Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland


The Netherlands

In 2001 werdt er geen Olympia's Tour gehouden wegens de MKZ-crisis.

2017
05-09 1º stage Eelde (Drenthe) - Paterswolde (Drenthe) 4,5 km
   Pascal Eenkhoorn
06-09 2º stage Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 131 km
   Patrick Van Der Duin
07-09 3º stage Uffelte (Drenthe) - Vledder (Drenthe) 126,3 km
   Fabio Jakobsen
08-09 4º stage Hardenberg (Overijssel) - Hardenberg (Overijssel) 141,8 km
   Fabio Jakobsen
09-09 5º stage Offenbeek (Limburg) - Offenbeek (Limburg) 150,4 km
   Jasper Philipsen
10-09 6º stage Margraten (Limburg) - Noorbeek (Limburg) 173,3 km
   Jarno Mobach
General Classification
   Pascal Eenkhoorn
2016
27-09 1º stage Hardenberg (Groningen) - Hardenberg (Groningen) 20,3 km
   Colin Joyce
28-09 2º stage Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 141,3 km
   Jan-Willem Van Schip
29-09 3º stage part a - Elten (Nordrhein-Westfalen) 15,3 km
   Miles Scotson
29-09 3º stage part b Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 131,5 km
   Kristoffer Halvorsen
30-09 4º stage Zutphen (Gelderland) - Zutphen (Gelderland) 141 km
   Kristoffer Halvorsen
01-10 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 145,4 km
   Christopher Latham
02-10 6º stage Margraten (Limburg) - Noorbeek (Limburg) 177,4 km
   Martijn Budding
General Classification
   Cees Bol
2015
12-05 1º stage part a Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 21,8 km
   Gert-Jan Bosman
12-05 1º stage part b Assen (Drenthe) - Ureterp (Friesland) 146,7 km
   Wim Stroetinga
13-05 2º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 175,2 km
   Jetse Bol
14-05 3º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 159,7 km
   Wim Stroetinga
15-05 4º stage Diegem (Brabant) - Diegem (Brabant) 152,1 km
   Jeff Vermeulen
16-05 5º stage part a Delft (Zuid-Holland) - Delft (Zuid-Holland) 8,8 km
   Dion Beukeboom
16-05 5º stage part b Delft (Zuid-Holland) - Delft (Zuid-Holland) 139,5 km
   Wim Stroetinga
17-05 6º stage Rijswijk (Gelderland) - Rijswijk (Gelderland) 162,8 km
   Joris Blokker
General Classification
   Jetse Bol
2014
12-05 Prologue Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 4 km
   Coen Vermeltfoort
13-05 1º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 114 km
   Berden De Vries
13-05 2º stage Gendringen (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 14,7 km
   Berden De Vries
14-05 3º stage Hoorn (Gelderland) - Hoorn (Gelderland) 171 km
   Wim Stroetinga
15-05 4º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Rijswijk (Zuid-Holland) 152 km
   Wim Stroetinga
16-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 209 km
   Wim Stroetinga
17-05 6º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 186 km
   Wim Stroetinga
General Classification
   Berden De Vries
2013
13-05 Prologue - Katwijk (Zuid-Holland) 3,2 km
   Coen Vermeltfoort
14-05 1º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 180,1 km
   Jeff Vermeulen
15-05 2º stage Rhenen (Utrecht) - Alkmaar (Noord-Holland) 178,3 km
   Arno Van Der Zwet
16-05 3º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 157,8 km
   Jeff Vermeulen
17-05 4º stage Bocholz (Limburg) - Voerendaal (Limburg) 192,5 km
   Dylan Van Baarle
18-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 13,8 km
   Campbell Flakemore
18-05 6º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 79,7 km
   Wim Stroetinga
General Classification
   Dylan Van Baarle
2012
14-05 Prologue Zandvoort (Noord-Holland) - Zandvoort (Noord-Holland) 3,6 km
   Dylan Van Baarle
15-05 1º stage Zandvoort (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 144,7 km
   Wim Stroetinga
16-05 2º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 158,5 km
   Jenning Huizenga
17-05 3º stage Elst (Gelderland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 163,4 km
   Jeff Vermeulen
18-05 4º stage Simpelveld (Limburg) - Buchten (Limburg) 204,1 km
   Bart Van Haaren
19-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 13,8 km
   Rohan Dennis
19-05 6º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 96,3 km
   Steele Von Hoff
General Classification
   Dylan Van Baarle
2011
16-05 Prologue Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 4,7 km
   Luke Durbridge
17-05 1º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 150,8 km
   Jetse Bol
18-05 2º stage Noordwijk (Zuid-Holland) - Olst (Overijssel) 202,4 km
   Wim Stroetinga
19-05 3º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 162,7 km
   Wim Stroetinga
20-05 4º stage Elst (Gelderland) - Reuver (Limburg) 108,8 km
   Wim Stroetinga
20-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 12,1 km
   Luke Durbridge
21-05 6º stage Reuver (Limburg) - Buchten (Limburg) 223,4 km
   Jetse Bol
General Classification
   Jetse Bol
2010
17-05 Prologue Heerenveen (Friesland) - Heerenveen (Friesland) 10 km
   Taylor Phinney
18-05 1º stage Heerenveen (Friesland) - Meppel (Drenthe) 156,1 km
   Taylor Phinney
19-05 2º stage Meppel (Drenthe) - Gendringen (Gelderland) 159,4 km
   Taylor Phinney
20-05 3º stage Aalten (Gelderland) - Reuver (Limburg) 178,7 km
   Coen Vermeltfoort
21-05 4º stage Reuver (Limburg) - Buchten (Limburg) 224,3 km
   Johan Lindgren
22-05 5º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 105,4 km
   Coen Vermeltfoort
22-05 6º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 9,5 km
   Taylor Phinney
General Classification Heerenveen (Friesland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 843,4 km
   Taylor Phinney
2009
19-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 8,3 km
   Theo Bos
20-05 1º stage - Genemuiden (Overijssel) 171,4 km
   Theo Bos
21-05 2º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 157,9 km
   Theo Bos
22-05 3º stage Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 168,4 km
   Christofer Stevensson
23-05 4º stage Anholt (Nordrhein-Westfalen) - Gendringen (Gelderland) 155,4 km
   Theo Bos
24-05 5º stage Vaals (Limburg) - Vaals (Limburg) 159,3 km
   Tejay Van Garderen
General Classification
   Jetse Bol
2008
17-05 Prologue Wassenaar (Zuid-Holland) - Wassenaar (Zuid-Holland) 5,2 km
   Casper Jørgensen
18-05 1º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Wassenaar (Zuid-Holland) 142 km
   Coen Vermeltfoort
19-05 2º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 176 km
   Joachim Bøhler
20-05 3º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Appelscha (Friesland) 197 km
   Coen Vermeltfoort
21-05 4º stage Appelscha (Friesland) - Genemuiden (Overijssel) 159 km
   Bobbie Traksel
22-05 5º stage - Gerwen (Noord-Brabant) 227 km
   Jos Pronk
23-05 6º stage Son (Noord-Brabant) - Gendringen (Gelderland) 131 km
   Jeroen Boelen
23-05 7º stage Gendringen (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 18,3 km
   Lars Boom
24-05 8º stage Varsseveld (Gelderland) - Buchten (Limburg) 195 km
   Lars Boom
25-05 9º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 193 km
   Jeroen Boelen
General Classification
   Lars Boom
2007
12-05 Prologue Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 6,4 km
   Lars Boom
13-05 1º stage Anholt (Drenthe) - Gendringen (Gelderland) 158,5 km
   Martijn Maaskant
14-05 2º stage Gendringen (Gelderland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 197,4 km
   Tom Leezer
15-05 3º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 146,9 km
   Jos Pronk
16-05 4º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Heerenveen (Friesland) 173,8 km
   Lars Boom
17-05 5º stage Heerenveen (Friesland) - Hardenberg (Overijssel) 98,7 km
   Coen Vermeltfoort
17-05 6º stage Hardenberg (Overijssel) - Hardenberg (Overijssel) 17 km
   Lars Boom
18-05 7º stage Hardenberg (Overijssel) - Son en Breugel (Noord-Brabant) 211,4 km
   Jacopo Guarnieri
19-05 8º stage Son en Breugel (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 151,8 km
   Roy Curvers
20-05 9º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 192,9 km
   Paul Van Schalen
General Classification
   Thomas Berkhout
2006
13-05 Prologue Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 4,8 km
   Rick Flens
14-05 1º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 158 km
   Borut Božič
15-05 2º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 169 km
   Borut Božič
16-05 3º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Surhuisterveen (Friesland) 183 km
   Marco Bos
17-05 4º stage Surhuisterveen (Friesland) - Hardenberg (Overijssel) 157 km
   Wim Stroetinga
18-05 5º stage Hardenberg (Overijssel) - Gendringen (Gelderland) 169 km
   Tom Veelers
19-05 6º stage Gendringen (Gelderland) - Gerwen (Noord-Brabant) 181 km
   Tom Veelers
20-05 7º stage Nuenen (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 148 km
   Borut Božič
21-05 8º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 205 km
   Tom Veelers
General Classification
   Tom Veelers
2005
14-05 Prologue Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 6,4 km
   Marc De Maar
15-05 1º stage Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 138 km
   Hans Dekkers
16-05 2º stage Veendam (Groningen) - Hardenberg (Overijssel) 170 km
   Martin Pedersen
17-05 3º stage Hardenberg (Overijssel) - Tiel (Gelderland) 180 km
   Martin Pedersen
18-05 4º stage Tiel (Gelderland) - Nunspeet (Gelderland) 100 km
   Hans Dekkers
18-05 5º stage Nunspeet (Gelderland) - Nunspeet (Gelderland) 20 km
   Jos Pronk
19-05 6º stage Nunspeet (Gelderland) - Rhenoy (Gelderland) 140 km
   Marvin Van Der Pluijm
20-05 7º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg) 175 km
   Sebastian Langeveld
21-05 8º stage Buchten (Limburg) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 219 km
   Marc De Maar
22-05 9º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 185 km
   Piet Rooijakkers
General Classification
   Stef Clement
2004
15-05 Prologue 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 3.9 km
   Thomas Dekker
16-05 1º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 141 km
   Marvin Van Der Pluijm
17-05 2º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Wateringen (Zuid-Holland) 157 km
   Dimitry Kozonchuk
18-05 3º stage Wateringen (Zuid-Holland) - Nunspeet (Gelderland) 185 km
   Jukka Vastaranta
19-05 4º stage Surhuisterveen (Friesland) - Veendam (Groningen) 93 km
   Arno Wallaard
19-05 5º stage Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 27.5 km
   Thomas Dekker
20-05 6º stage Veendam (Groningen) - Tiel (Gelderland) 232 km
   Aldo Ino Ilešič
21-05 7º stage Tiel (Gelderland) - Tiel (Gelderland) 232 km
   Peter Möhlmann
22-05 8º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 200 km
   Peter Möhlmann
23-05 9º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg)
   Rory Sutherland
General Classification
   Thomas Dekker
2003
17-05 Prologue - Ossendrecht (Noord-Brabant) 5.1 km
   Sébastien Rosseler
18-05 1º stage - Ossendrecht (Noord-Brabant)
   Fulco Van Gulik
19-05 2º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Wateringen (Zuid-Holland) 159.1 km
   Hans Dekkers
20-05 3º stage Wateringen (Zuid-Holland) - Hoorn (Friesland) 162.3 km
   Martijn Maaskant
21-05 4º stage Hoorn (Friesland) - Veendam (Groningen) 180 km
   Hans Dekkers
22-05 5º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Groesbeek (Gelderland) 158 km
   Hans Dekkers
23-05 6º stage Groesbeek (Gelderland) - Mierlo (Noord-Brabant) 158 km
   Sébastien Rosseler
23-05 7º stage - Mierlo (Noord-Brabant) 24 km
   Sébastien Rosseler
24-05 8º stage Mierlo (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 156 km
   Stef Clement
25-05 9º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg) 187 km
   Dean Podgornik
General Classification
   Joost Posthuma
2002
18-05 Prologue - Almere (Flevoland) 4.8 km
   Jens Mouris
19-05 1º stage Almere (Flevoland) - Almere (Flevoland) 161.2 km
   Marc Vlijm
20-05 2º stage Almere (Flevoland) - Rockanje (Zuid-Holland) 190.6 km
   Jure Zrimšek
21-05 3º stage Rockanje (Zuid-Holland) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 156 km
   Richard Slabbekoorn
22-05 4º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 150.3 km
   Maarten Lenferink
22-05 5º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 188.7 km
   Bjorn Cornelissen
23-05 6º stage Buchten (Limburg) - Mierlo (Noord-Brabant) 145.3 km
   Glenn Bak
24-05 7º stage Mierlo (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 104.9 km
   Hans Dekkers
25-05 8º stage Oss (Noord-Brabant) 26.2 km
   Gregor Gazvoda
26-05 9º stage Oss (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 161.1 km
   Angelo Van Melis
General Classification
   Mart Louwers
2000
20-05 Prologue
   Oliver Penney
21-05 1º stage
   Rudie Kemna
22-05 2º stage
   Tom Hoedemakers
23-05 3º stage
   Danny Daelman
24-05 4º stage
   Paul Manning
25-05 5º stage
   Wilco Zuijderwijk
26-05 6º stage
   Peter Schep
27-05 7º stage
   Chris Newton
28-05 8º stage
   Chris Newton
General Classification
   Jan Van Velzen
1999
21-05 Prologue Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 7.1 km
   Tom Cordes
22-05 1º stage Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 151.5 km
   Rudie Kemna
23-05 2º stage Oss (Noord-Brabant) - Raalte (Overijssel) 193.8 km
   Rik Reinerink
24-05 3º stage Raalte (Overijssel) - Almere (Flevoland) 127.1 km
   John Talen
24-05 4º stage Almere (Flevoland) - Almere (Flevoland) 37.5 km
25-05 5º stage Almere (Flevoland) - Zaltbommel (Gelderland) 174.6 km
   Dennis Heij
26-05 6º stage Maasbracht (Limburg) - Buchten (Limburg) 189.9 km
   Wally Buurstede
27-05 7º stage Born (Limburg) - Cranendonck (Noord-Brabant) 182.8 km
   Rudie Kemna
28-05 8º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 180.6 km
   Rudie Kemna
29-05 9º stage Zaltbommel (Gelderland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 135.6 km
   Rudie Kemna
29-05 10º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 25.1 km
   Marcel Duijn
30-05 11º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 174.7 km
   John den Braber
General Classification
   Marcel Duijn
1998
15-05 Prologue Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 5 km
   Paul Van Schalen
16-05 1º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 158.3 km
   Tom Cordes
17-05 2º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 160.8 km
   Stefan Van Dijk
18-05 3º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Tilburg (Noord-Brabant) 185.5 km
   Michael Van der Wolf
19-05 4º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Cranendonck (Noord-Brabant) 134.2 km
   Ivan Quaranta
19-05 5º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Cranendonck (Noord-Brabant) 49.3 km
20-05 6º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 195.9 km
   John Van Den Akker
21-05 7º stage Born (Limburg) - Linne (Limburg) 156.9 km
   Anthony Theus
22-05 8º stage Maasbracht (Limburg) - Zaltbommel (Gelderland) 144 km
   Gerard Kemper
22-05 9º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 23.6 km
   Olaf Pollack
23-05 10º stage Zaltbommel (Gelderland) - Almere (Flevoland) 177.3 km
   John Talen
24-05 11º stage Almere (Flevoland) - Amsterdam (Noord-Holland) 200.4 km
   Olaf Pollack
General Classification
   Matthé Pronk
1997
16-05 Prologue Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe) 5 km
   Wilco Zuijderwijk
17-05 1º stage Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe) 164 km
   John Talen
18-05 2º stage Apeldoorn (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 157 km
   Michael Van der Wolf
19-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Maasbracht (Limburg) 103 km
   Michael Van der Wolf
19-05 3º stage part b Maasbracht (Limburg) - Maasbracht (Limburg) 42.9 km
   Giuseppe Baldoni
20-05 4º stage Maasbracht (Limburg) - Buchten (Limburg) 212.6 km
   John Van Den Akker
21-05 5º stage Born (Limburg) - Budel (Noord-Brabant) 165 km
   Andrea Collinelli
22-05 6º stage Budel (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 176 km
   Tom Cordes
23-05 7º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 176 km
   Peep Mikli
24-05 8º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 117.1 km
   Anthony Theus
24-05 8º stage part b Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 27.5 km
   Christian Van Dartel
25-05 9º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 186 km
   Coen Boerman
General Classification
   Remco van der Ven
1996
16-05 Prologue Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 6.7 km
   Wilco Zuijderwijk
17-05 1º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 158.9 km
   Anthony Theus
18-05 2º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 133.3 km
   Cristiano Citton
18-05 2º stage part b Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 34.1 km
19-05 3º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Schijndel (Noord-Brabant) 180.3 km
   Eric de Crom
20-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 154.5 km
   Dennis Moons
21-05 5º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 164 km
   Godert de Leeuw
22-05 6º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 147 km
   Gerard Kemper
23-05 7º stage Maastricht (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 171 km
   Gianfranco Contri
24-05 8º stage Dieren (Gelderland) - Hoogeveen (Drenthe) 136.8 km
   Louis De Koning
24-05 9º stage Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe)
   Mauro Trentini
25-05 10º stage Hoogeveen (Drenthe) 154.9 km
   Rik Reinerink
26-05 11º stage Apeldoorn (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 180 km
   Wilco Zuijderwijk
General Classification
   Cristiano Citton
1995
19-05 Prologue Haarlem (Noord-Holland) - Haarlem (Noord-Holland) 7.4 km
   Federico De Beni
19-05 1º stage Haarlem (Noord-Holland) - Haarlem (Noord-Holland) 127.5 km
   Anthony Theus
20-05 2º stage Haarlem (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 213 km
   Pascal Appeldoorn
21-05 3º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Varsseveld (Gelderland) 152.2 km
   Anthony Theus
21-05 3º stage part b Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 34.6 km
22-05 4º stage Varsseveld (Gelderland) - Rhenoy (Gelderland) 152.3 km
   Allard Engels
23-05 5º stage Linne (Limburg) - Meerssen (Limburg) 186.7 km
   Tristan Priem
24-05 6º stage Meerssen (Limburg) - Tilburg (Noord-Brabant) 162.4 km
   Gerard Kemper
25-05 7º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 156 km
   Arnoldas Saprykinas
26-05 8º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 164.7 km
   John den Braber
26-05 8º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 20.6 km
   Danny Nelissen
27-05 9º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 160.6 km
   Danny Nelissen
28-05 10º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 176.8 km
   Federico De Beni
General Classification
   Danny Nelissen
1994
20-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 6.8 km
   Luca Colombo
20-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1126 km
   David McKenzie
21-05 2º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Tilburg (Noord-Brabant) 160 km
   John den Braber
21-05 2º stage part b Tilburg (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 25.2 km
22-05 3º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 147.1 km
   Anthony Theus
23-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 174 km
   John den Braber
24-05 5º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Reuver (Limburg) 185 km
   Jeroen Duyn
25-05 6º stage - Varsseveld (Gelderland) 184.2 km
   Steven de Jongh
26-05 7º stage Varsseveld (Gelderland) 154.4 km
   John den Braber
27-05 8º stage part a Harmelen (Utrecht) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 169 km
   Niels Boogaard
27-05 8º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 31.6 km
   Luca Colombo
28-05 9º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 143 km
   Gerard Kemper
29-05 10º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 161 km
   Raymond Thebes
General Classification
   Henk Vogels jr
1993
21-05 Prologue Klazienaveen (Drenthe) - Klazienaveen (Drenthe) 5 km
   Servais Knaven
21-05 1º stage Klazienaveen (Drenthe) - Klazienaveen (Drenthe) 132.3 km
   John den Braber
22-05 2º stage part a Klazienaveen (Drenthe) - Goor (Noord-Brabant) 137 km
   Harm Jansen
22-05 2º stage part b Markelo (Overijssel) - Markelo (Overijssel) 35 km
23-05 3º stage Goor (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 183.7 km
   Marcel Van Der Vliet
24-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 182.9 km
   Raymond Thebes
25-05 5º stage Werchter (Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 168 km
   Godert de Leeuw
26-05 6º stage Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 177 km
   Bert Hiemstra
27-05 7º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 157 km
   Wietse Veenstra
28-05 8º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zwolle (Overijssel) 157 km
   Rob Sienders
29-05 9º stage part a Zwolle (Overijssel) - Gieten (Drenthe) 160 km
   Jeroen Blijlevens
29-05 9º stage part b Gieten (Drenthe) - Gieten (Drenthe) 28.3 km
   Servais Knaven
30-05 10º stage Gieten (Drenthe) - Delfzijl (Groningen) 147 km
   John den Braber
General Classification
   Servais Knaven
1992
16-05 Prologue Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 6 km
   Leon van Bon
16-05 1º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 138 km
   John den Braber
17-05 2º stage part a Zoetermeer (Zuid-Holland) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 128 km
   John den Braber
17-05 2º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 32.1 km
18-05 3º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 205 km
   Kestutis Stakenas
19-05 4º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Goor (Noord-Brabant) 175 km
   John den Braber
20-05 5º stage Goor (Noord-Brabant) - Klazienaveen (Drenthe) 163 km
   Torsten Schmidt
21-05 6º stage Klazienaveen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 154 km
   Wietse Veenstra
22-05 7º stage part a Dieren (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 130 km
   Ángel Edo
22-05 7º stage part b Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 34.4 km
   Bart Voskamp
23-05 8º stage Zaltbommel (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 132 km
   Wietse Veenstra
24-05 9º stage Kortenhoef (Noord-Holland) - Uitgeest (Noord-Holland) 178 km
   Stefan Sels
General Classification
   Servais Knaven
1991
18-05 Prologue Koewacht (Zeeland) - Koewacht (Zeeland) 8.8 km
   Chris Boardman
18-05 1º stage Koewacht (Zeeland) - Heikant (Zeeland) 130 km
   Pierre Duin
19-05 2º stage Koewacht (Zeeland) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 198.8 km
   Arno Ottevanger
20-05 3º stage part a Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 194.4 km
   Frank van Veenendaal
20-05 3º stage part b Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 24.5 km
21-05 4º stage Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 158.5 km
   Bart Voskamp
22-05 5º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 119.6 km
   Johan Melsen
22-05 5º stage part b Kortenhoef (Noord-Holland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 6.6 km
   Erik Dekker
23-05 6º stage Emmeloord (Flevoland) - Delfzijl (Groningen) 151.4 km
   Johan Melsen
24-05 7º stage Delfzijl (Groningen) - Klazienaveen (Drenthe) 150.3 km
   Allard Engels
25-05 8º stage part a Klazienaveen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 159.6 km
   John den Braber
25-05 8º stage part b Velp (Gelderland) - Dieren (Gelderland) 24.7 km
   Bart Voskamp
26-05 9º stage Rheden (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 131.2 km
   Rob Mulders
General Classification 1458 km
   Anton Tak
1990
19-05 Prologue Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 5.4 km
   Danny Nelissen
19-05 1º stage Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 144 km
   Arno Ottevanger
20-05 2º stage Varsseveld (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 186 km
   Wilco Zuijderwijk
21-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 139 km
   John den Braber
21-05 3º stage part b Dieren (Gelderland) - Dieren (Gelderland) 27 km
22-05 4º stage Rheden (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 149 km
   Johnny Bijkerk
23-05 5º stage part a Kortenhoef (Noord-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 165 km
   Anthony Theus
23-05 5º stage part b Rokanje (Zuid-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 14 km
   Remco Startman
24-05 6º stage Rokanje (Zuid-Holland) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 148 km
   Anthony Theus
25-05 7º stage Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 208 km
   Dick Dekker
26-05 8º stage Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 206 km
   Johan Melsen
27-05 9º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Beek (Limburg) 180 km
   Gino Jansen
General Classification
   Wilco Zuijderwijk
1989
20-05 Prologue Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 9.4 km
   Steffen Blochwitz
20-05 1º stage Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 120 km
   Richard Mulder
21-05 2º stage Wouw (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 165 km
   Rober van de Vin
22-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Rokanje (Zuid-Holland) 170 km
   Patrick Rasch
22-05 3º stage part b Rokanje (Zuid-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 30 km
23-05 4º stage Alphen aan de Rijn (Zuid-Holland) - Hoorn (Friesland) 168 km
   Rober van de Vin
24-05 5º stage part a Hoorn (Friesland) - Emmen (Drenthe) 180 km
   Erwin Houtop
24-05 5º stage part b Emmen (Drenthe) - Emmen (Drenthe) 17 km
   Thomas Liese
25-05 6º stage Emmen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 191 km
   Reem Kok
26-05 7º stage part a Velp (Gelderland) - Reuver (Limburg) 160 km
   Erwin Kistemaker
26-05 7º stage part b Beesel (Limburg) - Beesel (Limburg) 16.5 km
   Thomas Liese
27-05 8º stage Beesel (Limburg) - Geleen (Limburg) 137 km
   Dimitri Pianykhe
28-05 9º stage Geleen (Limburg) - Beek (Limburg) 177 km
   Anthony Theus
General Classification
   Thomas Liese
1988
21-05 Prologue 8.6 km
   Erik Cent
21-05 1º stage Den Burg (Noord-Holland) - Den Burg (Noord-Holland) 99 km
   Carsten Wolf
22-05 2º stage Den Helder (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 191 km
   John Vos
23-05 3º stage part a Noordwijk (Zuid-Holland) - Wouw (Noord-Brabant) 153 km
   Theo Akkermans
23-05 3º stage part b Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 38.8 km
24-05 4º stage part a Wouw (Noord-Brabant) - Lunteren (Gelderland) 192 km
   Reem Kok
24-05 4º stage part b Lunteren (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 8 km
   Marek Leśniewski
25-05 5º stage Lunteren (Gelderland) - Emmeloord (Flevoland) 149 km
   Ján Svorada
26-05 6º stage Emmeloord (Flevoland) - Dieren (Gelderland) 150 km
   Massimo Brunelli
27-05 7º stage part a Velp (Gelderland) - Helmond (Noord-Brabant) 119 km
   Rudy van Vlimmeren
27-05 7º stage part b Helmond (Noord-Brabant) - Helmond (Noord-Brabant) 9.5 km
   Dirk Meier
28-05 8º stage Helmond (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 172 km
   Carsten Wolf
29-05 9º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 188 km
   Serguei Outschakov
General Classification
   Dirk Meier
1987
23-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) 6.5 km
   Frank Kersten
23-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 86 km
   Eddy Schurer
24-05 2º stage part a Lelystad (Flevoland) - Groningen (Groningen) 164 km
   Arno Ottevanger
24-05 2º stage part b Groningen (Groningen) - Groningen (Groningen) 33 km
25-05 3º stage Groningen (Groningen) - Emmeloord (Flevoland) 155 km
   John Van Den Akker
26-05 4º stage Emmeloord (Flevoland) - Dieren (Gelderland) 148 km
   Patrick Bol
27-05 5º stage part a Velp (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 129 km
   Theo Akkermans
27-05 5º stage part b Lunteren (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 9.5 km
   Steffen Blochwitz
28-05 6º stage Lunteren (Gelderland) - Wouw (Noord-Brabant) 194 km
   Steffen Blochwitz
29-05 7º stage part a Wouw (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 121 km
   Bernd Dittert
29-05 7º stage part b Best (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 9.5 km
   Eddy Schurer
30-05 8º stage Best (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 148 km
   Carsten Wolf
31-05 9º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 185 km
   Eddy Schurer
General Classification
   Jos Bol
1986
24-05 Prologue Emmeloord (Flevoland) - Emmeloord (Flevoland) 7.5 km
   Gintautas Umaras
24-05 1º stage Emmeloord (Flevoland) - Emmeloord (Flevoland) 85 km
   Erwin Kistemaker
25-05 2º stage part a Emmeloord (Flevoland) - Groningen (Groningen) 161 km
   Thijs De Vries
25-05 2º stage part b Groningen (Groningen) - Groningen (Groningen) 34 km
26-05 3º stage Groningen (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 166 km
   John Talen
27-05 4º stage Harderwijk (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Peter Schumans
28-05 5º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 120 km
   Bernd Dittert
28-05 5º stage part b Rotterdam (Zuid-Holland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 80 km
   Eddy Schurer
29-05 6º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Wouw (Noord-Brabant) 150 km
   Wiebren Veenstra
30-05 7º stage Wouw (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 209 km
   Erwin Kistemaker
31-05 8º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 142 km
   Marat Ganeev
01-06 9º stage Hulsberg (Limburg) - Best (Noord-Brabant) 147 km
   Erwin Martens
General Classification
   Bernd Dittert
1985
28-05 Prologue Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 7.9 km
   Erik Breukink
28-05 1º stage Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 82 km
   Tynny Roosmaje
29-05 2º stage part a Harderwijk (Gelderland) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 170 km
   Wiebren Veenstra
29-05 2º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 35 km
30-05 3º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Emmeloord (Flevoland) 168 km
   Wim Arras
31-05 4º stage Emmeloord (Flevoland) - Mill (Noord-Brabant) 168 km
   Wim Arras
01-06 5º stage Mill (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 126 km
   Ragnar Martens
02-06 6º stage Best (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 199 km
   Han Vaanhold
03-06 7º stage part a Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 6.9 km
   Erik Breukink
03-06 7º stage part b Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 157 km
   Wim Arras
04-06 8º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 147 km
   Wim Arras
05-06 9º stage Wouw (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 162 km
   Ragnar Martens
General Classification
   John Talen
1984
31-05 Prologue Nieuwleusen (Overijssel) - Nieuwleusen (Overijssel) 6.2 km
   Jelle Nijdam
31-05 1º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Nieuwleusen (Overijssel) 77 km
   Chris Koppert
01-06 2º stage part a Nieuwleusen (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 150 km
   Jean-Paul Van Poppel
01-06 2º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 36.2 km
02-06 3º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 178 km
   Gert Jakobs
03-06 4º stage Harderwijk (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Marek Kulesza
04-06 5º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 164 km
   John Talen
05-06 6º stage Nuth (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 150 km
   Asiat Saitov
06-06 7º stage part a Hulsberg (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 154 km
   Erik Breukink
07-06 8º stage Bladel (Noord-Brabant) - Hillegom (Zuid-Holland) 205 km
   Ron Mackay
08-06 7º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
   Jelle Nijdam
09-06 9º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 90 km
   Ab Harren
General Classification
   Asiat Saitov
1983
25-05 Prologue Hillegom (Zuid-Holland) - Hillegom (Zuid-Holland) 2.5 km
   Carsten Wolf
25-05 1º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Hillegom (Zuid-Holland) 78 km
   Peter Pieters
26-05 2º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Harderwijk (Gelderland) 140 km
   Dirk van Oorschot
27-05 3º stage Harderwijk (Gelderland) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 175 km
   Bernd Dittert
28-05 4º stage part a Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 41 km
28-05 4º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Nieuwleusen (Overijssel) 124 km
   Ron Mackay
29-05 5º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Schijndel (Noord-Brabant) 209 km
   Ebel Keizer
30-05 6º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 154 km
   Vladimir Dolek
31-05 7º stage part a Geleen (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 146 km
   Bert Wekema
31-05 7º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26.5 km
   Mario Hernig
01-06 8º stage Bladel (Noord-Brabant) - Dongen (Noord-Brabant) 136 km
   Youri Loupalenko
02-06 9º stage Dongen (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 148 km
   Henk van Weers
General Classification
   Mario Hernig
1982
20-05 Prologue Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 9 km
   Gerrit Solleveld
21-05 1º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 39.5 km
21-05 1º stage part b Roosendaal (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 132 km
   Henk Havik
22-05 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Schaesberg (Limburg) 188 km
   Gerrit Solleveld
23-05 3º stage Schaesberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Peter Hofland
24-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Rijssen (Overijssel) 192 km
   Geert Schipper
25-05 5º stage Rijssen (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 185 km
   Jean-Paul Van Poppel
26-05 6º stage part a Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 175 km
   Albert Vosters
26-05 6º stage part b Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 19.1 km
   Arie Hassink
27-05 7º stage Harderwijk (Gelderland) - Hillegom (Zuid-Holland) 140 km
   Pim Bosch
28-05 8º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 103 km
   Frits Van Bindsbergen
General Classification
   Gerrit Solleveld
1981
28-05 Prologue Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 9.5 km
   Gerrit Solleveld
29-05 1º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 34.6 km
29-05 1º stage part b Etten-Leur (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 122 km
   Jannes Slendebroek
30-05 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 199 km
   Alexandr Krasnov
31-05 3º stage Hulsberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Jos Alberts
01-06 4º stage Bladel (Noord-Brabant) - Steenwijk (Overijssel) 190 km
   Yuri Petrov
02-06 5º stage Steenwijk (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 118 km
   Dries Klein
03-06 6º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 177 km
   Ryszard Jan Szurkowski
04-06 7º stage part a Harderwijk (Gelderland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 145 km
   René Koppert
04-06 7º stage part b Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 19.5 km
   Geert Schipper
05-06 8º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 109 km
   Hans Baudoin
General Classification
   Geert Schipper
1980
26-05 Prologue Schagen (Noord-Holland) - Schagen (Noord-Holland) 9 km
   Yuri Alekseyevich Kashirin
27-05 1º stage Schagen (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 199 km
   Henk van Weers
28-05 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Neede (Gelderland) 122 km
   Oleg Logvin
28-05 2º stage part b Neede (Gelderland) - Neede (Gelderland) 22.3 km
   Vladimir Kuznetsov
29-05 3º stage Neede (Gelderland) - Grave (Noord-Brabant) 152 km
   René Koppert
30-05 4º stage Grave (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 145 km
   Aavo Pikkuus
31-05 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 199 km
   Oleg Logvin
01-06 6º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 141 km
   Jacques Van Meer
02-06 7º stage part a Hulsberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 150 km
   Theo van Tol
02-06 7º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 21.4 km
   Johnny Broers
03-06 8º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 151 km
   Ad Prinsen
General Classification
   Oleg Logvin
1979
24-05 Prologue Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 9.2 km
   Jos Lammertink
25-05 1º stage Bladel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 114 km
   Hans Plugers
26-05 2º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 20.2 km
   Jos Lammertink
26-05 2º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 136 km
   Peter Damen
27-05 3º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 152 km
   Ad Wijnands
28-05 4º stage Hulsberg (Limburg) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 193 km
   Theo Peeters
29-05 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 190 km
   Henk Mutsaars
30-05 6º stage part a Dieren (Gelderland) 94 km
   Anatoly Yarkin
30-05 6º stage part b Neede (Gelderland) - Neede (Gelderland) 22.5 km
   Jos Lammertink
31-05 7º stage part a Neede (Gelderland) - Veenendaal (Utrecht) 100 km
   Arie Versluis
31-05 7º stage part b Veenendaal (Utrecht) - Kijkduin (Zuid-Holland) 130 km
   Bert Wekema
01-06 8º stage Kijkduin (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 120 km
   Ad Prinsen
General Classification
   Jos Lammertink
1978
18-05 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 4 km
   Bert Oosterbosch
18-05 1º stage Scheveningen (Zuid-Holland) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 163 km
   Arie Hassink
19-05 2º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 164 km
   Bert Scheuneman
20-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 20.2 km
   Bert Oosterbosch
20-05 3º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 143 km
   Jacques Van Meer
21-05 4º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 168 km
   Jacques Van Meer
22-05 5º stage Hulsberg (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 168 km
   Gerrit Möhlmann
23-05 6º stage Bladel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 173 km
   Yuri Petrov
24-05 7º stage Dieren (Gelderland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 188 km
   Theo Gevers
25-05 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Bert Oosterbosch
25-05 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 83 km
   Jos Lammertink
General Classification
   Arie Hassink
1977
00-00 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 3.8 km
   Bert Scheuneman
00-00 1º stage Scheveningen (Zuid-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 176 km
   Frits Schür
00-00 2º stage part a Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26.7 km
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 133 km
   Frits Pirard
00-00 3º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 161 km
   Arie Hassink
00-00 4º stage Hulsberg (Limburg) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 181 km
   Guus Bierings
00-00 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Piet van der Kruys
00-00 6º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 143 km
   Bart van Est
00-00 7º stage Dieren (Gelderland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 165 km
   Viktor Leskov
00-00 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Jan Van Houwelingen
00-00 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 83 km
   Herman Ponsteen
General Classification
   Arie Hassink
1976
27-05 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 4.7 km
   Leo Van Vliet
28-05 1º stage - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Adrie Van Houwelingen
29-05 2º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 22.5 km
29-05 2º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Eijsden (Limburg) 159 km
   Arie Versluis
30-05 3º stage Eijsden (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 143 km
   Vikenti Basko
31-05 4º stage Ulestraten (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 142 km
   Gijs Nederlof
01-06 5º stage Bladel (Noord-Brabant) - Grave (Noord-Brabant) 130 km
   Egidus Koersen
02-06 6º stage Didam (Gelderland) - Drachten (Friesland) 204 km
   Jan Huisjes
03-06 7º stage Drachten (Friesland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 148 km
   Fons Van Katwijk
04-06 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Arie Hassink
04-06 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 86 km
   Fons Van Katwijk
General Classification
   Leo Van Vliet
1975
22-05 1º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Rijen (Noord-Brabant) 167 km
   Emiel Gijsemans
23-05 2º stage Rijen (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 118 km
   Peer Maas
24-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 23 km
24-05 3º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Ulestraten (Limburg) 147 km
   Toine van den Bunder
25-05 4º stage Ulestraten (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 152 km
   Patrick Lefevere
26-05 5º stage Ulestraten (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 154 km
   Co Hoogedoorn
27-05 6º stage Kerkdriel (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 146 km
   Etienne Van Der Helst
28-05 7º stage part a Nijverdal (Overijssel) - Nijverdal (Overijssel) 13.5 km
   Michel Jacobs
28-05 7º stage part b Nijverdal (Overijssel) - Drachten (Friesland) 170 km
   Piet van der Kruys
29-05 8º stage Drachten (Friesland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 147 km
   Peer Maas
30-05 9º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.7 km
   Andre Gevers
30-05 9º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 85 km
   Jules Bruessing
General Classification
   Hans Langerijs
1974
00-00 1º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 65 km
   Herman Snoeijink
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 129 km
   Ad Dekkers
00-00 3º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Arcen (Limburg) 166 km
   Aad Van Den Hoek
00-00 4º stage part a Arcen (Limburg) - Arcen (Limburg) 123 km
   Theo Smit
00-00 4º stage part b Arcen (Limburg) - Arcen (Limburg) 33 km
00-00 5º stage Ulestraten (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 135 km
   Bert Pronk
00-00 6º stage Ulestraten (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Co Hoogedoorn
00-00 7º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 74 km
   Jan Raas
00-00 7º stage part b Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 26 km
   Roy Schuiten
00-00 8º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 142 km
   Jan Raas
00-00 9º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 172 km
   Vladimir Osokin
General Classification
   Roy Schuiten
1973
00-00 1º stage Mijdrecht (Utrecht) - Mijdrecht (Utrecht) 12.2 km
   Arie Hassink
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Dongen (Noord-Brabant) 159 km
   Cees Priem
00-00 3º stage part a Dongen (Noord-Brabant) - Dongen (Noord-Brabant) 29 km
00-00 3º stage part b Dongen (Noord-Brabant) - Ulestraten (Limburg) 168 km
   Jan Aling
00-00 4º stage Ulestraten (Limburg) - Brunssum (Limburg) 143 km
   Fedor Den Hertog
00-00 5º stage Brunssum (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 155 km
   John Cornelissen
00-00 6º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 147 km
   Franco Pala
00-00 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 177 km
   Aad Van Den Hoek
00-00 8º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 21 km
   Fedor Den Hertog
00-00 8º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 129 km
   Ian Hallam
General Classification
   Fedor Den Hertog
1972
00-00 Prologue Mill (Noord-Brabant) 13 km
   Arie Hassink
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 180 km
   Klaas Balk
00-00 2º stage part a Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 175 km
   Piet Van Katwijk
00-00 3º stage Maastricht (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 141 km
   Jo Vrancken
00-00 4º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 154 km
   Cees Swinkels
00-00 5º stage Nijverdal (Overijssel) - Steenwijk (Overijssel) 160 km
   Jan Raas
00-00 6º stage Steenwijk (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 128 km
   Jan Lenferink
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 35 km
   Théo van der Leeuw
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 95 km
   Toine van den Bunder
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Frits Schür
1971
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 160 km
   Cees Koeken
00-00 2º stage part a Breda (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 112 km
   Piet Van Katwijk
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 3º stage Bladel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 167 km
   Gerrie Knetemann
00-00 4º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 142 km
   Marcel Pennings
00-00 5º stage Arnhem (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 161 km
   Ben Jurriaans
00-00 6º stage Nijverdal (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 210 km
   Klaas Balk
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 16 km
   Fedor Den Hertog
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 95 km
   Piet Van Katwijk
General Classification
   Cees Priem
1970
00-00 1º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 180 km
   Jans Vlot
00-00 1º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Rosmalen (Noord-Brabant) 125 km
   Henk Nieuwkamp
00-00 3º stage Rosmalen (Noord-Brabant) - Elsloo (Limburg) 160 km
   Wim Bravenboer
00-00 4º stage Elsloo (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 165 km
   Piet Van Katwijk
00-00 5º stage Doetinchem (Gelderland) - Assen (Drenthe) 165 km
   Popke Oosterhof
00-00 6º stage Assen (Drenthe) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 141 km
   Frans van de Ruit
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 16 km
   Popke Oosterhof
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Ben Koken
General Classification
   Frits Schür
1969
16-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 164 km
   Piet Hoekstra
17-05 2º stage Breda (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 163 km
   Gustaaf Van Roosbroeck
18-05 3º stage Bladel (Noord-Brabant) - Elsloo (Limburg) 160 km
   Gustaaf Van Roosbroeck
19-05 4º stage Elsloo (Limburg) - Geleen (Limburg) 150 km
   Jean-Pierre Monseré
20-05 5º stage part a Geleen (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 159 km
   Popke Oosterhof
20-05 5º stage part b Oploo (Noord-Brabant) - Oploo (Noord-Brabant) 21 km
   Jean-Pierre Monseré
21-05 6º stage part a Oploo (Noord-Brabant) - Nijverdal (Overijssel) 151 km
   Giuseppe Rosolen
21-05 6º stage part b Nijverdal (Overijssel) - Nijverdal (Overijssel) 10 km
   Piet Hoekstra
22-05 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 187 km
   Frits Hogerheide
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1030 km
   Piet Legierse
1968
00-00 Prologue - Amsterdam (Noord-Holland) 5 km
   Harry Jansen
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 10 km
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 143 km
   Cornelis Leunis
00-00 3º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 184 km
   Leen de Groot
00-00 4º stage Heerlen (Limburg) - Geleen (Limburg) 131 km
   Mat Gerrits
00-00 5º stage Geleen (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 163 km
   Henk Nieuwkamp
00-00 6º stage Oploo (Noord-Brabant) - Nijverdal (Overijssel) 167 km
   Jan Krekels
00-00 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 186 km
   Ben Janbroers
General Classification
   Leen de Groot
1967
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 163 km
   Gert Bongers
00-00 3º stage Vlissingen (Zeeland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 170 km
   Daan Holst
00-00 4º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 170 km
   Jan Krekels
00-00 5º stage part a Heerlen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 20 km
00-00 5º stage part b - Heerlen (Limburg) 50 km
   Bart Solaro
00-00 6º stage Groesbeek (Gelderland) - Haaksbergen (Overijssel) 163 km
   Matje van Groezen
26-05 2º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Vlissingen (Zeeland) 170 km
   Jan Bols
30-05 7º stage Haaksbergen (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 200 km
   Cees Zoontjens
General Classification
   Cees Zoontjens
1966
00-00 2º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Vlissingen (Zeeland) 173 km
   Arnold Kloosterman
00-00 3º stage Vlissingen (Zeeland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 160 km
   Jan Van Der Horst
00-00 4º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 172 km
   Leo Duyndam
00-00 5º stage part a Heerlen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 18 km
00-00 5º stage part b - Heerlen (Limburg) 53 km
   Harry Steevens
00-00 6º stage Siebengewald (Limburg) - Doetinchem (Gelderland) 162 km
   Leo Duyndam
00-00 7º stage Doetinchem (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 163 km
   Henk Hoekstra
11-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 163 km
   Leo Duyndam
General Classification
   Jan Van Der Horst
1965
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Beverwijk (Noord-Holland) 160 km
   Piet Deenen
00-00 2º stage part a Beverwijk (Noord-Holland) - Beverwijk (Noord-Holland) 24 km
00-00 2º stage part b - Den Haag (Zuid-Holland) 75 km
   Gerard Koel
00-00 3º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Veldhoven (Noord-Brabant) 171 km
   Harry Steevens
00-00 4º stage part a Eindhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 121 km
   Harry Steevens
00-00 4º stage part b - Heerlen (Limburg) 40 km
   Eddy Beugels
00-00 5º stage Heerlen (Limburg) - Geleen (Limburg) 112 km
   Harry Steevens
00-00 6º stage Geleen (Limburg) - Enschede (Overijssel) 190 km
   Alfons Cools
00-00 7º stage Enschede (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 195 km
   Daniel Gráč
General Classification
   Harry Steevens
1964
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Vlaardingen (Zuid-Holland) 164 km
   Henk Cornelisse
00-00 2º stage Hoogvliet (Zuid-Holland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 140 km
   Henk Koopmans
00-00 3º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Sittard-Geleen (Limburg) 183 km
   Cor Schuuring
00-00 4º stage part a Sittard-Geleen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 28 km
00-00 4º stage part b - Heerlen (Limburg)
   Jan Pieterse
00-00 5º stage Heerlen (Limburg) - Veldhoven (Noord-Brabant)
   Jos Van der Vleuten
00-00 6º stage Lieshout (Noord-Brabant) - Oldenzaal (Overijssel) 182 km
   Ad van Kemenade
00-00 7º stage Oldenzaal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Harry Steevens
General Classification
   Cor Schuuring
1963
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Schiedam (Zuid-Holland) 163 km
   Jaap Oudkerk
00-00 2º stage part 1 Schiedam (Zuid-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 108 km
   Joseph Dries
00-00 2º stage part 2 Breda (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 24 km
   Arie den Hartog
00-00 3º stage Hilvarenbeek (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 173 km
   Willy Heyns
00-00 4º stage Heerlen (Limburg) - Veldhoven (Noord-Brabant) 154 km
   Rinus Paul
00-00 5º stage Lieshout (Noord-Brabant) - Almelo (Overijssel) 184 km
   Julien Stevens
00-00 6º stage Almelo (Overijssel) - Groningen (Groningen) 155 km
   Cor Schuuring
00-00 7º stage Grouw (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 191 km
   Arie den Hartog
General Classification
   Joseph Dries
1962
25-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Zundert (Noord-Brabant) 168 km
   Henk Nijdam
26-05 2º stage part a Zundert (Noord-Brabant) - Zundert (Noord-Brabant) 30 km
   Julien Stevens
26-05 2º stage part b Zundert (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 124 km
   Piet Verwey
27-05 3º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 107 km
   Julien Stevens
27-05 3º stage part b Veldhoven (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 34 km
28-05 4º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 158 km
   Jan Janssen
29-05 5º stage Heerlen (Limburg) - Deventer (Overijssel) 178 km
   Jos Haeseldonckx
30-05 6º stage Deventer (Overijssel) - Grouw (Friesland) 190 km
   Gerrit de Wit
31-05 7º stage Grouw (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 191 km
   Gerrit Wesseling
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1174 km
   Henk Nijdam
1961
09-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Roosendaal (Noord-Brabant) 165 km
   Gerrit Wesseling
10-06 2º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 135 km
   Eugene Beckers
10-06 2º stage part b Veldhoven (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 31 km
11-06 3º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 165 km
   Leo Knops
12-06 4º stage Heerlen (Limburg) - Zutphen (Gelderland) 204 km
   Emiel Verstraete
13-06 5º stage Zutphen (Gelderland) - Leeuwarden (Friesland) 198 km
   Cees Lute
14-06 6º stage Leeuwarden (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 170 km
   Cees Lute
General Classification
   Mik Snijder
1960
26-05 1º stage Amstelveen (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 176 km
   Frans Balvert
27-05 2º stage Breda (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 164 km
   Gerrit Wesseling
28-05 3º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 170 km
   Jos Anraad
29-05 4º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Heerlerheide (Limburg) 128 km
   Leo Knops
30-05 5º stage Heerlerheide (Limburg) - Winterswijk (Gelderland) 225 km
   Cees Lute
31-05 6º stage Winterswijk (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 194 km
   Jacques van der Klundert
General Classification
   Gerrit Wesseling
1959
26-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Heerenveen (Friesland) 220 km
   Frans Balvert
27-05 2º stage part a Steenwijkerwold (Overijssel) - Steenwijkerwold (Overijssel) 46 km
27-05 2º stage part b Steenwijkerwold (Overijssel) - Winterswijk (Gelderland) 136 km
   Frans Hoffmans
28-05 3º stage part a Winterswijk (Gelderland) - Nijmegen (Gelderland)
   Huub Harings
28-05 3º stage part b Nijmegen (Gelderland) - Stein (Limburg)
   Huub Zilverberg
29-05 4º stage Stein (Limburg) - Breda (Noord-Brabant) 179 km
   Henk Buis
30-05 5º stage part a Ulvenhout (Noord-Brabant) - Ulvenhout (Noord-Brabant) 8 km
   Jan Hugens
30-05 5º stage part b Breda (Noord-Brabant) - Haarlem (Noord-Holland)
   Bas Maliepaard
31-05 6º stage Haarlem (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Joop van der Putten
General Classification
   Huub Zilverberg
1958
27-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 224 km
   Jan Hugens
28-05 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Nunspeet (Gelderland) 94 km
   Piet Steenvoorden
28-05 2º stage part b Nunspeet (Gelderland) - Amersfoort (Utrecht) 65 km
   Harrie Scholten
29-05 3º stage part a Amersfoort (Utrecht) - Oirschot (Noord-Brabant) 180 km
   Adrie Roks
29-05 3º stage part b Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 22 km
   Jo de Haan
30-05 4º stage Vlijmen (Noord-Brabant) - Goes (Zeeland) 150 km
   Frans Hoffmans
31-05 5º stage Goes (Zeeland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 133 km
   Piet Rentmeester
01-06 6º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Piet Rentmeester
General Classification
   Ab van Egmond
1957
24-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Steenwijk (Overijssel) 235 km
   Joop van der Putten
25-05 2º stage Steenwijk (Overijssel) - Eindhoven (Noord-Brabant) 241 km
   Jo de Roo
26-05 3º stage part a Eindhoven (Noord-Brabant) - Eysden (Limburg) 129 km
   Schalk Verhoef
26-05 3º stage part b 16 km
   Jo de Roo
27-05 4º stage Eysden (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 175 km
   Fried Libregts
28-05 5º stage part a 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 135 km
   Piet Kooyman
28-05 5º stage part B Ossendrecht (Noord-Brabant) - Wassenaar (Zuid-Holland) 169 km
   Wim Klebach
29-05 6º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 144 km
   Wil Bravenboer
General Classification
   Adrie Roks
1956
15-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Steenwijk (Overijssel) 198 km
   Gijs Pauw
16-06 2º stage Steenwijk (Overijssel) - Helmond (Noord-Brabant) 218 km
   Joop Captein
17-06 3º stage Helmond (Noord-Brabant) - Eysden (Limburg) 174 km
   Joop Captein
18-06 4º stage Eysden (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 159 km
   Gijs Pauw
19-06 5º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Wassenaar (Zuid-Holland) 158 km
   Jan Rol
20-06 6º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 108 km
   Schalk Verhoef
General Classification
   Kees van der Zande
1955
17-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 212 km
   Krijn Post
18-06 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Arnhem (Gelderland) 130 km
   Piet van den Dungen
18-06 2º stage part b Arnhem (Gelderland) - Helmond (Noord-Brabant) 92 km
   Joop van der Putten
19-06 3º stage part a Helmond (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 110 km
   Piet van Est
19-06 3º stage part b Maastricht (Limburg) - Hoensbroek (Limburg) 62 km
   Matje Sonnemans
20-06 4º stage Hoensbroek (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 134 km
   Cees Kayer
21-06 5º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 162 km
   Wout Heeren
General Classification
   Piet Kooyman
1927
17-08 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 240 km
   Heinrich Kessmeier
18-08 2º stage Maastricht (Limburg) - Deventer (Overijssel) 190 km
   Alfred Ebeling
19-08 3º stage Deventer (Overijssel) - Groningen (Groningen) 138 km
   Rudolf Wolke
20-08 4º stage Groningen (Groningen) - Bussum (Noord-Holland) 248 km
   Rudolf Wolke
General Classification
   Rudolf Wolke
1910
06-07 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 249 km
   Gerard Franssen
07-07 2º stage Maastricht (Limburg) - Groningen (Groningen) 322 km
   Henk Tamse
09-07 3º stage Groningen (Groningen) - Utrecht (Utrecht) 273 km
   Henk Tamse
General Classification
   Adri Bellersen
1909
19-08 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 249 km
   Chris Kalkman
20-08 2º stage Maastricht (Limburg) - Groningen (Groningen) 322 km
   Marinus Gooy
21-08 3º stage Groningen (Groningen) - Amersfoort (Utrecht) 171 km
   Hubertus Mulckhuyse
General Classification
   Chris Kalkman

Stats Olympia's Tour

Final classifications by country
The Netherlands 54
Germany 3
German Democratic Republik 2
Italy 1
Belgium 1
Belarus 1
United States of America 1
Russia 1
Australia 1
Final classifications by cyclist
Bol, Jetse   NED 3
Hassink, Arie   NED 2
Knaven, Servais   NED 2
Schür, Frits   NED 2
Van Baarle, Dylan   NED 2
Bellersen, Adri   NED 1
Berkhout, Thomas   NED 1
Bol, Cees   NED 1
Bol, Jos   NED 1
Boom, Lars   NED 1
Citton, Cristiano   ITA 1
Clement, Stef   NED 1
de Groot, Leen   NED 1
De Vries, Berden   NED 1
Dekker, Thomas   NED 1
Den Hertog, Fedor Iwan   NED 1
Dittert, Bernd   GER 1
Dries, Joseph   BEL 1
Duijn, Marcel   NED 1
Eenkhoorn, Pascal   NED 1
Hernig, Mario   GDR 1
Kalkman, Chris   NED 1
Kooyman, Piet   NED 1
Lammertink, Jos   NED 1
Langerijs, Hans   NED 1
Legierse, Piet   NED 1
Liese, Thomas   GER 1
Logvin, Oleg   BLR 1
Louwers, Mart   NED 1
Meier, Dirk   GDR 1
Nelissen, Danny   NED 1
Nijdam, Henk   NED 1
Phinney, Taylor   USA 1
Posthuma, Joost   NED 1
Priem, Cees   NED 1
Pronk, Matthé   NED 1
Roks, Adrie   NED 1
Saitov, Asiat   RUS 1
Schipper, Gerard   NED 1
Schuiten, Roy   NED 1
Schuuring, Cor   NED 1
Snijder, Mik   NED 1
Solleveld, Gerrit   NED 1
Steevens, Harry   NED 1
Tak, Anton   NED 1
Talen, John   NED 1
Van Der Horst, Jan   NED 1
van der Ven, Remco   NED 1
van der Zande, Kees   NED 1
van Egmond, Ab   NED 1
Van Velzen, Jan   NED 1
Van Vliet, Leo   NED 1
Veelers, Tom   NED 1
Vogels jr, Henk   AUS 1
Wesseling, Gerrit   NED 1
Wolke, Rudolf   GER 1
Zilverberg, Huub   NED 1
Zoontjens, Cees   NED 1
Zuijderwijk, Wilco   NED 1
Victories/Stages by country
The Netherlands 480
Belgium 30
Italy 19
Germany 19
United States of America 12
USSR 11
Australia 9
Great Britain 7
Slovenia 7
Russia 6
Denmark 4
Norway 3
Poland 3
Lithuania 3
Curaçao 2
Belarus 2
German Democratic Republik 2
Sweden 2
Czech Republic 2
Spain 1
Czechoslovakia 1
Estonia 1
Ukraine 1
Finland 1
Victories/Stages by cyclist
Stroetinga, Wim   NED 13
den Braber, John   NED 12
Theus, Anthony   NED 9
Hassink, Arie   NED 7
Vermeltfoort, Coen   NED 7
Dekkers, Hans   NED 6
Boom, Lars   NED 5
Kemna, Rudie   NED 5
Steevens, Harry   NED 5
Talen, John   NED 5
Vermeulen, Jeff   NED 5
Zuijderwijk, Wilco   NED 5
Arras, Wim   BEL 4
Bol, Jetse   NED 4
Bos, Theo   NED 4
Kemper, Gerard   NED 4
Lammertink, Jos   NED 4
Phinney, Taylor   USA 4
Schurer, Eddy   NED 4
Van Katwijk, Piet   NED 4
Wolf, Carsten   GER 4
Blochwitz, Steffen   GER 3
Božič, Borut   SLO 3
Breukink, Erik   NED 3
Cordes, Tom   NED 3
Den Hertog, Fedor Iwan   NED 3
Dittert, Bernd   GER 3
Duyndam, Leo   NED 3
Kistemaker, Erwin   NED 3
Lute, Cees   NED 3
Melsen, Johan   NED 3
Nelissen, Danny   NED 3
Oosterbosch, Bert   NED 3
Oosterhof, Popke   NED 3
Ottevanger, Arno   NED 3
Pronk, Jos   NED 3
Raas, Jan   NED 3
Rosseler, Sébastien   BEL 3
Solleveld, Gerrit   NED 3
Stevens, Julien   BEL 3
Van Den Akker, John   NED 3
van den Bunder, Toine   NED 3
van der Putten, Joop   NED 3
Van der Wolf, Michael   NED 3
Van Meer, Jacques   NED 3
Van Roosbroeck, Gustaaf   BEL 3
Veelers, Tom   NED 3
Veenstra, Wietse   NED 3
Voskamp, Bart   NED 3
Wesseling, Gerrit   NED 3
Akkermans, Theo   NED 2
Balk, Klaas   NED 2
Balvert, Frans   NED 2
Boelen, Jeroen   NED 2
Captein, Joop   NED 2
Citton, Cristiano   ITA 2
Collinelli, Andrea   ITA 2
Colombo, Luca   ITA 2
De Beni, Federico   ITA 2
de Leeuw, Godert   NED 2
De Maar, Marc   CUR 2
de Roo, Jo   NED 2
De Vries, Berden   NED 2
Dekker, Thomas   NED 2
den Hartog, Arie   NED 2
Durbridge, Luke   AUS 2
Engels, Allard   NED 2
Halvorsen, Kristoffer   NOR 2
Hoekstra, Piet   NED 2
Hoffmans, Frans   NED 2
Hoogedoorn, Co   NED 2
Hugens, Jan   NED 2
Jakobsen, Fabio   NED 2
Knaven, Servais   NED 2
Knops, Leo   NED 2
Kok, Reem   NED 2
Koppert, René   NED 2
Krekels, Jan   NED 2
Liese, Thomas   GER 2
Logvin, Oleg   BLR 2
Maas, Peer   NED 2
Maaskant, Martijn   NED 2
Mackay, Ron   NED 2
Martens, Ragnar   NED 2
Möhlmann, Peter   NED 2
Möhlmann, Gerrit   NED 2
Monseré, Jean-Pierre   BEL 2
Newton, Chris   GBR 2
Nieuwkamp, Henk   NED 2
Nijdam, Jelle   NED 2
Pauw, Gijs   NED 2
Pedersen, Martin   DEN 2
Petrov, Yuri   RUS 2
Pollack, Olaf   GER 2
Poutsma, Stefan   NED 2
Prinsen, Ad   NED 2
Reinders, Elmar   NED 2
Reinerink, Rik   NED 2
Rentmeester, Piet   NED 2
Scheuneman, Bert   NED 2
Schipper, Gerard   NED 2
Schuuring, Cor   NED 2
Tamse, Henk   NED 2
Te Stroet, Rens   NED 2
Thebes, Raymond   NED 2
Van Baarle, Dylan   NED 2
van de Vin, Rober   NED 2
Van Den Hoek, Aad   NED 2
van der Kruys, Piet   NED 2
Van Der Pluijm, Marvin   NED 2
van Est, Bart   NED 2
Van Garderen, Tejay   USA 2
Van Katwijk, Fons   NED 2
Van Poppel, Jean-Paul   NED 2
Van Rhee, Joey   NED 2
Van Schalen, Paul   NED 2
van Weers, Henk   NED 2
Veenstra, Wiebren   NED 2
Verhoef, Schalk   NED 2
Versluis, Arie   NED 2
Wekema, Bert   NED 2
Wolke, Rudolf   GER 2
Alberts, Johan Arend   NED 1
Aling, Jan   NED 1
Anraad, Jos   NED 1
Appeldoorn, Pascal   NED 1
Bak, Glenn   DEN 1
Baldoni, Giuseppe   ITA 1
Basko, Vikenti   URS 1
Baudoin, Hans   NED 1
Beckers, Eugene   NED 1
Berkhout, Thomas   NED 1
Beugels, Eddy   NED 1
Beukeboom, Dion   NED 1
Bierings, Guus   NED 1
Bijkerk, Johnny   NED 1
Blijlevens, Jeroen   NED 1
Blokker, Joris   NED 1
Boardman, Chris   GBR 1
Boerman, Coen   NED 1
Boeve, Mats   NED 1
Bøhler, Joachim   NOR 1
Bol, Patrick   NED 1
Bols, Jan   NED 1
Bongers, Gert   NED 1
Boogaard, Niels   NED 1
Bos, Marco   NED 1
Bosch, Pim   NED 1
Bosman, Gert-Jan   NED 1
Bravenboer, Wim   NED 1
Bravenboer, Wil   NED 1
Broers, Johnny   NED 1
Bruessing, Jules   NED 1
Brunelli, Massimo   ITA 1
Budding, Martijn   NED 1
Buis, Henk   NED 1
Buurstede, Wally   NED 1
Cent, Erik   NED 1
Cioni, Dario David   ITA 1
Clement, Stef   NED 1
Contri, Gianfranco   ITA 1
Contrini, Daniele   ITA 1
Cools, Alfons   BEL 1
Cornelisse, Henk   NED 1
Cornelissen, John   NED 1
Cornelissen, Bjorn   NED 1
Curran, Geoffrey   USA 1
Curvers, Roy   NED 1
Daelman, Danny   BEL 1
Damen, Peter   NED 1
Daniel, Greg   USA 1
de Crom, Eric   NED 1
de Groot, Leen   NED 1
de Haan, Jo   NED 1
de Jongh, Steven   NED 1
De Koning, Louis   NED 1
De Vries, Thijs   NED 1
de Wit, Gerrit   NED 1
Dedenov, Viatcheslav   URS 1
Deenen, Piet   NED 1
Dekker, Erik   NED 1
Dekker, Dick   NED 1
Dekkers, Ad   NED 1
Dennis, Rohan   AUS 1
Dolek, Vladimir   CZE 1
Dries, Joseph   BEL 1
Duijn, Marcel   NED 1
Duin, Pierre   NED 1
Duyn, Jeroen   NED 1
Ebeling, Alfred   GER 1
Edo Alsina, Ángel   ESP 1
Eenkhoorn, Pascal   NED 1
Flakemore, Campbell   AUS 1
Flens, Rick   NED 1
Franssen, Gerard   NED 1
Gakens, Tony   BEL 1
Ganeev, Marat   RUS 1
Gazvoda, Gregor   SLO 1
Gerrits, Mat   NED 1
Gevers, Andre   NED 1
Gevers, Theo   NED 1
Gooy, Marinus   NED 1
Gráč, Daniel   TCH 1
Guarnieri, Jacopo   ITA 1
Gysemans, Emiel   BEL 1
Haeseldonckx, Jos   BEL 1
Hallam, Ian   GBR 1
Hamelink, Jasper   NED 1
Harings, Huub   NED 1
Harren, Ab   NED 1
Havik, Henk   NED 1
Heeren, Wout   NED 1
Heij, Dennis   NED 1
Hernig, Mario   GDR 1
Heyns, Willy   BEL 1
Hiemstra, Bert   NED 1
Hoedemakers, Tom   NED 1
Hoekstra, Henk   NED 1
Hoekstra, Jochem   NED 1
Hofland, Peter   NED 1
Hogerheide, Frits   NED 1
Holst, Daan   BEL 1
Houtop, Erwin   NED 1
Huisjes, Jan   NED 1
Huizenga, Jenning   NED 1
Ilešič, Aldo Ino   SLO 1
Jacobs, Michel   NED 1
Jakobs, Gert   NED 1
Janbroers, Ben   NED 1
Jansen, Gino   NED 1
Jansen, Harry   NED 1
Jansen, Harm   NED 1
Janssen, Jan   NED 1
Jørgensen, Casper   DEN 1
Joyce, Colin   USA 1
Jurriaans, Ben   NED 1
Kalkman, Chris   NED 1
Kashirin, Yuri Alekseyevich   URS 1
Kayer, Cees   NED 1
Keizer, Ebel   NED 1
Kersten, Frank   NED 1
Kessmeier, Heinrich   GER 1
Klebach, Wim   NED 1
Klein , Dries   NED 1
Kloosterman, Arnold   NED 1
Knetemann, Gerrie   NED 1
Koeken, Cees   NED 1
Koel, Gerard   NED 1
Koersen, Egidus   NED 1
Koken, Ben   NED 1
Koopmans, Henk   NED 1
Kooyman, Piet   NED 1
Koppert, Chris   NED 1
Kozonchuk, Dimitry   RUS 1
Krasnov, Alexandr   URS 1
Kulesza, Marek   POL 1
Kuznetsov, Vladimir   URS 1
Langeveld, Sebastian   NED 1
Latham, Christopher   GBR 1
Leezer, Tom   NED 1
Lefevere, Patrick   BEL 1
Lenferink, Maarten   NED 1
Lenferink, Jan   NED 1
Leskov, Viktor   URS 1
Leśniewski, Marek   POL 1
Leunis, Cornelis   NED 1
Libregts, Fried   NED 1
Lindgren, Johan   SWE 1
Loupalenko, Youri   URS 1
Maliepaard, Bas   NED 1
Manning, Paul   GBR 1
Martens, Erwin   NED 1
McKenzie, David   AUS 1
Meier, Dirk   GDR 1
Mikli, Peep   EST 1
Mobach, Jarno   NED 1
Moons, Dennis   BEL 1
Mouris, Jens   NED 1
Mulckhuyse, Hubertus   NED 1
Mulder, Richard   NED 1
Mulders, Rob   NED 1
Mutsaars, Henk   NED 1
Nederlof, Gijs   NED 1
Nijdam, Henk   NED 1
Oien, Justin   USA 1
Osokin, Vladimir   URS 1
Oudkerk, Jaap   NED 1
Outschakov, Serguei   UKR 1
Pala, Franco   ITA 1
Paul, Rinus   NED 1
Peeters, Theo   NED 1
Penney, Oliver   GBR 1
Pennings, Marcel   NED 1
Philipsen, Jasper   BEL 1
Pianykhe, Dimitri   RUS 1
Pieters, Peter   NED 1
Pieterse, Jan   NED 1
Pikkuus, Aavo   URS 1
Pirard, Frits   NED 1
Plugers, Hans   NED 1
Podgornik, Dean   SLO 1
Ponsteen, Herman   NED 1
Post, Krijn   NED 1
Powless, Neilson   USA 1
Priem, Tristan   AUS 1
Priem, Cees   NED 1
Pronk, Bert   NED 1
Quaranta, Ivan   ITA 1
Rasch, Patrick   NED 1
Roks, Adrie   NED 1
Rol, Jan   NED 1
Rooijakkers, Piet   NED 1
Roosen, Sjors   NED 1
Roosmaje, Tynny   URS 1
Rosolen, Giuseppe   ITA 1
Saitov, Asiat   RUS 1
Saprykinas, Arnoldas   LTU 1
Schep, Peter   NED 1
Schmidt, Torsten   GER 1
Schoep, Rony   BEL 1
Scholten, Harrie   NED 1
Schuiten, Roy   NED 1
Schumans, Peter   NED 1
Schür, Frits   NED 1
Scotson, Miles   AUS 1
Sels, Stefan   BEL 1
Sienders, Rob   NED 1
Slabbekoorn, Richard   NED 1
Slendebroek, Jannes   NED 1
Smit, Theo   NED 1
Snoeijink, Herman   NED 1
Solaro, Bart   NED 1
Sonnemans, Martien   NED 1
Stakenas, Kestutis   LTU 1
Startman, Remco   NED 1
Steenvoorden, Piet   NED 1
Stevensson, Christofer   SWE 1
Sutherland, Rory   AUS 1
Svorada, Ján   CZE 1
Swinkels, Cees   NED 1
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 1
Teunisse, Ben   NED 1
Thijssen, Gerben   BEL 1
Traksel, Bobbie   NED 1
Trentini, Mauro   ITA 1
Umaras, Gintautas   LTU 1
Vaanhold, Han   NED 1
Van Bindsbergen, Frits   NED 1
van Bon, Leon   NED 1
Van Dartel, Christian   NED 1
van de Ruit, Frans   NED 1
van den Dungen, Piet   NED 1
Van Der Duin, Patrick   NED 1
Van Der Helst, Etienne   BEL 1
Van Der Horst, Jan   NED 1
van der Klundert, Jacques   NED 1
van der Leeuw, Théo   NED 1
Van der Vleuten, Jos   NED 1
Van Der Vliet, Marcel   NED 1
Van Der Weijst, Geert   NED 1
van der Zande, Kees   NED 1
Van Der Zwet, Arno   NED 1
Van Dijk, Stefan   NED 1
van Est, Piet   NED 1
van Groezen, Matje   NED 1
Van Gulik, Fulco   NED 1
Van Haaren, Bart   NED 1
Van Houwelingen, Adrie   NED 1
Van Houwelingen, Jan   NED 1
van Kemenade, Ad   NED 1
Van Melis, Angelo   NED 1
van Oorschot, Dirk   NED 1
van Poppel, Boy   NED 1
Van Schip, Jan-Willem   NED 1
van Sluijs, Bram   NED 1
van Tol, Theo   NED 1
van Veenendaal, Frank   NED 1
Van Vliet, Leo   NED 1
van Vlimmeren, Rudy   NED 1
Van Winden, Dennis   NED 1
Vastaranta, Jukka   FIN 1
Verstraete, Emiel   NED 1
Verwey, Piet   NED 1
Visser, Coen   NED 1
Vlijm, Marc   NED 1
Vlot, Jans   NED 1
Von Hoff, Steele   AUS 1
Vos, John   NED 1
Vosters, Albert   NED 1
Vrancken, Jo   NED 1
Vrijmoed, Maurice   NED 1
Wallaard, Arno   NED 1
Wijnands, Ad   NED 1
Williams, Tyler   USA 1
Yarkin, Anatoly   URS 1
Zanobini, Mirko   ITA 1
Zilverberg, Huub   NED 1
Zoontjens, Cees   NED 1
Zrimšek, Jure   SLO 1