2015 Color Code - Aquality Project:
|
28-02-2015
Villers-le-Temple :
Florent Delfosse
|
28-02-2015
Villers-le-Temple :
Florent Delfosse
|
08-03-2015
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Charlie Arimont
|
08-03-2015
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Charlie Arimont
|
20-03-2015
Handzame :
Julien Kaise
|
20-03-2015
Handzame :
Julien Kaise
|
12-04-2015
Tourinnes-Saint-Lambert :
Rémy Mertz
|
12-04-2015
Tourinnes-Saint-Lambert :
Rémy Mertz
|
03-05-2015
Stage 5 Carpathia Couriers Path :
Rémy Mertz
|
03-05-2015
Stage 5 Carpathia Couriers Path :
Rémy Mertz
|
06-08-2015
Stage 2 Tour de la Province de Namur :
Rémy Mertz
|
06-08-2015
Stage 2 Tour de la Province de Namur :
Rémy Mertz
|
19-08-2015
Stage 1 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Franklin Six
|
19-08-2015
Stage 1 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Franklin Six
|
23-08-2015
General Classification Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Franklin Six
|
23-08-2015
General Classification Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Franklin Six
|
20-09-2015
Momignies (a):
Antoine Loy
|
20-09-2015
Momignies (a):
Antoine Loy
|
2016 Color Code - Arden'Beef:
|
28-02-2016
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23 :
Franklin Six
|
28-02-2016
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23 :
Franklin Six
|
10-04-2016
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Lionel Taminiaux
|
10-04-2016
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Lionel Taminiaux
|
20-04-2016
Bever :
Ludovic Robeet
|
20-04-2016
Bever :
Ludovic Robeet
|
24-04-2016
Affligem :
Rémy Mertz
|
24-04-2016
Affligem :
Rémy Mertz
|
15-06-2016
Keerbergen (a):
Lionel Taminiaux
|
15-06-2016
Keerbergen (a):
Lionel Taminiaux
|
18-06-2016
Taviers :
Ludovic Robeet
|
18-06-2016
Taviers :
Ludovic Robeet
|
10-07-2016
Bassenge:
Lionel Taminiaux
|
10-07-2016
Bassenge:
Lionel Taminiaux
|
29-07-2016
Comines :
Franklin Six
|
29-07-2016
Comines :
Franklin Six
|
05-08-2016
Stage 3 Tour de la Province de Namur :
Lionel Taminiaux
|
05-08-2016
Stage 3 Tour de la Province de Namur :
Lionel Taminiaux
|
20-08-2016
Stage 4 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Lionel Taminiaux
|
20-08-2016
Stage 4 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Lionel Taminiaux
|
27-08-2016
Walloon Championships FCWB, Road, ITT, Elite, Belgium:
Julien Kaise
|
27-08-2016
Walloon Championships FCWB, Road, ITT, Elite, Belgium:
Julien Kaise
|
07-09-2016
Wingene :
Franklin Six
|
07-09-2016
Wingene :
Franklin Six
|
2017 AGO - Aqua Service:
|
08-03-2017
Wanzele :
Charlie Arimont
|
08-03-2017
Wanzele :
Charlie Arimont
|
17-03-2017
Handzame :
Franklin Six
|
17-03-2017
Handzame :
Franklin Six
|
29-04-2017
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Lionel Taminiaux
|
29-04-2017
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Lionel Taminiaux
|
03-07-2017
Beveren-Waas (c):
Kenny Molly
|
03-07-2017
Beveren-Waas (c):
Kenny Molly
|
30-07-2017
Bassenge:
Lionel Taminiaux
|
30-07-2017
Bassenge:
Lionel Taminiaux
|
2018 AGO - Aqua Service:
|
15-04-2018
Ledegem:
Lionel Taminiaux
|
15-04-2018
Ledegem:
Lionel Taminiaux
|
18-04-2018
Bever :
Lionel Taminiaux
|
18-04-2018
Bever :
Lionel Taminiaux
|
22-04-2018
Stage 2 Tour du Jura :
Tom Wirtgen
|
22-04-2018
Stage 2 Tour du Jura :
Tom Wirtgen
|
13-05-2018
Deux-Acren :
Lionel Taminiaux
|
13-05-2018
Deux-Acren :
Lionel Taminiaux
|
28-06-2018
National Championship, Road, ITT, U23, Luxemburg:
Tom Wirtgen
|
28-06-2018
National Championship, Road, ITT, U23, Luxemburg:
Tom Wirtgen
|
07-07-2018
Stage 3 part a Oderrundfahrt :
Tom Wirtgen
|
07-07-2018
Stage 3 part a Oderrundfahrt :
Tom Wirtgen
|
08-07-2018
General Classification Oderrundfahrt :
Tom Wirtgen
|
08-07-2018
General Classification Oderrundfahrt :
Tom Wirtgen
|
19-07-2018
Stage 4 Tour de la Province de Liège :
Anthony Debuy
|
19-07-2018
Stage 4 Tour de la Province de Liège :
Anthony Debuy
|
2020 Bingoal - Federation Wallonie-Bruxelles (DT):
|
18-09-2020
Vresse, U23 :
Tom Paquot
|
18-09-2020
Vresse, U23 :
Tom Paquot
|
25-09-2020
Stage 1 Arden Challenge :
Tom Paquot
|
25-09-2020
Stage 1 Arden Challenge :
Tom Paquot
|
27-09-2020
General Classification Arden Challenge :
Tom Paquot
|
27-09-2020
General Classification Arden Challenge :
Tom Paquot
|
03-10-2020
Berlare :
Tom Paquot
|
03-10-2020
Berlare :
Tom Paquot
|
04-10-2020
Ichtegem:
Laurenz Rex
|
04-10-2020
Ichtegem:
Laurenz Rex
|
2020 Bingoal - Federation Wallonie-Bruxelles:
|
2021 Bingoal - Pauwels Sauces - WB:
|
04-02-2021
Stage 2 Etoile de Bessèges :
Timothy Dupont
|
04-02-2021
Stage 2 Etoile de Bessèges :
Timothy Dupont
|
17-03-2021
Nokere :
Ludovic Robeet
|
17-03-2021
Nokere :
Ludovic Robeet
|
30-09-2021
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Milan Menten
|
30-09-2021
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Milan Menten
|
05-12-2021
National Championship, Mountainbike, Beachrace, Elite, Belgium:
Timothy Dupont
|
05-12-2021
National Championship, Mountainbike, Beachrace, Elite, Belgium:
Timothy Dupont
|
2021 Bingoal - Fédération Wallonie-Bruxelles:
|
27-06-2021
Grobbendonk - Herentals:
Louis Blouwe
|
27-06-2021
Grobbendonk - Herentals:
Louis Blouwe
|
11-07-2021
Sint-Niklaas :
Louis Blouwe
|
11-07-2021
Sint-Niklaas :
Louis Blouwe
|
2022 Bingoal - Pauwels - WB:
|
06-03-2022
Lillers :
Milan Menten
|
06-03-2022
Lillers :
Milan Menten
|
11-06-2022
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Timothy Dupont
|
11-06-2022
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Timothy Dupont
|
28-08-2022
Tubize:
Laurenz Rex
|
28-08-2022
Tubize:
Laurenz Rex
|
2023 Bingoal:
|
28-01-2023
Stage 6 La Tropicale Amissa Bongo :
Karl-Patrick Lauk
|
28-01-2023
Stage 6 La Tropicale Amissa Bongo :
Karl-Patrick Lauk
|
29-01-2023
Stage 7 La Tropicale Amissa Bongo :
Alexander Salby
|
29-01-2023
Stage 7 La Tropicale Amissa Bongo :
Alexander Salby
|
24-03-2023
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Alexis Guérin
|
24-03-2023
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Alexis Guérin
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Estonia:
Karl-Patrick Lauk
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Estonia:
Karl-Patrick Lauk
|
2024 Bingoal:
|
2024 Bingoal WB Devo Team:
|