16-10-2010 | 1º stage - Presidente Prudente (Sao Paulo) - Assis (Sao Paulo) | 138 | ||
17-10-2010 | 2º stage - Marília (Sao Paulo) - Bauru (Sao Paulo) | 114 | ||
18-10-2010 | 3º stage - Bauru (Sao Paulo) - Sao Carlos (Parana) | 178 | ||
19-10-2010 | 4º stage part a - Sao Carlos (Parana) - Sao Carlos (Parana) Individual Time Trial | 12 | ||
19-10-2010 | 4º stage part b - Rio Claro (Sao Paulo) - Indaiatuba (Sao Paulo) | |||
20-10-2010 | 5º stage - Indaiatuba (Sao Paulo) - Sorocaba (Sao Paulo) | |||
21-10-2010 | 6º stage - Atibaia (Sao Paulo) | |||
22-10-2010 | 7º stage - Atibaia (Sao Paulo) - Pindamonhangaba (Sao Paulo) | |||
23-10-2010 | 8º stage - Campos do Jordão (Sao Paulo) - Campinas (Sao Paulo) | |||
24-10-2010 | 9º stage - Jundiaí (Sao Paulo) - Sao Paulo (Sao Paulo) | 61 | ||
24-10-2010 | General Classification - |