2009 Corratec - Utensilnord:
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Poland:
Pawel Szczepaniak
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Poland:
Pawel Szczepaniak
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, U23, Poland:
Kacper Szczepaniak
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, U23, Poland:
Kacper Szczepaniak
|
2010 Aktio - Mostostal:
|
25-04-2010
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Adam Wadecki
|
25-04-2010
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Adam Wadecki
|
30-05-2010
Stage 3 Criterium Cuprum Cup :
Dariusz Rudnicki
|
30-05-2010
Stage 3 Criterium Cuprum Cup :
Dariusz Rudnicki
|
01-06-2010
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Arthur Detko
|
01-06-2010
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Arthur Detko
|
03-06-2010
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Dariusz Rudnicki
|
03-06-2010
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Dariusz Rudnicki
|
06-06-2010
Stage 8 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Adam Wadecki
|
06-06-2010
Stage 8 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Adam Wadecki
|
16-06-2010
Kraków :
Robert Radosz
|
16-06-2010
Kraków :
Robert Radosz
|
30-06-2010
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Adam Wadecki
|
30-06-2010
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Adam Wadecki
|
16-07-2010
Stage 1 Puchar Bałtyku :
Piotr Sztobryn
|
16-07-2010
Stage 1 Puchar Bałtyku :
Piotr Sztobryn
|
17-07-2010
Stage 3 Puchar Bałtyku :
Piotr Sztobryn
|
17-07-2010
Stage 3 Puchar Bałtyku :
Piotr Sztobryn
|
18-07-2010
General Classification Puchar Bałtyku :
Michał Podlaski
|
18-07-2010
General Classification Puchar Bałtyku :
Michał Podlaski
|
09-09-2010
Warszawa (g):
Michał Podlaski
|
09-09-2010
Warszawa (g):
Michał Podlaski
|
2013 CCC - Polsat - Polkowice:
|
06-04-2013
Dzierżoniów :
Bartłomiej Matysiak
|
06-04-2013
Dzierżoniów :
Bartłomiej Matysiak
|
07-04-2013
Mnich :
Marek Rutkiewicz
|
07-04-2013
Mnich :
Marek Rutkiewicz
|
12-04-2013
Stage 1 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
12-04-2013
Stage 1 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
13-04-2013
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
13-04-2013
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
13-04-2013
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Jarosław Marycz
|
13-04-2013
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Jarosław Marycz
|
14-04-2013
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Bartłomiej Matysiak
|
14-04-2013
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Bartłomiej Matysiak
|
14-04-2013
General Classification Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Jarosław Marycz
|
14-04-2013
General Classification Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Jarosław Marycz
|
03-05-2013
Stage 1 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Davide Rebellin
|
03-05-2013
Stage 1 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Davide Rebellin
|
05-05-2013
Stage 4 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Davide Rebellin
|
05-05-2013
Stage 4 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Davide Rebellin
|
12-05-2013
Częstochowa, Criterium :
Josef Cerný
|
12-05-2013
Częstochowa, Criterium :
Josef Cerný
|
19-05-2013
Prologue Baltyk-Karkonosze-Tour :
Jarosław Marycz
|
19-05-2013
Prologue Baltyk-Karkonosze-Tour :
Jarosław Marycz
|
20-05-2013
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
20-05-2013
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
21-05-2013
Stage 2 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
21-05-2013
Stage 2 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
22-05-2013
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
22-05-2013
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
23-05-2013
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
23-05-2013
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
25-05-2013
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
25-05-2013
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
25-05-2013
Stage 7 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
25-05-2013
Stage 7 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
01-06-2013
Stage 3 Tour of Estonia :
Bartłomiej Matysiak
|
01-06-2013
Stage 3 Tour of Estonia :
Bartłomiej Matysiak
|
12-06-2013
Kraków :
Bartłomiej Matysiak
|
12-06-2013
Kraków :
Bartłomiej Matysiak
|
12-07-2013
Stage 1 Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
12-07-2013
Stage 1 Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
14-07-2013
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
14-07-2013
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
23-07-2013
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
23-07-2013
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
26-07-2013
Stage 5 Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
26-07-2013
Stage 5 Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
11-08-2013
Jedlicze - Zdroj :
Adrian Honkisz
|
11-08-2013
Jedlicze - Zdroj :
Adrian Honkisz
|
17-08-2013
Szydlowiec :
Bartłomiej Matysiak
|
17-08-2013
Szydlowiec :
Bartłomiej Matysiak
|
01-09-2013
Rybnik :
Grzegorz Stępniak
|
01-09-2013
Rybnik :
Grzegorz Stępniak
|
05-10-2013
Sokolka :
Mateusz Nowak
|
05-10-2013
Sokolka :
Mateusz Nowak
|
2014 CCC - Polsat - Polkowice:
|
05-04-2014
Dzierżoniów :
Tomasz Kiendyś
|
05-04-2014
Dzierżoniów :
Tomasz Kiendyś
|
06-04-2014
Mnich :
Maciej Paterski
|
06-04-2014
Mnich :
Maciej Paterski
|
11-05-2014
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Mateusz Taciak
|
11-05-2014
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Mateusz Taciak
|
15-05-2014
Praha :
Josef Cerný
|
15-05-2014
Praha :
Josef Cerný
|
25-05-2014
General Classification Tour of Norway :
Maciej Paterski
|
25-05-2014
General Classification Tour of Norway :
Maciej Paterski
|
31-05-2014
Stage 2 Tour of Estonia :
Adrian Kurek
|
31-05-2014
Stage 2 Tour of Estonia :
Adrian Kurek
|
11-06-2014
Kraków :
Tomasz Kiendyś
|
11-06-2014
Kraków :
Tomasz Kiendyś
|
12-06-2014
Stage 1 Tour of Malopolska :
Bartłomiej Matysiak
|
12-06-2014
Stage 1 Tour of Malopolska :
Bartłomiej Matysiak
|
21-06-2014
Stage 1 Obornikach Wroclaw :
Bartłomiej Matysiak
|
21-06-2014
Stage 1 Obornikach Wroclaw :
Bartłomiej Matysiak
|
29-06-2014
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
29-06-2014
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
29-06-2014
National Championship, Road, Elite, Poland:
Bartłomiej Matysiak
|
29-06-2014
National Championship, Road, Elite, Poland:
Bartłomiej Matysiak
|
03-07-2014
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Grzegorz Stępniak
|
03-07-2014
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Grzegorz Stępniak
|
05-07-2014
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
05-07-2014
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
19-07-2014
Stage 2 Sibiu Cycling Tour :
Branislau Samoilau
|
19-07-2014
Stage 2 Sibiu Cycling Tour :
Branislau Samoilau
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Jacek Morajko
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Adrian Honkisz
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Maciej Paterski
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Adrian Honkisz
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Jacek Morajko
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Davide Rebellin
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Łukasz Owsian
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Łukasz Owsian
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Maciej Paterski
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Branislau Samoilau
|
20-07-2014
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Branislau Samoilau
|
26-07-2014
Stage 2 Puchar Bałtyku :
Mateusz Nowak
|
26-07-2014
Stage 2 Puchar Bałtyku :
Mateusz Nowak
|
27-07-2014
General Classification Puchar Bałtyku :
Mateusz Nowak
|
27-07-2014
General Classification Puchar Bałtyku :
Mateusz Nowak
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Tomasz Kiendyś
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Jacek Morajko
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Jarosław Marycz
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Nikolay Mihaylov
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Jarosław Marycz
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Jacek Morajko
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Adrian Kurek
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Nikolay Mihaylov
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Tomasz Kiendyś
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Piotr Gawroński
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Piotr Gawroński
|
29-07-2014
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Adrian Kurek
|
02-08-2014
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Jarosław Marycz
|
02-08-2014
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Jarosław Marycz
|
09-08-2014
Mountains classification Tour de Pologne :
Maciej Paterski
|
09-08-2014
Mountains classification Tour de Pologne :
Maciej Paterski
|
16-08-2014
Sucha Beskidzka :
Maciej Paterski
|
16-08-2014
Sucha Beskidzka :
Maciej Paterski
|
31-08-2014
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Łukasz Owsian
|
31-08-2014
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Łukasz Owsian
|
14-09-2014
Rybnik :
Tomasz Kiendyś
|
14-09-2014
Rybnik :
Tomasz Kiendyś
|
03-10-2014
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
03-10-2014
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Tomasz Kiendyś
|
03-10-2014
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
03-10-2014
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Tomasz Kiendyś
|
11-10-2014
Bologna :
Davide Rebellin
|
11-10-2014
Bologna :
Davide Rebellin
|
2015 CCC - Sprandi - Polkowice:
|
23-03-2015
Stage 1 Volta a Catalunya :
Maciej Paterski
|
23-03-2015
Stage 1 Volta a Catalunya :
Maciej Paterski
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Tomasz Kiendyś
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jarosław Marycz
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jarosław Marycz
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Adrian Kurek
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Davide Rebellin
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Adrian Kurek
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Davide Rebellin
|
26-03-2015
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Tomasz Kiendyś
|
11-04-2015
Dzierżoniów :
Łukasz Owsian
|
11-04-2015
Dzierżoniów :
Łukasz Owsian
|
12-04-2015
Mnich :
Maciej Paterski
|
12-04-2015
Mnich :
Maciej Paterski
|
17-04-2015
Balkan Championships, Road, ITT, Elite:
Nikolay Mihaylov
|
17-04-2015
Balkan Championships, Road, ITT, Elite:
Nikolay Mihaylov
|
18-04-2015
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
18-04-2015
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Grzegorz Stępniak
|
18-04-2015
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Mateusz Taciak
|
18-04-2015
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Mateusz Taciak
|
22-04-2015
Stage 1 Kroz Hrvatsku :
Grega Bole
|
22-04-2015
Stage 1 Kroz Hrvatsku :
Grega Bole
|
24-04-2015
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
24-04-2015
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
26-04-2015
Stage 5 Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
26-04-2015
Stage 5 Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
26-04-2015
General Classification Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
26-04-2015
General Classification Kroz Hrvatsku :
Maciej Paterski
|
28-04-2015
Stage 3 International Presidency Turkey Tour :
Davide Rebellin
|
28-04-2015
Stage 3 International Presidency Turkey Tour :
Davide Rebellin
|
21-05-2015
Stage 2 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
21-05-2015
Stage 2 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Grzegorz Stępniak
|
24-05-2015
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Leszek Pluciński
|
24-05-2015
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Leszek Pluciński
|
24-05-2015
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
24-05-2015
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
07-06-2015
Ognolpóskie Igrzyska LZS - Memorial Joachima Halupczoka :
Patryk Stosz
|
07-06-2015
Ognolpóskie Igrzyska LZS - Memorial Joachima Halupczoka :
Patryk Stosz
|
14-06-2015
Stage 3 Tour of Malopolska :
Adrian Kurek
|
14-06-2015
Stage 3 Tour of Malopolska :
Adrian Kurek
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
27-06-2015
National Championship, Road, U23, Poland:
Michał Paluta
|
27-06-2015
National Championship, Road, U23, Poland:
Michał Paluta
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
28-06-2015
National Championship, Road, ITT, U23, Czech Republic:
Josef Cerný
|
28-06-2015
National Championship, Road, ITT, U23, Czech Republic:
Josef Cerný
|
24-07-2015
Prologue Podlasie Tour :
Adrian Kurek
|
24-07-2015
Prologue Podlasie Tour :
Adrian Kurek
|
01-08-2015
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
01-08-2015
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Grzegorz Stępniak
|
08-08-2015
Mountains classification Tour de Pologne :
Maciej Paterski
|
08-08-2015
Mountains classification Tour de Pologne :
Maciej Paterski
|
09-08-2015
Jedlicze - Zdroj :
Adrian Honkisz
|
09-08-2015
Jedlicze - Zdroj :
Adrian Honkisz
|
30-08-2015
Rybnik :
Josef Cerný
|
30-08-2015
Rybnik :
Josef Cerný
|
16-09-2015
Lissone :
Davide Rebellin
|
16-09-2015
Lissone :
Davide Rebellin
|
2016 CCC - Sprandi - Polkowice:
|
02-04-2016
Stage 2 Dzierżoniów :
Maciej Paterski
|
02-04-2016
Stage 2 Dzierżoniów :
Maciej Paterski
|
21-04-2016
Prologue Szlakiem walk mjr. Hubala :
Alan Banaszek
|
21-04-2016
Prologue Szlakiem walk mjr. Hubala :
Alan Banaszek
|
22-04-2016
Stage 1 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
22-04-2016
Stage 1 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
23-04-2016
Stage 2 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Bartłomiej Matysiak
|
23-04-2016
Stage 2 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Bartłomiej Matysiak
|
24-04-2016
Stage 3 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
24-04-2016
Stage 3 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
24-04-2016
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
24-04-2016
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Eryk Latoń
|
30-04-2016
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
Alan Banaszek
|
30-04-2016
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
Alan Banaszek
|
01-05-2016
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Michał Paluta
|
01-05-2016
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Michał Paluta
|
14-05-2016
Polkowice - Wrocław :
Łukasz Owsian
|
14-05-2016
Polkowice - Wrocław :
Łukasz Owsian
|
15-05-2016
Częstochowa, Criterium :
Łukasz Owsian
|
15-05-2016
Częstochowa, Criterium :
Łukasz Owsian
|
22-05-2016
Stage 5 part b Baltyk-Karkonosze-Tour :
Maciej Paterski
|
22-05-2016
Stage 5 part b Baltyk-Karkonosze-Tour :
Maciej Paterski
|
22-05-2016
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
22-05-2016
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
22-05-2016
Stage 5 part a Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
22-05-2016
Stage 5 part a Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
27-05-2016
Stage 1 Tour of Estonia :
Grzegorz Stępniak
|
27-05-2016
Stage 1 Tour of Estonia :
Grzegorz Stępniak
|
28-05-2016
General Classification Tour of Estonia :
Grzegorz Stępniak
|
28-05-2016
General Classification Tour of Estonia :
Grzegorz Stępniak
|
12-06-2016
Strzelce Krajeńskie, Criterium :
Michał Paluta
|
12-06-2016
Strzelce Krajeńskie, Criterium :
Michał Paluta
|
12-06-2016
General Classification Tour of Malopolska :
Mateusz Taciak
|
12-06-2016
General Classification Tour of Malopolska :
Mateusz Taciak
|
22-06-2016
National Championship, Road, ITT, U23, Poland:
Patryk Stosz
|
22-06-2016
National Championship, Road, ITT, U23, Poland:
Patryk Stosz
|
25-06-2016
National Championship, Road, U23, Poland:
Michał Paluta
|
25-06-2016
National Championship, Road, U23, Poland:
Michał Paluta
|
01-07-2016
Pruszków, Team Pursuit, U23:
Alan Banaszek
|
01-07-2016
Pruszków, Team Pursuit, U23:
Alan Banaszek
|
06-07-2016
Stage 4 Österreich-Rundfahrt :
Jan Hirt
|
06-07-2016
Stage 4 Österreich-Rundfahrt :
Jan Hirt
|
08-07-2016
Stage 2 Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
08-07-2016
Stage 2 Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
09-07-2016
General Classification Österreich-Rundfahrt :
Jan Hirt
|
09-07-2016
General Classification Österreich-Rundfahrt :
Jan Hirt
|
10-07-2016
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
10-07-2016
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Nikolay Mihaylov
|
23-07-2016
Warszawa (c):
Patryk Stosz
|
23-07-2016
Warszawa (c):
Patryk Stosz
|
30-07-2016
Stage 3 Wyscig Dookola Mazowska :
Tomasz Kiendyś
|
30-07-2016
Stage 3 Wyscig Dookola Mazowska :
Tomasz Kiendyś
|
07-08-2016
Warszawa :
Łukasz Owsian
|
07-08-2016
Warszawa :
Łukasz Owsian
|
22-08-2016
part a 's Gravenwezel, Derny :
Davide Rebellin
|
22-08-2016
part a 's Gravenwezel, Derny :
Davide Rebellin
|
04-09-2016
National Championship, Track, Points race, Elite, Poland:
Alan Banaszek
|
04-09-2016
National Championship, Track, Points race, Elite, Poland:
Alan Banaszek
|
08-09-2016
Stage 1 Grodno Stage Race :
Branislau Samoilau
|
08-09-2016
Stage 1 Grodno Stage Race :
Branislau Samoilau
|
10-09-2016
Stage 2 Grodno Stage Race :
Branislau Samoilau
|
10-09-2016
Stage 2 Grodno Stage Race :
Branislau Samoilau
|
25-09-2016
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Łukasz Owsian
|
25-09-2016
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Łukasz Owsian
|
02-10-2016
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
02-10-2016
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
02-10-2016
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Tomasz Kiendyś
|
02-10-2016
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Poland:
Tomasz Kiendyś
|
16-12-2016
Sangalhos, Points race:
Alan Banaszek
|
16-12-2016
Sangalhos, Points race:
Alan Banaszek
|
2017 CCC - Sprandi - Polkowice:
|
05-03-2017
Rodos:
Alan Banaszek
|
05-03-2017
Rodos:
Alan Banaszek
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jan Tratnik
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Adrian Kurek
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jonas Koch
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jonas Koch
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Nikolay Mihaylov
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
František Sisr
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Nikolay Mihaylov
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
František Sisr
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jan Tratnik
|
23-03-2017
Stage 1 part b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Adrian Kurek
|
01-05-2017
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Kamil Małecki
|
01-05-2017
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Kamil Małecki
|
07-05-2017
Stage 3 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Alan Banaszek
|
07-05-2017
Stage 3 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Alan Banaszek
|
31-05-2017
Kielce, Criterium:
Maciej Paterski
|
31-05-2017
Kielce, Criterium:
Maciej Paterski
|
01-06-2017
Stage 1 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Maciej Paterski
|
01-06-2017
Stage 1 Szlakiem walk mjr. Hubala :
Maciej Paterski
|
04-06-2017
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Maciej Paterski
|
04-06-2017
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Maciej Paterski
|
07-06-2017
Prologue Okolo Slovenska :
Jan Tratnik
|
07-06-2017
Prologue Okolo Slovenska :
Jan Tratnik
|
08-06-2017
Kraków :
Alan Banaszek
|
08-06-2017
Kraków :
Alan Banaszek
|
10-06-2017
Stage 2 Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
10-06-2017
Stage 2 Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
11-06-2017
General Classification Okolo Slovenska :
Jan Tratnik
|
11-06-2017
General Classification Okolo Slovenska :
Jan Tratnik
|
11-06-2017
Stage 3 Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
11-06-2017
Stage 3 Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
11-06-2017
General Classification Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
11-06-2017
General Classification Tour of Malopolska :
Maciej Paterski
|
17-06-2017
Obornikach Wroclaw :
Alan Banaszek
|
17-06-2017
Obornikach Wroclaw :
Alan Banaszek
|
18-06-2017
Zawonia :
Łukasz Owsian
|
18-06-2017
Zawonia :
Łukasz Owsian
|
25-06-2017
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
25-06-2017
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Nikolay Mihaylov
|
25-06-2017
National Championship, Road, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
25-06-2017
National Championship, Road, Elite, Poland:
Adrian Kurek
|
28-06-2017
Stage 1 part b Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Alan Banaszek
|
28-06-2017
Stage 1 part b Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Alan Banaszek
|
12-08-2017
Sucha Beskidzka :
Alan Banaszek
|
12-08-2017
Sucha Beskidzka :
Alan Banaszek
|
13-08-2017
Jedlicze - Zdroj :
Maciej Paterski
|
13-08-2017
Jedlicze - Zdroj :
Maciej Paterski
|
26-08-2017
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Mateusz Taciak
|
26-08-2017
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Mateusz Taciak
|
18-10-2017
European Championship, Track, Points race, Elite:
Alan Banaszek
|
18-10-2017
European Championship, Track, Points race, Elite:
Alan Banaszek
|
25-11-2017
National Championship, Track, Elimination, Elite, Czech Republic:
František Sisr
|
25-11-2017
National Championship, Track, Elimination, Elite, Czech Republic:
František Sisr
|
2018 CCC - Sprandi - Polkowice:
|
27-02-2018
World Championship, Track, Omnium, Elite:
Szymon Sajnok
|
27-02-2018
World Championship, Track, Omnium, Elite:
Szymon Sajnok
|
11-03-2018
Ronde van Drenthe :
František Sisr
|
11-03-2018
Ronde van Drenthe :
František Sisr
|
25-03-2018
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jan Tratnik
|
25-03-2018
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Jan Tratnik
|
31-03-2018
Hel van het Mergelland :
Jan Tratnik
|
31-03-2018
Hel van het Mergelland :
Jan Tratnik
|
08-04-2018
Mnich :
Paweł Franczak
|
08-04-2018
Mnich :
Paweł Franczak
|
14-04-2018
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Alan Banaszek
|
14-04-2018
Stage 3 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Alan Banaszek
|
14-04-2018
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Szymon Sajnok
|
14-04-2018
Stage 2 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Szymon Sajnok
|
15-04-2018
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Alan Banaszek
|
15-04-2018
Stage 4 Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Alan Banaszek
|
15-04-2018
General Classification Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Szymon Sajnok
|
15-04-2018
General Classification Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour :
Szymon Sajnok
|
11-05-2018
Stage 1 part a Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jan Tratnik
|
11-05-2018
Stage 1 part a Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jan Tratnik
|
12-05-2018
Budapest (d):
František Sisr
|
12-05-2018
Budapest (d):
František Sisr
|
12-05-2018
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Łukasz Owsian
|
12-05-2018
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Łukasz Owsian
|
13-05-2018
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Łukasz Owsian
|
13-05-2018
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Łukasz Owsian
|
19-05-2018
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
19-05-2018
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
20-05-2018
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
20-05-2018
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
31-05-2018
Kielce, Criterium:
Szymon Sajnok
|
31-05-2018
Kielce, Criterium:
Szymon Sajnok
|
03-06-2018
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Mateusz Taciak
|
03-06-2018
General Classification Szlakiem walk mjr. Hubala :
Mateusz Taciak
|
08-06-2018
National Championship, Road, ITT, Elite, Slovenia:
Jan Tratnik
|
08-06-2018
National Championship, Road, ITT, Elite, Slovenia:
Jan Tratnik
|
10-06-2018
Stage 3 Tour of Malopolska :
Amaro Antunes
|
10-06-2018
Stage 3 Tour of Malopolska :
Amaro Antunes
|
10-06-2018
General Classification Tour of Malopolska :
Amaro Antunes
|
10-06-2018
General Classification Tour of Malopolska :
Amaro Antunes
|
16-06-2018
Obornikach Wroclaw :
Łukasz Owsian
|
16-06-2018
Obornikach Wroclaw :
Łukasz Owsian
|
17-06-2018
Milicz :
Kamil Małecki
|
17-06-2018
Milicz :
Kamil Małecki
|
08-07-2018
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Kamil Gradek
|
08-07-2018
Stage 3 part a Sibiu Cycling Tour :
Kamil Gradek
|
25-07-2018
Prologue Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
25-07-2018
Prologue Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
26-07-2018
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
26-07-2018
Stage 1 Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
27-07-2018
Stage 2 Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
27-07-2018
Stage 2 Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
28-07-2018
Warszawa (c):
Paweł Bernas
|
28-07-2018
Warszawa (c):
Paweł Bernas
|
28-07-2018
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
28-07-2018
General Classification Wyscig Dookola Mazowska :
Szymon Sajnok
|
05-08-2018
Warszawa :
Alan Banaszek
|
05-08-2018
Warszawa :
Alan Banaszek
|
09-09-2018
Prudnik, Criterium:
Patryk Stosz
|
09-09-2018
Prudnik, Criterium:
Patryk Stosz
|
2019 CCC - Reno:
|
04-01-2019
National Championship, Road, ITT, Elite, New Zealand:
Patrick Bevin
|
04-01-2019
National Championship, Road, ITT, Elite, New Zealand:
Patrick Bevin
|
16-01-2019
Stage 2 Tour Down Under :
Patrick Bevin
|
16-01-2019
Stage 2 Tour Down Under :
Patrick Bevin
|
20-01-2019
Points classification Tour Down Under :
Patrick Bevin
|
20-01-2019
Points classification Tour Down Under :
Patrick Bevin
|
08-02-2019
Stage 3 Volta a la Comunitat Valenciana :
Greg Van Avermaet
|
08-02-2019
Stage 3 Volta a la Comunitat Valenciana :
Greg Van Avermaet
|
09-02-2019
Stage 1 Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin:
Szymon Sajnok
|
09-02-2019
Stage 1 Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin:
Szymon Sajnok
|
05-05-2019
Stage 4 Tour de Yorkshire :
Greg Van Avermaet
|
05-05-2019
Stage 4 Tour de Yorkshire :
Greg Van Avermaet
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Łukasz Wiśniowski
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Szymon Sajnok
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Serge Pauwels
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Serge Pauwels
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Nathan Van Hooydonck
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Nathan Van Hooydonck
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Guillaume Van Keirsbulck
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Guillaume Van Keirsbulck
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Szymon Sajnok
|
26-05-2019
Stage 3 Hammer Stavanger:
Łukasz Wiśniowski
|
28-06-2019
National Championship, Road, ITT, U23, Poland:
Szymon Sajnok
|
28-06-2019
National Championship, Road, ITT, U23, Poland:
Szymon Sajnok
|
09-08-2019
Mountains classification Tour de Pologne :
Simon Geschke
|
09-08-2019
Mountains classification Tour de Pologne :
Simon Geschke
|
15-09-2019
Montréal (d):
Greg Van Avermaet
|
15-09-2019
Montréal (d):
Greg Van Avermaet
|
2020 CCC - Sprandi:
|
26-01-2020
Mountains classification Tour Down Under :
Joey Rosskopf
|
26-01-2020
Mountains classification Tour Down Under :
Joey Rosskopf
|
14-06-2020
Potamos Germasogias - Mount Olympus :
Ilnur Zakarin
|
14-06-2020
Potamos Germasogias - Mount Olympus :
Ilnur Zakarin
|
20-08-2020
National Championship, Road, ITT, Elite, Poland:
Kamil Gradek
|
20-08-2020
National Championship, Road, ITT, Elite, Poland:
Kamil Gradek
|
20-08-2020
National Championship, Road, ITT, Elite, Czech Republic:
Josef Cerný
|
20-08-2020
National Championship, Road, ITT, Elite, Czech Republic:
Josef Cerný
|
29-08-2020
Stage 3 part b Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Josef Cerný
|
29-08-2020
Stage 3 part b Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Josef Cerný
|
30-08-2020
Stage 2 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
30-08-2020
Stage 2 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
31-08-2020
Stage 3 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
31-08-2020
Stage 3 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
01-09-2020
Stage 4 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
01-09-2020
Stage 4 Tour de Hongrie :
Jakub Mareczko
|
02-09-2020
Stage 5 Tour de Hongrie :
Attila Valter
|
02-09-2020
Stage 5 Tour de Hongrie :
Attila Valter
|
02-09-2020
General Classification Tour de Hongrie :
Attila Valter
|
02-09-2020
General Classification Tour de Hongrie :
Attila Valter
|
23-10-2020
Stage 19 Giro d'Italia :
Josef Cerný
|
23-10-2020
Stage 19 Giro d'Italia :
Josef Cerný
|
2021 Qhubeka - Assos:
|
14-02-2021
Almería :
Giacomo Nizzolo
|
14-02-2021
Almería :
Giacomo Nizzolo
|
19-05-2021
Stage 11 Giro d'Italia :
Mauro Schmid
|
19-05-2021
Stage 11 Giro d'Italia :
Mauro Schmid
|
21-05-2021
Stage 13 Giro d'Italia :
Giacomo Nizzolo
|
21-05-2021
Stage 13 Giro d'Italia :
Giacomo Nizzolo
|
23-05-2021
Stage 15 Giro d'Italia :
Victor Campenaerts
|
23-05-2021
Stage 15 Giro d'Italia :
Victor Campenaerts
|
30-06-2021
National Championship, Track, Points race, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
30-06-2021
National Championship, Track, Points race, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
31-07-2021
Kitzbüheler Horn, Chrono :
Karel Vacek
|
31-07-2021
Kitzbüheler Horn, Chrono :
Karel Vacek
|
01-08-2021
Getxo :
Giacomo Nizzolo
|
01-08-2021
Getxo :
Giacomo Nizzolo
|
07-08-2021
Olympic Games, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
07-08-2021
Olympic Games, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
22-09-2021
World Championship, Road, TTT:
Max Walscheid
|
22-09-2021
World Championship, Road, TTT:
Max Walscheid
|
24-10-2021
World Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
24-10-2021
World Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
2023 Q36,5:
|
12-02-2023
Almería :
Matteo Moschetti
|
12-02-2023
Almería :
Matteo Moschetti
|
24-02-2023
Stage 6 Tour de Rwanda :
Matteo Badilatti
|
24-02-2023
Stage 6 Tour de Rwanda :
Matteo Badilatti
|
28-04-2023
Stage 1 Vuelta a Asturias :
Damien Howson
|
28-04-2023
Stage 1 Vuelta a Asturias :
Damien Howson
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Canada:
Nickolas Zukowsky
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Canada:
Nickolas Zukowsky
|
09-07-2023
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Mark Donovan
|
09-07-2023
General Classification Sibiu Cycling Tour :
Mark Donovan
|
23-08-2023
Stage 4 Tour de l'Avenir :
Fabio Christen
|
23-08-2023
Stage 4 Tour de l'Avenir :
Fabio Christen
|
17-09-2023
Isbergues :
Matteo Moschetti
|
17-09-2023
Isbergues :
Matteo Moschetti
|
28-09-2023
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Nicolo Parisini
|
28-09-2023
Stage 3 Kroz Hrvatsku :
Nicolo Parisini
|
2024 Q36.5:
|
14-03-2024
Denain :
Jannik Steimle
|
14-03-2024
Denain :
Jannik Steimle
|