17-08-1971 | 1º stage - Silva Porto (Bie) - Nova Lisboa (Huambo) | 168 | ||
18-08-1971 | 2º stage part A - Nova Lisboa (Huambo) - Nova Lisboa (Huambo) | 50 | ||
18-08-1971 | 2º stage part B - Nova Lisboa (Huambo) - Nova Lisboa (Huambo) | 9 | ||
19-08-1971 | 3º stage - Nova Lisboa (Huambo) - Santa Comba (Cuanza Sul) | 200 | ||
20-08-1971 | 4º stage - Cela (Cuanza Sul) - Cela (Cuanza Sul) Criterium | 9 | ||
21-08-1971 | 5º stage - Santa Comba (Cuanza Sul) - Quibalo (Malanje) | 80 | ||
22-08-1971 | 6º stage - Quibalo (Malanje) - Dondo (Cuanza Norte) | 160 | ||
23-08-1971 | 7º stage part A - Donda (Cuanza Sul) - Catete (Cuanza Norte) | 130 | ||
23-08-1971 | 7º stage part B - Viana (Luanda) - Luanda (Luanda) Individual Time Trial | 23 | ||
23-08-1971 | General Classification - | |||
23-08-1971 | - | |||
23-08-1971 | Mountains classification - | |||
23-08-1971 | Sprint classification - | |||
23-08-1971 | Points classification - |