GP du Midi-Libre


France

De Midi-Libre werd voor het eerste georganiseerd door Jean Bellon en Maurice Bujon met René Rollat van de sportredacitie van de krant "Midi Libre als eindverantwoordelijke. De wedstrijd werd altijd georganiseerd door deze krant. In het begin heette deze koers : "Circuit du Languedoc". In 1987 is de wedstrijd samengegaan met de "Tour de l'Aude", maar de naam werd behouden.

2002
22-05 1º stage - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 191,5 km
   Baden Cooke
23-05 2º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Villefranche-de-Rouergue (Midi-Pyrenees) 205,5 km
   Fabrice Salanson
24-05 3º stage Onet-le-Château (Midi-Pyrenees) - Rodez (Midi-Pyrenees) 19 km
   Igor González De Galdeano
25-05 4º stage Saint-Léons (Midi-Pyrenees) - Sète (Languedoc-Roussillon) 200,5 km
   Laurent Brochard
26-05 5º stage Anduze (Languedoc-Roussillon) - L'Esperou (Languedoc-Roussillon) 172 km
   Laurent Paumier
General Classification
   Lance Armstrong
2001
22-05 1º stage Gruissan (Languedoc-Roussillon) 181.5 km
   Jérôme Bernard
23-05 2º stage - Pézenas (Languedoc-Roussillon) 190 km
   Ján Svorada
24-05 3º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 19 km
   Andrei Teteriouk
25-05 4º stage - Laissac (Midi-Pyrenees) 209 km
   Bradley McGee
26-05 5º stage Rignac (Midi-Pyrenees) - Mende (Languedoc-Roussillon) 188.5 km
   Sven Montgomery
27-05 6º stage Florac (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 208.5 km
   Benoit Salmon
General Classification
   Iban Mayo
2000
16-05 1º stage Palavas (Languedoc-Roussillon) - Le Barcarès (Languedoc-Roussillon) 197,5 km
   Damien Nazon
17-05 2º stage Le Barcarès (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 189,5 km
   Nicola Loda
18-05 3º stage Cuxac-Cabardès (Languedoc-Roussillon) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 188 km
   Stuart O'Grady
19-05 4º stage Laguiole (Midi-Pyrenees) - Laguiole (Midi-Pyrenees) 26,1 km
   Christophe Moreau
20-05 5º stage - L'Esperou (Languedoc-Roussillon) 184,5 km
   Gorazd Stangelj
21-05 6º stage Le Vigan (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 157 km
   Rodolfo Massi
General Classification
   Didier Rous
1999
18-05 1º stage Uzès (Languedoc-Roussillon) - Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) 169 km
   Alberto Martínez
19-05 2º stage Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 158,5 km
   Alexandre Vinokourov
20-05 3º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 22 km
   Wladimir Belli
21-05 4º stage Thuir (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 184 km
   Benoit Salmon
22-05 5º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 190 km
   Gilles Maignan
23-05 6º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 214 km
   Alexandre Vinokourov
General Classification
   Benoit Salmon
1998
19-05 1º stage Rivesaltes (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 171 km
   Philippe Gaumont
20-05 2º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 204 km
   Christophe Rinero
21-05 3º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Rodez (Midi-Pyrenees) 24 km
   Melchor Mauri
22-05 4º stage Laissac (Midi-Pyrenees) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 208 km
   Damien Nazon
23-05 5º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 180 km
   Laurent Dufaux
24-05 6º stage Florac (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 208,5 km
   Laurent Brochard
General Classification
   Laurent Dufaux
1997
27-05 1º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Baraqueville (Midi-Pyrenees) 199 km
   Laurent Desbiens
28-05 2º stage Baraqueville (Midi-Pyrenees) - Saint-Chely-d'Apcher (Languedoc-Roussillon) 205 km
   Laurent Dufaux
29-05 3º stage Saint-Chely-d'Apcher (Languedoc-Roussillon) - Ales (Aquitaine) 182 km
   Laurent Brochard
30-05 4º stage Ales (Aquitaine) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 145,5 km
   Gordon Fraser
31-05 5º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 160 km
   Laurent Brochard
01-06 6º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 194 km
   Laurent Brochard
General Classification
   Alberto Elli
1996
21-05 1º stage Agde (Languedoc-Roussillon) - Millas (Languedoc-Roussillon) 172,5 km
   Frédéric Moncassin
22-05 2º stage Millas (Languedoc-Roussillon) - Mazamet (Midi-Pyrenees) 167 km
   Laurent Jalabert
23-05 3º stage Mazamet (Midi-Pyrenees) - Sévérac-le-Château (Midi-Pyrenees) 180 km
   Frédéric Moncassin
24-05 4º stage Marvejols (Languedoc-Roussillon) - Marvejols (Languedoc-Roussillon) 155 km
   Cédric Vasseur
25-05 5º stage Sévérac-le-Château (Midi-Pyrenees) - Sète (Languedoc-Roussillon) 212 km
   Laurent Jalabert
26-05 6º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - L'Esperou (Languedoc-Roussillon) 192 km
   Gilles Talmant
General Classification
   Laurent Jalabert
1995
24-05 1º stage Beaucaire (Languedoc-Roussillon) - La Canourgue (Languedoc-Roussillon) 206,5 km
   Zbigniew Spruch
25-05 2º stage part a La Canourgue (Languedoc-Roussillon) - Laissac (Midi-Pyrenees) 75 km
   Wilfried Nelissen
25-05 2º stage part b Laissac (Midi-Pyrenees) - Rodez (Midi-Pyrenees) 90 km
   Thierry Bourguignon
26-05 3º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 205 km
   Laurent Jalabert
27-05 4º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 191 km
   Jacky Durand
28-05 5º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Lodève (Languedoc-Roussillon) 183,5 km
   Johan Bruyneel
29-05 6º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 17,5 km
   Chris Boardman
General Classification Beaucaire (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon)
   Miguel Indurain
1994
00-00 1º stage - Engordany (Escaldes-Engordany) 88 km
   Pavel Tonkov
15-06 2º stage - Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 202 km
   Frédéric Moncassin
16-06 3º stage Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) - Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) 158 km
   Laurent Desbiens
17-06 4º stage part a Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Le Vigan (Languedoc-Roussillon) 95 km
   Jean-Paul Van Poppel
17-06 4º stage part b Le Vigan (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 92 km
   Wiebren Veenstra
18-06 5º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 197 km
   Laurent Jalabert
General Classification
   Ján Svorada
1993
00-00 1º stage Saleilles (Languedoc-Roussillon) - Saint-Cyprien (Midi-Pyrenees) 88.2 km
   Giovanni Lombardi
00-00 2º stage Saint-Cyprien (Midi-Pyrenees) - Quillan (Languedoc-Roussillon) 199.9 km
   Maurizio Fondriest
00-00 3º stage Caunes-Minervois (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 198 km
   Maurizio Fondriest
00-00 4º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Alés (Languedoc-Roussillon) 197 km
   Frans Maassen
00-00 5º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 194 km
   Maurizio Fondriest
General Classification
   Maurizio Fondriest
1992
00-00 Prologue Sète (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 3.2 km
   Luc Leblanc
00-00 1º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Uzès (Languedoc-Roussillon) 162 km
   Ján Svorada
00-00 2º stage Uzès (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 195.2 km
   Ángel Yesid Camargo
00-00 3º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 186.4 km
   Frans Maassen
00-00 4º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Font Romeu Ermitage (Languedoc-Roussillon) 186 km
   Luc Leblanc
00-00 5º stage Font Romeu Ermitage (Languedoc-Roussillon) 169.5 km
   Marcel Wüst
00-00 6º stage Barcelona (Cataluña) - Barcelona (Cataluña) 12.7 km
   Viatcheslav Ekimov
General Classification
   Luc Leblanc
1991
00-00 Prologue Canet (Midi-Pyrenees) - Canet (Midi-Pyrenees) 2,2 km
   Thierry Marie
00-00 1º stage
   X X
00-00 2º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 190 km
   Gilbert Duclos-Lassalle
00-00 3º stage part a Béziers (Languedoc-Roussillon) - Pézenas (Languedoc-Roussillon) 92 km
   Johan Bruyneel
00-00 3º stage part b Pézenas (Languedoc-Roussillon) - Palavas (Languedoc-Roussillon) 98 km
   Johan Museeuw
00-00 4º stage Palavas (Languedoc-Roussillon) - La Grand'Combe (Languedoc-Roussillon) 162.3 km
   Bruno Leali
00-00 5º stage La Grand'Combe (Languedoc-Roussillon) - Marvejols (Languedoc-Roussillon) 174.8 km
   Luc Leblanc
00-00 6º stage part a La Canourgue (Languedoc-Roussillon) - Marcillac (Aquitaine) 85 km
   Frédéric Moncassin
00-00 6º stage part b La Canourgue (Languedoc-Roussillon) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 26 km
   Francis Moreau
General Classification
   Gilbert Duclos-Lassalle
1990
00-00 Prologue Andorra (Andorra la Vella) - Andorra (Andorra la Vella) 1,5 km
   Jean-Claude Colotti
12-06 1º stage - Prades (Midi-Pyrenees) 162,7 km
   Henri Abadie
13-06 2º stage Prades (Midi-Pyrenees) - Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 187 km
   Vincent Barteau
14-06 3º stage part a Lézignan (Midi-Pyrenees) - Lamalou-les-Bains (Languedoc-Roussillon) 106 km
   Didier Virvaleix
14-06 3º stage part b Lamalou (Languedoc-Roussillon) - Roquefort (Midi-Pyrenees) 87.5 km
   Eric Caritoux
15-06 4º stage Roquefort (Midi-Pyrenees) - Ales (Aquitaine) 209 km
   Giuseppe Calcaterra
16-06 5º stage Ales (Aquitaine) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 169,5 km
   François Lemarchand
17-06 6º stage Lunel (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 25 km
   Dominique Arnaud
General Classification Andorra (Andorra la Vella) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 948 km
   Gerard Rué
1989
00-00 Prologue Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 5 km
   Charly Mottet
00-00 1º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 192 km
   Thierry Laurent
00-00 2º stage part a Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Saint-Chinian (Languedoc-Roussillon) 91 km
   Casimiro Moreda
00-00 2º stage part b Saint-Chinian (Languedoc-Roussillon) - Lodève (Languedoc-Roussillon) 100 km
   Jerôme Simon
00-00 3º stage Lodève (Languedoc-Roussillon) - Villeneuve-lès-Avignon (Languedoc-Roussillon) 171 km
   Giovanni Strazzer
00-00 4º stage - Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) 189 km
   Jean-Marc Manfrin
00-00 5º stage Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 203.4 km
   Manuel Jorge Domínguez
00-00 6º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Espalion (Midi-Pyrenees) 178.8 km
   Fabrice Philipot
General Classification
   Jerôme Simon
1988
00-00 1º stage part a Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 5.6 km
   Joël Pelier
00-00 1º stage part b Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Saint-Christol-lès-Alès (Languedoc-Roussillon) 99.7 km
   Andreas Kappes
00-00 2º stage - Millau (Midi-Pyrenees) 178 km
   Claude Criquielion
00-00 3º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Sète (Languedoc-Roussillon) 183.5 km
   Jos Haex
00-00 4º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Quillan (Languedoc-Roussillon) 184 km
   Jerôme Simon
00-00 5º stage Quillan (Languedoc-Roussillon) - Céret (Languedoc-Roussillon) 192.8 km
   Sean Yates
00-00 6º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Font Romeu Ermitage (Languedoc-Roussillon) 174.3 km
   Gerard Rué
General Classification
   Claude Criquielion
1987
18-06 Prologue Agde (Languedoc-Roussillon) - Agde (Languedoc-Roussillon) 3.7 km
   Jean-Luc Vandenbroucke
19-06 1º stage Agde (Languedoc-Roussillon) - Pont-Saint-Esprit (Languedoc-Roussillon) 178 km
   Frédéric Garnier
20-06 2º stage Pont-Saint-Esprit (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 169 km
   Eric Boyer
21-06 3º stage Mende (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 204.5 km
   Rolf Gölz
22-06 4º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 199.5 km
   Adrian Timmis
23-06 5º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 15 km
   Rolf Gölz
24-06 6º stage part A Rivesaltes (Languedoc-Roussillon) - Quillan (Languedoc-Roussillon) 103 km
   Luc Roosen
24-06 6º stage part B Quillan (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 83.5 km
   Francis Castaing
General Classification
   Patrice Esnault
1986
11-06 Prologue Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 1,5 km
   Gilbert Glaus
12-06 1º stage Le Grau-du-Roi (Languedoc-Roussillon) - Le Barcarès (Languedoc-Roussillon) 207.5 km
   Franck Pineau
13-06 2º stage Le Barcarès (Languedoc-Roussillon) - Lamalou-les-Bains (Languedoc-Roussillon) 182 km
   Claude Criquielion
14-06 3º stage Lamalou-les-Bains (Languedoc-Roussillon) - Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) 182.8 km
   Pello Ruiz Cabestany
15-06 4º stage Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Sète (Languedoc-Roussillon) 159.9 km
   Claude Criquielion
General Classification
   Claude Criquielion
1985
12-06 Prologue Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 2.1 km
   Jean-Luc Vandenbroucke
13-06 1º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 213 km
   Silvano Contini
14-06 2º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Millau (Midi-Pyrenees) 166,5 km
   Dominique Garde
15-06 3º stage Nant (Midi-Pyrenees) - Beaucaire (Languedoc-Roussillon) 183,5 km
   Thierry Marie
16-06 4º stage Quissac (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 161 km
   Leo Van Vliet
General Classification
   Silvano Contini
1984
00-00 Prologue Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 1.7 km
   Patrick Bonnet
00-00 1º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 187.8 km
   Marc Durant
00-00 2º stage Marvejols (Languedoc-Roussillon) - Villefranche-de-Rouergue (Midi-Pyrenees) 169 km
   José Luis Laguia
00-00 3º stage Réquista (Midi-Pyrenees) - Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 213 km
   Robert Forest
00-00 4º stage Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 186 km
   Robert Millar
General Classification
   Dominique Garde
1983
00-00 Prologue Decazeville (Midi-Pyrenees) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 3.4 km
   Eric Vanderaerden
00-00 1º stage Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 185 km
   Jean-René Bernaudeau
00-00 2º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 184.5 km
   Eric Vanderaerden
00-00 3º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Quillan (Languedoc-Roussillon) 170 km
   Jean-Luc Vandenbroucke
00-00 4º stage Quillan (Languedoc-Roussillon) - Saint-Cyprien (Midi-Pyrenees) 191 km
   Michel Laurent
General Classification
   Jean-René Bernaudeau
1982
00-00 Prologue Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 1.9 km
   Alain Bondue
00-00 1º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 180.5 km
   Francesco Moser
00-00 2º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Bédarieux (Languedoc-Roussillon) 178 km
   Sean Kelly
00-00 3º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Saint-Cyprien (Midi-Pyrenees) 157.6 km
   Kim Andersen
00-00 4º stage Saint-Cyprien (Midi-Pyrenees) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 185 km
   Patrick Clerc
General Classification
   Jean-René Bernaudeau
1981
00-00 Prologue La Grande Motte (Languedoc-Roussillon) - La Grande Motte (Languedoc-Roussillon) 3.2 km
   Bert Oosterbosch
00-00 1º stage - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 155 km
   Jean-François Rodriguez
00-00 2º stage Ganges (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 205 km
   Mariano Martinez
00-00 3º stage - Lézignan (Midi-Pyrenees) 202 km
   Daniel Willems
00-00 4º stage part a Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Col de Jau (Midi-Pyrenees) 110 km
   Jean-René Bernaudeau
00-00 4º stage part b Prades (Midi-Pyrenees) - Vernet-les-Bains (Languedoc-Roussillon) 74 km
   Johan Van Der Velde
General Classification
   Jean-René Bernaudeau
1980
00-00 Prologue Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) - Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) 3.7 km
   Jean-René Bernaudeau
00-00 1º stage Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 185 km
   Jean-René Bernaudeau
00-00 2º stage Mende (Languedoc-Roussillon) - Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) 176 km
   Bernardo Alfonsel
00-00 3º stage Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Pézenas (Languedoc-Roussillon) 170 km
   Marc Demeyer
00-00 4º stage Rivesaltes (Languedoc-Roussillon) - Limoux (Languedoc-Roussillon) 172 km
   Jean-Louis Gauthier
General Classification
   Jean-René Bernaudeau
1979
00-00 Prologue Decazeville (Midi-Pyrenees) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 4 km
   Giuseppe Saronni
00-00 1º stage Laissac (Midi-Pyrenees) - Arles (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 199 km
   Giuseppe Saronni
00-00 2º stage Arles (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Sète (Languedoc-Roussillon) 156 km
   Joaquim Agostinho
00-00 3º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Thuir (Languedoc-Roussillon) 187 km
   Marc Demeyer
00-00 4º stage Vernet-les-Bains (Languedoc-Roussillon) - Lézignan (Midi-Pyrenees) 216 km
   Marc Demeyer
General Classification
   Giuseppe Saronni
1978
00-00 Prologue Andorra (Andorra la Vella) - Andorra (Andorra la Vella) 2.2 km
   Francesco Moser
00-00 1º stage Andorra (Andorra la Vella) - Quillan (Languedoc-Roussillon) 175 km
   Claudio Bortolotto
00-00 2º stage Quillan (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 145 km
   Jacques Esclassan
00-00 3º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 245 km
   Francesco Moser
00-00 4º stage Le Vigan (Languedoc-Roussillon) - Espalion (Midi-Pyrenees) 159 km
   Johan De Muynck
General Classification
   Claudio Bortolotto
1977
00-00 Prologue Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) - Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) 5.1 km
   Ludo Peeters
00-00 1º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 119 km
   Enrico Paolini
00-00 2º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 190.5 km
   Alfons De Bal
00-00 3º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 194 km
   Enrico Paolini
00-00 4º stage part a - Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) 110 km
   Alfons De Bal
00-00 4º stage part b Bagnols-sur-Cèze (Languedoc-Roussillon) - La Grand'Combe (Languedoc-Roussillon) 117 km
   Pierre-Raymond Villemiane
General Classification
   Wladimiro Panizza
1976
00-00 1º stage La Grande Motte (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 172 km
   Alain Meslet
00-00 2º stage Mende (Languedoc-Roussillon) - Villefranche-de-Rouergue (Midi-Pyrenees) 190 km
   Patrick Perret
00-00 3º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 212 km
   Jacques Esclassan
00-00 4º stage part a Béziers (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 105.5 km
   Jacques Esclassan
00-00 4º stage part b Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Limoux (Languedoc-Roussillon) 30 km
   Lucien Van Impe
General Classification
   Alain Meslet
1975
00-00 1º stage Le Barcarès (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 152 km
   Arnaldo Caverzasi
00-00 2º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 168 km
   Santiago Lazcano
00-00 3º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - La Grand'Combe (Languedoc-Roussillon) 165 km
   Francesco Moser
00-00 4º stage part a Ganges (Languedoc-Roussillon) - Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) 117.5 km
   Francesco Moser
00-00 4º stage part b Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 134.5 km
   Jean-Pierre Danguillaume
General Classification
   Francesco Moser
1974
00-00 1º stage part a Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Valras (Languedoc-Roussillon) 96 km
   Willem Peeters
00-00 1º stage part b Béziers (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 97 km
   Barry Hoban
00-00 2º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Alés (Languedoc-Roussillon) 198 km
   René Dillen
00-00 3º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 201 km
   Barry Hoban
00-00 4º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Rodez (Midi-Pyrenees) 168 km
   Mariano Martinez
General Classification
   Jean-Pierre Danguillaume
1973
00-00 1º stage part a Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 86 km
   Joop Zoetemelk
00-00 1º stage part b Sète (Languedoc-Roussillon) - Pérols (Languedoc-Roussillon) 90 km
   Jean-Pierre Danguillaume
00-00 2º stage Clermont-de-l'Herault (Languedoc-Roussillon) - Rodez (Midi-Pyrenees) 190 km
   Joop Zoetemelk
00-00 3º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Mende (Languedoc-Roussillon) 199 km
   Lucien Van Impe
00-00 4º stage Mende (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 205.5 km
   Bernard Thévenet
General Classification
   Raymond Poulidor
1972
15-06 1º stage Castelnaudary (Languedoc-Roussillon) - Valras-Plage (Languedoc-Roussillon) 197 km
   Cyrille Guimard
16-06 2º stage part a Béziers (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 63.5 km
   Cyrille Guimard
16-06 2º stage part b Sète (Languedoc-Roussillon) - Pérols (Languedoc-Roussillon) 132 km
   José Catieau
17-06 3º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 210 km
   Bernard Thévenet
18-06 4º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Mende (Languedoc-Roussillon) 206 km
   Joaquim Andrade
General Classification
   Cyrille Guimard
1971
03-06 1º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 166 km
   Eddy Merckx
04-06 2º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 194 km
   Eddy Merckx
05-06 3º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Alés (Languedoc-Roussillon) 190 km
   Christian Raymond
06-06 4º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 212 km
   René Pijnen
General Classification Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon)
   Eddy Merckx
1970
02-06 Prologue Carnon (Languedoc-Roussillon) - La Grande Motte (Languedoc-Roussillon) 8 km
   X X
03-06 1º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 196 km
   André Dierickx
04-06 2º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 191 km
   Jan Janssen
05-06 3º stage part a Valras-Plage (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 109 km
   Ventura Díaz
05-06 3º stage part b Limoux (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 101 km
   Mogens Frey
06-06 4º stage Céret (Languedoc-Roussillon) - San Felíu de Guixols (Cataluña) 186 km
   Jos Van Der Vleuten
07-06 5º stage San Felíu de Guixols (Cataluña) - Barcelona (Cataluña) 189 km
   Lucien Aimar
General Classification Carnon (Languedoc-Roussillon) - Barcelona (Cataluña)
   Walter Ricci
1969
05-06 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 208 km
   Eric De Vlaeminck
06-06 2º stage part a Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 139 km
   Cyrille Guimard
06-06 2º stage part b Béziers (Languedoc-Roussillon) - Valras-Plage (Languedoc-Roussillon) 31 km
   Ferdinand Bracke
07-06 3º stage Valras-Plage (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 188,5 km
   Walter Boucquet
08-06 4º stage part a Quillan (Languedoc-Roussillon) - Font-Romeu (Languedoc-Roussillon) 83 km
   Derek Harrison
08-06 4º stage part b Font-Romeu (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 112 km
   Cyrille Guimard
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon)
   Luis Ocaña
1967
15-06 1º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 180 km
   Fernand Etter
16-06 2º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Valras-Plage (Languedoc-Roussillon) 187 km
   Michel Grain
17-06 3º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 188 km
   Jorge Mariné
18-06 4º stage part a Lunel (Languedoc-Roussillon) - Bagnols (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 130 km
   Raymond Riotte
18-06 4º stage part b Bagnols (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 86 km
   José Manuel Lasa
Mountains classification
   Fernand Etter
General Classification Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon)
   Michel Grain
1966
13-06 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 198 km
   Walter Godefroot
14-06 2º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 197 km
   Eddy Merckx
15-06 3º stage Saint-Affrique (Midi-Pyrenees) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 198 km
   Paul Lemeteyer
16-06 4º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 192 km
   Roger Milliot
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon)
   Jean-Claude Theillière
1965
08-06 1º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 206 km
   Jan Janssen
09-06 2º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Rodez (Midi-Pyrenees) 200 km
   Gianni Motta
10-06 3º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 205.5 km
   Roger Milliot
11-06 4º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 195.5 km
   Jean Stablinski
General Classification Béziers (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon)
   André Foucher
1964
20-05 1º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 207.5 km
   Robert Cazala
21-05 2º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 199.5 km
   Esteban Martín
22-05 3º stage Mèze (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 198.5 km
   Barry Hoban
23-05 4º stage part a Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Vernet-les-Bains (Languedoc-Roussillon) 122.5 km
   Ferdinand Bracke
23-05 4º stage part b Vernet-les-Bains (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 91.5 km
   Jo De Roo
24-05 5º stage Rossas (Rhone-Alpes) - Barcelona (Cataluña) 180 km
   Federico Bahamontes
General Classification Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Barcelona (Cataluña) 998 km
   André Foucher
1963
19-05 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Sète (Languedoc-Roussillon) 203 km
   Luis Otaño
20-05 2º stage Sète (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 201 km
   José Segu
21-05 3º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 220 km
   Jan Janssen
22-05 4º stage part a Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Prades (Midi-Pyrenees) 115 km
   Fernando Manzaneque
22-05 4º stage part b Prades (Midi-Pyrenees) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 108 km
   Ab Geldermans
23-05 5º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Barcelona (Cataluña) 205 km
   Jan Janssen
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Barcelona (Cataluña)
   Fernando Manzaneque
1962
17-05 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Mende (Languedoc-Roussillon) 209.5 km
   Michel Stolker
18-05 2º stage part a Mende (Languedoc-Roussillon) - Le Vigan (Languedoc-Roussillon) 129 km
   Édouard Delberghe
18-05 2º stage part b Le Vigan (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 71 km
   Jo De Roo
19-05 3º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 218 km
   Jo De Haan
20-05 4º stage Limoux (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 219 km
   Jean-Claude Lefebvre
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon)
   Michel Stolker
1961
25-04 2º stage Béziers (Languedoc-Roussillon) - Millau (Midi-Pyrenees) 207 km
   Robert Cazala
24-05 1º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 210 km
   Joseph Groussard
26-05 3º stage Millau (Midi-Pyrenees) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 206 km
   Jean-Claude Annaert
27-05 4º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 231 km
   Robert Cazala
General Classification Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon)
   Joseph Groussard
1960
24-05 1º stage Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 218 km
   Valentin Huot
25-05 2º stage Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Narbonne (Languedoc-Roussillon) 218,5 km
   Robert Cazala
26-05 3º stage Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 230 km
   Brian Robinson
General Classification Perpignan (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon)
   Valentin Huot
1959
16-05 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 223 km
   Jean Milesi
17-05 2º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 218 km
   Fernand Picot
18-05 3º stage part a Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Espéraza (Languedoc-Roussillon) 51 km
   Jean Brankart
18-05 3º stage part b Espéraza (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 141 km
   Robert Cazala
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon)
   Jean Brankart
1958
24-05 1º stage Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Alés (Languedoc-Roussillon) 205 km
   Tino Sabbadini
25-05 2º stage Alés (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 219 km
   Roger Chaussabel
26-05 3º stage part a Béziers (Languedoc-Roussillon) - La Redorte (Languedoc-Roussillon) 54 km
   Francis Pipelin
26-05 3º stage part b La Redorte (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 149 km
   Roger Hassenforder
General Classification Nîmes (Languedoc-Roussillon) - Perpignan (Languedoc-Roussillon) 627 km
   Francis Pipelin
1957
Valras (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 256 km
   Jean-Pierre Schmitz
1956
Béziers (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 280 km
   Antonin Rolland
1955
Palavas (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 275 km
   Miguel Poblet
1954
08-05 1º stage Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Decazeville (Midi-Pyrenees) 263 km
   Vincent Vitetta
09-05 2º stage Rodez (Midi-Pyrenees) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 267 km
   Siro Bianchi
General Classification Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 530 km
   Jesus Martinez
1953
Carcassonne (Languedoc-Roussillon) - Béziers (Languedoc-Roussillon) 279 km
   Pierre Nardi
1952
Sète (Languedoc-Roussillon) - Ales (Aquitaine) 285 km
   Siro Bianchi
1951
Narbonne (Languedoc-Roussillon) - Montpellier (Languedoc-Roussillon) 270 km
   Raphaël Géminiani
1950
Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Nîmes (Languedoc-Roussillon) 255 km
   Antonin Rolland
1949
Montpellier (Languedoc-Roussillon) - Carcassonne (Languedoc-Roussillon) 250 km
   Henri Massal

Stats GP du Midi-Libre

Final classifications by country
France 26
Italy 7
Spain 4
Belgium 4
United States of America 1
Switzerland 1
The Netherlands 1
Czech Republic 1
Final classifications by cyclist
Bernaudeau, Jean-René   FRA 4
Criquielion, Claude   BEL 2
Foucher, André   FRA 2
Armstrong, Lance   USA 1
Bortolotto, Claudio   ITA 1
Brankart, Jean   BEL 1
Contini, Silvano   ITA 1
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 1
Duclos-Lassalle, Gilbert   FRA 1
Dufaux, Laurent   SUI 1
Elli, Alberto   ITA 1
Esnault, Patrice   FRA 1
Fondriest, Maurizio   ITA 1
Garde, Dominique   FRA 1
Grain, Michel   FRA 1
Groussard, Joseph   FRA 1
Guimard, Cyrille   FRA 1
Huot, Valentin   FRA 1
Indurain Larraya, Miguel Maria   ESP 1
Jalabert, Laurent   FRA 1
Leblanc, Luc   FRA 1
Manzaneque Sánchez, Fernando   ESP 1
Martinez Perez, Jesus   FRA 1
Mayo Diez, Iban   ESP 1
Merckx, Eddy   BEL 1
Meslet, Alain   FRA 1
Moser, Francesco   ITA 1
Ocaña Pernia, Luis   ESP 1
Panizza, Wladimiro   ITA 1
Pipelin, Francis   FRA 1
Poulidor, Raymond   FRA 1
Ricci, Walter   FRA 1
Rous, Didier   FRA 1
Rué, Gerard   FRA 1
Salmon, Benoit   FRA 1
Saronni, Giuseppe   ITA 1
Simon, Jerôme   FRA 1
Stolker, Michel   NED 1
Svorada, Ján   CZE 1
Theillière, Jean-Claude   FRA 1
Victories/Stages by country
France 120
Belgium 36
Italy 23
The Netherlands 20
Spain 18
Great Britain 9
Germany 4
Switzerland 4
Australia 3
Kazakhstan 3
Portugal 2
Denmark 2
Russia 2
Czech Republic 2
Unknown 2
Colombia 1
Canada 1
Ireland 1
Luxemburg 1
Poland 1
Slovenia 1
Victories/Stages by cyclist
Brochard, Laurent   FRA 5
Cazala, Robert   FRA 5
Moser, Francesco   ITA 5
Bernaudeau, Jean-René   FRA 4
Guimard, Cyrille   FRA 4
Jalabert, Laurent   FRA 4
Janssen, Jan   NED 4
Moncassin, Frédéric   FRA 4
Criquielion, Claude   BEL 3
Demeyer, Marc   BEL 3
Esclassan, Jacques   FRA 3
Fondriest, Maurizio   ITA 3
Hoban, Barry   GBR 3
Leblanc, Luc   FRA 3
Merckx, Eddy   BEL 3
Vandenbroucke, Jean-Luc   BEL 3
Bianchi, Siro   FRA 2
Bracke, Ferdinand   BEL 2
Bruyneel, Johan   BEL 2
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 2
De Bal, Alfons   BEL 2
De Roo, Jo   NED 2
Desbiens, Laurent   FRA 2
Dufaux, Laurent   SUI 2
Etter, Fernand   FRA 2
Gölz, Rolf   GER 2
Maassen, Frans   NED 2
Marie, Thierry   FRA 2
Martinez, Mariano   FRA 2
Milliot, Roger   FRA 2
Nazon, Damien   FRA 2
Paolini, Enrico   ITA 2
Rolland, Antonin   FRA 2
Salmon, Benoit   FRA 2
Saronni, Giuseppe   ITA 2
Simon, Jerôme   FRA 2
Svorada, Ján   CZE 2
Thévenet, Bernard   FRA 2
Van Impe, Lucien   BEL 2
Vanderaerden, Eric   BEL 2
Vinokourov, Alexandre   KAZ 2
X, X   2
Zoetemelk, Joop   NED 2
Abadie, Henri   FRA 1
Fernandes Agostinho, Joaquim Francisco   POR 1
Aimar, Lucien   FRA 1
Alfonsel López, Bernardo   ESP 1
Andersen, Kim   DEN 1
Pereira Andrade, Joaquim   POR 1
Annaert, Jean-Claude   FRA 1
Arnaud, Dominique   FRA 1
Martín Bahamontes, Federico   ESP 1
Barteau, Vincent   FRA 1
Belli, Wladimir   ITA 1
Bernard, Jérôme   FRA 1
Boardman, Chris   GBR 1
Bondue, Alain   FRA 1
Bonnet, Patrick   FRA 1
Bortolotto, Claudio   ITA 1
Boucquet, Walter   BEL 1
Bourguignon, Thierry   FRA 1
Boyer, Eric   FRA 1
Brankart, Jean   BEL 1
Calcaterra, Giuseppe   ITA 1
Camargo Ochoa, Ángel Yesid   COL 1
Caritoux, Eric   FRA 1
Castaing, Francis   FRA 1
Catieau, José   FRA 1
Caverzasi, Arnaldo   ITA 1
Chaussabel, Roger   FRA 1
Clerc, Patrick   FRA 1
Colotti, Jean-Claude   FRA 1
Contini, Silvano   ITA 1
Cooke, Baden   AUS 1
De Haan, Jo   NED 1
De Muynck, Johan   BEL 1
De Vlaeminck, Eric   BEL 1
Delberghe, Édouard   FRA 1
Díaz Arrey, Ventura   ESP 1
Dierickx, André   BEL 1
Dillen, René   BEL 1
Domínguez Díaz, Manuel Jorge   ESP 1
Duclos-Lassalle, Gilbert   FRA 1
Durand, Jacky   FRA 1
Durant, Marc   FRA 1
Ekimov, Viatcheslav   RUS 1
Forest, Robert   FRA 1
Fraser, Gordon   CAN 1
Frey Jensen, Mogens   DEN 1
Garde, Dominique   FRA 1
Garnier, Frédéric   FRA 1
Gaumont, Philippe Marcel Louis   FRA 1
Gauthier, Jean-Louis   FRA 1
Geldermans, Ab   NED 1
Géminiani, Raphaël   FRA 1
Glaus, Gilbert   SUI 1
Godefroot, Walter   BEL 1
González De Galdeano Aranzabal, Igor   ESP 1
Grain, Michel   FRA 1
Groussard, Joseph   FRA 1
Haex, Jos   BEL 1
Harrison, Derek   GBR 1
Hassenforder, Roger   FRA 1
Huot, Valentin   FRA 1
Kappes, Andreas   GER 1
Kelly, Sean   IRL 1
Laguia Martínez, José Luis   ESP 1
Lasa Urquia, José Manuel   ESP 1
Laurent, Thierry   FRA 1
Laurent, Michel   FRA 1
Lazcano Labaca, Santiago   ESP 1
Leali, Bruno   ITA 1
Lefebvre, Jean-Claude   FRA 1
Lemarchand, François   FRA 1
Lemeteyer, Paul   FRA 1
Loda, Nicola   ITA 1
Lombardi, Giovanni   ITA 1
Maignan, Gilles   FRA 1
Manfrin, Jean-Marc   FRA 1
Manzaneque Sánchez, Fernando   ESP 1
Mariné Tares, Jorge   ESP 1
Martín Jiménez, Esteban   ESP 1
Martínez Trinidad, José Alberto   ESP 1
Massal, Henri   FRA 1
Massi, Rodolfo   ITA 1
Mauri Prat, Melchor   ESP 1
McGee, Bradley   AUS 1
Meslet, Alain   FRA 1
Milesi, Jean   FRA 1
Millar, Robert   GBR 1
Montgomery, Sven   SUI 1
Moreau, Francis   FRA 1
Moreau, Christophe   FRA 1
Moreda García Tizón, Casimiro   ESP 1
Motta, Gianni   ITA 1
Mottet, Charly   FRA 1
Museeuw, Johan   BEL 1
Nardi, Pierre   FRA 1
Nelissen, Wilfried   BEL 1
O'Grady, Stuart   AUS 1
Oosterbosch, Bert   NED 1
Otaño Arcelus, Luis   ESP 1
Paumier, Laurent   FRA 1
Peeters, Ludo   BEL 1
Peeters, Willem   BEL 1
Pelier, Joël   FRA 1
Perret, Patrick   FRA 1
Philipot, Fabrice   FRA 1
Picot, Fernand   FRA 1
Pijnen, René   NED 1
Pineau, Franck   FRA 1
Pipelin, Francis   FRA 1
Poblet Orriols, Miguel   ESP 1
Raymond, Christian   FRA 1
Rinero, Christophe   FRA 1
Riotte, Raymond   FRA 1
Robinson, Brian   GBR 1
Rodriguez, Jean-François   FRA 1
Roosen, Luc   BEL 1
Rué, Gerard   FRA 1
Ruiz Cabestany, Pello   ESP 1
Sabbadini, Settimo   FRA 1
Salanson, Fabrice Didier   FRA 1
Schmitz, Jean-Pierre   LUX 1
Segú Soriano, José   ESP 1
Spruch, Zbigniew   POL 1
Stablinski, Jean   FRA 1
Stangelj, Gorazd   SLO 1
Stolker, Michel   NED 1
Strazzer, Giovanni   ITA 1
Talmant, Gilles   FRA 1
Teteriouk, Andrei   KAZ 1
Timmis, Adrian   GBR 1
Tonkov, Pavel   RUS 1
Van Der Velde, Johan   NED 1
Van Der Vleuten, Jos   NED 1
Van Poppel, Jean-Paul   NED 1
Van Vliet, Leo   NED 1
Vasseur, Cédric   FRA 1
Veenstra, Wiebren   NED 1
Villemiane, Pierre-Raymond   FRA 1
Virvaleix, Didier   FRA 1
Vitetta, Vincent   FRA 1
Willems, Daniel   BEL 1
Wüst, Marcel   GER 1
Yates, Sean   GBR 1