2012 Soenens - Contrukt Glas:
|
14-03-2012
Adinkerke (a):
Joeri Clauwaert
|
14-03-2012
Adinkerke (a):
Joeri Clauwaert
|
27-05-2012
Lauwe :
Kim Borry
|
27-05-2012
Lauwe :
Kim Borry
|
09-06-2012
Aubel :
Tom Oerlemans
|
09-06-2012
Aubel :
Tom Oerlemans
|
02-07-2012
Beveren-Waas (c):
Dries Vannevel
|
02-07-2012
Beveren-Waas (c):
Dries Vannevel
|
19-07-2012
Stage 3 Tour de la Province de Liège :
Tom Oerlemans
|
19-07-2012
Stage 3 Tour de la Province de Liège :
Tom Oerlemans
|
04-08-2012
Zonnebeke (a):
Laurent Van Den Bak
|
04-08-2012
Zonnebeke (a):
Laurent Van Den Bak
|
15-08-2012
National Championship, Road, ITT Elite w/o contract, Belgium:
Laurent Van Den Bak
|
15-08-2012
National Championship, Road, ITT Elite w/o contract, Belgium:
Laurent Van Den Bak
|
18-08-2012
Wambeek :
Daniel Patten
|
18-08-2012
Wambeek :
Daniel Patten
|
08-09-2012
Nieuwkerken-Waas :
Matthias Legley
|
08-09-2012
Nieuwkerken-Waas :
Matthias Legley
|
09-09-2012
Handzame (b):
Kim Borry
|
09-09-2012
Handzame (b):
Kim Borry
|
07-10-2012
Moerbeke, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
07-10-2012
Moerbeke, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
13-10-2012
Serskamp, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
13-10-2012
Serskamp, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
20-10-2012
Bredene, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
20-10-2012
Bredene, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
21-10-2012
Zingem, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
21-10-2012
Zingem, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
28-10-2012
Hijfte, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
28-10-2012
Hijfte, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
04-11-2012
Gooik, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
04-11-2012
Gooik, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
01-12-2012
Lotenhulle, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
01-12-2012
Lotenhulle, Cyclo-cross, Cat. B :
Kendric Van Grembergen
|
02-12-2012
Tiegem, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
02-12-2012
Tiegem, Cyclo-cross, Cat. B:
Kendric Van Grembergen
|
2015 Lotto - Soudal U23:
|
01-03-2015
Gent - Staden :
Laurens De Plus
|
01-03-2015
Gent - Staden :
Laurens De Plus
|
04-04-2015
Philippine :
Frederik Frison
|
04-04-2015
Philippine :
Frederik Frison
|
08-04-2015
Schoten (b):
Alexander Geuens
|
08-04-2015
Schoten (b):
Alexander Geuens
|
14-04-2015
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, ITT, U23, Belgium:
Ruben Pols
|
14-04-2015
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, ITT, U23, Belgium:
Ruben Pols
|
16-04-2015
Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
16-04-2015
Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
25-04-2015
Borlo, Chrono, U23:
Ruben Pols
|
25-04-2015
Borlo, Chrono, U23:
Ruben Pols
|
30-04-2015
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Dries Van Gestel
|
30-04-2015
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Dries Van Gestel
|
01-05-2015
National Championship, Road, ITT, U23, Belgium:
Ruben Pols
|
01-05-2015
National Championship, Road, ITT, U23, Belgium:
Ruben Pols
|
24-05-2015
Sint-Kornelis-Horebeke:
Ruben Pols
|
24-05-2015
Sint-Kornelis-Horebeke:
Ruben Pols
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT Elite w/o contract, Belgium:
Frederik Frison
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT Elite w/o contract, Belgium:
Frederik Frison
|
15-07-2015
Stage 1 Giro della Valle d'Aosta :
Laurens De Plus
|
15-07-2015
Stage 1 Giro della Valle d'Aosta :
Laurens De Plus
|
17-07-2015
General Classification Tour de la Province de Liège :
Kenneth Van Rooy
|
17-07-2015
General Classification Tour de la Province de Liège :
Kenneth Van Rooy
|
28-07-2015
Reningelst :
Mathias Krigbaum
|
28-07-2015
Reningelst :
Mathias Krigbaum
|
18-08-2015
Wervik (a):
Kevin Deltombe
|
18-08-2015
Wervik (a):
Kevin Deltombe
|
21-08-2015
Stage 3 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Milan Menten
|
21-08-2015
Stage 3 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Milan Menten
|
23-08-2015
Stage 5 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Enzo Wouters
|
23-08-2015
Stage 5 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Enzo Wouters
|
02-09-2015
Putte :
Enzo Wouters
|
02-09-2015
Putte :
Enzo Wouters
|
12-09-2015
Stage 3 Tour de Moselle :
Enzo Wouters
|
12-09-2015
Stage 3 Tour de Moselle :
Enzo Wouters
|
13-09-2015
Stage 4 Tour de Moselle :
Kevin Deltombe
|
13-09-2015
Stage 4 Tour de Moselle :
Kevin Deltombe
|
16-09-2015
Retie :
Michael Goolaerts
|
16-09-2015
Retie :
Michael Goolaerts
|
19-09-2015
Blangy :
Michael Goolaerts
|
19-09-2015
Blangy :
Michael Goolaerts
|
13-10-2015
Heist-op-den-Berg (c):
Enzo Wouters
|
13-10-2015
Heist-op-den-Berg (c):
Enzo Wouters
|
2017 Lotto - Soudal U23:
|
19-03-2017
Mol :
Mathias Van Gompel
|
19-03-2017
Mol :
Mathias Van Gompel
|
19-03-2017
Ursel, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
19-03-2017
Ursel, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
06-04-2017
Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
06-04-2017
Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
13-04-2017
Provincial Championship West-Vlaanderen, Road, ITT, U23, Belgium:
Stan Dewulf
|
13-04-2017
Provincial Championship West-Vlaanderen, Road, ITT, U23, Belgium:
Stan Dewulf
|
15-04-2017
Liège, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
15-04-2017
Liège, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
17-04-2017
Moorslede, U23:
Emiel Planckaert
|
17-04-2017
Moorslede, U23:
Emiel Planckaert
|
30-04-2017
Provincial Championship Antwerpen, Road, U23, Belgium:
Alfdan De Decker
|
30-04-2017
Provincial Championship Antwerpen, Road, U23, Belgium:
Alfdan De Decker
|
01-05-2017
National Championship, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
01-05-2017
National Championship, Road, ITT, U23, Belgium:
Senne Leysen
|
07-05-2017
Flèche Ardennaise :
Harm Vanhoucke
|
07-05-2017
Flèche Ardennaise :
Harm Vanhoucke
|
20-05-2017
Stage 3 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
20-05-2017
Stage 3 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
21-05-2017
Hoeleden :
Milan Menten
|
21-05-2017
Hoeleden :
Milan Menten
|
27-05-2017
Stage 2 Vuelta a Navarra, Elite/U23 :
Harm Vanhoucke
|
27-05-2017
Stage 2 Vuelta a Navarra, Elite/U23 :
Harm Vanhoucke
|
28-05-2017
General Classification Vuelta a Navarra, Elite/U23 :
Harm Vanhoucke
|
28-05-2017
General Classification Vuelta a Navarra, Elite/U23 :
Harm Vanhoucke
|
03-06-2017
Sinaai (b):
Alex Colman
|
03-06-2017
Sinaai (b):
Alex Colman
|
03-06-2017
Stage 2 Závod Miru, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
03-06-2017
Stage 2 Závod Miru, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
04-06-2017
General Classification Závod Miru, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
04-06-2017
General Classification Závod Miru, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
07-07-2017
Sint-Niklaas :
Gerben Thijssen
|
07-07-2017
Sint-Niklaas :
Gerben Thijssen
|
14-07-2017
Stage 3 Giro della Valle d'Aosta :
Harm Vanhoucke
|
14-07-2017
Stage 3 Giro della Valle d'Aosta :
Harm Vanhoucke
|
16-07-2017
Stage 1 Tour de la Province de Liège :
Milan Menten
|
16-07-2017
Stage 1 Tour de la Province de Liège :
Milan Menten
|
23-07-2017
European Championship, Track, Madison, U23:
Robbe Ghys
|
23-07-2017
European Championship, Track, Madison, U23:
Robbe Ghys
|
27-07-2017
Reningelst :
Mathias Van Gompel
|
27-07-2017
Reningelst :
Mathias Van Gompel
|
27-07-2017
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Robbe Ghys
|
27-07-2017
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Robbe Ghys
|
28-07-2017
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Senne Leysen
|
28-07-2017
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Senne Leysen
|
29-07-2017
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
Alfdan De Decker
|
29-07-2017
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
Alfdan De Decker
|
16-08-2017
Stage 1 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Alfdan De Decker
|
16-08-2017
Stage 1 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Alfdan De Decker
|
17-08-2017
Stage 2 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Sander De Pestel
|
17-08-2017
Stage 2 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Sander De Pestel
|
18-08-2017
Stage 3 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Ruben Apers
|
18-08-2017
Stage 3 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Ruben Apers
|
19-08-2017
Stage 4 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Robbe Ghys
|
19-08-2017
Stage 4 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Robbe Ghys
|
20-08-2017
General Classification Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Sander De Pestel
|
20-08-2017
General Classification Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen :
Sander De Pestel
|
27-08-2017
Stage 2 Utrecht (a):
Alfdan De Decker
|
27-08-2017
Stage 2 Utrecht (a):
Alfdan De Decker
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Kevin Inkelaar
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Milan Menten
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Sander De Pestel
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Laurens Huys
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Laurens Huys
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Mitch Groot
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Mitch Groot
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Thomas Vereecken
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Thomas Vereecken
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Milan Menten
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Sander De Pestel
|
30-08-2017
Stage 1 Okolo Jiznich Cech :
Kevin Inkelaar
|
08-09-2017
Stage 4 Olympia's Tour :
Gerben Thijssen
|
08-09-2017
Stage 4 Olympia's Tour :
Gerben Thijssen
|
13-09-2017
Sint-Pauwels :
Sander De Pestel
|
13-09-2017
Sint-Pauwels :
Sander De Pestel
|
19-09-2017
Nieuwerkerken (a):
Bram Van Renterghem
|
19-09-2017
Nieuwerkerken (a):
Bram Van Renterghem
|
04-10-2017
Ichtegem:
Milan Menten
|
04-10-2017
Ichtegem:
Milan Menten
|
18-10-2017
European Championship, Track, Elimination, Elite:
Gerben Thijssen
|
18-10-2017
European Championship, Track, Elimination, Elite:
Gerben Thijssen
|
03-11-2017
part 1 World Cup, Track, Scratch, Elite:
Robbe Ghys
|
03-11-2017
part 1 World Cup, Track, Scratch, Elite:
Robbe Ghys
|
06-12-2017
General Classification Kristallen Fiets, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
06-12-2017
General Classification Kristallen Fiets, U23 :
Bjorg Lambrecht
|
2022 Lotto - Soudal:
|
06-02-2022
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium (F):
Katrijn De Clercq
|
06-02-2022
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium (F):
Katrijn De Clercq
|
06-02-2022
National Championship, Track, Points race, Elite, Belgium (F):
Katrijn De Clercq
|
06-02-2022
National Championship, Track, Points race, Elite, Belgium (F):
Katrijn De Clercq
|
11-09-2022
Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) :
Sterre Vervloet
|
11-09-2022
Wiekevorst, Cyclo-cross, Elite/U23 (F) :
Sterre Vervloet
|
15-10-2022
Wuustwezel, Cyclo-cross, Elite/U23 (F):
Sterre Vervloet
|
15-10-2022
Wuustwezel, Cyclo-cross, Elite/U23 (F):
Sterre Vervloet
|
29-12-2022
National Championship, Mountainbike, Beachrace, Elite, Belgium (F):
Mieke Docx
|
29-12-2022
National Championship, Mountainbike, Beachrace, Elite, Belgium (F):
Mieke Docx
|
2023 Lotto - Dstny (ct):
|
14-03-2023
Stage 3 Tour de Taiwan :
Tijl De Decker
|
14-03-2023
Stage 3 Tour de Taiwan :
Tijl De Decker
|
07-05-2023
Paris - Roubaix, U23 :
Tijl De Decker
|
07-05-2023
Paris - Roubaix, U23 :
Tijl De Decker
|
28-05-2023
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c :
Gianluca Pollefliet
|
28-05-2023
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c :
Gianluca Pollefliet
|
04-06-2023
Waver - Rijmenam :
Gianluca Pollefliet
|
04-06-2023
Waver - Rijmenam :
Gianluca Pollefliet
|
16-07-2023
European Championship, Track, Team Pursuit, U23:
Joshua Giddings
|
16-07-2023
European Championship, Track, Team Pursuit, U23:
Joshua Giddings
|
26-07-2023
Stage 1 Tour Alsace :
Joshua Giddings
|
26-07-2023
Stage 1 Tour Alsace :
Tijl De Decker
|
26-07-2023
Stage 1 Tour Alsace :
Joshua Giddings
|
26-07-2023
Stage 1 Tour Alsace :
Tijl De Decker
|
03-09-2023
Fleurus:
Ramses Debruyne
|
03-09-2023
Fleurus:
Ramses Debruyne
|