1992 Giant:
|
25-04-1992
Appelscha :
Eric Van Der Heide
|
25-04-1992
Appelscha :
Eric Van Der Heide
|
26-04-1992
Düren :
Eric Van Der Heide
|
26-04-1992
Düren :
Eric Van Der Heide
|
1994 Giant - Agu:
|
26-03-1994
Stage 2 Hel van het Mergelland :
Rik Reinerink
|
26-03-1994
Stage 2 Hel van het Mergelland :
Rik Reinerink
|
17-04-1994
Stage 7 Teleflex Tour :
Godert De Leeuw
|
17-04-1994
Stage 7 Teleflex Tour :
Godert De Leeuw
|
17-05-1994
Stage 4 Ras Tailteann :
Arthur Farenhout
|
17-05-1994
Stage 4 Ras Tailteann :
Arthur Farenhout
|
12-06-1994
Breskens, Amateurs :
Patrick De Boer
|
12-06-1994
Breskens, Amateurs :
Patrick De Boer
|
27-07-1994
Chaam, Amateurs :
Godert De Leeuw
|
27-07-1994
Chaam, Amateurs :
Godert De Leeuw
|
23-08-1994
Gent - Wervik :
Rik Reinerink
|
23-08-1994
Gent - Wervik :
Rik Reinerink
|
27-08-1994
Nijverdal :
Bert Hiemstra
|
27-08-1994
Nijverdal :
Bert Hiemstra
|
2000 Löwik - Tegeltoko:
|
11-03-2000
Den Haag :
David Orvalho
|
11-03-2000
Den Haag :
David Orvalho
|
19-03-2000
Köln - Frechen :
David Orvalho
|
19-03-2000
Köln - Frechen :
David Orvalho
|
24-04-2000
Köln, Amateurs :
Bram Tankink
|
24-04-2000
Köln, Amateurs :
Bram Tankink
|
12-07-2000
Borculo :
Bastiaan Krol
|
12-07-2000
Borculo :
Bastiaan Krol
|
15-08-2000
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
15-08-2000
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
19-08-2000
Spijkenisse (a):
Fulco Van Gulik
|
19-08-2000
Spijkenisse (a):
Fulco Van Gulik
|
24-08-2000
Stage 1 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
24-08-2000
Stage 1 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
26-08-2000
Stage 3 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
26-08-2000
Stage 3 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
27-08-2000
General Classification Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
27-08-2000
General Classification Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
2001 AXA - VvZ:
|
17-03-2001
Dokkum :
Bjorn Cornelissen
|
17-03-2001
Dokkum :
Bjorn Cornelissen
|
25-04-2001
Stage 1 Ruban Granitier Breton :
Daniël Van Elven
|
25-04-2001
Stage 1 Ruban Granitier Breton :
Daniël Van Elven
|
10-06-2001
Stage 3 OZ Wielerweekend :
Marcel Luppes
|
10-06-2001
Stage 3 OZ Wielerweekend :
Marcel Luppes
|
31-10-2001
Stage 1 Tour du Faso :
Joost Legtenberg
|
31-10-2001
Stage 1 Tour du Faso :
Joost Legtenberg
|
11-11-2001
General Classification Tour du Faso :
Joost Legtenberg
|
11-11-2001
General Classification Tour du Faso :
Joost Legtenberg
|
2002 AXA - VvZ:
|
11-05-2002
Sydney, Scratch :
Robert Slippens
|
11-05-2002
Sydney, Scratch :
Robert Slippens
|
12-05-2002
Veldhoven :
Marc Vlijm
|
12-05-2002
Veldhoven :
Marc Vlijm
|
19-05-2002
Stage 1 Olympia's Tour :
Marc Vlijm
|
19-05-2002
Stage 1 Olympia's Tour :
Marc Vlijm
|
19-05-2002
Stage 1 Tour of Japan :
Jan Hordijk
|
19-05-2002
Stage 1 Tour of Japan :
Jan Hordijk
|
22-05-2002
Stage 5 Olympia's Tour :
Bjorn Cornelissen
|
22-05-2002
Stage 5 Olympia's Tour :
Bjorn Cornelissen
|
15-06-2002
Stage 2 Dongen (a):
Paul Van Schalen
|
15-06-2002
Stage 2 Dongen (a):
Paul Van Schalen
|
16-06-2002
General Classification Dongen (a):
Paul Van Schalen
|
16-06-2002
General Classification Dongen (a):
Paul Van Schalen
|
2003 Bert Story - Piels BV:
|
15-03-2003
Oud-Vossemeer :
Tom Cordes
|
15-03-2003
Oud-Vossemeer :
Tom Cordes
|
30-03-2003
Aalst :
Huub Duyn
|
30-03-2003
Aalst :
Huub Duyn
|
18-05-2003
Stage 1 Olympia's Tour :
Fulco Van Gulik
|
18-05-2003
Stage 1 Olympia's Tour :
Fulco Van Gulik
|
31-05-2003
Stage 3 Tour de Gironde :
Reinier Honig
|
31-05-2003
Stage 3 Tour de Gironde :
Reinier Honig
|
07-06-2003
Stage 1 OZ Wielerweekend :
Fulco Van Gulik
|
07-06-2003
Stage 1 OZ Wielerweekend :
Fulco Van Gulik
|
15-06-2003
Utrecht (a):
Marvin Van Der Pluijm
|
15-06-2003
Utrecht (a):
Marvin Van Der Pluijm
|
15-06-2003
Wervershoof :
Kor Steenbergen
|
15-06-2003
Wervershoof :
Kor Steenbergen
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite w/o contract, The Netherlands:
Marvin Van Der Pluijm
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite w/o contract, The Netherlands:
Marvin Van Der Pluijm
|
13-07-2003
Beyne-Heusay (a):
Reinier Honig
|
13-07-2003
Beyne-Heusay (a):
Reinier Honig
|
30-07-2003
Chaam, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
30-07-2003
Chaam, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
2004 Bert Story - Piels BV:
|
28-03-2004
Huijbergen :
Fulco Van Gulik
|
28-03-2004
Huijbergen :
Fulco Van Gulik
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Arne Kornegoor
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Arne Kornegoor
|
28-07-2004
Chaam, Amateurs :
Niki Terpstra
|
28-07-2004
Chaam, Amateurs :
Niki Terpstra
|
06-08-2004
Stage 2 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Fulco Van Gulik
|
06-08-2004
Stage 2 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Fulco Van Gulik
|
08-08-2004
Stage 4 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Fulco Van Gulik
|
08-08-2004
Stage 4 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Fulco Van Gulik
|
18-09-2004
Borculo :
Reinier Honig
|
18-09-2004
Borculo :
Reinier Honig
|
26-09-2004
's-Heerenberg :
Niki Terpstra
|
26-09-2004
's-Heerenberg :
Niki Terpstra
|
14-11-2004
National Championship, Track, Scratch, The Netherlands:
Niki Terpstra
|
14-11-2004
National Championship, Track, Scratch, The Netherlands:
Niki Terpstra
|
2005 Bert Story - Piels:
|
06-03-2005
Hoogstraten (b):
Reinier Honig
|
06-03-2005
Hoogstraten (b):
Reinier Honig
|
13-03-2005
Rucphen :
Fulco Van Gulik
|
13-03-2005
Rucphen :
Fulco Van Gulik
|
20-03-2005
Tessenderlo (a):
Jurgen Van Pelt
|
20-03-2005
Tessenderlo (a):
Jurgen Van Pelt
|
07-05-2005
Rijssen :
Arno Wallaard
|
07-05-2005
Rijssen :
Arno Wallaard
|
29-05-2005
Beckerich :
Arno Wallaard
|
29-05-2005
Beckerich :
Arno Wallaard
|
19-06-2005
Wervershoof :
Jos Van Emden
|
19-06-2005
Wervershoof :
Jos Van Emden
|
21-08-2005
Lierop :
Jos Van Emden
|
21-08-2005
Lierop :
Jos Van Emden
|
10-09-2005
Emmeloord :
Arno Wallaard
|
10-09-2005
Emmeloord :
Arno Wallaard
|
20-12-2005
National Championship, Track, Stayers, Elite, The Netherlands:
Reinier Honig
|
20-12-2005
National Championship, Track, Stayers, Elite, The Netherlands:
Reinier Honig
|
2006 Vrienden van het Platteland:
|
25-03-2006
World Championship, Road, Univ. (F):
Ellen Van Dijk
|
25-03-2006
World Championship, Road, Univ. (F):
Ellen Van Dijk
|
14-05-2006
Fleurus (F) :
Moniek Rotmensen
|
14-05-2006
Fleurus (F) :
Moniek Rotmensen
|
04-06-2006
Amerika (F) :
Iris Slappendel
|
04-06-2006
Amerika (F) :
Iris Slappendel
|
11-06-2006
Cras-Avernas (F) :
Chantal Beltman
|
11-06-2006
Cras-Avernas (F) :
Chantal Beltman
|
28-06-2006
Oosterbeek (F) :
Chantal Beltman
|
28-06-2006
Oosterbeek (F) :
Chantal Beltman
|
22-07-2006
Stage 2 Tour Féminin en Limousin (F) :
Ellen Van Dijk
|
22-07-2006
Stage 2 Tour Féminin en Limousin (F) :
Ellen Van Dijk
|
25-07-2006
Stiphout (F) :
Moniek Rotmensen
|
25-07-2006
Stiphout (F) :
Moniek Rotmensen
|
12-08-2006
Bochum (F) (a):
Iris Slappendel
|
12-08-2006
Bochum (F) (a):
Iris Slappendel
|
20-08-2006
Stage 2 Boekel (F) :
Ellen Van Dijk
|
20-08-2006
Stage 2 Boekel (F) :
Ellen Van Dijk
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Ellen Van Dijk
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Ellen Van Dijk
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Chantal Beltman
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Iris Slappendel
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Chantal Beltman
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Iris Slappendel
|
23-09-2006
National Championship, Road, Univ., The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
23-09-2006
National Championship, Road, Univ., The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
2007 Vrienden van het Platteland:
|
09-04-2007
Breezand (F) :
Monique Van De Ree
|
09-04-2007
Breezand (F) :
Monique Van De Ree
|
29-04-2007
Bleiswijk (F) :
Ellen Van Dijk
|
29-04-2007
Bleiswijk (F) :
Ellen Van Dijk
|
27-05-2007
Oudenbosch (F) :
Monique Van De Ree
|
27-05-2007
Oudenbosch (F) :
Monique Van De Ree
|
03-06-2007
Stage 1 Tour of Chongming Island (F) :
Ellen Van Dijk
|
03-06-2007
Stage 1 Tour of Chongming Island (F) :
Ellen Van Dijk
|
29-06-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, Norway (F):
Anita Valen
|
29-06-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, Norway (F):
Anita Valen
|
25-07-2007
Alblasserdam (F) :
Ellen Van Dijk
|
25-07-2007
Alblasserdam (F) :
Ellen Van Dijk
|
31-07-2007
Stiphout (F) :
Ellen Van Dijk
|
31-07-2007
Stiphout (F) :
Ellen Van Dijk
|
10-08-2007
Maarheeze (F) :
Jaccolien Wallaard
|
10-08-2007
Maarheeze (F) :
Jaccolien Wallaard
|
15-08-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
15-08-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
19-08-2007
Stage 2 Boekel (F) :
Ellen Van Dijk
|
19-08-2007
Stage 2 Boekel (F) :
Ellen Van Dijk
|
30-12-2007
National Championship, Track, Pursuit, Elite, The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
30-12-2007
National Championship, Track, Pursuit, Elite, The Netherlands (F):
Ellen Van Dijk
|
2008 DSB Bank:
|
08-01-2008
Rotterdam (F) (a):
Marianne Vos
|
08-01-2008
Rotterdam (F) (a):
Adrie Visser
|
08-01-2008
Rotterdam (F) (a):
Marianne Vos
|
08-01-2008
Rotterdam (F) (a):
Adrie Visser
|
15-02-2008
København, Scratch (F) :
Marianne Vos
|
15-02-2008
København, Scratch (F) :
Marianne Vos
|
15-03-2008
Oostduinkerke (F) :
Noortje Tabak
|
15-03-2008
Oostduinkerke (F) :
Noortje Tabak
|
29-03-2008
World Championship, Track, Points race, Elite (F):
Marianne Vos
|
29-03-2008
World Championship, Track, Points race, Elite (F):
Marianne Vos
|
30-03-2008
Bunde :
Sharon Van Essen
|
30-03-2008
Bunde :
Sharon Van Essen
|
07-04-2008
Dottignies (F) :
Marianne Vos
|
07-04-2008
Dottignies (F) :
Marianne Vos
|
18-04-2008
Enschede (F) :
Marieke Van Wanroij
|
18-04-2008
Enschede (F) :
Marieke Van Wanroij
|
23-04-2008
Flèche Wallonne (F) :
Marianne Vos
|
23-04-2008
Flèche Wallonne (F) :
Marianne Vos
|
27-04-2008
Made (F) :
Adrie Visser
|
27-04-2008
Made (F) :
Adrie Visser
|
30-04-2008
Geldrop (F) :
Andrea Bosman
|
30-04-2008
Geldrop (F) :
Andrea Bosman
|
01-05-2008
Stage 1 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
01-05-2008
Stage 1 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
02-05-2008
Stage 2 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
02-05-2008
Stage 2 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
03-05-2008
Stage 3 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
03-05-2008
Stage 3 Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
04-05-2008
General Classification Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
04-05-2008
General Classification Gracia Orlova (F) :
Marianne Vos
|
15-05-2008
Santa Ana (F) :
Marianne Vos
|
15-05-2008
Santa Ana (F) :
Marianne Vos
|
16-05-2008
Stage 1 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
16-05-2008
Stage 1 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
17-05-2008
Stage 2 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
17-05-2008
Stage 2 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
18-05-2008
Stage 3 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
18-05-2008
Stage 3 Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (F) :
Marianne Vos
|
23-05-2008
Prologue Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
23-05-2008
Prologue Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
24-05-2008
Stage 1 Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
24-05-2008
Stage 1 Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
24-05-2008
Stage 2 Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
24-05-2008
Stage 2 Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
25-05-2008
General Classification Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
25-05-2008
General Classification Vuelta a Occidente (F) :
Marianne Vos
|
04-06-2008
Harderwijk (F) :
Marianne Vos
|
04-06-2008
Harderwijk (F) :
Marianne Vos
|
12-06-2008
Stage 1 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
12-06-2008
Stage 1 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
13-06-2008
Stage 2 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
13-06-2008
Stage 2 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
14-06-2008
Achtkarspelen (F) :
Danielle Bekkering
|
14-06-2008
Achtkarspelen (F) :
Danielle Bekkering
|
14-06-2008
Stage 3 part a Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
14-06-2008
Stage 3 part a Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
15-06-2008
Stage 4 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
15-06-2008
Stage 4 Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
15-06-2008
General Classification Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
15-06-2008
General Classification Emakumeen Euskal Bira (F) :
Marianne Vos
|
21-06-2008
Noordhorn (F) :
Danielle Bekkering
|
21-06-2008
Noordhorn (F) :
Danielle Bekkering
|
24-06-2008
Noordwijk (F) :
Andrea Bosman
|
24-06-2008
Noordwijk (F) :
Andrea Bosman
|
28-06-2008
National Championship, Road, Elite, The Netherlands (F):
Marianne Vos
|
28-06-2008
National Championship, Road, Elite, The Netherlands (F):
Marianne Vos
|
29-06-2008
Noordwolde (F) :
Eyelien Bekkering
|
29-06-2008
Noordwolde (F) :
Eyelien Bekkering
|
10-07-2008
Epe (F) :
Andrea Bosman
|
10-07-2008
Epe (F) :
Andrea Bosman
|
11-07-2008
Stage 2 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Marianne Vos
|
11-07-2008
Stage 2 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Marianne Vos
|
11-07-2008
Roden (F) :
Adrie Visser
|
11-07-2008
Roden (F) :
Adrie Visser
|
12-07-2008
Stage 4 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Angela Brodtka
|
12-07-2008
Stage 4 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Angela Brodtka
|
12-07-2008
Stage 3 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Marianne Vos
|
12-07-2008
Stage 3 Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Marianne Vos
|
13-07-2008
General Classification Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Angela Brodtka
|
13-07-2008
General Classification Krasna Lipa Tour Féminine (F) :
Angela Brodtka
|
13-07-2008
Obdam (F) :
Andrea Bosman
|
13-07-2008
Obdam (F) :
Andrea Bosman
|
16-07-2008
Arendonk (F) :
Noortje Tabak
|
16-07-2008
Arendonk (F) :
Noortje Tabak
|
17-07-2008
Stage 1 Tour de Bretagne (F) :
Andrea Bosman
|
17-07-2008
Stage 1 Tour de Bretagne (F) :
Andrea Bosman
|
22-07-2008
Stage 1 Thüringen-Rundfahrt der Frauen (F) :
Angela Brodtka
|
22-07-2008
Stage 1 Thüringen-Rundfahrt der Frauen (F) :
Angela Brodtka
|
18-08-2008
Olympic Games, Track, Points race, Elite (F):
Marianne Vos
|
18-08-2008
Olympic Games, Track, Points race, Elite (F):
Marianne Vos
|
24-08-2008
Stage 3 Albstadt (F) :
Adrie Visser
|
24-08-2008
Stage 3 Albstadt (F) :
Adrie Visser
|
29-08-2008
Betzdorf (F) :
Angela Brodtka
|
29-08-2008
Betzdorf (F) :
Angela Brodtka
|
30-08-2008
Pijnacker (F) :
Andrea Bosman
|
30-08-2008
Pijnacker (F) :
Andrea Bosman
|
02-09-2008
Gijzenzele (F) :
Andrea Bosman
|
02-09-2008
Gijzenzele (F) :
Andrea Bosman
|
17-09-2008
Stage 2 part a Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Marianne Vos
|
17-09-2008
Stage 2 part a Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Marianne Vos
|
27-09-2008
National Championship, Road, Univ., The Netherlands (F):
Noortje Tabak
|
27-09-2008
National Championship, Road, Univ., The Netherlands (F):
Noortje Tabak
|
26-12-2008
Zolder, Cyclo-cross (F) :
Marianne Vos
|
26-12-2008
Zolder, Cyclo-cross (F) :
Marianne Vos
|