1999 Batavus - Bankgiroloterij - Big Star:
|
15-02-1999
Stage 1 Lloret de Mar :
John Talen
|
15-02-1999
Stage 1 Lloret de Mar :
John Talen
|
16-02-1999
Stage 2 Lloret de Mar :
Rudi Kemna
|
16-02-1999
Stage 2 Lloret de Mar :
Rudi Kemna
|
19-02-1999
General Classification Lloret de Mar :
John Talen
|
19-02-1999
General Classification Lloret de Mar :
John Talen
|
06-03-1999
Zwolle :
Rik Reinerink
|
06-03-1999
Zwolle :
Rik Reinerink
|
15-04-1999
Stage 1 Ster der Beloften :
Rudi Kemna
|
15-04-1999
Stage 1 Ster der Beloften :
Rudi Kemna
|
18-04-1999
Stage 4 Ster der Beloften :
Rudi Kemna
|
18-04-1999
Stage 4 Ster der Beloften :
Rudi Kemna
|
25-04-1999
Appelscha :
Rudi Kemna
|
25-04-1999
Appelscha :
Rudi Kemna
|
22-05-1999
Stage 1 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
22-05-1999
Stage 1 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
23-05-1999
Stage 2 Olympia's Tour :
Rik Reinerink
|
23-05-1999
Stage 2 Olympia's Tour :
Rik Reinerink
|
24-05-1999
Stage 3 Olympia's Tour :
John Talen
|
24-05-1999
Stage 3 Olympia's Tour :
John Talen
|
27-05-1999
Stage 7 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
27-05-1999
Stage 7 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
28-05-1999
Stage 8 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
28-05-1999
Stage 8 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
29-05-1999
Stage 9 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
29-05-1999
Stage 9 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
02-07-1999
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
02-07-1999
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
23-10-1999
Aalsmeer, Criterium :
Rudi Kemna
|
23-10-1999
Aalsmeer, Criterium :
Rudi Kemna
|
00-11-1999
Islamabad-Lahore Cycle Race:
Renger Ypenburg
|
00-11-1999
Islamabad-Lahore Cycle Race:
Renger Ypenburg
|
00-11-1999
Islamabad-Lahore Cycle Race:
Renger Ypenburg
|
00-11-1999
Islamabad-Lahore Cycle Race:
Renger Ypenburg
|
2000 Bankgiroloterij - Batavus - Unigarant:
|
14-02-2000
Stage 1 Lloret de Mar :
Paul Van Schalen
|
14-02-2000
Stage 1 Lloret de Mar :
Paul Van Schalen
|
17-02-2000
Stage 4 Lloret de Mar :
Rik Reinerink
|
17-02-2000
Stage 4 Lloret de Mar :
Rik Reinerink
|
26-02-2000
Zwolle :
Paul Van Schalen
|
26-02-2000
Zwolle :
Paul Van Schalen
|
12-03-2000
Straelen :
Rudi Kemna
|
12-03-2000
Straelen :
Rudi Kemna
|
21-05-2000
Stage 1 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
21-05-2000
Stage 1 Olympia's Tour :
Rudi Kemna
|
28-05-2000
General Classification Olympia's Tour :
Jan Van Velzen
|
28-05-2000
General Classification Olympia's Tour :
Jan Van Velzen
|
13-06-2000
Helchteren :
Wim Omloop
|
13-06-2000
Helchteren :
Wim Omloop
|
16-06-2000
Strombeek-Bever (a):
Wim Omloop
|
16-06-2000
Strombeek-Bever (a):
Wim Omloop
|
30-06-2000
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
30-06-2000
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
01-07-2000
Omloop van de Bommelerwaard:
Wim Omloop
|
01-07-2000
Omloop van de Bommelerwaard:
Wim Omloop
|
16-07-2000
Oosteeklo :
Wim Omloop
|
16-07-2000
Oosteeklo :
Wim Omloop
|
24-07-2000
Westrozebeke, Ind. :
Wim Omloop
|
24-07-2000
Westrozebeke, Ind. :
Wim Omloop
|
25-08-2000
Stage 4 Ronde van Nederland :
Wim Omloop
|
25-08-2000
Stage 4 Ronde van Nederland :
Wim Omloop
|
2001 Bankgiroloterij - Batavus:
|
13-02-2001
Stage 2 Lloret de Mar :
Bart Voskamp
|
13-02-2001
Stage 2 Lloret de Mar :
Bart Voskamp
|
14-02-2001
Stage 3 Lloret de Mar :
Bert Hiemstra
|
14-02-2001
Stage 3 Lloret de Mar :
Bert Hiemstra
|
15-02-2001
Stage 4 Lloret de Mar :
Jan Van Velzen
|
15-02-2001
Stage 4 Lloret de Mar :
Jan Van Velzen
|
16-02-2001
Stage 5 Lloret de Mar :
Bram Schmitz
|
16-02-2001
Stage 5 Lloret de Mar :
Bram Schmitz
|
16-02-2001
General Classification Lloret de Mar :
Tom Desmet
|
16-02-2001
General Classification Lloret de Mar :
Tom Desmet
|
03-03-2001
Zwolle :
Rudi Kemna
|
03-03-2001
Zwolle :
Rudi Kemna
|
18-03-2001
Kemzeke :
Martin Van Steen
|
18-03-2001
Kemzeke :
Martin Van Steen
|
08-04-2001
Ronde van Noord-Holland :
Stefan Van Dijk
|
08-04-2001
Ronde van Noord-Holland :
Stefan Van Dijk
|
05-05-2001
Herning :
Rudi Kemna
|
05-05-2001
Herning :
Rudi Kemna
|
09-06-2001
Saint-Quentin (a):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (a):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (b):
Remco Van Der Ven
|
09-06-2001
Saint-Quentin (b):
Remco Van Der Ven
|
20-06-2001
De Panne :
Stefan Van Dijk
|
20-06-2001
De Panne :
Stefan Van Dijk
|
05-07-2001
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
05-07-2001
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
06-07-2001
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Rudi Kemna
|
06-07-2001
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Rudi Kemna
|
07-07-2001
Stage 4 part a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
07-07-2001
Stage 4 part a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Stefan Van Dijk
|
20-07-2001
Groningen :
Bart Voskamp
|
20-07-2001
Groningen :
Bart Voskamp
|
23-07-2001
Westrozebeke, Ind. :
Tom Desmet
|
23-07-2001
Westrozebeke, Ind. :
Tom Desmet
|
08-08-2001
Maastricht, Derny :
Tom Desmet
|
08-08-2001
Maastricht, Derny :
Tom Desmet
|
12-08-2001
Kerkrade :
Corey Sweet
|
12-08-2001
Kerkrade :
Corey Sweet
|
15-08-2001
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Bart Voskamp
|
15-08-2001
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Bart Voskamp
|
28-08-2001
Stage 1 Ronde van Nederland :
Stefan Van Dijk
|
28-08-2001
Stage 1 Ronde van Nederland :
Stefan Van Dijk
|
10-09-2001
Zwevegem :
Jan Van Velzen
|
10-09-2001
Zwevegem :
Jan Van Velzen
|
13-09-2001
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2001
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
14-09-2001
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
14-09-2001
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
15-09-2001
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Bert Hiemstra
|
15-09-2001
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Bert Hiemstra
|
16-09-2001
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
16-09-2001
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
28-09-2001
Stage 2 Circuit Franco-Belge :
Bart Voskamp
|
28-09-2001
Stage 2 Circuit Franco-Belge :
Bart Voskamp
|
07-10-2001
's-Heerenberg :
Bert Hiemstra
|
07-10-2001
's-Heerenberg :
Bert Hiemstra
|
2002 Bankgiroloterij:
|
06-04-2002
Hel van het Mergelland :
Corey Sweet
|
06-04-2002
Hel van het Mergelland :
Corey Sweet
|
13-04-2002
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
13-04-2002
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
04-05-2002
Herning :
Rudi Kemna
|
04-05-2002
Herning :
Rudi Kemna
|
24-05-2002
Stage 2 part b Ronde van België :
Bart Voskamp
|
24-05-2002
Stage 2 part b Ronde van België :
Bart Voskamp
|
26-05-2002
General Classification Ronde van België :
Bart Voskamp
|
26-05-2002
General Classification Ronde van België :
Bart Voskamp
|
01-06-2002
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Corey Sweet
|
01-06-2002
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Corey Sweet
|
01-06-2002
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Bart Voskamp
|
01-06-2002
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Bart Voskamp
|
23-06-2002
Lede :
Rik Reinerink
|
23-06-2002
Lede :
Rik Reinerink
|
05-07-2002
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
05-07-2002
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
08-08-2002
Oostvoorne, Criterium :
Bart Voskamp
|
08-08-2002
Oostvoorne, Criterium :
Bart Voskamp
|
12-09-2002
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
12-09-2002
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Rudi Kemna
|
13-09-2002
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2002
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
13-09-2002
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bram Schmitz
|
13-09-2002
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Bram Schmitz
|
15-09-2002
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rik Reinerink
|
15-09-2002
Stage 6 Ster Elektrotoer :
Rik Reinerink
|
15-09-2002
General Classification Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
15-09-2002
General Classification Ster Elektrotoer :
Bart Voskamp
|
2003 Bankgiroloterij:
|
23-02-2003
Stage 4 Tour of Rhodes :
Rudi Kemna
|
23-02-2003
Stage 4 Tour of Rhodes :
Rudi Kemna
|
23-02-2003
General Classification Tour of Rhodes :
Bram Schmitz
|
23-02-2003
General Classification Tour of Rhodes :
Bram Schmitz
|
13-03-2003
Ronde van Noord-Holland :
Jans Koerts
|
13-03-2003
Ronde van Noord-Holland :
Jans Koerts
|
19-03-2003
Nokere :
Matthé Pronk
|
19-03-2003
Nokere :
Matthé Pronk
|
10-04-2003
Wasmuel :
Bart Voskamp
|
10-04-2003
Wasmuel :
Bart Voskamp
|
12-04-2003
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
12-04-2003
Ronde van Drenthe :
Rudi Kemna
|
18-05-2003
Vilvoorde :
Gerben Löwik
|
18-05-2003
Vilvoorde :
Gerben Löwik
|
22-05-2003
Stage 2 Ronde van België :
Jans Koerts
|
22-05-2003
Stage 2 Ronde van België :
Jans Koerts
|
04-06-2003
Stage 2 Deutschland Tour :
Gerben Löwik
|
04-06-2003
Stage 2 Deutschland Tour :
Gerben Löwik
|
15-06-2003
Lede :
Matthé Pronk
|
15-06-2003
Lede :
Matthé Pronk
|
24-06-2003
Ruddervoorde :
Jeroen Blijlevens
|
24-06-2003
Ruddervoorde :
Jeroen Blijlevens
|
25-06-2003
Brussel/Bruxelles - Ingooigem :
Jans Koerts
|
25-06-2003
Brussel/Bruxelles - Ingooigem :
Jans Koerts
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Rudi Kemna
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Rudi Kemna
|
04-07-2003
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
04-07-2003
Stadtlohn, Criterium :
Rudi Kemna
|
26-07-2003
Stage 4 Sachsen Tour :
Jans Koerts
|
26-07-2003
Stage 4 Sachsen Tour :
Jans Koerts
|
13-08-2003
Zwolle (a):
Rudi Kemna
|
13-08-2003
Zwolle (a):
Rudi Kemna
|
15-08-2003
Stage 4 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
15-08-2003
Stage 4 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
22-08-2003
Stage 5 Ronde van Nederland :
Rik Reinerink
|
22-08-2003
Stage 5 Ronde van Nederland :
Rik Reinerink
|
30-08-2003
Spijkenisse (a):
Jans Koerts
|
30-08-2003
Spijkenisse (a):
Jans Koerts
|
14-09-2003
General Classification Ster Elektrotoer :
Gerben Löwik
|
14-09-2003
General Classification Ster Elektrotoer :
Gerben Löwik
|
21-09-2003
Isbergues :
Jans Koerts
|
21-09-2003
Isbergues :
Jans Koerts
|
25-09-2003
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
25-09-2003
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
28-09-2003
General Classification Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
28-09-2003
General Classification Circuit Franco-Belge :
Gerben Löwik
|
05-10-2003
Valkenburg aan de Geul, Criterium :
Bart Voskamp
|
05-10-2003
Valkenburg aan de Geul, Criterium :
Bart Voskamp
|
01-11-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
01-11-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
16-11-2003
Burleigh :
Jans Koerts
|
16-11-2003
Burleigh :
Jans Koerts
|
00-12-2003
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
00-12-2003
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
13-12-2003
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
13-12-2003
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Matthé Pronk
|
2004 Bankgiroloterij:
|
03-04-2004
Hel van het Mergelland :
Allan Johansen
|
03-04-2004
Hel van het Mergelland :
Allan Johansen
|
27-05-2004
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Lars Bak
|
27-05-2004
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Lars Bak
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Matthé Pronk
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Rudi Kemna
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Allan Bo Andresen
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Rudi Kemna
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Allan Bo Andresen
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Eelke Van Der Wal
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Eelke Van Der Wal
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Matthé Pronk
|
05-09-2004
Leuven :
Allan Johansen
|
05-09-2004
Leuven :
Allan Johansen
|
18-11-2004
World hour record Dernies:
Matthé Pronk
|
18-11-2004
World hour record Dernies:
Matthé Pronk
|
26-12-2004
Eibergen, Cyclo-cross :
Rudi Kemna
|
26-12-2004
Eibergen, Cyclo-cross :
Rudi Kemna
|
2005 Shimano - Memory Corp:
|
18-01-2005
Stage 2 Tour of Siam :
Kaoru Ouchi
|
18-01-2005
Stage 2 Tour of Siam :
Kaoru Ouchi
|
24-04-2005
General Classification Niedersachsen Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
24-04-2005
General Classification Niedersachsen Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
11-05-2005
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
11-05-2005
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
12-05-2005
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
12-05-2005
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
13-05-2005
Stage 3 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
13-05-2005
Stage 3 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
14-05-2005
Stage 4 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
14-05-2005
Stage 4 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Stefan Schumacher
|
12-06-2005
Kirchheim unter Teck :
Stefan Schumacher
|
12-06-2005
Kirchheim unter Teck :
Stefan Schumacher
|
18-06-2005
General Classification Ster Elektrotoer :
Stefan Schumacher
|
18-06-2005
General Classification Ster Elektrotoer :
Stefan Schumacher
|
25-06-2005
National Championship, Road, Elite, Japan:
Hidenori Nodera
|
25-06-2005
National Championship, Road, Elite, Japan:
Hidenori Nodera
|
28-08-2005
Suzuka :
Masamichi Yamamoto
|
28-08-2005
Suzuka :
Masamichi Yamamoto
|
20-09-2005
Vichte :
Rik Reinerink
|
20-09-2005
Vichte :
Rik Reinerink
|
02-10-2005
Kempen :
Rudi Kemna
|
02-10-2005
Kempen :
Rudi Kemna
|
05-10-2005
Zele :
Rudi Kemna
|
05-10-2005
Zele :
Rudi Kemna
|
2006 Skil - Shimano:
|
06-04-2006
Wasmuel :
Sebastian Langeveld
|
06-04-2006
Wasmuel :
Sebastian Langeveld
|
29-04-2006
East Japan Road Classic :
Masamichi Yamamoto
|
29-04-2006
East Japan Road Classic :
Masamichi Yamamoto
|
24-05-2006
Stage 1 Ronde van België :
Maarten Tjallingii
|
24-05-2006
Stage 1 Ronde van België :
Maarten Tjallingii
|
28-05-2006
General Classification Ronde van België :
Maarten Tjallingii
|
28-05-2006
General Classification Ronde van België :
Maarten Tjallingii
|
28-05-2006
General Classification Tour de Kumano :
Tomoya Kano
|
28-05-2006
General Classification Tour de Kumano :
Tomoya Kano
|
02-06-2006
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Paul Martens
|
02-06-2006
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Paul Martens
|
14-06-2006
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Aart Vierhouten
|
14-06-2006
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Aart Vierhouten
|
21-06-2006
Leeuwarden :
Aart Vierhouten
|
21-06-2006
Leeuwarden :
Aart Vierhouten
|
15-07-2006
Stage 1 Tour of Qinghai Lake :
René Weissinger
|
15-07-2006
Stage 1 Tour of Qinghai Lake :
René Weissinger
|
16-07-2006
Stage 2 Tour of Qinghai Lake :
René Weissinger
|
16-07-2006
Stage 2 Tour of Qinghai Lake :
René Weissinger
|
21-07-2006
Stage 7 Tour of Qinghai Lake :
Maarten Tjallingii
|
21-07-2006
Stage 7 Tour of Qinghai Lake :
Maarten Tjallingii
|
23-07-2006
General Classification Tour of Qinghai Lake :
Maarten Tjallingii
|
23-07-2006
General Classification Tour of Qinghai Lake :
Maarten Tjallingii
|
23-07-2006
Weilheim :
Christoph Meschenmoser
|
23-07-2006
Weilheim :
Christoph Meschenmoser
|
24-09-2006
Iwaki, Criterium :
Masamichi Yamamoto
|
24-09-2006
Iwaki, Criterium :
Masamichi Yamamoto
|
03-10-2006
Münster (a):
Paul Martens
|
03-10-2006
Münster (a):
Paul Martens
|
15-10-2006
Iida :
Yukihiro Doi
|
15-10-2006
Iida :
Yukihiro Doi
|
2007 Skil - Shimano:
|
22-04-2007
Ronde van Noord-Holland :
Kenny Van Hummel
|
22-04-2007
Ronde van Noord-Holland :
Kenny Van Hummel
|
21-06-2007
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Paul Martens
|
21-06-2007
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Paul Martens
|
27-06-2007
Leeuwarden :
Maarten Den Bakker
|
27-06-2007
Leeuwarden :
Maarten Den Bakker
|
22-07-2007
Zandvoort :
Aart Vierhouten
|
22-07-2007
Zandvoort :
Aart Vierhouten
|
16-10-2007
Putte-Kapellen :
Floris Goesinnen
|
16-10-2007
Putte-Kapellen :
Floris Goesinnen
|
02-12-2007
Oradour-sur-Vayres, Cyclo-cross :
Clément Lhotellerie
|
02-12-2007
Oradour-sur-Vayres, Cyclo-cross :
Clément Lhotellerie
|
2008 Skil - Shimano:
|
13-01-2008
Stage 7 Jelajah Malaysia :
Yusuke Hatanaka
|
13-01-2008
Stage 7 Jelajah Malaysia :
Yusuke Hatanaka
|
16-03-2008
Mountains classification Paris - Nice :
Clément Lhotellerie
|
16-03-2008
Mountains classification Paris - Nice :
Clément Lhotellerie
|
17-04-2008
Asian Cycling Championships, Road, Elite:
Fumiyuki Beppu
|
17-04-2008
Asian Cycling Championships, Road, Elite:
Fumiyuki Beppu
|
27-04-2008
Ronde van Noord-Holland :
Robert Wagner
|
27-04-2008
Ronde van Noord-Holland :
Robert Wagner
|
16-05-2008
Stage 1 Tour de Picardie :
Sebastian Siedler
|
16-05-2008
Stage 1 Tour de Picardie :
Sebastian Siedler
|
01-06-2008
National Championship, Road, Elite, Japan:
Hidenori Nodera
|
01-06-2008
National Championship, Road, Elite, Japan:
Hidenori Nodera
|
14-06-2008
Stage 1 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
14-06-2008
Stage 1 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
22-06-2008
Stage 1 Tour de Korea :
Shinri Suzuki
|
22-06-2008
Stage 1 Tour de Korea :
Shinri Suzuki
|
17-07-2008
Stage 6 Tour of Qinghai Lake :
Tom Veelers
|
17-07-2008
Stage 6 Tour of Qinghai Lake :
Tom Veelers
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Piet Rooijakkers
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Floris Goesinnen
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Piet Rooijakkers
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Albert Timmer
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Yusuke Hatanaka
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Albert Timmer
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Yukihiro Doi
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Yusuke Hatanaka
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Yukihiro Doi
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Maarten Den Bakker
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Floris Goesinnen
|
23-07-2008
Stage 1 part b Brixia Tour :
Maarten Den Bakker
|
10-08-2008
Stage 1 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Floris Goesinnen
|
10-08-2008
Stage 1 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Floris Goesinnen
|
27-08-2008
Mountains classification Benelux Tour :
Floris Goesinnen
|
27-08-2008
Mountains classification Benelux Tour :
Floris Goesinnen
|
27-08-2008
Oudenburg (a):
Bert De Backer
|
27-08-2008
Oudenburg (a):
Bert De Backer
|
20-09-2008
Amersfoort :
Robin Chaigneau
|
20-09-2008
Amersfoort :
Robin Chaigneau
|
05-10-2008
Iwaki, Criterium :
Shinri Suzuki
|
05-10-2008
Iwaki, Criterium :
Shinri Suzuki
|
19-10-2008
Wajima :
Yukihiro Doi
|
19-10-2008
Wajima :
Yukihiro Doi
|
14-12-2008
Stage 1 Tour of South China Sea :
Cheng Ji
|
14-12-2008
Stage 1 Tour of South China Sea :
Cheng Ji
|
2009 Skil - Shimano:
|
02-05-2009
Rijssen :
Kenny Van Hummel
|
02-05-2009
Rijssen :
Kenny Van Hummel
|
05-05-2009
Stage 1 Quatre Jours de Dunkerque :
Kenny Van Hummel
|
05-05-2009
Stage 1 Quatre Jours de Dunkerque :
Kenny Van Hummel
|
13-05-2009
Leeuwarden :
Kenny Van Hummel
|
13-05-2009
Leeuwarden :
Kenny Van Hummel
|
16-05-2009
Veenendaal :
Kenny Van Hummel
|
16-05-2009
Veenendaal :
Kenny Van Hummel
|
17-05-2009
Spijkenisse (b):
Kenny Van Hummel
|
17-05-2009
Spijkenisse (b):
Kenny Van Hummel
|
14-06-2009
Stage 2 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
14-06-2009
Stage 2 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
26-07-2009
Stage 9 Tour of Qinghai Lake :
Tom Veelers
|
26-07-2009
Stage 9 Tour of Qinghai Lake :
Tom Veelers
|
12-08-2009
Zwolle (a):
Kenny Van Hummel
|
12-08-2009
Zwolle (a):
Kenny Van Hummel
|
30-08-2009
Suzuka :
Koen De Kort
|
30-08-2009
Suzuka :
Koen De Kort
|
2010 Skil - Shimano:
|
31-01-2010
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Dominique Cornu
|
31-01-2010
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Dominique Cornu
|
06-03-2010
Stage 2 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Wagner
|
06-03-2010
Stage 2 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Wagner
|
03-04-2010
Hel van het Mergelland :
Yann Huguet
|
03-04-2010
Hel van het Mergelland :
Yann Huguet
|
25-04-2010
Ronde van Noord-Holland :
Robert Wagner
|
25-04-2010
Ronde van Noord-Holland :
Robert Wagner
|
01-05-2010
Rijssen :
Job Vissers
|
01-05-2010
Rijssen :
Job Vissers
|
14-05-2010
Stage 1 Tour de Picardie :
Kenny Van Hummel
|
14-05-2010
Stage 1 Tour de Picardie :
Kenny Van Hummel
|
27-05-2010
Stage 2 Bayern Rundfahrt :
Robert Wagner
|
27-05-2010
Stage 2 Bayern Rundfahrt :
Robert Wagner
|
27-05-2010
Stage 2 Ronde van België :
Kenny Van Hummel
|
27-05-2010
Stage 2 Ronde van België :
Kenny Van Hummel
|
29-05-2010
Stage 4 Ronde van België :
Dominique Cornu
|
29-05-2010
Stage 4 Ronde van België :
Dominique Cornu
|
12-06-2010
Stage 1 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Mitchell Docker
|
12-06-2010
Stage 1 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Mitchell Docker
|
13-06-2010
Stage 2 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
13-06-2010
Stage 2 Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Robert Wagner
|
20-06-2010
Lede :
Bert De Backer
|
20-06-2010
Lede :
Bert De Backer
|
20-06-2010
Stage 3 Route du Sud :
Mitchell Docker
|
20-06-2010
Stage 3 Route du Sud :
Mitchell Docker
|
19-07-2010
Dentergem :
Tom Veelers
|
19-07-2010
Dentergem :
Tom Veelers
|
29-08-2010
Suzuka :
Robert Wagner
|
29-08-2010
Suzuka :
Robert Wagner
|
14-10-2010
Stage 4 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
14-10-2010
Stage 4 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
15-10-2010
Stage 5 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
15-10-2010
Stage 5 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
17-10-2010
Stage 7 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
17-10-2010
Stage 7 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
19-10-2010
Stage 9 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
19-10-2010
Stage 9 Tour of Hainan :
Kenny Van Hummel
|
20-11-2010
Stage 1 Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|
20-11-2010
Stage 1 Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|
04-12-2010
Stage 3 Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|
04-12-2010
Stage 3 Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|
04-12-2010
General Classification Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|
04-12-2010
General Classification Coupe Frédéric Jalton :
David Deroo
|