Ronde van Limburg, Amateurs


Belgium

2003
30-05 1º stage Meeswijk (Limburg) - Meeswijk (Limburg) 146.7 km
   Jukka Vastaranta
31-05 2º stage 's Gravenvoeren (Limburg) - 's Gravenvoeren (Limburg) 164.6 km
   Pieter Weening
01-06 3º stage Sint-Truiden (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg)
   Niels Scheuneman
01-06 4º stage Sint-Truiden (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 106 km
   Kenny Dehaes
General Classification Meeswijk (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg)
   Pieter Weening
2002
18-05 1º stage Bree (Limburg) - Bree (Limburg) 137 km
   Michael Simms
18-05 2º stage Bree (Limburg) - Bree (Limburg) 24.4 km
   X X
19-05 3º stage Loenhout (Antwerpen) - Loenhout (Antwerpen) 148.3 km
   Marc Roland
20-05 4º stage Koninxheim (Limburg) - Koninksem (Limburg) 176 km
   Steven Caethoven
21-05 5º stage Neerpelt (Limburg) - Neerpelt (Limburg) 14.4 km
   Gert Steegmans
21-05 6º stage Neerpelt (Limburg) - Neerpelt (Limburg) 145 km
   Frank Van Kuik
General Classification Bree (Limburg) - Neerpelt (Limburg)
   Jurgen Van Den Broeck
2001
02-06 1º stage Montenaken (Limburg) - Montenaken (Limburg) 125.1 km
   Stijn Van Straelen
02-06 2º stage Montenaken (Limburg) - Montenaken (Limburg) 15.7 km
   Jurgen Van Goolen
03-06 3º stage Kortessem (Limburg) - Kortessem (Limburg) 168 km
   Frederik Penne
04-06 4º stage Kwaadmechelen (Limburg) - Kwaadmechelen (Limburg) 175.6 km
   Ruud Verbakel
05-06 5º stage Laakdal (Antwerpen) - Laakdal (Antwerpen) 24.8 km
   X X
05-06 6º stage Laakdal (Antwerpen) - Laakdal (Antwerpen) 126 km
   Ruud Verbakel
General Classification Montenaken (Limburg) - Laakdal (Antwerpen)
   Jurgen Van Goolen
2000
11-06 1º stage Herk-de-Stad (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 150.4 km
   Tom Boonen
12-06 2º stage Mol (Antwerpen) - Mol (Antwerpen) 164.2 km
   Wesley Van Speybroeck
13-06 3º stage Houthalen/Helchteren (Limburg) - Houthalen/Helchteren (Limburg) 11.9 km
   Jurgen Van Goolen
14-06 4º stage Genk (Limburg) - Genk (Limburg) 134.7 km
   Tom Boonen
General Classification Herk-de-Stad (Limburg) - Genk (Limburg)
   Jurgen Van Goolen
1999
22-05 Prologue Peer (Limburg) - Peer (Limburg) 3.5 km
   Yoeri Beyens
23-05 1º stage Geel (Antwerpen) - Geel (Antwerpen) 117.7 km
   Kris Adami
24-05 2º stage Tongeren (Limburg) - Tongeren (Limburg) 178 km
   Stijn De Peuter
25-05 3º stage Tessenderlo (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 148 km
   Kevin Hulsmans
General Classification Peer (Limburg) - Tessenderlo (Limburg)
   Tim De Peuter
1998
31-05 Prologue Maaseik (Limburg) - Maaseik (Limburg) 6 km
   Dimitri Bral
31-05 1º stage Maaseik (Limburg) - Maaseik (Limburg) 127.3 km
   Raf Vanhove
01-06 2º stage Borgloon (Limburg) - Borgloon (Limburg) 176.9 km
   Bart Everaert
02-06 3º stage Halen (Limburg) - Halen (Limburg) 153 km
   Frederik Penne
General Classification Maaseik (Limburg) - Halen (Limburg)
   Bart Everaert
1997
18-05 Prologue Lummen (Limburg) - Lummen (Limburg) 6.5 km
   Sébastien Mattozza
18-05 1º stage Lummen (Limburg) - Lummen (Limburg) 133 km
   Christophe Brandt
19-05 2º stage Hoesselt (Limburg) - Hoesselt (Limburg) 177 km
   Jurgen Guns
20-05 3º stage Zonhoven (Limburg) - Zonhoven (Limburg) 148.2 km
   Andy Van Ouytsel
General Classification Lummen (Limburg) - Zonhoven (Limburg)
   Wilfried Cretskens
1996
26-05 1º stage Paal (Limburg) - Paal (Limburg) 134.2 km
   Tim Lenaers
27-05 2º stage Herderen (Limburg) - Herderen (Limburg) 159.1 km
   Tim Lenaers
28-05 3º stage Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 149.7 km
   Romeo Hernandez
General Classification Paal (Limburg) - Hasselt (Limburg) 443 km
   Tim Lenaers
1995
03-06 1º stage Hamont-Achel (Limburg) - Hamont-Achel (Limburg) 125 km
   Patrick Roelandt
04-06 2º stage Alken (Limburg) - Dilsen (Limburg) 190.9 km
   Tony Bracke
05-06 3º stage Montenaeken (Limburg) - Bilzen (Limburg) 101 km
   Gert Vanderaerden
05-06 4º stage Bilzen (Limburg) - Bilzen (Limburg) 5.5 km
   Steven Van Aken
06-06 5º stage Tessenderlo (Limburg) - Hasselt (Limburg) 152.9 km
   Claude De Bodt
General Classification - Hasselt (Limburg)
   Tony Bracke
1994
21-05 Prologue Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 13 km
   Gert Vanderaerden
22-05 1º stage Sint-Truiden (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 145.7 km
   Eddy Vancraeynest
23-05 2º stage Lommel (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 104.3 km
   Mario Moermans
23-05 3º stage Vlijtingen (Limburg) - Val-Meer (Limburg) 81.9 km
   Gert Vanderaerden
24-05 4º stage Tongeren (Limburg) - Hasselt (Limburg) 173,5 km
   Walter Van Den Branden
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Yannick Cornelis
1993
00-00 3º stage Kwaadmechelen (Limburg) - Lanaken (Limburg) 93.3 km
   Danny Dierckx
29-05 1º stage Wellen (Limburg) - Wellen (Limburg) 18.8 km
   Ludo Dierckxsens
30-05 2º stage Wellen (Limburg) - Kwaadmechelen (Limburg) 126 km
   Tony Bracke
31-05 4º stage Lanaken (Limburg) - Lanaken (Limburg) 115.9 km
   Peter Spaenhoven
01-06 5º stage Lanaken (Limburg) - Hasselt (Limburg) 145.3 km
   Rigo Willems
General Classification Wellen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 499.3 km
   Gert Van Brabant
1992
06-06 1º stage Diepenbeek (Limburg) - Diepenbeek (Limburg) 25 km
   Frank Corvers
07-06 2º stage Diepenbeek (Limburg) - Neerpelt (Limburg)
   Geert Gevers
08-06 3º stage part a Neerpelt (Limburg) - Zichen-Zussen-Bolder (Limburg) 105 km
   Johan Louwet
08-06 3º stage part b Zichen-Zussen-Bolder (Limburg) - Zichen-Zussen-Bolder (Limburg) 88 km
   Guy Geerinckx
09-06 4º stage Zichen-Zussen-Bolder (Limburg) - Hasselt (Limburg) 139 km
   Philip De Baets
General Classification Diepenbeek (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Frank Corvers
1991
18-05 Prologue Kortessem (Limburg) - Kortessem (Limburg) 21.7 km
   Marc Streel
19-05 1º stage Kortessem (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 129 km
   Marc Vrindts
20-05 2º stage part a Herk-de-Stad (Limburg) - Munsterbilzen (Limburg) 102 km
   Erwin Thijs
20-05 2º stage part b Munsterbilzen (Limburg) - Munsterbilzen (Limburg) 111 km
   Jo Planckaert
21-05 3º stage Munsterbilzen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 135 km
   Mario Liboton
Mountains classification
   Peggy Verschuere
General Classification Kortessem (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Wim Omloop
1990
01-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Overpelt (Limburg) 147 km
   Benny Kerkhofs
02-06 2º stage part a Overpelt (Limburg) - As (Limburg) 127 km
   Edward Mintjens
02-06 2º stage part b As (Limburg) - As (Limburg) 10 km
   Danny In 't Ven
03-06 3º stage As (Limburg) - Beringen (Limburg) 126 km
   Luc Heuvelmans
04-06 4º stage part a Beringen (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 90 km
   Wilfried Nelissen
04-06 4º stage part b Vlijtingen (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 101 km
   Mario Liboton
05-06 5º stage Vlijtingen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 129 km
   Daniel De Bie
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Kurt Verleden
1989
12-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Laakdal (Antwerpen) 155 km
   Bert Van Ende
13-05 2º stage part a Laakdal (Antwerpen) - Borlo (Limburg) 117 km
   Frank Planbeck
13-05 2º stage part b Borlo (Limburg) - Borlo (Limburg) 34.3 km
14-05 3º stage Borlo (Limburg) - Mopertingen (Limburg) 178 km
   Peter Hoydonckx
15-05 4º stage part a Mopertingen (Limburg) - Hamont (Limburg) 131 km
   Edwin Hendrickx
15-05 4º stage part b Hamont (Limburg) - Hamont (Limburg) 15.6 km
   Frank Planbeck
16-05 5º stage Hamont (Limburg) - Hasselt (Limburg) 146 km
   Peter Naessens
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Peter Hermans
1988
20-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Bree (Limburg) 132 km
   Thomas Dürst
21-05 2º stage part a Bree (Limburg) - Dilsen (Limburg) 136 km
   Marc Sprangers
21-05 2º stage part b Dilsen (Limburg) - Dilsen (Limburg) 14.5 km
22-05 3º stage Dilsen (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 172 km
   Kurt Onclin
23-05 4º stage part a Leopoldsburg (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 148 km
   André Bayenet
23-05 4º stage part b Sint-Truiden (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 20.5 km
   Thomas Dürst
24-05 5º stage Sint-Truiden (Limburg) - Hasselt (Limburg) 148 km
   Kurt Onclin
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Thomas Dürst
1987
05-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Diepenbeek (Limburg) 151 km
   Koen Vekemans
06-06 2º stage Diepenbeek (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 165 km
   Pascal Elaut
07-06 3º stage part a Herk-de-Stad (Limburg) - Val-Meer (Limburg) 138 km
   Anthony Theus
07-06 3º stage part b Val-Meer (Limburg) - Val-Meer (Limburg) 13.7 km
   Marc Brebels
08-06 4º stage part a Val-Meer (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 146 km
   Peter Spaenhoven
08-06 4º stage part b Tessenderlo (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 7.2 km
   Luc Heuvelmans
09-06 5º stage Tessenderlo (Limburg) - Helchteren (Limburg) 150 km
   Marc Brebels
Hasselt (Limburg) - Helchteren (Limburg)
   Luc Heuvelmans
General Classification Hasselt (Limburg) - Helchteren (Limburg) 770,9 km
   Koen Vekemans
1986
16-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Kortessem (Limburg) 152 km
   John Tonks
17-05 2º stage part a Kortessem (Limburg) - Bocholt (Limburg) 129 km
   Ronny Vansweevelt
17-05 2º stage part b Bocholt (Limburg) - Bocholt (Limburg) 14.5 km
18-05 3º stage Bocholt (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 173 km
   Ludo Dierckxsens
19-05 4º stage part a Vlijtingen (Limburg) - As (Limburg) 135 km
   Geert Smeyers
19-05 4º stage part b As (Limburg) - As (Limburg) 10.5 km
   Wilfried Peeters
20-05 5º stage As (Limburg) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 169.8 km
   Carl Vanhee
General Classification Hasselt (Limburg) - Heusden-Zolder (Limburg)
   Guido Verdeyen
1985
24-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Balen (Antwerpen) 104 km
   Bruno Geuens
25-05 2º stage part a Balen (Antwerpen) - Overpelt (Limburg) 134 km
   Geert Van Speybroeck
25-05 2º stage part b Overpelt (Limburg) - Overpelt (Limburg) 9.1 km
   Hans Baudoin
26-05 3º stage part a Overpelt (Limburg) - Bilzen (Limburg) 160 km
   Bruno Geuens
26-05 3º stage part b Bilzen (Limburg) - Bilzen (Limburg) 2.7 km
   Johan Capiot
27-05 4º stage Bilzen (Limburg) - Zonhoven (Limburg) 135 km
   Frank Raskin
28-05 5º stage Zonhoven (Limburg) - Tongeren (Limburg) 165 km
   Johan Capiot
General Classification Hasselt (Limburg) - Tongeren (Limburg) 709,8 km
   Bruno Geuens
Points classification Hasselt (Limburg) - Tongeren (Limburg)
   Marc Manders
1984
08-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Kinrooi (Limburg) 164 km
   Eddy Cochet
09-06 2º stage Kinrooi (Limburg) - Jeuk (Limburg) 142 km
   Filip Van Vooren
10-06 3º stage part a Jeuk (Limburg) - Peer (Limburg) 122 km
   Philippe Christiaens
10-06 3º stage part b Peer (Limburg) - Peer (Limburg) 8.2 km
   Ludo Adriaensen
11-06 4º stage Peer (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 129 km
   Erik Peeters
12-06 5º stage Sint-Truiden (Limburg) - Korspel (Limburg) 139 km
   Hans Daams
13-06 6º stage Korspel (Limburg) - Genk (Limburg) 157 km
   Andre Meuwissen
General Classification Hasselt (Limburg) - Genk (Limburg)
   Eddy Cochet
1983
20-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Opglabbeek (Limburg) 158 km
   Johan De Lathouwer
21-05 2º stage part a Opglabbeek (Limburg) - Opitter (Limburg) 125 km
   Michael Marx
21-05 2º stage part b Opitter (Limburg) - Opitter (Limburg) 9 km
   Michael Marx
22-05 3º stage part a Opitter (Limburg) - Veulen (Limburg) 142 km
   Hans Daams
22-05 3º stage part b Veulen (Limburg) - Veulen (Limburg) 1.5 km
   Rolf Gölz
23-05 4º stage part a Veulen (Limburg) - Dilsen (Limburg) 138 km
   Johan De Lathouwer
23-05 4º stage part b Dilsen (Limburg) - Dilsen (Limburg) 9 km
24-05 5º stage Dilsen (Limburg) - Geel (Antwerpen) 147 km
   Johan De Lathouwer
25-05 6º stage Geel (Antwerpen) - Eisden (Limburg) 133 km
   Johan De Lathouwer
General Classification Hasselt (Limburg) - Eisden (Limburg)
   Rolf Gölz
1982
28-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Lummen (Limburg) 122 km
   Rudy Bormans
29-05 2º stage part a Lummen (Limburg) - Meeuwen (Limburg) 125 km
   Eric Lamers
29-05 2º stage part b Meeuwen (Limburg) - Opitter (Limburg) 12,5 km
   Eric Vanderaerden
30-05 3º stage part a Meeuwen (Limburg) - Borlo (Limburg) 122 km
   Michel Geelen
30-05 3º stage part b Borlo (Limburg) - Borlo (Limburg) 2.5 km
   Rudy Bormans
31-05 4º stage part a Borlo (Limburg) - Bilzen (Limburg) 143 km
   Martin Durant
31-05 4º stage part b Bilzen (Limburg) - Bilzen (Limburg) 2.5 km
   Eric Vanderaerden
01-06 5º stage Bilzen (Limburg) - Oostham (Limburg) 144 km
   Eric Vanderaerden
02-06 6º stage Oostham (Limburg) - Hasselt (Limburg) 142 km
   Noël Segers
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 815,5 km
   Jos Kerkhofs
Points classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 815,5 km
   Ronny Penxten
1981
05-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Nieuwerkerken (Limburg) 147.3 km
   Noël Segers
06-06 2º stage part a Nieuwerkerken (Limburg) - Bree (Limburg) 135 km
   Ronny Penxten
06-06 2º stage part b Bree (Limburg) - Bree (Limburg) 12 km
   Noël Segers
07-06 3º stage part a Bree (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 134 km
   Eric Vanderaerden
07-06 3º stage part b Herk-de-Stad (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 11.5 km
   Eric Vanderaerden
08-06 4º stage Herk-de-Stad (Limburg) - Mopertingen (Limburg) 133 km
   Noël Segers
09-06 5º stage Mopertingen (Limburg) - As (Limburg) 126 km
   Leon Nevels
10-06 6º stage Kuringen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 156.7 km
   Eric Vanderaerden
Points classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 855,2 km
   Eric Vanderaerden
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 855,2 km
   Eric Vanderaerden
1980
23-05 Prologue Kortessem (Limburg) - Kortessem (Limburg) 8.3 km
   Marc Sergeant
24-05 1º stage Kortessem (Limburg) - Eksel (Limburg) 140 km
   Jan Vervecken
25-05 2º stage Eksel (Limburg) - Genk (Limburg) 133 km
   Danny Van Baelen
26-05 3º stage Genk (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 113 km
   Francois Boons
27-05 4º stage part a Tessenderlo (Limburg) - Sint-Lambrechts-Herk (Limburg) 84 km
   Walter Marijnissen
27-05 4º stage part b Sint-Lambrechts-Herk (Limburg) - Sint-Lambrechts-Herk (Limburg) ? km
28-05 5º stage Sint-Lambrechts-Herk (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 151 km
   Walter Marijnissen
General Classification Kortessem (Limburg) - Hoeselt (Limburg)
   Noël Segers
1979
01-06 Prologue Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 2.4 km
02-06 1º stage part a Tongeren (Limburg) - Alken (Limburg) 86 km
   Benny Bernkens
02-06 1º stage part b Alken (Limburg) - Lommel (Limburg) 78 km
   Dirk Sas
03-06 2º stage part a Lommel (Limburg) - Valkenswaard (Noord-Brabant) 79 km
   Jean-Pierre Vrancken
03-06 2º stage part b Valkenswaard (Noord-Brabant) - Valkenswaard (Noord-Brabant) 11.8 km
   Guy Nulens
04-06 3º stage Valkenswaard (Noord-Brabant) - Eisden (Limburg) 151 km
   Walter Marijnissen
05-06 4º stage Eisden (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 113 km
   Marc Moens
06-06 5º stage Sint-Truiden (Limburg) - Borgloon (Limburg) 136 km
   Jean-Pierre Vrancken
07-06 6º stage Borgloon (Limburg) - Helchteren (Limburg) 172 km
   Benny Van Brabant
General Classification Hasselt (Limburg) - Helchteren (Limburg)
   Willy De Keyser
1978
02-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Mol (Antwerpen) 131 km
   Daniel Willems
02-06 1º stage part b Mol (Antwerpen) - Mol (Antwerpen) ? km
03-06 2º stage part a Mol (Antwerpen) - Leopoldsburg (Limburg) 116 km
   Walter Schoonjans
03-06 2º stage part b Leopoldsburg (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 2.480 km
   Daniel Willems
04-06 3º stage part a Leopoldsburg (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 84 km
   Francois Boons
04-06 3º stage part b Hoeselt (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 63 km
   Luc Govaerts
05-06 4º stage Hoeselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 145 km
   Walter Schoonjans
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Ludo Frijns
1977
03-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Zolder (Limburg) 119 km
   Herbert Panis
03-06 1º stage part b Zolder (Limburg) - Zolder (Limburg) 4 km
   Daniel Willems
04-06 2º stage part a Zolder (Limburg) - Dilsen (Limburg) 138 km
   Charly Jochums
04-06 2º stage part b Dilsen (Limburg) - Dilsen (Limburg) 10.5 km
05-06 3º stage Dilsen (Limburg) - Peer (Limburg) 138 km
   Ludo Schurgers
06-06 4º stage Peer (Limburg) - Hasselt (Limburg) 145 km
   Ludo Schurgers
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Géry Verlinden
1976
04-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Lommel (Limburg) 148 km
   René Van Gils
05-06 2º stage part a Lommel (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 135 km
   Oscar Dierickx
05-06 2º stage part b Zutendaal (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 6.8 km
   Marc Dierickx
06-06 3º stage part a Zutendaal (Limburg) - Meeuwen (Limburg) 126 km
   Jean-Marie Bonfond
06-06 3º stage part b Zutendaal (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 8.9 km
07-06 4º stage Meeuwen (Limburg) - Sint-Lambrechts-Herk (Limburg) 136 km
   Martin Balcaen
General Classification Hasselt (Limburg)
   Oscar Dierickx
1975
30-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Valkenswaard (Noord-Brabant) 144 km
   Eddy Vanhaerens
31-05 2º stage part a Valkenswaard (Noord-Brabant) - Heers (Limburg) 128 km
   Eddy Vanhaerens
31-05 2º stage part b Heers (Limburg) - Heers (Limburg) 9.2 km
   Marc Bomans
01-06 3º stage part a Heers (Limburg) - Dilsen (Limburg) 128.5 km
   Adrien De Leeuw
01-06 3º stage part b Dilsen (Limburg) - Dilsen (Limburg) 11 km
02-06 4º stage Dilsen (Limburg) - Bilzen (Limburg) 132,6 km
   Dirk Wayenberg
General Classification Hasselt (Limburg) - Bilzen (Limburg)
   Alain Kaye
1974
31-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Maastricht (Limburg) 123,5 km
   Francis Moreels
01-06 2º stage part a Maastricht (Limburg) - Alken (Limburg) 133.4 km
   Mathieu Dohmen
01-06 2º stage part b Alken (Limburg) - Alken (Limburg) 4.4 km
   Eric Van De Wiele
02-06 3º stage part a Alken (Limburg) - Bocholt (Limburg) 134.5 km
   Serge Vandaele
02-06 3º stage part b Bocholt (Limburg) - Bocholt (Limburg) 7 km
03-06 4º stage Bocholt (Limburg) - Helchteren (Limburg) 139.3 km
   André De Wolf
General Classification Hasselt (Limburg) - Helchteren (Limburg) 542,1 km
   Dirk Ongenae
1973
02-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 131 km
   Jos Jacobs
02-06 1º stage part b Hoeselt (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 7.6 km
   Jos Jacobs
03-06 2º stage part a Hoeselt (Limburg) - Neeroeteren (Limburg) 137 km
   Omer Meeus
03-06 2º stage part b Neeroeteren (Limburg) - Neeroeteren (Limburg) 4 km
04-06 3º stage Neeroeteren (Limburg) - Zelem (Limburg) 166 km
   Guido Vanderheyden
General Classification Hasselt (Limburg) - Zelem (Limburg)
   Jos Jacobs
1972
03-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Oostham (Limburg) 144 km
   Omer Meeus
03-06 1º stage part b Oostham (Limburg) - Oostham (Limburg) 7 km
   Antoine Bauwens
04-06 2º stage Oostham (Limburg) - Peer (Limburg) 166.5 km
   Antoine Bauwens
General Classification Hasselt (Limburg) - Peer (Limburg)
   Jean-Paul Spileers
1971
05-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Dilsen (Limburg) 127 km
   Octaaf Dusart
05-06 1º stage part b Dilsen (Limburg) - Dilsen (Limburg) ? km
06-06 2º stage Dilsen (Limburg) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 151 km
   Eric Rosseel
General Classification Hasselt (Limburg) - Heusden-Zolder (Limburg) 292 km
   Michel Van Vlierden
1970
05-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Genk (Limburg) 130 km
   Tony Gakens
05-06 1º stage part b Genk (Limburg) - Genk (Limburg) 9.2 km
   Willy Van Malderghem
06-06 2º stage part a Genk (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 145 km
   Raymond Vanstraelen
06-06 2º stage part b Vlijtingen (Limburg) - Vlijtingen (Limburg) 9.3 km
   Wally Willemen
07-06 3º stage Vlijtingen (Limburg) - Kortessem (Limburg) 165 km
   Octaaf Dusart
General Classification Hasselt (Limburg) - Kortessem (Limburg)
   Willy Van Malderghem
1969
06-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Tongeren (Limburg) 142 km
   Octaaf Dusart
07-06 2º stage part a Tongeren (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 136 km
   Leo Huysmans
07-06 2º stage part b Leopoldsburg (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 7.5 km
   Paul Crapez
08-06 3º stage Leopoldsburg (Limburg) - Hasselt (Limburg) 144 km
   Octaaf Dusart
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Paul Crapez
1968
07-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Overpelt (Limburg) ? km
   Georges Claes
07-06 1º stage part b Overpelt (Limburg) - Overpelt (Limburg) 10 km
08-06 2º stage part a Overpelt (Limburg) - Maasmechelen (Limburg) 162 km
   André Dierickx
08-06 2º stage part b Maasmechelen (Limburg) - Maasmechelen (Limburg) 9 km
   Michel Coulon
09-06 3º stage Maasmechelen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 165 km
   Alfons Scheys
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Roger Jochmans
1967
17-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Rosmeer (Limburg) 142 km
   Jean-Pierre Monseré
17-06 1º stage part b Rosmeer (Limburg) - Rosmeer (Limburg) 11,5 km
   Valère Van Sweevelt
18-06 2º stage part a Rosmeer (Limburg) - Peer (Limburg) 142 km
   Leopold Heuvelmans
18-06 2º stage part b Peer (Limburg) - Peer (Limburg) 15.8 km
19-06 3º stage Peer (Limburg) - Hasselt (Limburg) 152 km
   Ronny Vanmarcke
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Camille Sohier
1966
04-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 132 km
   Eddy Peelman
04-06 1º stage part b Zutendaal (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 16 km
   Michel Coulon
05-06 2º stage part a Zutendaal (Limburg) - Zelem (Limburg) 144 km
   Valère Van Sweevelt
05-06 2º stage part b Zelem (Limburg) - Zelem (Limburg) 15 km
06-06 3º stage Zelem (Limburg) - Hasselt (Limburg) 147 km
   André Fabry
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 454 km
   Pieter Nassen
1965
12-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Neeroeteren (Limburg) 136 km
   René Huysmans
12-06 1º stage part b Neeroeteren (Limburg) - Neeroeteren (Limburg) 16 km
   René Huysmans
13-06 2º stage part a Neeroeteren (Limburg) - Heers (Limburg) 141 km
   Roger Jochmans
13-06 2º stage part b Heers (Limburg) - Heers (Limburg) 10.2 km
14-06 3º stage Heers (Limburg) - Hasselt (Limburg) 160 km
   Raymond Steegmans
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   André Zwaenepoel
1964
06-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Helchteren (Limburg) 133 km
   Jan Tummers
06-06 1º stage part b Helchteren (Limburg) - Helchteren (Limburg) 15,5 km
07-06 2º stage part a Helchteren (Limburg) - Bilzen (Limburg) 147 km
   Tony Houbrechts
07-06 2º stage part b Bilzen (Limburg) - Zutendaal (Limburg) 19 km
   Michel Jacquemin
08-06 3º stage Bilzen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 156 km
   Roger Swerts
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Tony Houbrechts
1963
25-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Dilsen (Limburg) 133 km
   Henri Van den Eynde
26-05 2º stage part a Dilsen (Limburg) - Lummen (Limburg) 133 km
   Henri Van den Eynde
26-05 2º stage part b Lummen (Limburg) - Lummen (Limburg) ? km
   Eddy Merckx
27-05 3º stage Lummen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 156 km
   Etienne Van Vlierberghe
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Eddy Merckx
1962
02-06 1º stage part A Hasselt (Limburg) - Vliermaal (Limburg) 127 km
   Jos Boons
02-06 1º stage part B Vliermaal (Limburg) - Vliermaal (Limburg) 17.5 km
   Freddy Vangeluwe
03-06 2º stage Vliermaal (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 150.5 km
   Jos Haeseldonckx
04-06 3º stage Tessenderlo (Limburg) - Overpelt (Limburg) 165 km
   Marcel Vandenbossche
05-06 4º stage Overpelt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 153 km
   Jos Haeseldonckx
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Roger Swerts
1961
10-06 1º stage part a Hasselt (Limburg) - Zolder (Limburg) 111 km
   Michel Bex
10-06 1º stage part b Zolder (Limburg) - Zolder (Limburg) 12.5 km
   Frans Melckenbeeck
11-06 2º stage Zolder (Limburg) - Hees (Limburg) 157 km
   Ferdinand Bracke
12-06 3º stage Hees (Limburg) - Maaseik (Limburg) 153 km
   Benoni Beheyt
13-06 4º stage Maaseik (Limburg) - Hasselt (Limburg) 141 km
   Joseph Michels
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Frans Melckenbeeck
1960
16-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 159 km
   Jos Geurts
17-06 2º stage Leopoldsburg (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 165 km
   Antoon Steyaert
18-06 3º stage part a Hoeselt (Limburg) - Maasmechelen (Limburg) 94 km
   Benoni Beheyt
18-06 3º stage part b Maasmechelen (Limburg) - Maasmechelen (Limburg) 16 km
   Albert Covens
19-06 4º stage Maasmechelen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 142 km
   Eric Esprit
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Joseph Michels
1959
18-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Meeuwen (Limburg) 168 km
   René Heuvelmans
19-06 2º stage Meeuwen (Limburg) - Lummen (Limburg) 144 km
   Jean-Baptiste Claes
20-06 3º stage part a Lummen (Limburg) - Waterschei (Limburg) 83 km
   Joseph Depraeter
20-06 3º stage part b Waterschei (Limburg) - Waterschei (Limburg) 12,5 km
   Louis Geris
21-06 4º stage Waterschei (Limburg) - Hasselt (Limburg) 150 km
   Georges Van Maeckelberghe
Points classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 557,5 km
   Jean-Baptiste Claes
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 557,5 km
   Arthur Claeys
1958
11-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Genk (Limburg) 168 km
   Jean-Baptiste Blavier
12-06 2º stage Genk (Limburg) - Bilzen (Limburg) 166 km
   Valère Paulissen
13-06 3º stage Bilzen (Limburg) - Lutlommel (Limburg) 88 km
   Henri De Wolf
14-06 4º stage Lutlommel (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 144 km
   Alfons Beckaert
15-06 5º stage Sint-Truiden (Limburg) - Hasselt (Limburg) 164 km
   Frans De Mulder
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Henri De Wolf
1957
19-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Vroenhoven (Limburg) 150 km
   Rik Haesen
20-06 2º stage Vroenhoven (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 153 km
   Lucien Vanderaerden
21-06 3º stage Leopoldsburg (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 82 km
   Sylvain Henckaerts
22-06 4º stage Hoeselt (Limburg) - Lummen (Limburg) 146 km
   Frans Aerenhouts
23-06 5º stage Lummen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 152 km
   Roger Vandersmissen
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Lode Wouters
1956
06-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Hoevenzavel (Limburg) 161 km
   Raymond Denutte
07-06 2º stage Hoevenzavel (Limburg) - Hoeselt (Limburg) 159 km
   Alfons Sweeck
08-06 3º stage Hoeselt (Limburg) - Paal (Limburg) 82 km
   Alfons Mellebeek
09-06 4º stage Paal (Limburg) - Overpelt (Limburg) 152 km
   Henri Dirckx
10-06 5º stage Overpelt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 142 km
   Rik Haesen
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 700 km
   Alfons Mellebeek
1955
08-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Nieuwerkerken (Limburg) 149 km
   Karel Clerckx
09-06 2º stage Nieuwerkerken (Limburg) - Bocholt (Limburg) 151 km
   Gentiel Saelens
10-06 3º stage Bocholt (Limburg) - Heusden (Oost-Vlaanderen) 90 km
   Gentiel Saelens
11-06 4º stage Heusden (Oost-Vlaanderen) - Kortessem (Limburg) 157 km
   Jul. Ingels
12-06 5º stage Kortessem (Limburg) - Hasselt (Limburg) 154 km
   Jef Lahaye
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 701 km
   Karel Clerckx
1954
16-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Vroenhoven (Limburg)
   Rik Luyten
17-06 2º stage Vroenhoven (Limburg) - Lummen (Limburg)
   Owe Nordqvist
18-06 3º stage Lummen (Limburg) - Lommel (Limburg) 88 km
   Jozef Verachtert
19-06 4º stage Lommel (Limburg) - Wellen (Limburg)
   Willy Vannitsen
20-06 5º stage Wellen (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Willy Vannitsen
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Rik Luyten
1953
17-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Oostham (Limburg)
   Rik Van Looy
18-06 2º stage Oostham (Limburg) - Borgloon (Limburg)
   René Van Meenen
19-06 3º stage Borgloon (Limburg) - Peer (Limburg)
   Rik Van Looy
20-06 4º stage Peer (Limburg) - Genk (Limburg)
   Rik Van Looy
21-06 5º stage Genk (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Michel Van Aerde
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Willem Vandebosch
1952
11-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Jeuk (Limburg)
   Marcel Janssens
12-06 2º stage Jeuk (Limburg) - Overpelt (Limburg)
   Rik Van Looy
13-06 3º stage Overpelt (Limburg) - Hoeselt (Limburg)
   Rik Van Looy
14-06 4º stage Hoeselt (Limburg) - Eisden (Limburg) 113 km
   Yvo Molenaers
15-06 5º stage Eisden (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Henri Dirckx
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg)
   Lucien Honoré Victor
1951
27-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Halen (Limburg) 150 km
   Karel Borgmans
28-06 2º stage Halen (Limburg) - Tongeren (Limburg) 150 km
   Léo Buyst
29-06 3º stage Tongeren (Limburg) - Lanaken (Limburg) 78 km
   Léo Buyst
30-06 4º stage Lanaken (Limburg) - Hamont (Limburg) 147 km
   Raymond Vanhoven
01-07 5º stage Hamont (Limburg) - Hasselt (Limburg) 150 km
   Fons Jacobs
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 675 km
   Karel Borgmans
1950
14-06 1º stage Hasselt (Limburg) - Beringen (Limburg) 150 km
   Jozef Pansar
15-06 2º stage Beringen (Limburg) - Heers (Limburg) 140 km
   Julien Pascal
16-06 3º stage Heers (Limburg) - Bocholt (Limburg) 105 km
   Henri Ceunen
17-06 4º stage Bocholt (Limburg) - Mechelen (Limburg) 150 km
   Jean Brankart
18-06 5º stage Mechelen (Limburg) - Hasselt (Limburg) 150 km
   Jozef Schils
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 695 km
   Gerard Deborre
1949
18-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 142 km
   Giel Hendriks
19-05 2º stage Leopoldsburg (Limburg) - Bilzen (Limburg) 152 km
   Henri Serin
20-05 3º stage Bilzen (Limburg) - Borgloon (Limburg) 142 km
   Marcel Driesen
21-05 4º stage Borgloon (Limburg) - Peer (Limburg) 113 km
   Henri Ceunen
22-05 5º stage Peer (Limburg) - Hasselt (Limburg) 155 km
   Gèrard Jamar
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 704 km
   Giel Hendriks
1948
26-05 1º stage Hasselt (Limburg) - Montenaken (Limburg) 159 km
   Eugeen Van Roosbroeck
27-05 2º stage Montenaken (Limburg) - Lommel (Limburg) 150 km
   Alibert Delorge
28-05 3º stage Lommel (Limburg) - Herk-de-Stad (Limburg) 130 km
   Rik Evens
29-05 4º stage Herk-de-Stad (Limburg) - Bree (Limburg) 88 km
   Rik Evens
30-05 5º stage Bree (Limburg) - Hasselt (Limburg) 147 km
   Lode Wouters
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 674 km
   Jean Van Briel
1947
12-07 1º stage Hasselt (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 185 km
   Henri Trappeniers
13-07 2º stage Sint-Truiden (Limburg) - Overpelt (Limburg) 172 km
   Léon Jomaux
14-07 3º stage Overpelt (Limburg) - Overpelt (Limburg) 44 km
   Marcel Vermeiren
14-07 4º stage Overpelt (Limburg) - Eisden (Limburg) 117 km
   Hilaire Couvreur
15-07 5º stage Eisden (Limburg) - Hasselt (Limburg) 176 km
   Marcel Vermeiren
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 694 km
   Marcel Vermeiren
1946
13-07 1º stage Hasselt (Limburg) - Tessenderlo (Limburg) 159 km
   Jozef Sermon
14-07 2º stage Tessenderlo (Limburg) - Maaseik (Limburg) 184 km
   Gustaaf Wuyckens
15-07 3º stage Maaseik (Limburg) - Maaseik (Limburg) 26 km
   Florent Mathieu
15-07 4º stage Maaseik (Limburg) - Tongeren (Limburg) 102 km
   Marcel Vermeiren
16-07 5º stage Tongeren (Limburg) - Hasselt (Limburg) 209 km
   Raymond Impanis
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 780 km
   Raymond Impanis
1945
14-07 1º stage Hasselt (Limburg) - Tongeren (Limburg) 118 km
   Emile Goutier
15-07 2º stage Tongeren (Limburg) - Leopoldsburg (Limburg) 135 km
   René Mertens
16-07 3º stage Leopoldsburg (Limburg) - Sint-Truiden (Limburg) 165 km
   Omer Huwel
17-07 4º stage Sint-Truiden (Limburg) - Hasselt (Limburg) 135 km
   Valère Vandewalle
General Classification Hasselt (Limburg) - Hasselt (Limburg) 553 km
   Gustaaf Wuyckens
1908

   Alfons Lauwers

Stats Ronde van Limburg, Amateurs

Final classifications by country
Belgium 56
Germany 2
The Netherlands 1
Final classifications by cyclist
Van Goolen, Jurgen   BEL 2
Borgmans, Karel   BEL 1
Bracke, Tony   BEL 1
Claeys, Arthur   BEL 1
Clerckx, Karel   BEL 1
Cochet, Eddy   BEL 1
Cornelis, Yannick   BEL 1
Corvers, Frank   BEL 1
Crapez, Paul   BEL 1
Cretskens, Wilfried   BEL 1
De Keyser, Willy   BEL 1
De Peuter, Tim   BEL 1
De Wolf, Henri   BEL 1
Deborre, Gerard   BEL 1
Dierickx, Oscar   BEL 1
Dürst, Thomas   GER 1
Everaert, Bart   BEL 1
Frijns, Ludo   BEL 1
Geuens, Bruno   BEL 1
Gölz, Rolf   GER 1
Hendriks, Guillaume   BEL 1
Hermans, Peter   BEL 1
Houbrechts, Tony   BEL 1
Impanis, Raymond   BEL 1
Jacobs, Jos   BEL 1
Jochmans, Roger   BEL 1
Kaye, Alain   BEL 1
Kerkhofs, Jos   BEL 1
Lenaers, Tim   BEL 1
Luyten, Rik   BEL 1
Melckenbeeck, Frans   BEL 1
Mellebeek, Alfons   BEL 1
Merckx, Eddy   BEL 1
Michels, Joseph   BEL 1
Nassen, Pieter   BEL 1
Omloop, Wim   BEL 1
Ongenae, Dirk   BEL 1
Segers, Noël   BEL 1
Sohier, Camille   BEL 1
Spileers, Jean-Paul   BEL 1
Swerts, Roger   BEL 1
Van Brabant, Gert   BEL 1
Van Briel, Jean   BEL 1
Van Den Broeck, Jurgen   BEL 1
Van Malderghem, Willy   BEL 1
Van Vlierden, Michel   BEL 1
Vandebosch, Willem   BEL 1
Vanderaerden, Eric   BEL 1
Vekemans, Koen   BEL 1
Verdeyen, Guido   BEL 1
Verleden, Kurt   BEL 1
Verlinden, Géry   BEL 1
Vermeiren, Marcel   BEL 1
Victor, Lucien Honoré   BEL 1
Weening, Pieter   NED 1
Wouters, Lode   BEL 1
Wuyckens, Gustaaf   BEL 1
Zwaenepoel, André   BEL 1
Victories/Stages by country
Belgium 291
The Netherlands 17
Germany 7
Australia 2
Unknown 2
Sweden 1
Great Britain 1
Finland 1
Victories/Stages by cyclist
Vanderaerden, Eric   BEL 7
Van Looy, Rik   BEL 5
De Lathouwer, Johan   BEL 4
Dusart, Octaaf   BEL 4
Segers, Noël   BEL 4
Heuvelmans, Luc   BEL 3
Marijnissen, Walter   BEL 3
Vanderaerden, Gert   BEL 3
Vermeiren, Marcel   BEL 3
Willems, Daniel   BEL 3
Bauwens, Antoine   BEL 2
Beheyt, Benoni   BEL 2
Boonen, Tom   BEL 2
Boons, Francois   BEL 2
Bormans, Rudy   BEL 2
Bracke, Tony   BEL 2
Brebels, Marc   BEL 2
Buyst, Léo   BEL 2
Capiot, Johan   BEL 2
Ceunen, Henri   BEL 2
Claes, Jean-Baptiste   BEL 2
Coulon, Michel   BEL 2
Daams, Hans   NED 2
Dierckxsens, Ludo   BEL 2
Dirckx, Henri   BEL 2
Dürst, Thomas   GER 2
Evens, Rik   BEL 2
Geuens, Bruno   BEL 2
Haeseldonckx, Jos   BEL 2
Haesen, Rik   BEL 2
Huysmans, René   BEL 2
Jacobs, Jos   BEL 2
Lamers, Eric   BEL 2
Lenaers, Tim   BEL 2
Liboton, Mario   BEL 2
Marx, Michael   GER 2
Meeus, Omer   BEL 2
Onclin, Kurt   BEL 2
Penne, Frederik   BEL 2
Penxten, Ronny   BEL 2
Planbeck, Frank   GER 2
Saelens, Gentiel   BEL 2
Schoonjans, Walter   BEL 2
Schurgers, Ludo   BEL 2
Sergeant, Marc   BEL 2
Smeyers, Geert   BEL 2
Spaenhoven, Peter   BEL 2
Van den Eynde, Henri   BEL 2
Van Goolen, Jurgen   BEL 2
Van Sweevelt, Valère   BEL 2
Vanhaerens, Eddy   BEL 2
Vannitsen, Willy   BEL 2
Verbakel, Ruud   BEL 2
Vrancken, Jean-Pierre   BEL 2
X, X   2
Adami, Kris   BEL 1
Adriaensen, Ludo   BEL 1
Aerenhouts, Frans   BEL 1
Balcaen, Martin   BEL 1
Baudoin, Hans   NED 1
Bayenet, André   BEL 1
Beckaert, Alfons   BEL 1
Bernkens, Benny   BEL 1
Bex, Michel   BEL 1
Beyens, Yoeri   BEL 1
Blavier, Jean-Baptiste   BEL 1
Bomans, Marc   BEL 1
Bonfond, Jean-Marie   BEL 1
Boons, Jozef   BEL 1
Borgmans, Karel   BEL 1
Bracke, Ferdinand   BEL 1
Bral, Dimitri   BEL 1
Brandt, Christophe   BEL 1
Brankart, Jean   BEL 1
Burgmans, Jan   NED 1
Caethoven, Steven   BEL 1
Christiaens, Philippe   BEL 1
Claes, Georges   BEL 1
Clerckx, Karel   BEL 1
Cochet, Eddy   BEL 1
Corvers, Frank   BEL 1
Couvreur, Hilaire   BEL 1
Covens, Albert   BEL 1
Crapez, Paul   BEL 1
Daans, Wim   NED 1
Das, Dave   NED 1
De Baets, Philip   BEL 1
De Bie, Daniel   BEL 1
De Bodt, Claude   BEL 1
De Leeuw, Adrien   BEL 1
De Mulder, Frans   BEL 1
De Peuter, Stijn   BEL 1
De Wolf, Henri   BEL 1
De Wolf, André   BEL 1
Dehaes, Kenny   BEL 1
Delorge, Alibert   BEL 1
Denutte, Raymond   BEL 1
Depraeter, Joseph   BEL 1
Dereydt, Johan   BEL 1
Dierckx, Danny   BEL 1
Dierickx, André   BEL 1
Dierickx, Oscar   BEL 1
Dierickx, Marc   BEL 1
Dohmen, Mathieu   NED 1
Driesen, Marcel   BEL 1
Durant, Martin   BEL 1
Elaut, Pascal   BEL 1
Esprit, Eric   BEL 1
Everaert, Bart   BEL 1
Fabry, André   BEL 1
Gakens, Tony   BEL 1
Geelen, Michel   BEL 1
Geerinckx, Guy   BEL 1
Geris, Louis   BEL 1
Geurts, Jos   BEL 1
Gevers, Geert   BEL 1
Gölz, Rolf   GER 1
Goutier, Emile   BEL 1
Govaerts, Luc   BEL 1
Guns, Jurgen   BEL 1
Henckaerts, Sylvain   BEL 1
Hendrickx, Edwin   BEL 1
Hendriks, Guillaume   BEL 1
Hernandez, Romeo   BEL 1
Heuvelmans, Leopold   BEL 1
Heuvelmans, René   BEL 1
Houbrechts, Tony   BEL 1
Hoydonckx, Peter   BEL 1
Hulsmans, Kevin   BEL 1
Huwel, Omer   BEL 1
Huysmans, Leo   BEL 1
Impanis, Raymond   BEL 1
In 't Ven, Danny   BEL 1
Ingels, Jul.   BEL 1
Jacobs, Fons   BEL 1
Jacquemin, Michel   BEL 1
Jamar, Gèrard   BEL 1
Janssens, Marcel   BEL 1
Jochmans, Roger   BEL 1
Jochums, Charly   BEL 1
Jomaux, Léon   BEL 1
Kerkhofs, Benny   BEL 1
Laenen, Patrick   BEL 1
Lahaye, Jef   NED 1
Lauwers, Alfons   BEL 1
Louwet, Johan   BEL 1
Luyten, Rik   BEL 1
Machtelinckx, Patrick   BEL 1
Manders, Marc   NED 1
Mathieu, Florent   BEL 1
Mattozza, Sébastien   BEL 1
Melckenbeeck, Frans   BEL 1
Mellebeek, Alfons   BEL 1
Merckx, Eddy   BEL 1
Mertens, Marc   BEL 1
Mertens, René   BEL 1
Meuwissen, Andre   BEL 1
Michels, Joseph   BEL 1
Mintjens, Edward   BEL 1
Moens, Marc   BEL 1
Moermans, Mario   BEL 1
Molenaers, Yvo   BEL 1
Monseré, Jean-Pierre   BEL 1
Moreels, Francis   BEL 1
Naessens, Peter   BEL 1
Nelissen, Wilfried   BEL 1
Nevels, Leon   NED 1
Nordqvist, Owe   SWE 1
Nulens, Guy   BEL 1
Panis, Herbert   BEL 1
Pansar, Jozef   BEL 1
Pascal, Julien   BEL 1
Paulissen, Valère   BEL 1
Peelman, Eddy   BEL 1
Peeters, Erik   BEL 1
Peeters, Wilfried   BEL 1
Planckaert, Jo   BEL 1
Raskin, Frank   BEL 1
Reniers, Tony   BEL 1
Roelandt, Patrick   BEL 1
Roland, Marc   AUS 1
Rosseel, Eric   BEL 1
Sas, Dirk   BEL 1
Scheuneman, Niels   NED 1
Scheys, Alfons   BEL 1
Schils, Jozef   BEL 1
Serin, Henri   BEL 1
Sermon, Jozef   BEL 1
Simms, Michael   AUS 1
Sprangers, Marc   BEL 1
Steegmans, Gert   BEL 1
Steegmans, Raymond   BEL 1
Steyaert, Antoine   BEL 1
Streel, Marc   BEL 1
Sweeck, Alfons   BEL 1
Swerts, Roger   BEL 1
Theus, Anthony   NED 1
Thijs, Erwin   BEL 1
Tonks, John   GBR 1
Trappeniers, Henri   BEL 1
Tummers, Jan   NED 1
Van Aerde, Michel   BEL 1
Van Aken, Steven   BEL 1
Van Baelen, Danny   BEL 1
Van Brabant, Benny   BEL 1
Van De Wiele, Eric   BEL 1
Van Den Branden, Walter   BEL 1
van Deursen, Rudy   NED 1
Van Ende, Bert   BEL 1
Van Gils, René   BEL 1
Van Kuik, Frank   NED 1
van Kuyk, Ad   NED 1
Van Maeckelberghe, Georges   BEL 1
Van Malderghem, Willy   BEL 1
Van Meenen, René   BEL 1
Van Ouytsel, Andy   BEL 1
Van Roosbroeck, Eugeen   BEL 1
Van Speybroeck, Geert   BEL 1
Van Speybroeck, Wesley   BEL 1
Van Straelen, Stijn   BEL 1
Van Vlierberghe, Etienne   BEL 1
Van Vooren, Filip   BEL 1
Vancraeynest, Eddy   BEL 1
Vandaele, Serge   BEL 1
Vandenbossche, Marcel   BEL 1
Vanderaerden, Lucien   BEL 1
Vanderheyden, Guido   BEL 1
Vandersmissen, Roger   BEL 1
Vandewalle, Valère   BEL 1
Vangeluwe, Freddy   BEL 1
Vanhee, Carl   BEL 1
Vanhove, Raf   BEL 1
Vanhoven, Raymond   BEL 1
Vanmarcke, Ronny   BEL 1
Vanstraelen, Raymond   BEL 1
Vansweevelt, Ronny   BEL 1
Vastaranta, Jukka   FIN 1
Vekemans, Koen   BEL 1
Verachtert, Jozef   BEL 1
Verschuere, Peggy   BEL 1
Vervecken, Jan   BEL 1
Vrindts, Marc   BEL 1
Wayenberg, Dirk   BEL 1
Weening, Pieter   NED 1
Willemen, Wally   BEL 1
Willems, Rigo   BEL 1
Wouters, Lode   BEL 1
Wuyckens, Gustaaf   BEL 1