1992 Giant:
|
25-04-1992
Appelscha :
Eric Van Der Heide
|
25-04-1992
Appelscha :
Eric Van Der Heide
|
26-04-1992
Düren :
Eric Van Der Heide
|
26-04-1992
Düren :
Eric Van Der Heide
|
1994 Giant - Agu:
|
26-03-1994
Stage 2 Hel van het Mergelland :
Rik Reinerink
|
26-03-1994
Stage 2 Hel van het Mergelland :
Rik Reinerink
|
17-04-1994
Stage 7 Teleflex Tour :
Godert De Leeuw
|
17-04-1994
Stage 7 Teleflex Tour :
Godert De Leeuw
|
17-05-1994
Stage 4 Ras Tailteann :
Arthur Farenhout
|
17-05-1994
Stage 4 Ras Tailteann :
Arthur Farenhout
|
12-06-1994
Breskens, Amateurs :
Patrick De Boer
|
12-06-1994
Breskens, Amateurs :
Patrick De Boer
|
27-07-1994
Chaam, Amateurs :
Godert De Leeuw
|
27-07-1994
Chaam, Amateurs :
Godert De Leeuw
|
23-08-1994
Gent - Wervik :
Rik Reinerink
|
23-08-1994
Gent - Wervik :
Rik Reinerink
|
27-08-1994
Nijverdal :
Bert Hiemstra
|
27-08-1994
Nijverdal :
Bert Hiemstra
|
1997 Giant - Lowik - P&O:
|
01-03-1997
Zwolle :
Bennie Gosink
|
01-03-1997
Zwolle :
Bennie Gosink
|
13-04-1997
Stage 2 Ster van Brabant :
Anthony Theus
|
13-04-1997
Stage 2 Ster van Brabant :
Anthony Theus
|
17-04-1997
Stage 4 Teleflex Tour :
Rudi Kemna
|
17-04-1997
Stage 4 Teleflex Tour :
Rudi Kemna
|
03-05-1997
Rijssen :
Rudi Kemna
|
03-05-1997
Rijssen :
Rudi Kemna
|
11-05-1997
Veldhoven :
Rudi Kemna
|
11-05-1997
Veldhoven :
Rudi Kemna
|
24-05-1997
Stage 8 part a Olympia's Tour :
Anthony Theus
|
24-05-1997
Stage 8 part a Olympia's Tour :
Anthony Theus
|
24-05-1997
Stage 2 part a Triptyque Ardennaise :
Rudi Kemna
|
24-05-1997
Stage 2 part a Triptyque Ardennaise :
Rudi Kemna
|
14-06-1997
Ronde van Drenthe :
Anthony Theus
|
14-06-1997
Ronde van Drenthe :
Anthony Theus
|
15-06-1997
Stage 4 Ernst-Sachs-Tour :
Miquel Van Kessel
|
15-06-1997
Stage 4 Ernst-Sachs-Tour :
Miquel Van Kessel
|
30-07-1997
Stage 2 Sachsen Tour :
Rudi Kemna
|
30-07-1997
Stage 2 Sachsen Tour :
Rudi Kemna
|
03-08-1997
Stage 6 Sachsen Tour :
Rudi Kemna
|
03-08-1997
Stage 6 Sachsen Tour :
Rudi Kemna
|
31-08-1997
's-Heerenberg :
Rudi Kemna
|
31-08-1997
's-Heerenberg :
Rudi Kemna
|
05-10-1997
Paris - Tours, U23 :
Miquel Van Kessel
|
05-10-1997
Paris - Tours, U23 :
Miquel Van Kessel
|
02-11-1997
Wierden, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
02-11-1997
Wierden, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
15-11-1997
Tilburg, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
15-11-1997
Tilburg, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
20-12-1997
Amsterdam, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
20-12-1997
Amsterdam, Cyclo-cross:
Maarten Nijland
|
31-12-1997
Herford, Cyclo-cross :
Maarten Nijland
|
31-12-1997
Herford, Cyclo-cross :
Maarten Nijland
|
1999 Giant - Löwik:
|
13-03-1999
Den Haag :
Patrick Claessens
|
13-03-1999
Den Haag :
Patrick Claessens
|
24-04-1999
GP Arjaan de Schipper :
Mark Ter Schure
|
24-04-1999
GP Arjaan de Schipper :
Mark Ter Schure
|
31-07-1999
Biervliet, Amateurs :
Edward Farenhout
|
31-07-1999
Biervliet, Amateurs :
Edward Farenhout
|
01-08-1999
Stage 6 Sachsen Tour :
Gerben Löwik
|
01-08-1999
Stage 6 Sachsen Tour :
Gerben Löwik
|
2000 Löwik - Tegeltoko:
|
11-03-2000
Den Haag :
David Orvalho
|
11-03-2000
Den Haag :
David Orvalho
|
19-03-2000
Köln - Frechen :
David Orvalho
|
19-03-2000
Köln - Frechen :
David Orvalho
|
24-04-2000
Köln, Amateurs :
Bram Tankink
|
24-04-2000
Köln, Amateurs :
Bram Tankink
|
12-07-2000
Borculo :
Bastiaan Krol
|
12-07-2000
Borculo :
Bastiaan Krol
|
15-08-2000
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
15-08-2000
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs :
Fulco Van Gulik
|
19-08-2000
Spijkenisse (a):
Fulco Van Gulik
|
19-08-2000
Spijkenisse (a):
Fulco Van Gulik
|
24-08-2000
Stage 1 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
24-08-2000
Stage 1 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
26-08-2000
Stage 3 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
26-08-2000
Stage 3 Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
27-08-2000
General Classification Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
27-08-2000
General Classification Le Transalsace International, U23 :
Bjorn Hoeben
|
2001 Lowik - Tegeltoko:
|
16-01-2001
Köln, Amateurs :
Arno Wallaard
|
16-01-2001
Köln, Amateurs :
Arno Wallaard
|
10-03-2001
Den Haag :
Mathijs Loohuis
|
10-03-2001
Den Haag :
Mathijs Loohuis
|
25-03-2001
Rhede (a):
Bastiaan Krol
|
25-03-2001
Rhede (a):
Bastiaan Krol
|
06-05-2001
Stage 3 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Arno Wallaard
|
06-05-2001
Stage 3 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Arno Wallaard
|
17-06-2001
General Classification Mainfranken-Tour, U23 :
Marco Bos
|
17-06-2001
General Classification Mainfranken-Tour, U23 :
Marco Bos
|
26-06-2001
Albrandswaard :
Arno Wallaard
|
26-06-2001
Albrandswaard :
Arno Wallaard
|
06-07-2001
Nordhorn :
Mathijs Loohuis
|
06-07-2001
Nordhorn :
Mathijs Loohuis
|
17-08-2001
Stage 2 Le Transalsace International, U23 :
Arno Wallaard
|
17-08-2001
Stage 2 Le Transalsace International, U23 :
Arno Wallaard
|
2003 Löwik - Tegeltoko:
|
08-03-2003
Den Haag :
Tom Veelers
|
08-03-2003
Den Haag :
Tom Veelers
|
23-03-2003
Köln - Frechen :
Marco Bos
|
23-03-2003
Köln - Frechen :
Marco Bos
|
29-05-2003
Dortmund (f):
Frank Van Dulmen
|
29-05-2003
Dortmund (f):
Frank Van Dulmen
|
04-06-2003
Harderwijk :
Tom Veelers
|
04-06-2003
Harderwijk :
Tom Veelers
|
23-08-2003
Nijverdal :
Maarten Lenferink
|
23-08-2003
Nijverdal :
Maarten Lenferink
|
13-09-2003
Emmeloord :
Maarten Lenferink
|
13-09-2003
Emmeloord :
Maarten Lenferink
|
2004 Löwik - Tegeltoko:
|
13-03-2004
Den Haag :
Roel De Vries
|
13-03-2004
Den Haag :
Roel De Vries
|
31-05-2004
General Classification Berlin, U23 :
Tom Veelers
|
31-05-2004
General Classification Berlin, U23 :
Tom Veelers
|
09-06-2004
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Thom Van Dulmen
|
09-06-2004
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Thom Van Dulmen
|
12-06-2004
Meerkerk :
Ger Soepenberg
|
12-06-2004
Meerkerk :
Ger Soepenberg
|
20-06-2004
Zoeterwoude, Amateurs :
Martijn Stougje
|
20-06-2004
Zoeterwoude, Amateurs :
Martijn Stougje
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Tom Veelers
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Tom Veelers
|
07-07-2004
Coesfeld :
Tom Veelers
|
07-07-2004
Coesfeld :
Tom Veelers
|
24-07-2004
Witten (b):
Tom Veelers
|
24-07-2004
Witten (b):
Tom Veelers
|
2005 Löwik - Van Losser:
|
18-02-2005
Sydney, Scratch :
Wim Stroetinga
|
18-02-2005
Sydney, Scratch :
Wim Stroetinga
|
02-05-2005
Utrecht (a):
Wim Stroetinga
|
02-05-2005
Utrecht (a):
Wim Stroetinga
|
08-05-2005
Voerendaal :
Robert Gesink
|
08-05-2005
Voerendaal :
Robert Gesink
|
12-06-2005
Stage 3 OZ Wielerweekend :
Wim Stroetinga
|
12-06-2005
Stage 3 OZ Wielerweekend :
Wim Stroetinga
|
17-06-2005
Stage 5 Turul României :
Berry Nagelhout
|
17-06-2005
Stage 5 Turul României :
Berry Nagelhout
|
11-08-2005
Skara :
Wim Stroetinga
|
11-08-2005
Skara :
Wim Stroetinga
|
03-09-2005
Stage 2 Linz - Passau - Budweis :
Robert Gesink
|
03-09-2005
Stage 2 Linz - Passau - Budweis :
Robert Gesink
|
16-12-2005
National Championship, Track, Scratch, Elite, The Netherlands:
Wim Stroetinga
|
16-12-2005
National Championship, Track, Scratch, Elite, The Netherlands:
Wim Stroetinga
|
2006 Löwik:
|
11-03-2006
Den Haag :
Jos Harms
|
11-03-2006
Den Haag :
Jos Harms
|
09-04-2006
Mountains classification Tweedaagse van de Gaverstreek :
Albert Timmer
|
09-04-2006
Mountains classification Tweedaagse van de Gaverstreek :
Albert Timmer
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Hans Bloks
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Sander Oostlander
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Arnoud Van Groen
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Sander Oostlander
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jasper Lenferink
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jasper Lenferink
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jos Harms
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jos Harms
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Hans Bloks
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jasper Van Heeswijk
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Jasper Van Heeswijk
|
28-04-2006
Stage 1 Amsterdam (c):
Arnoud Van Groen
|
29-04-2006
General Classification Amsterdam (c):
Jos Harms
|
29-04-2006
General Classification Amsterdam (c):
Jos Harms
|
19-05-2006
Stage 1 Triptyque Ardennaise :
Hans Bloks
|
19-05-2006
Stage 1 Triptyque Ardennaise :
Hans Bloks
|
21-05-2006
Stage 4 Triptyque Ardennaise :
Albert Timmer
|
21-05-2006
Stage 4 Triptyque Ardennaise :
Albert Timmer
|
18-06-2006
Wervershoof :
Albert Timmer
|
18-06-2006
Wervershoof :
Albert Timmer
|
2007 Piels - Assenti:
|
21-04-2007
Appelscha :
Marco Bos
|
21-04-2007
Appelscha :
Marco Bos
|
28-04-2007
Amsterdam (c):
Marco Bos
|
28-04-2007
Amsterdam (c):
Marco Bos
|
05-05-2007
Rijssen :
Marco Bos
|
05-05-2007
Rijssen :
Marco Bos
|
27-05-2007
Stage 3 Berlin, U23 :
Peter Schulting
|
27-05-2007
Stage 3 Berlin, U23 :
Peter Schulting
|
10-06-2007
Moerdijk :
Ruud Fransen
|
10-06-2007
Moerdijk :
Ruud Fransen
|
17-06-2007
Wervershoof :
Marco Brus
|
17-06-2007
Wervershoof :
Marco Brus
|
13-07-2007
Roden, Criterium :
Jos Harms
|
13-07-2007
Roden, Criterium :
Jos Harms
|
01-08-2007
Stage 2 Scandinavian Week :
Peter Schulting
|
01-08-2007
Stage 2 Scandinavian Week :
Peter Schulting
|
26-08-2007
Utrecht (a):
Marco Bos
|
26-08-2007
Utrecht (a):
Marco Bos
|
2008 Piels - Vissers - Assenti:
|
09-03-2008
Rucphen :
Arne Hassink
|
09-03-2008
Rucphen :
Arne Hassink
|
15-03-2008
Haarlemmerliede :
Jos Harms
|
15-03-2008
Haarlemmerliede :
Jos Harms
|
05-04-2008
Assen :
Ruud Fransen
|
05-04-2008
Assen :
Ruud Fransen
|
06-04-2008
Kwintsheul :
Marco Bos
|
06-04-2008
Kwintsheul :
Marco Bos
|
26-04-2008
Amsterdam (c):
Marco Bos
|
26-04-2008
Amsterdam (c):
Marco Bos
|
08-06-2008
Moerdijk :
Yvo Kusters
|
08-06-2008
Moerdijk :
Yvo Kusters
|
26-07-2008
General Classification Tour de Hongrie :
Hans Bloks
|
26-07-2008
General Classification Tour de Hongrie :
Hans Bloks
|
31-07-2008
Stage 3 Scandinavian Week :
Marco Brus
|
31-07-2008
Stage 3 Scandinavian Week :
Marco Brus
|
2009 Piels - Vissers:
|
05-04-2009
Kwintsheul :
Marco Bos
|
05-04-2009
Kwintsheul :
Marco Bos
|
29-05-2009
Stage 1 Berlin, U23 :
Tom Relou
|
29-05-2009
Stage 1 Berlin, U23 :
Tom Relou
|
30-05-2009
Stage 2 Berlin, U23 :
Jelle Posthuma
|
30-05-2009
Stage 2 Berlin, U23 :
Jelle Posthuma
|
01-08-2009
General Classification Scandinavian Week :
Johim Ariesen
|
01-08-2009
General Classification Scandinavian Week :
Johim Ariesen
|
06-09-2009
Breda (e):
Marco Bos
|
06-09-2009
Breda (e):
Marco Bos
|
09-09-2009
Noordwijkerhout :
Tom Relou
|
09-09-2009
Noordwijkerhout :
Tom Relou
|
12-09-2009
Emmeloord :
Tom Relou
|
12-09-2009
Emmeloord :
Tom Relou
|
2010 Piels - Vissers:
|
06-03-2010
Zwolle :
Bert-Jan Lindeman
|
06-03-2010
Zwolle :
Bert-Jan Lindeman
|
28-03-2010
Dongen (a):
Johim Ariesen
|
28-03-2010
Dongen (a):
Johim Ariesen
|
25-04-2010
Koewacht :
Johim Ariesen
|
25-04-2010
Koewacht :
Johim Ariesen
|
23-05-2010
Stage 3 Berlin, U23 :
Marc Goos
|
23-05-2010
Stage 3 Berlin, U23 :
Marc Goos
|
24-05-2010
General Classification Berlin, U23 :
Marc Goos
|
24-05-2010
General Classification Berlin, U23 :
Marc Goos
|
30-05-2010
Stage 3 Tour de Gironde :
Bert-Jan Lindeman
|
30-05-2010
Stage 3 Tour de Gironde :
Bert-Jan Lindeman
|
06-06-2010
Exloo :
Sierk-Jan De Haan
|
06-06-2010
Exloo :
Sierk-Jan De Haan
|
06-06-2010
Ronde van Limburg :
Maarten De Jonge
|
06-06-2010
Ronde van Limburg :
Maarten De Jonge
|
18-06-2010
Prologue Mainfranken-Tour, U23 :
Jarno Gmelich Meijling
|
18-06-2010
Prologue Mainfranken-Tour, U23 :
Jarno Gmelich Meijling
|
20-06-2010
Stage 2 Mainfranken-Tour, U23 :
Marc Goos
|
20-06-2010
Stage 2 Mainfranken-Tour, U23 :
Marc Goos
|
20-06-2010
General Classification Mainfranken-Tour, U23 :
Marc Goos
|
20-06-2010
General Classification Mainfranken-Tour, U23 :
Marc Goos
|
05-09-2010
Echt (a):
Peter Schulting
|
05-09-2010
Echt (a):
Peter Schulting
|
12-09-2010
Purmerend :
Tom Relou
|
12-09-2010
Purmerend :
Tom Relou
|
26-09-2010
Wernhout :
Marc Goos
|
26-09-2010
Wernhout :
Marc Goos
|
2011 Piels - Vissers - Ideal:
|
19-03-2011
Haarlemmerliede :
Marco Bos
|
19-03-2011
Haarlemmerliede :
Marco Bos
|
10-04-2011
Fischeln :
Rens Te Stroet
|
10-04-2011
Fischeln :
Rens Te Stroet
|
15-05-2011
Voerendaal :
Bert-Jan Lindeman
|
15-05-2011
Voerendaal :
Bert-Jan Lindeman
|
03-06-2011
Stage 3 Berlin, U23 :
Jasper Hamelink
|
03-06-2011
Stage 3 Berlin, U23 :
Jasper Hamelink
|
10-07-2011
Stage 4 Czech Cycling Tour :
Maurits Lammertink
|
10-07-2011
Stage 4 Czech Cycling Tour :
Maurits Lammertink
|
11-09-2011
Stage 3 Trois Jours de Cherbourg :
Jasper Hamelink
|
11-09-2011
Stage 3 Trois Jours de Cherbourg :
Jasper Hamelink
|
2012 Piels - Wavin - Ideal:
|
26-02-2012
Den Hout :
Rens Te Stroet
|
26-02-2012
Den Hout :
Rens Te Stroet
|
10-03-2012
Den Haag :
Bram Nolten
|
10-03-2012
Den Haag :
Bram Nolten
|
14-04-2012
Lekkerkerk (a):
Jasper Hamelink
|
14-04-2012
Lekkerkerk (a):
Jasper Hamelink
|
03-05-2012
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
Maurits Lammertink
|
03-05-2012
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
Maurits Lammertink
|
06-05-2012
General Classification Carpathia Couriers Path :
Maurits Lammertink
|
06-05-2012
General Classification Carpathia Couriers Path :
Maurits Lammertink
|
13-05-2012
Voerendaal :
Maurits Lammertink
|
13-05-2012
Voerendaal :
Maurits Lammertink
|
28-05-2012
Stage 3 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
28-05-2012
Stage 3 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
13-07-2012
Roden, Criterium :
Sierk-Jan De Haan
|
13-07-2012
Roden, Criterium :
Sierk-Jan De Haan
|
22-07-2012
Braunschweig (a):
Sander Oostlander
|
22-07-2012
Braunschweig (a):
Sander Oostlander
|
05-08-2012
Appelscha (a):
Sierk-Jan De Haan
|
05-08-2012
Appelscha (a):
Sierk-Jan De Haan
|
2013 Jo Piels - Wavin:
|
09-03-2013
Den Haag :
Robbert De Greef
|
09-03-2013
Den Haag :
Robbert De Greef
|
13-04-2013
Stage 4 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tom Vermeer
|
13-04-2013
Stage 4 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tom Vermeer
|
21-04-2013
Düren :
Geert Van Der Weijst
|
21-04-2013
Düren :
Geert Van Der Weijst
|
04-05-2013
Stage 4 Carpathia Couriers Path :
Stefan Poutsma
|
04-05-2013
Stage 4 Carpathia Couriers Path :
Stefan Poutsma
|
04-05-2013
Rijssen :
Tom Vermeer
|
04-05-2013
Rijssen :
Tom Vermeer
|
05-05-2013
General Classification Carpathia Couriers Path :
Stefan Poutsma
|
05-05-2013
General Classification Carpathia Couriers Path :
Stefan Poutsma
|
09-05-2013
Dortmund (o):
Geert Van Der Weijst
|
09-05-2013
Dortmund (o):
Geert Van Der Weijst
|
26-05-2013
Stage 4 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
26-05-2013
Stage 4 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
09-06-2013
Gehrden :
Tom Vermeer
|
09-06-2013
Gehrden :
Tom Vermeer
|
29-07-2013
Stage 3 Kreiz Breizh Elite :
Geert Van Der Weijst
|
29-07-2013
Stage 3 Kreiz Breizh Elite :
Geert Van Der Weijst
|
08-09-2013
Hank :
Tom Vermeer
|
08-09-2013
Hank :
Tom Vermeer
|
2014 Jo Piels:
|
19-01-2014
Oss (a):
Rens Te Stroet
|
19-01-2014
Oss (a):
Rens Te Stroet
|
01-03-2014
Sleen :
Stefan Poutsma
|
01-03-2014
Sleen :
Stefan Poutsma
|
15-03-2014
Haarlemmerliede :
Rens Te Stroet
|
15-03-2014
Haarlemmerliede :
Rens Te Stroet
|
16-04-2014
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Geert Van Der Weijst
|
16-04-2014
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Geert Van Der Weijst
|
30-04-2014
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Jochem Hoekstra
|
30-04-2014
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Jochem Hoekstra
|
11-05-2014
Wanfercée-Baulet :
Maurits Lammertink
|
11-05-2014
Wanfercée-Baulet :
Maurits Lammertink
|
13-05-2014
Stage 1 Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
13-05-2014
Stage 1 Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Rens Te Stroet
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Jasper Hamelink
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Elmar Reinders
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Jasper Hamelink
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Joey Van Rhee
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Joey Van Rhee
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Rens Te Stroet
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Geert Van Der Weijst
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Stefan Poutsma
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Sjors Roosen
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Geert Van Der Weijst
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Sjors Roosen
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Stefan Poutsma
|
13-05-2014
Stage 2 Olympia's Tour :
Elmar Reinders
|
17-05-2014
Appelscha :
Steven Lammertink
|
17-05-2014
Appelscha :
Steven Lammertink
|
17-05-2014
General Classification Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
17-05-2014
General Classification Olympia's Tour :
Berden De Vries
|
25-05-2014
Assen :
Elmar Reinders
|
25-05-2014
Assen :
Elmar Reinders
|
29-05-2014
Stage 1 Berlin, U23 :
Elmar Reinders
|
29-05-2014
Stage 1 Berlin, U23 :
Elmar Reinders
|
29-05-2014
Stage 2 Tour de Gironde :
Rens Te Stroet
|
29-05-2014
Stage 2 Tour de Gironde :
Rens Te Stroet
|
30-05-2014
Stage 2 Berlin, U23 :
Jochem Hoekstra
|
30-05-2014
Stage 2 Berlin, U23 :
Jochem Hoekstra
|
01-06-2014
General Classification Berlin, U23 :
Jochem Hoekstra
|
01-06-2014
General Classification Berlin, U23 :
Jochem Hoekstra
|
01-06-2014
Stage 5 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
01-06-2014
Stage 5 Tour de Gironde :
Geert Van Der Weijst
|
04-06-2014
Harderwijk :
Maurits Lammertink
|
04-06-2014
Harderwijk :
Maurits Lammertink
|
25-06-2014
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Steven Lammertink
|
25-06-2014
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Steven Lammertink
|
05-07-2014
Braunschweig (b):
Twan Brusselman
|
05-07-2014
Braunschweig (b):
Twan Brusselman
|
06-07-2014
Braunschweig (a):
Maurits Lammertink
|
06-07-2014
Braunschweig (a):
Maurits Lammertink
|
11-07-2014
Roden, Criterium :
Stefan Poutsma
|
11-07-2014
Roden, Criterium :
Stefan Poutsma
|
20-07-2014
Stage 4 Czech Cycling Tour :
Maurits Lammertink
|
20-07-2014
Stage 4 Czech Cycling Tour :
Maurits Lammertink
|
01-08-2014
Stage 5 Wyscig Dookola Mazowska :
Maurits Lammertink
|
01-08-2014
Stage 5 Wyscig Dookola Mazowska :
Maurits Lammertink
|
21-12-2014
Boxtel, Cyclo-cross :
Maurits Lammertink
|
21-12-2014
Boxtel, Cyclo-cross :
Maurits Lammertink
|
2015 Jo Piels:
|
18-01-2015
Oss (a):
Joey Van Rhee
|
18-01-2015
Oss (a):
Joey Van Rhee
|
21-02-2015
Sleen :
Joey Van Rhee
|
21-02-2015
Sleen :
Joey Van Rhee
|
28-02-2015
Zwolle :
Elmar Reinders
|
28-02-2015
Zwolle :
Elmar Reinders
|
22-03-2015
Den Hout :
Twan Brusselman
|
22-03-2015
Den Hout :
Twan Brusselman
|
25-04-2015
Dalen :
Jeff Vermeulen
|
25-04-2015
Dalen :
Jeff Vermeulen
|
01-05-2015
Stage 3 Carpathia Couriers Path :
Twan Brusselman
|
01-05-2015
Stage 3 Carpathia Couriers Path :
Twan Brusselman
|
02-05-2015
Rijssen :
Jeff Vermeulen
|
02-05-2015
Rijssen :
Jeff Vermeulen
|
03-05-2015
General Classification Carpathia Couriers Path :
Tim Ariesen
|
03-05-2015
General Classification Carpathia Couriers Path :
Tim Ariesen
|
10-05-2015
Nieuw-Vossemeer :
Twan Brusselman
|
10-05-2015
Nieuw-Vossemeer :
Twan Brusselman
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Stefan Poutsma
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Joey Van Rhee
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Rens Te Stroet
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Stefan Poutsma
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Rens Te Stroet
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Gert-Jan Bosman
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Jeff Vermeulen
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Elmar Reinders
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Gert-Jan Bosman
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Elmar Reinders
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Jochem Hoekstra
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Jeff Vermeulen
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Jochem Hoekstra
|
12-05-2015
Stage 1 part a Olympia's Tour :
Joey Van Rhee
|
15-05-2015
Stage 4 Olympia's Tour :
Jeff Vermeulen
|
15-05-2015
Stage 4 Olympia's Tour :
Jeff Vermeulen
|
17-05-2015
Lieshout :
Twan Van Den Brand
|
17-05-2015
Lieshout :
Twan Van Den Brand
|
23-05-2015
Stage 2 Paris - Arras :
Jeff Vermeulen
|
23-05-2015
Stage 2 Paris - Arras :
Jeff Vermeulen
|
24-05-2015
Veldhoven :
Jochem Hoekstra
|
24-05-2015
Veldhoven :
Jochem Hoekstra
|
03-06-2015
Harderwijk :
Jeff Vermeulen
|
03-06-2015
Harderwijk :
Jeff Vermeulen
|
07-06-2015
Ronde van Limburg :
Jochem Hoekstra
|
07-06-2015
Ronde van Limburg :
Jochem Hoekstra
|
26-07-2015
Stage 2 Podlasie Tour :
Stefan Poutsma
|
26-07-2015
Stage 2 Podlasie Tour :
Stefan Poutsma
|
30-07-2015
Stage 2 Wyscig Dookola Mazowska :
Stefan Poutsma
|
30-07-2015
Stage 2 Wyscig Dookola Mazowska :
Stefan Poutsma
|
25-08-2015
Bellignies :
Tim Ariesen
|
25-08-2015
Bellignies :
Tim Ariesen
|
13-09-2015
Hank :
Arvid De Kleijn
|
13-09-2015
Hank :
Arvid De Kleijn
|
12-12-2015
Amersfoort, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
12-12-2015
Amersfoort, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
13-12-2015
Moergestel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
13-12-2015
Moergestel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
26-12-2015
Reusel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
26-12-2015
Reusel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
28-12-2015
Vorden, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
28-12-2015
Vorden, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
2016 Jo Piels:
|
17-01-2016
Zwartemeer, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
17-01-2016
Zwartemeer, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
27-02-2016
Sleen :
Elmar Reinders
|
27-02-2016
Sleen :
Elmar Reinders
|
05-03-2016
Zwolle :
Jeff Vermeulen
|
05-03-2016
Zwolle :
Jeff Vermeulen
|
19-03-2016
Ronde van Groningen :
Jeff Vermeulen
|
19-03-2016
Ronde van Groningen :
Jeff Vermeulen
|
17-04-2016
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Jeff Vermeulen
|
17-04-2016
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Jeff Vermeulen
|
30-04-2016
Dalen :
Elmar Reinders
|
30-04-2016
Dalen :
Elmar Reinders
|
15-05-2016
Lieshout :
Arvid De Kleijn
|
15-05-2016
Lieshout :
Arvid De Kleijn
|
04-06-2016
Steinfurt (a):
Jelle Wolsink
|
04-06-2016
Steinfurt (a):
Jelle Wolsink
|
22-06-2016
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Tim Rodenburg
|
22-06-2016
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Tim Rodenburg
|
23-07-2016
Ochten :
Twan Brusselman
|
23-07-2016
Ochten :
Twan Brusselman
|
08-09-2016
Roosendaal (f):
Tim Rodenburg
|
08-09-2016
Roosendaal (f):
Tim Rodenburg
|
18-09-2016
Koningshooikt, Cyclo-cross, Cat. B :
Patrick Van Leeuwen
|
18-09-2016
Koningshooikt, Cyclo-cross, Cat. B :
Patrick Van Leeuwen
|
09-10-2016
Paris - Tours, U23 :
Arvid De Kleijn
|
09-10-2016
Paris - Tours, U23 :
Arvid De Kleijn
|
04-12-2016
Zwartemeer, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
04-12-2016
Zwartemeer, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
26-12-2016
Norg, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
26-12-2016
Norg, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
28-12-2016
Vorden, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
28-12-2016
Vorden, Cyclo-cross :
Gert-Jan Bosman
|
2017 Destil - Jo Piels:
|
12-02-2017
Oss:
Tim Kerkhof
|
12-02-2017
Oss:
Tim Kerkhof
|
19-02-2017
Oss:
Joey Van Rhee
|
19-02-2017
Oss:
Joey Van Rhee
|
25-02-2017
Sleen :
Twan Brusselman
|
25-02-2017
Sleen :
Twan Brusselman
|
11-03-2017
Den Haag :
Dion Beukeboom
|
11-03-2017
Den Haag :
Dion Beukeboom
|
19-03-2017
Den Hout :
Twan Brusselman
|
19-03-2017
Den Hout :
Twan Brusselman
|
21-05-2017
Veldhoven :
Tim Kerkhof
|
21-05-2017
Veldhoven :
Tim Kerkhof
|
02-06-2017
Hengelo, Criterium :
Jeff Vermeulen
|
02-06-2017
Hengelo, Criterium :
Jeff Vermeulen
|
10-09-2017
Hank :
Peter Schulting
|
10-09-2017
Hank :
Peter Schulting
|
24-09-2017
Dordrecht, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
24-09-2017
Dordrecht, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
27-09-2017
Stage 1 Tobago International :
Peter Schulting
|
27-09-2017
Stage 1 Tobago International :
Peter Schulting
|
30-09-2017
General Classification Tobago International :
Peter Schulting
|
30-09-2017
General Classification Tobago International :
Peter Schulting
|
01-10-2017
Tobago Cycling Classic :
Peter Schulting
|
01-10-2017
Tobago Cycling Classic :
Peter Schulting
|
19-11-2017
Stadl-Paura, Cyclo-cross :
Thijs Van Amerongen
|
19-11-2017
Stadl-Paura, Cyclo-cross :
Thijs Van Amerongen
|
10-12-2017
Moergestel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
10-12-2017
Moergestel, Cyclo-cross :
Twan Van Den Brand
|
17-12-2017
Wierden, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
17-12-2017
Wierden, Cyclo-cross:
Gert-Jan Bosman
|
27-12-2017
National Championship, Track, Pursuit, Elite, The Netherlands:
Dion Beukeboom
|
27-12-2017
National Championship, Track, Pursuit, Elite, The Netherlands:
Dion Beukeboom
|