
00-05 3º stage Luxembourg (Luxembourg) - Namur (Namur) 300 km
   Odiel Defraeye
00-05 4º stage Namur (Namur) - Erquelinnes (Hainaut) 263 km
   Henri Pélissier
00-05 5º stage Erquelinnes (Hainaut) - Menen (West-Vlaanderen) 303 km
   Omer Verschoore
00-05 6º stage Menen (West-Vlaanderen) - Antwerpen (Antwerpen) 301,2 km
   Odiel Defraeye
05-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Liège (Liege) 280,5 km
   Henri Pélissier
19-05 7º stage Antwerpen (Antwerpen) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 285,7 km
   Odiel Defraeye
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)
   Odiel Defraeye
1911
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 246 km
   Omer Verschoore
00-00 2º stage Aalst (Oost-Vlaanderen) - Menen (West-Vlaanderen) 236 km
   René Van Den Berghe
00-00 3º stage Menen (West-Vlaanderen) - Erquelinnes (Hainaut) 251 km
   René Van Den Berghe
00-00 4º stage Erquelinnes (Hainaut) - Namur (Namur) 251 km
   André Blaise
00-00 5º stage Namur (Namur) - Arlon (Luxembourg) 261 km
   René Van Den Berghe
00-00 6º stage Arlon (Luxembourg) - Liège (Liege) 250 km
   René Van Den Berghe
00-00 7º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 283 km
   René Van Den Berghe
General Classification
   René Van Den Berghe
1910
00-00 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Leuven (Vlaams-Brabant) 266 km
   René Van Den Berghe
00-00 2º stage Leuven (Vlaams-Brabant) - Menen (West-Vlaanderen) 239 km
   Henri Hanlet
00-00 3º stage Menen (West-Vlaanderen) - Charleroi (Hainaut) 218 km
   Henri Devroye
00-00 4º stage Charleroi (Hainaut) - Namur (Namur) 260 km
   Henri Hanlet
00-00 5º stage Namur (Namur) - Arlon (Luxembourg) 264 km
   Jules Messelis
00-00 6º stage Arlon (Luxembourg) - Liège (Liege) 238 km
   Victor Dethier
00-00 7º stage Liège (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 257 km
   Jules Messelis
General Classification 1762 km
   Jules Messelis
1909
20-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 193 km
   René Van Den Berghe
22-05 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Ieper (West-Vlaanderen) 203 km
   Cyrille Van Hauwaert
24-05 3º stage Ieper (West-Vlaanderen) - Charleroi (Hainaut) 218 km
   Paul Duboc
26-05 4º stage Charleroi (Hainaut) - Namur (Namur) 172,5 km
   Cyrille Van Hauwaert
28-05 5º stage Namur (Namur) - Verviers (Liege) 220 km
   Jean Alavoine
30-05 6º stage Verviers (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 230 km
   Jean Alavoine
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1236 km
   Paul Duboc
1908
28-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Antwerpen (Antwerpen) 177 km
   Lucien Petit-Breton
29-05 2º stage Antwerpen (Antwerpen) - Oostende (West-Vlaanderen) 155 km
   Gustave Garrigou
Oostende (West-Vlaanderen) - Oostende (West-Vlaanderen) 5 km
   Henri Cornet
31-05 3º stage Oostende (West-Vlaanderen) - Roubaix (Nord-Pas-de-Calais) 172 km
   Gustave Garrigou
Roubaix (Nord-Pas-de-Calais) - Roubaix (Nord-Pas-de-Calais) 38,06 km
   Lucien Petit-Breton
02-06 4º stage Roubaix (Nord-Pas-de-Calais) - Namur (Namur) 153 km
   Lucien Petit-Breton
Namur (Namur) - Citadelle de Namur (Namur) 2,7 km
   Émile Georget
05-06 5º stage Namur (Namur) - Verviers (Liege) 220 km
   Lucien Petit-Breton
Verviers (Liege) - Verviers (Liege) 30,6 km
   Joseph Rigaux
07-06 6º stage Verviers (Liege) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 190 km
   Lucien Petit-Breton
General Classification Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 1067 km
   Lucien Petit-Breton

Stats Ronde van België

Final classifications by country
Belgium 67
The Netherlands 8
France 4
Germany 3
Italy 2
Russia 1
Denmark 1
Australia 1
Great Britain 1
Final classifications by cyclist
Martin, Tony   GER 3
Devolder, Stijn   BEL 2
Foré, Noël   BEL 2
Keukeleire, Jens   BEL 2
Maassen, Frans   NED 2
Masson, Emile   BEL 2
Merckx, Eddy   BEL 2
Mottiat, Louis   BEL 2
Swerts, Roger   BEL 2
Van Kerckhove, Henri   BEL 2
Vermandel, René   BEL 2
Adorni, Vittorio   ITA 1
Aerts, Jean   BEL 1
Beheyt, Benoni   BEL 1
Boom, Lars   NED 1
Boonen, Tom   BEL 1
Braeckeveldt, Adolphe   BEL 1
Callens, Norbert   BEL 1
Cerami, Giuseppe   BEL 1
Chavanel, Sylvain   FRA 1
Close, Alex   BEL 1
David, Wilfried   BEL 1
De Busschere, Jean   BEL 1
De Vlaeminck, Eric   BEL 1
De Waele, Maurice   BEL 1
Decroix, Emile   BEL 1
Defraeye, Odiel   BEL 1
Desmet, Armand   BEL 1
Devenyns, Dries   BEL 1
Dierickx, André   BEL 1
Duboc, Paul   FRA 1
Dubuisson, Albert   BEL 1
Emonds, Nico   BEL 1
Gardier, François   BEL 1
Gauthy, Dieudonné   BEL 1
Gilbert, Philippe   BEL 1
Gusev, Vladimir   RUS 1
Joly, Émile   BEL 1
Knetemann, Gerrie   NED 1
Louyet, Léon   BEL 1
Maertens, Freddy   BEL 1
Mathys, Lucien   BEL 1
Matton, Léopold-Albert   BEL 1
Messelis, Jules   BEL 1
Moerenhout, Joseph   BEL 1
Mortensen, Leif   DEN 1
Neuville, François   BEL 1
Ockers, Stan   BEL 1
Peeters, Ludo   BEL 1
Petit-Breton, Lucien   FRA 1
Planckaert, Walter   BEL 1
Planckaert, Eddy   BEL 1
Pollentier, Michel   BEL 1
Post, Peter   NED 1
Preziosi, Carmine   ITA 1
Ramon, Albert   BEL 1
Rogers, Michael   AUS 1
Rondelé, Florent   BEL 1
Sellier, Félix   BEL 1
Somers, Joseph   BEL 1
Stablinski, Jean   FRA 1
Sterckx, Ernest   BEL 1
Sweeck, Alfons   BEL 1
Tjallingii, Maarten   NED 1
Van Avermaet, Greg   BEL 1
Van Bruaene, Armand   BEL 1
Van Den Berghe, René   BEL 1
Van Herzele, Maurice   BEL 1
Van Hevel, Jules   BEL 1
Van Looy, Rik   BEL 1
Verschueren, Denis   BEL 1
Vlayen, André   BEL 1
Voskamp, Bart   NED 1
Wijnands, Ad   NED 1
Willems, Daniel   BEL 1
Yates, Sean   GBR 1
Victories/Stages by country
Belgium 412
The Netherlands 39
France 26
Germany 17
Italy 5
Luxemburg 5
Russia 4
Australia 3
Czech Republic 3
Slovenia 2
Austria 2
Switzerland 2
Unknown 2
Great Britain 2
Colombia 1
Kazakhstan 1
Ireland 1
Lithuania 1
Denmark 1
Spain 1
Victories/Stages by cyclist
Boonen, Tom   BEL 11
Vermandel, René   BEL 11
Greipel, André   GER 10
Van Den Berghe, René   BEL 8
Maertens, Freddy   BEL 7
Planckaert, Walter   BEL 7
Van Springel, Herman   BEL 7
Defraeye, Odiel   BEL 6
Merckx, Eddy   BEL 6
Mottiat, Louis   BEL 6
Van Looy, Rik   BEL 6
Maassen, Frans   NED 5
Petit-Breton, Lucien   FRA 5
Planckaert, Eddy   BEL 5
Somers, Joseph   BEL 5
Godefroot, Walter   BEL 4
Impanis, Raymond   BEL 4
Masson, Emile   BEL 4
Sercu, Albert   BEL 4
Verbeeck, Frans   BEL 4
Aerts, Jean   BEL 3
Bracke, Ferdinand   BEL 3
Cerami, Giuseppe   BEL 3
De Waele, Maurice   BEL 3
Declerck, André   BEL 3
Decock, Roger   BEL 3
Foré, Noël   BEL 3
Gauthy, Dieudonné   BEL 3
Joly, Émile   BEL 3
Keteleer, Désiré   BEL 3
Martin, Tony   GER 3
Moerenhout, Joseph   BEL 3
Post, Peter   NED 3
Raas, Jan   NED 3
Sellier, Félix   BEL 3
Swerts, Roger   BEL 3
Van Hevel, Jules   BEL 3
Van Kerckhove, Henri   BEL 3
Verschueren, Denis   BEL 3
Willems, Daniel   BEL 3
Alavoine, Jean   FRA 2
Anderson, Phil   AUS 2
Bomans, Carlo   BEL 2
Božič, Borut   SLO 2
Braeckeveldt, Adolphe   BEL 2
Brändle, Matthias   AUT 2
Buysse, Marcel   BEL 2
Close, Alex   BEL 2
Coquard, Bryan   FRA 2
Croon, Maurice   BEL 2
De Busschere, Jean   BEL 2
De Wilde, Etienne   BEL 2
De Witte, Ronald   BEL 2
De Wolf, Alfons   BEL 2
Decabooter, Arthur   BEL 2
Démare, Arnaud   FRA 2
Desmet, Armand   BEL 2
Devolder, Stijn   BEL 2
Engels, Jean   BEL 2
Ernzer, Marcel   LUX 2
Garrigou, Gustave   FRA 2
Gilbert, Philippe   BEL 2
Grysolle, Sylvain   BEL 2
Hamerlinck, Alfred   BEL 2
Hanlet, Henri   BEL 2
Heusghem, Hector   BEL 2
Huysmans, Jos   BEL 2
Leman, Eric   BEL 2
Lieckens, Jozef   BEL 2
Louyet, Léon   BEL 2
Mathys, Lucien   BEL 2
Melckenbeeck, Frans   BEL 2
Messelis, Jules   BEL 2
Molenaers, Roger   BEL 2
Mollin, Maurice   BEL 2
Peeters, Ludo   BEL 2
Pélissier, Henri   FRA 2
Pintens, Georges   BEL 2
Planckaert, Joseph   BEL 2
Pollentier, Michel   BEL 2
Proost, Louis   BEL 2
Roels, Louis   BEL 2
Roesems, Bert   BEL 2
Ronsse, Georges   BEL 2
Rosiers, Roger   BEL 2
Rosseel, André   BEL 2
Schils, Jozef   BEL 2
Schoubben, Frans   BEL 2
Sorgeloos, Edgard   BEL 2
Sterckx, Ernest   BEL 2
Svorada, Ján   CZE 2
Van Avermaet, Greg   BEL 2
Van Hauwaert, Cyrille   BEL 2
Van Hevel, Odiel   BEL 2
Van Roosbroeck, Gustaaf   BEL 2
Van Sweevelt, Guido   BEL 2
Vandenbroucke, Jean-Luc   BEL 2
Vanderstockt, Robert   BEL 2
Vandromme, Ludo   BEL 2
Vannitsen, Willy   BEL 2
Vekemans, Willy   BEL 2
Verhaegen, Pé   BEL 2
Verschoore, Omer   BEL 2
Wouters, Jos   BEL 2
X, X   2
Yates, Sean   GBR 2
Adorni, Vittorio   ITA 1
Algeri, Vittorio   ITA 1
Altig, Rudi   GER 1
Baens, Roger   BEL 1
Baert, Dirk   BEL 1
Baffi, Adriano   ITA 1
Beeckman, Kamiel   BEL 1
Beheyt, Benoni   BEL 1
Betancur Gómez, Carlos Alberto   COL 1
Beyens, René   BEL 1
Blaise, André   BEL 1
Bogaert, Jan   BEL 1
Bogaerts, Jean   BEL 1
Bortolami, Gianluca   ITA 1
Bosmans, Joseph   BEL 1
Boucquet, Walter   BEL 1
Brankart, Jean   BEL 1
Brasseur, Jean-François   BEL 1
Braun, Gregor   GER 1
Bruylandts, Dave   BEL 1
Budts, Louis   BEL 1
Buysse, Kamiel   BEL 1
Buysse, Lucien   BEL 1
Cancellara, Fabian   SUI 1
Capiot, Johan   BEL 1
Casper, Jimmy   FRA 1
Christiaens, Georges   BEL 1
Claes, Ronny   BEL 1
Claeys, Marcel   BEL 1
Clautier, Maurice   BEL 1
Cooreman, Roger   BEL 1
Cornet, Henri   FRA 1
Cornu, Dominique   BEL 1
Couvreur, Hilaire   BEL 1
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 1
Danneels, Gustave   BEL 1
De Cauwer, José   BEL 1
De Corte, Roger   BEL 1
De Corte, Raymond   BEL 1
de Groot, Daan   NED 1
De Jaegher, Henri   BEL 1
De Keyser, Constant   BEL 1
De Mulder, Frans   BEL 1
De Mulder, Marcel   BEL 1
De Muynck, Johan   BEL 1
De Vlaeminck, Eric   BEL 1
De Vlaeminck, Roger   BEL 1
De Waele, Bert   BEL 1
De Wolf, Henri   BEL 1
Debaets, César   BEL 1
Debusschere, Jens   BEL 1
Declercq, Oswald   BEL 1
Dehaes, Kenny   BEL 1
Delorge, Alibert   BEL 1
Demeyer, Marc   BEL 1
Den Hartog, Arie   NED 1
Denoyette, José   BEL 1
Dethier, Victor   BEL 1
Devenyns, Dries   BEL 1
Devroye, Henri   BEL 1
Dierickx, André   BEL 1
Dierickx, Ferdi   BEL 1
Dignef, Antoine   BEL 1
Duboc, Paul   FRA 1
Dufromont, Jérôme   BEL 1
Dupont, Marcel   BEL 1
Emonds, Nico   BEL 1
Engel, Émile   FRA 1
Faber, François   LUX 1
Frantz, Nicolas   LUX 1
Gardeyn, Gorik   BEL 1
Georget, Émile   FRA 1
Gerard, Leopold   BEL 1
Gesink, Robert   NED 1
Gielen, Frans   BEL 1
Goossens, Constant   BEL 1
Gusev, Vladimir   RUS 1
Hamelryckx, Julius   BEL 1
Hendrickx, Albert   BEL 1
Hermans, Ben   BEL 1
Houbrechts, Tony   BEL 1
Houyoux, Marcel   BEL 1
Iglinskiy, Maxim   KAZ 1
In 't Ven, Willy   BEL 1
In 't Ven, Paul   BEL 1
Ivanov, Serguei   RUS 1
Janssen, Jan   NED 1
Janssens, Eduard   BEL 1
Jochums, Henri   BEL 1
Joho, Stephan   SUI 1
Jomaux, Léon   BEL 1
Jordens, Albert   BEL 1
Juseret, Charles   BEL 1
Karstens, Gerben   NED 1
Kelly, Sean   IRL 1
Kint, Marcel   BEL 1
Koerts, Jans   NED 1
Kruopis, Aidis   LTU 1
Kuyckx, Jan   BEL 1
Lambert, Albert   BEL 1
Lammertink, Maurits   NED 1
Laporte, Christophe   FRA 1
Leenen, Frans   BEL 1
Leloup, Georges   BEL 1
Leukemans, Bjorn   BEL 1
Loncke, Antoon   BEL 1
Loopmans, Jozef   BEL 1
Luyten, Rik   BEL 1
Marie, Thierry   FRA 1
Martens, Paul   GER 1
Martin, Jacques   BEL 1
Masson, Emile   BEL 1
Matton, Léopold-Albert   BEL 1
Mersch, Arsène   LUX 1
Mertens, Jan   BEL 1
Mertens, René   BEL 1
Messelis, André   BEL 1
Meulenberg, Éloi   BEL 1
Mortensen, Leif   DEN 1
Mottard, Ernest   BEL 1
Museeuw, Johan   BEL 1
Nazon, Damien   FRA 1
Neuville, François   BEL 1
Nijdam, Jelle   NED 1
Nolmans, Jan   BEL 1
Ollivier, Valère   BEL 1
Oplinus, Maurits   BEL 1
Ottenbros, Harm   NED 1
Patry, Rudy   BEL 1
Pauwels, Eddy   BEL 1
Pe, Joseph   BEL 1
Peelman, Eddy   BEL 1
Peeters, Ward   BEL 1
Peiper, Allan   AUS 1
Pevenage, Patrick   BEL 1
Pieters, Peter   NED 1
Poels, Lode   BEL 1
Poulidor, Raymond   FRA 1
Preziosi, Carmine   ITA 1
Priem, Cees   NED 1
Redant, Hendrik   BEL 1
Renier, Marc   BEL 1
Reybrouck, Guido   BEL 1
Rigaux, Joseph   BEL 1
Rolus, Louis   BEL 1
Rondelé, Florent   BEL 1
Rosseler, Sébastien   BEL 1
Rouxel, Charly   FRA 1
Sánchez Gil, Luis León   ESP 1
Schepers, Wim   NED 1
Schipper, Adrianus   NED 1
Scieur, Léon   BEL 1
Scrayen, Hugo   BEL 1
Sels, Edward   BEL 1
Sercu, Patrick   BEL 1
Seynaeve, Marcel   BEL 1
Shpilevsky, Boris   RUS 1
Sosenka, Ondřej   CZE 1
Steegmans, Gert   BEL 1
Steels, Tom   BEL 1
Stevens, Julien   BEL 1
Sweeck, Alfons   BEL 1
Taillieu, Daniel   BEL 1
Tchmil, Andrei   RUS 1
Terpstra, Niki   NED 1
Theuns, Edward   BEL 1
Thurau, Dietrich   GER 1
Tjallingii, Maarten   NED 1
Van Aerde, Michel   BEL 1
Van Aert, Wout   BEL 1
Van Bruaene, Armand   BEL 1
Van Calster, Guido   BEL 1
Van Coningsloo, Georges   BEL 1
Van den Brande, Alfons   BEL 1
Van Den Brekel, Piet   NED 1
Van Den Haute, Ferdi   BEL 1
Van Der Poel, Mathieu   NED 1
Van Dijck, Edward   BEL 1
Van Dijk, Stefan   NED 1
Van Eenoghe, Odiel   BEL 1
van Est, Piet   NED 1
Van Genechten, Richard   BEL 1
Van Heeswijk, Max   NED 1
Van Hummel, Kenny   NED 1
Van Katwijk, Piet   NED 1
Van Lancker, Eric   BEL 1
Van Linden, Rik   BEL 1
Van Loocke, Jurgen   BEL 1
Van Looveren, Frans   BEL 1
Van Neste, Willy   BEL 1
Van Poppel, Jean-Paul   NED 1
Van Rossem, Hector   BEL 1
Van Schil, Victor   BEL 1
Van Tongerloo, Guillaume   BEL 1
Van Verre, Petrus   BEL 1
Van Vlierberghe, Albert   BEL 1
Van Vliet, Teun   NED 1
Vandaele, Joseph   BEL 1
Vanderhaegen, Joseph   BEL 1
Vanendert, Jelle   BEL 1
Vanryckeghem, Daniel   BEL 1
Veenstra, Wiebren   NED 1
Verachtert, Jozef   BEL 1
Verdyck, Auguste   BEL 1
Verhoeven, Nico   NED 1
Verstraeten, Eddy   BEL 1
Vlayen, André   BEL 1
Voskamp, Bart   NED 1
Waeytens, Zico   BEL 1
Wartel, Victor   BEL 1
Westra, Lieuwe   NED 1
Weylandt, Wouter   BEL 1
Wouters, Jozef   BEL 1