2003 CCC - Polsat:
|
13-04-2003
Chrzastowice :
Jarosław Zarębski
|
13-04-2003
Chrzastowice :
Jarosław Zarębski
|
26-04-2003
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Bogdan Bondariew
|
26-04-2003
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Bogdan Bondariew
|
12-05-2003
Stage 4 Závod Míru :
Ondrej Sosenka
|
12-05-2003
Stage 4 Závod Míru :
Ondrej Sosenka
|
19-05-2003
Budweis :
Ondrej Sosenka
|
19-05-2003
Budweis :
Ondrej Sosenka
|
18-06-2003
Stage 1 Saaremaa Velotuur :
Andris Nauduzs
|
18-06-2003
Stage 1 Saaremaa Velotuur :
Andris Nauduzs
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Latvia:
Andris Nauduzs
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Latvia:
Andris Nauduzs
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Poland:
Piotr Przydział
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Poland:
Piotr Przydział
|
03-07-2003
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Tomasz Brożyna
|
03-07-2003
Stage 3 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Tomasz Brożyna
|
11-07-2003
Stage 2 Ytong Bohemia Tour :
Slawomir Kohut
|
11-07-2003
Stage 2 Ytong Bohemia Tour :
Slawomir Kohut
|
25-07-2003
Stage 3 Dookola Mazowska :
Andris Nauduzs
|
25-07-2003
Stage 3 Dookola Mazowska :
Andris Nauduzs
|
26-07-2003
Stage 4 Dookola Mazowska :
Piotr Chmielewski
|
26-07-2003
Stage 4 Dookola Mazowska :
Piotr Chmielewski
|
27-07-2003
Stage 5 Dookola Mazowska :
Bogdan Bondariew
|
27-07-2003
Stage 5 Dookola Mazowska :
Bogdan Bondariew
|
08-08-2003
Stage 3 Tour of Malopolska :
Piotr Chmielewski
|
08-08-2003
Stage 3 Tour of Malopolska :
Piotr Chmielewski
|
09-08-2003
Stage 4 Tour of Malopolska :
Radosław Romanik
|
09-08-2003
Stage 4 Tour of Malopolska :
Radosław Romanik
|
30-08-2003
Stage 4 Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
30-08-2003
Stage 4 Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
31-08-2003
General Classification Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
31-08-2003
General Classification Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
31-08-2003
Stage 5 Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
31-08-2003
Stage 5 Okolo Slovenska :
Ondrej Sosenka
|
2004 Hoop - CCC - Polsat:
|
23-03-2004
Stage 2 Tour de Normandie :
Alexei Markov
|
23-03-2004
Stage 2 Tour de Normandie :
Alexei Markov
|
28-03-2004
Stage 8 Tour de Normandie :
Alexei Markov
|
28-03-2004
Stage 8 Tour de Normandie :
Alexei Markov
|
04-04-2004
Mnich :
Jarosław Zarębski
|
04-04-2004
Mnich :
Jarosław Zarębski
|
04-04-2004
Sobotka :
Jarosław Zarębski
|
04-04-2004
Sobotka :
Jarosław Zarębski
|
12-04-2004
Stage 4 Settimana Ciclistica Lombarda :
Slawomir Kohut
|
12-04-2004
Stage 4 Settimana Ciclistica Lombarda :
Slawomir Kohut
|
24-04-2004
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jarosław Zarębski
|
24-04-2004
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jarosław Zarębski
|
25-04-2004
Stage 4 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Piotr Przydział
|
25-04-2004
Stage 4 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Piotr Przydział
|
25-04-2004
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Piotr Przydział
|
25-04-2004
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Piotr Przydział
|
03-05-2004
Miedzynarodowy 3-cio Majow Wyscig Kolarski w Lubinie:
Piotr Przydział
|
03-05-2004
Miedzynarodowy 3-cio Majow Wyscig Kolarski w Lubinie:
Piotr Przydział
|
13-05-2004
Stage 6 Závod Míru :
Slawomir Kohut
|
13-05-2004
Stage 6 Závod Míru :
Slawomir Kohut
|
12-06-2004
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Slawomir Kohut
|
12-06-2004
Stage 5 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Slawomir Kohut
|
13-06-2004
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Slawomir Kohut
|
13-06-2004
General Classification Baltyk-Karkonosze-Tour :
Slawomir Kohut
|
18-06-2004
Stage 4 Tour de Beauce :
Radosław Romanik
|
18-06-2004
Stage 4 Tour de Beauce :
Radosław Romanik
|
25-06-2004
National Championship, Road, ITT, Elite, Poland:
Slawomir Kohut
|
25-06-2004
National Championship, Road, ITT, Elite, Poland:
Slawomir Kohut
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Plamen Stoyanov
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Plamen Stoyanov
|
13-08-2004
Jedlicze - Zdroj :
Arkadiusz Wojtas
|
13-08-2004
Jedlicze - Zdroj :
Arkadiusz Wojtas
|
05-09-2004
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Poland:
Marek Galiński
|
05-09-2004
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Poland:
Marek Galiński
|
2009 Mróz - Action - Uniqa:
|
11-04-2009
Klomnice :
Błažej Janiaczyk
|
11-04-2009
Klomnice :
Błažej Janiaczyk
|
18-04-2009
Stage 2 Po Ziemi Międzyrzeckiej :
Błažej Janiaczyk
|
18-04-2009
Stage 2 Po Ziemi Międzyrzeckiej :
Błažej Janiaczyk
|
19-04-2009
General Classification Po Ziemi Międzyrzeckiej :
Mateusz Taciak
|
19-04-2009
General Classification Po Ziemi Międzyrzeckiej :
Mateusz Taciak
|
01-05-2009
Baboszewo :
Mateusz Taciak
|
01-05-2009
Baboszewo :
Mateusz Taciak
|
09-05-2009
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jacek Morajko
|
09-05-2009
Stage 2 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Jacek Morajko
|
10-05-2009
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Mariusz Witecki
|
10-05-2009
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Mariusz Witecki
|
02-06-2009
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
02-06-2009
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Taciak
|
07-06-2009
Stage 7 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Mróz
|
07-06-2009
Stage 7 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Mateusz Mróz
|
2010 Mróz - Active Jet:
|
07-05-2010
Stage 1 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Marek Rutkiewicz
|
07-05-2010
Stage 1 Szlakiem Grodow Piastowskich :
Marek Rutkiewicz
|
09-05-2010
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Marek Rutkiewicz
|
09-05-2010
General Classification Szlakiem Grodow Piastowskich :
Marek Rutkiewicz
|
19-06-2010
General Classification Tour of Malopolska :
Jacek Morajko
|
19-06-2010
General Classification Tour of Malopolska :
Jacek Morajko
|
27-06-2010
National Championship, Road, Elite, Poland:
Jacek Morajko
|
27-06-2010
National Championship, Road, Elite, Poland:
Jacek Morajko
|
02-07-2010
Stage 4 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
02-07-2010
Stage 4 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
03-07-2010
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
03-07-2010
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
04-07-2010
General Classification Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
04-07-2010
General Classification Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jacek Morajko
|
11-07-2010
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Marek Rutkiewicz
|
11-07-2010
National Hill Climb Championship, Road, Elite, Poland:
Marek Rutkiewicz
|
14-08-2010
Sucha Beskidzka :
Mariusz Witecki
|
14-08-2010
Sucha Beskidzka :
Mariusz Witecki
|
15-08-2010
Jedlicze - Zdroj :
Marek Rutkiewicz
|
15-08-2010
Jedlicze - Zdroj :
Marek Rutkiewicz
|
05-09-2010
Burmistrza Borku Wielkopolskiego:
Marek Rutkiewicz
|
05-09-2010
Burmistrza Borku Wielkopolskiego:
Marek Rutkiewicz
|