2002 Phonak:
|
03-03-2002
Almería :
Massimo Strazzer
|
03-03-2002
Almería :
Massimo Strazzer
|
26-03-2002
Stage 2 part b Setmana Catalana de Ciclismo :
Juan Carlos Domínguez
|
26-03-2002
Stage 2 part b Setmana Catalana de Ciclismo :
Juan Carlos Domínguez
|
29-03-2002
Stage 5 Setmana Catalana de Ciclismo :
Óscar Pereiro
|
29-03-2002
Stage 5 Setmana Catalana de Ciclismo :
Óscar Pereiro
|
10-04-2002
Stage 2 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
10-04-2002
Stage 2 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
11-04-2002
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
11-04-2002
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
12-04-2002
Stage 5 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
12-04-2002
Stage 5 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
11-05-2002
Prologue Giro d'Italia :
Juan Carlos Domínguez
|
11-05-2002
Prologue Giro d'Italia :
Juan Carlos Domínguez
|
14-06-2002
Schaffhausen, Criterium :
Martin Elmiger
|
14-06-2002
Schaffhausen, Criterium :
Martin Elmiger
|
24-06-2002
Stage 6 Tour de Suisse :
Alexandre Moos
|
24-06-2002
Stage 6 Tour de Suisse :
Alexandre Moos
|
30-06-2002
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Alexandre Moos
|
30-06-2002
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Alexandre Moos
|
02-07-2002
National Championship, Road, Elite, Belarus:
Alexandre Usov
|
02-07-2002
National Championship, Road, Elite, Belarus:
Alexandre Usov
|
25-07-2002
Stage 2 Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
25-07-2002
Stage 2 Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
28-07-2002
General Classification Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
28-07-2002
General Classification Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
12-08-2002
Stage 1 Vuelta a Burgos :
Bert Grabsch
|
12-08-2002
Stage 1 Vuelta a Burgos :
Bert Grabsch
|
27-08-2002
Stage 1 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Alexandre Usov
|
27-08-2002
Stage 1 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Alexandre Usov
|
06-09-2002
Stage 2 Tour de l'Avenir :
Alexandre Usov
|
06-09-2002
Stage 2 Tour de l'Avenir :
Alexandre Usov
|
20-10-2002
Mestre :
Massimo Strazzer
|
20-10-2002
Mestre :
Massimo Strazzer
|
01-11-2002
Dijon, Cyclo-cross :
David Derepas
|
01-11-2002
Dijon, Cyclo-cross :
David Derepas
|
2003 Phonak:
|
03-02-2003
Cala Millor :
Alexandre Usov
|
03-02-2003
Cala Millor :
Alexandre Usov
|
09-04-2003
Stage 2 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
09-04-2003
Stage 2 Circuit Cycliste Sarthe :
Massimo Strazzer
|
10-05-2003
Stage 1 Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba :
Alexandre Usov
|
10-05-2003
Stage 1 Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba :
Alexandre Usov
|
18-05-2003
Stage 4 Tour de Picardie :
Juan Carlos Domínguez
|
18-05-2003
Stage 4 Tour de Picardie :
Juan Carlos Domínguez
|
22-05-2003
Stage 3 Bayern Rundfahrt :
Massimo Strazzer
|
22-05-2003
Stage 3 Bayern Rundfahrt :
Massimo Strazzer
|
31-05-2003
Thun :
Michael Albasini
|
31-05-2003
Thun :
Michael Albasini
|
15-06-2003
Gippingen :
Martin Elmiger
|
15-06-2003
Gippingen :
Martin Elmiger
|
22-06-2003
Stage 6 Tour de Suisse :
Óscar Pereiro
|
22-06-2003
Stage 6 Tour de Suisse :
Óscar Pereiro
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Daniel Schnider
|
29-06-2003
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Daniel Schnider
|
25-07-2003
Stage 3 Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
25-07-2003
Stage 3 Sachsen Tour :
Oscar Camenzind
|
2004 Phonak:
|
28-02-2004
Stage 5 Volta a la Comunitat Valenciana :
Alexandre Usov
|
28-02-2004
Stage 5 Volta a la Comunitat Valenciana :
Alexandre Usov
|
28-03-2004
Bühler :
Grégory Rast
|
28-03-2004
Bühler :
Grégory Rast
|
25-04-2004
Bern :
Alexandre Usov
|
25-04-2004
Bern :
Alexandre Usov
|
30-04-2004
Stage 3 Tour de Romandie :
Alexandre Moos
|
30-04-2004
Stage 3 Tour de Romandie :
Alexandre Moos
|
02-05-2004
Novo Mesto :
Uros Murn
|
02-05-2004
Novo Mesto :
Uros Murn
|
02-05-2004
General Classification Tour de Romandie :
Tyler Hamilton
|
02-05-2004
General Classification Tour de Romandie :
Tyler Hamilton
|
02-05-2004
Stage 5 Tour de Romandie :
Tyler Hamilton
|
02-05-2004
Stage 5 Tour de Romandie :
Tyler Hamilton
|
21-05-2004
Stage 3 Tour du Languedoc-Rousillon :
Martin Elmiger
|
21-05-2004
Stage 3 Tour du Languedoc-Rousillon :
Martin Elmiger
|
05-06-2004
Classique des Alpes :
Óscar Pereiro
|
05-06-2004
Classique des Alpes :
Óscar Pereiro
|
08-06-2004
Stage 2 Critérium du Dauphiné :
José Enrique Gutiérrez
|
08-06-2004
Stage 2 Critérium du Dauphiné :
José Enrique Gutiérrez
|
17-06-2004
Stage 6 Tour de Suisse :
Niki Aebersold
|
17-06-2004
Stage 6 Tour de Suisse :
Niki Aebersold
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Slovenia:
Uros Murn
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Slovenia:
Uros Murn
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Grégory Rast
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Grégory Rast
|
10-07-2004
Thun :
Alexandre Moos
|
10-07-2004
Thun :
Alexandre Moos
|
22-07-2004
Stage 6 Tour of Qinghai Lake :
Marco Fertonani
|
22-07-2004
Stage 6 Tour of Qinghai Lake :
Marco Fertonani
|
22-08-2004
Dessau :
Bert Grabsch
|
22-08-2004
Dessau :
Bert Grabsch
|
11-09-2004
Stage 8 Vuelta a España :
Tyler Hamilton
|
11-09-2004
Stage 8 Vuelta a España :
Tyler Hamilton
|
18-09-2004
Stage 14 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|
18-09-2004
Stage 14 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|
19-09-2004
Stage 15 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|
19-09-2004
Stage 15 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|
25-09-2004
Stage 20 Vuelta a España :
José Enrique Gutiérrez
|
25-09-2004
Stage 20 Vuelta a España :
José Enrique Gutiérrez
|
26-09-2004
Stage 21 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|
26-09-2004
Stage 21 Vuelta a España :
Santiago Pérez
|