10-12-2018 | 1º stage - Ho Chi Minh City - Binh Long | 96 | ||
11-12-2018 | 2º stage - Binh Long - Kratie (Kracheh) | 118 | ||
12-12-2018 | 3º stage - Kratie (Kracheh) - Stung Treng (Stoeng Treng) | 145 | ||
13-12-2018 | 4º stage - Stung Treng (Stoeng Treng) - Champasak (Champasak) | 156 | ||
14-12-2018 | 5º stage - Champasak (Champasak) - Champasak (Champasak) | 64 | ||
15-12-2018 | 6º stage - Champasak (Champasak) - Attapu (Attapu) | 124 | ||
16-12-2018 | 7º stage - Attapu (Attapu) - Kon Tum | 151 | ||
18-12-2018 | 8º stage - Gia Lai - Buon Ma Thuot | 179 | ||
19-12-2018 | 9º stage - Buon Ma Thuot - Nha Trang | 189 | ||
20-12-2018 | 10º stage - Nha Trang - Da Lat | 97 | ||
21-12-2018 | 11º stage - Da Lat - Bao Loc | 88 | ||
22-12-2018 | 12º stage - Bao Loc - Ho Chi Minh City | 158 | ||
22-12-2018 | General Classification - |