2000 Farm Frites:
|
18-01-2000
Stage 1 Tour Down Under :
Koos Moerenhout
|
18-01-2000
Stage 1 Tour Down Under :
Koos Moerenhout
|
23-01-2000
Stage 6 Tour Down Under :
Robbie McEwen
|
23-01-2000
Stage 6 Tour Down Under :
Robbie McEwen
|
08-02-2000
Cala Millor :
Robbie McEwen
|
08-02-2000
Cala Millor :
Robbie McEwen
|
04-03-2000
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Servais Knaven
|
04-03-2000
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Servais Knaven
|
05-03-2000
General Classification Guldensporentweedaagse :
Servais Knaven
|
05-03-2000
General Classification Guldensporentweedaagse :
Servais Knaven
|
12-03-2000
Kemzeke :
Jans Koerts
|
12-03-2000
Kemzeke :
Jans Koerts
|
25-03-2000
Harelbeke :
Serguei Ivanov
|
25-03-2000
Harelbeke :
Serguei Ivanov
|
30-03-2000
Stage 3 part a Driedaagse van De Panne :
Jans Koerts
|
30-03-2000
Stage 3 part a Driedaagse van De Panne :
Jans Koerts
|
05-04-2000
Gent - Wevelgem :
Geert Van Bondt
|
05-04-2000
Gent - Wevelgem :
Geert Van Bondt
|
30-04-2000
Amsterdam (a):
Peter Van Petegem
|
30-04-2000
Amsterdam (a):
Peter Van Petegem
|
04-06-2000
Bochum :
Jans Koerts
|
04-06-2000
Bochum :
Jans Koerts
|
23-06-2000
Sollerön :
Michel Lafis
|
23-06-2000
Sollerön :
Michel Lafis
|
25-06-2000
National Championship, Road, Elite, Russia:
Serguei Ivanov
|
25-06-2000
National Championship, Road, Elite, Russia:
Serguei Ivanov
|
14-07-2000
Stage 2 Ytong Bohemia Tour :
Steven Kleynen
|
14-07-2000
Stage 2 Ytong Bohemia Tour :
Steven Kleynen
|
19-07-2000
Epe, Derny :
Jans Koerts
|
19-07-2000
Epe, Derny :
Jans Koerts
|
20-07-2000
Ninove :
Wim Vansevenant
|
20-07-2000
Ninove :
Wim Vansevenant
|
29-07-2000
Steenwijk, Criterium :
Koos Moerenhout
|
29-07-2000
Steenwijk, Criterium :
Koos Moerenhout
|
03-08-2000
Stage 3 Tour of Denmark :
Geert Van Bondt
|
03-08-2000
Stage 3 Tour of Denmark :
Geert Van Bondt
|
04-08-2000
Oostvoorne, Criterium :
Servais Knaven
|
04-08-2000
Oostvoorne, Criterium :
Servais Knaven
|
15-08-2000
Heusden :
Peter Van Petegem
|
15-08-2000
Heusden :
Peter Van Petegem
|
28-08-2000
Stage 3 Vuelta a España :
Jans Koerts
|
28-08-2000
Stage 3 Vuelta a España :
Jans Koerts
|
01-09-2000
Almelo, Criterium :
Servais Knaven
|
01-09-2000
Almelo, Criterium :
Servais Knaven
|
09-09-2000
Stage 6 Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
09-09-2000
Stage 6 Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
10-09-2000
Points classification Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
10-09-2000
Points classification Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
10-09-2000
Stage 7 Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
10-09-2000
Stage 7 Tour de Pologne :
Serguei Ivanov
|
13-09-2000
Merelbeke :
Peter Van Petegem
|
13-09-2000
Merelbeke :
Peter Van Petegem
|
17-09-2000
Isbergues :
Peter Van Petegem
|
17-09-2000
Isbergues :
Peter Van Petegem
|
04-11-2000
Stage 1 Commonwealth Bank Classic :
Jans Koerts
|
04-11-2000
Stage 1 Commonwealth Bank Classic :
Jans Koerts
|
05-11-2000
Stage 2 part A Commonwealth Bank Classic :
Jans Koerts
|
05-11-2000
Stage 2 part A Commonwealth Bank Classic :
Jans Koerts
|
2001 Bankgiroloterij - Batavus:
|
13-02-2001
Stage 2 Lloret de Mar :
Bart Voskamp
|
13-02-2001
Stage 2 Lloret de Mar :
Bart Voskamp
|
14-02-2001
Stage 3 Lloret de Mar :
Bert Hiemstra
|
14-02-2001
Stage 3 Lloret de Mar :
Bert Hiemstra
|
15-02-2001
Stage 4 Lloret de Mar :
Jan Van Velzen
|
15-02-2001
Stage 4 Lloret de Mar :
Jan Van Velzen
|
16-02-2001
Stage 5 Lloret de Mar :
Bram Schmitz
|
16-02-2001
Stage 5 Lloret de Mar :
Bram Schmitz
|
16-02-2001
General Classification Lloret de Mar :
Tom Desmet
|
16-02-2001
General Classification Lloret de Mar :
Tom Desmet
|
03-03-2001
Zwolle :
Rudi Kemna
|
03-03-2001
Zwolle :
Rudi Kemna
|
18-03-2001
Kemzeke :
Martin Van Steen
|
18-03-2001
Kemzeke :
Martin Van Steen
|
08-04-2001
Ronde van Noord-Holland :
Stefan Van Dijk
|
08-04-2001
Ronde van Noord-Holland :
Stefan Van Dijk
|
05-05-2001
Herning :
Rudi Kemna
|
05-05-2001
Herning :
Rudi Kemna
|
09-06-2001
Saint-Quentin (a):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (a):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (b):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (b):
Remco Van Der Ven
|
20-06-2001
De Panne :
Stefan Van Dijk
|
20-06-2001
De Panne :
Stefan Van Dijk
|
05-07-2001
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
05-07-2001
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
06-07-2001
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Rudi Kemna
|
06-07-2001
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Rudi Kemna
|
07-07-2001
Stage 4 part a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
07-07-2001
Stage 4 part a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
20-07-2001
Groningen :
Bart Voskamp
|
20-07-2001
Groningen :
Bart Voskamp
|
23-07-2001
Westrozebeke, Ind. :
Tom Desmet
|
23-07-2001
Westrozebeke, Ind. :
Tom Desmet
|
08-08-2001
Maastricht, Derny :
Tom Desmet
|
08-08-2001
Maastricht, Derny :
Tom Desmet
|
12-08-2001
Kerkrade :
Corey Sweet
|
12-08-2001
Kerkrade :
Corey Sweet
|
15-08-2001
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Bart Voskamp
|
15-08-2001
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Bart Voskamp
|
28-08-2001
Stage 1 Ronde van Nederland :
Stefan Van Dijk
|
28-08-2001
Stage 1 Ronde van Nederland :
Stefan Van Dijk
|
10-09-2001
Zwevegem :
Jan Van Velzen
|
10-09-2001
Zwevegem :
Jan Van Velzen
|
13-09-2001
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2001
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
14-09-2001
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
14-09-2001
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
15-09-2001
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Bert Hiemstra
|
15-09-2001
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Bert Hiemstra
|
16-09-2001
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
16-09-2001
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
28-09-2001
Stage 2 Circuit Franco-Belge :
Bart Voskamp
|
28-09-2001
Stage 2 Circuit Franco-Belge :
Bart Voskamp
|
07-10-2001
's-Heerenberg :
Bert Hiemstra
|
07-10-2001
's-Heerenberg :
Bert Hiemstra
|
2002 Bankgiroloterij:
|
06-04-2002
Hel van het Mergelland :
Corey Sweet
|
06-04-2002
Hel van het Mergelland :
Corey Sweet
|
13-04-2002
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
13-04-2002
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
04-05-2002
Herning :
Rudi Kemna
|
04-05-2002
Herning :
Rudi Kemna
|
24-05-2002
Stage 2 part b Ronde van België :
Bart Voskamp
|
24-05-2002
Stage 2 part b Ronde van België :
Bart Voskamp
|
26-05-2002
General Classification Ronde van België :
Bart Voskamp
|
26-05-2002
General Classification Ronde van België :
Bart Voskamp
|
01-06-2002
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Corey Sweet
|
01-06-2002
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Corey Sweet
|
01-06-2002
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Bart Voskamp
|
01-06-2002
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Bart Voskamp
|
23-06-2002
Lede :
Rik Reinerink
|
23-06-2002
Lede :
Rik Reinerink
|
05-07-2002
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
05-07-2002
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
08-08-2002
Oostvoorne, Criterium :
Bart Voskamp
|
08-08-2002
Oostvoorne, Criterium :
Bart Voskamp
|
12-09-2002
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
12-09-2002
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
13-09-2002
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2002
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2002
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bram Schmitz
|
13-09-2002
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bram Schmitz
|
15-09-2002
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rik Reinerink
|
15-09-2002
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rik Reinerink
|
15-09-2002
General Classification Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
15-09-2002
General Classification Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
2003 Bankgiroloterij:
|
23-02-2003
Stage 4 Tour of Rhodes :
Rudi Kemna
|
23-02-2003
Stage 4 Tour of Rhodes :
Rudi Kemna
|
23-02-2003
General Classification Tour of Rhodes :
Bram Schmitz
|
23-02-2003
General Classification Tour of Rhodes :
Bram Schmitz
|
13-03-2003
Ronde van Noord-Holland :
Jans Koerts
|
13-03-2003
Ronde van Noord-Holland :
Jans Koerts
|
19-03-2003
Nokere :
Matthé Pronk
|
19-03-2003
Nokere :
Matthé Pronk
|
10-04-2003
Wasmuel :
Bart Voskamp
|
10-04-2003
Wasmuel :
Bart Voskamp
|
12-04-2003
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
12-04-2003
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
18-05-2003
Vilvoorde :
Gerben Löwik
|
18-05-2003
Vilvoorde :
Gerben Löwik
|
22-05-2003
Stage 2 Ronde van België :
Jans Koerts
|
22-05-2003
Stage 2 Ronde van België :
Jans Koerts
|
04-06-2003
Stage 2 Deutschland Tour :
Gerben Löwik
|
04-06-2003
Stage 2 Deutschland Tour :
Gerben Löwik
|
15-06-2003
Lede :
Matthé Pronk
|
15-06-2003
Lede :
Matthé Pronk
|
24-06-2003
Ruddervoorde :
Jeroen Blijlevens
|
24-06-2003
Ruddervoorde :
Jeroen Blijlevens
|
25-06-2003
Brussel/Bruxelles - Ingooigem :
Jans Koerts
|
25-06-2003
Brussel/Bruxelles - Ingooigem :
Jans Koerts
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Rudi Kemna
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Rudi Kemna
|
04-07-2003
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
04-07-2003
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
26-07-2003
Stage 4 Sachsen Tour :
Jans Koerts
|
26-07-2003
Stage 4 Sachsen Tour :
Jans Koerts
|
13-08-2003
Zwolle (a):
Rudi Kemna
|
13-08-2003
Zwolle (a):
Rudi Kemna
|
15-08-2003
Stage 4 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
15-08-2003
Stage 4 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
22-08-2003
Stage 5 Ronde van Nederland :
Rik Reinerink
|
22-08-2003
Stage 5 Ronde van Nederland :
Rik Reinerink
|
30-08-2003
Spijkenisse (a):
Jans Koerts
|
30-08-2003
Spijkenisse (a):
Jans Koerts
|
14-09-2003
General Classification Ster Elektrotoer :
Gerben Löwik
|
14-09-2003
General Classification Ster Elektrotoer :
Gerben Löwik
|
21-09-2003
Isbergues :
Jans Koerts
|
21-09-2003
Isbergues :
Jans Koerts
|
25-09-2003
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
25-09-2003
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
28-09-2003
General Classification Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
28-09-2003
General Classification Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
05-10-2003
Valkenburg aan de Geul, Criterium :
Bart Voskamp
|
05-10-2003
Valkenburg aan de Geul, Criterium :
Bart Voskamp
|
01-11-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
01-11-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
16-11-2003
Burleigh :
Jans Koerts
|
16-11-2003
Burleigh :
Jans Koerts
|
00-12-2003
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
00-12-2003
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
13-12-2003
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
13-12-2003
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
2004 Jacques - Wincor - Nixdorf:
|
11-01-2004
National Championship, Cyclo-cross, Elite, France:
John Gadret
|
11-01-2004
National Championship, Cyclo-cross, Elite, France:
John Gadret
|
27-02-2004
Stage 4 Giro della Provincia di Lucca :
Florent Brard
|
27-02-2004
Stage 4 Giro della Provincia di Lucca :
Florent Brard
|
10-05-2004
Saint-Quentin (b):
Raivis Belohvosciks
|
10-05-2004
Saint-Quentin (b):
Raivis Belohvosciks
|
04-06-2004
Hengelo, Criterium :
Gerben Löwik
|
04-06-2004
Hengelo, Criterium :
Gerben Löwik
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Igor Abakoumov
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Rik Reinerink
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Bert Hiemstra
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Bert Hiemstra
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Rik Reinerink
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Gerben Löwik
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Igor Abakoumov
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Gerben Löwik
|
21-07-2004
Stage 1 Clásica La Libertad :
Mauricio Ardila
|
21-07-2004
Stage 1 Clásica La Libertad :
Mauricio Ardila
|
30-07-2004
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Gerben Löwik
|
30-07-2004
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Gerben Löwik
|
10-08-2004
Heusden :
Andy Cappelle
|
10-08-2004
Heusden :
Andy Cappelle
|
19-08-2004
Mere :
Rik Reinerink
|
19-08-2004
Mere :
Rik Reinerink
|
21-08-2004
Spijkenisse (b):
Jans Koerts
|
21-08-2004
Spijkenisse (b):
Jans Koerts
|
28-08-2004
Oostende, Mountainbike :
Bjorn Rondelez
|
28-08-2004
Oostende, Mountainbike :
Bjorn Rondelez
|
02-09-2004
Stage 2 Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
02-09-2004
Stage 2 Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
04-09-2004
Stage 4 Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
04-09-2004
Stage 4 Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
05-09-2004
General Classification Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
05-09-2004
General Classification Tour of Britain :
Mauricio Ardila
|
25-09-2004
Stage 2 Paris - Corrèze :
Florent Brard
|
25-09-2004
Stage 2 Paris - Corrèze :
Florent Brard
|
03-10-2004
Noeux-les-Mines, Cyclo-cross :
John Gadret
|
03-10-2004
Noeux-les-Mines, Cyclo-cross :
John Gadret
|
31-10-2004
Contern, Cyclo-cross :
Bjorn Rondelez
|
31-10-2004
Contern, Cyclo-cross :
Bjorn Rondelez
|
07-11-2004
Vossem, Cyclo-cross :
John Gadret
|
07-11-2004
Vossem, Cyclo-cross :
John Gadret
|
11-11-2004
Châteaubernard, Cyclo-cross:
John Gadret
|
11-11-2004
Châteaubernard, Cyclo-cross:
John Gadret
|
28-11-2004
Sedan, Cyclo-cross :
John Gadret
|
28-11-2004
Sedan, Cyclo-cross :
John Gadret
|