1987 Robland - Isoglass - Austin-Rover:
|
06-08-1987
Kortrijk, Criterium :
Patrick Cocquyt
|
06-08-1987
Kortrijk, Criterium :
Patrick Cocquyt
|
03-09-1987
part a Rummen :
Danny Vanderaerden
|
03-09-1987
part a Rummen :
Danny Vanderaerden
|
27-09-1987
Aalter (a):
Geert Decorte
|
27-09-1987
Aalter (a):
Geert Decorte
|
30-09-1987
Buggenhout (c):
Johan De Lathouwer
|
30-09-1987
Buggenhout (c):
Johan De Lathouwer
|
01-10-1987
Lichtervelde :
Hendrik Redant
|
01-10-1987
Lichtervelde :
Hendrik Redant
|
1989 SEFB:
|
15-01-1989
Gavere, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
15-01-1989
Gavere, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
29-01-1989
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Danny De Bie
|
29-01-1989
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Danny De Bie
|
18-02-1989
Breendonk, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
18-02-1989
Breendonk, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
05-03-1989
Tongeren :
Jerry Cooman
|
05-03-1989
Tongeren :
Jerry Cooman
|
15-03-1989
Wanzele :
Jerry Cooman
|
15-03-1989
Wanzele :
Jerry Cooman
|
07-05-1989
Gingelom :
Johan Bruyneel
|
07-05-1989
Gingelom :
Johan Bruyneel
|
15-06-1989
Stage 2 Tour de Suisse :
Johan Bruyneel
|
15-06-1989
Stage 2 Tour de Suisse :
Johan Bruyneel
|
22-06-1989
Stage 9 Tour de Suisse :
Johan Bruyneel
|
22-06-1989
Stage 9 Tour de Suisse :
Johan Bruyneel
|
28-06-1989
Wavre :
Johan Bruyneel
|
28-06-1989
Wavre :
Johan Bruyneel
|
12-09-1989
Stage 7 Tour de la Communauté Europeènne :
Johan Bruyneel
|
12-09-1989
Stage 7 Tour de la Communauté Europeènne :
Johan Bruyneel
|
17-09-1989
Stage 3 Stuttgart (b):
Nico Roose
|
17-09-1989
Stage 3 Stuttgart (b):
Nico Roose
|
27-09-1989
Berlare :
Johan Bruyneel
|
27-09-1989
Berlare :
Johan Bruyneel
|
29-09-1989
part b Beernem, Criterium :
Nico Roose
|
29-09-1989
part b Beernem, Criterium :
Nico Roose
|
01-10-1989
Moerbeke, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
01-10-1989
Moerbeke, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
07-10-1989
Oostende, Cyclo-cross :
Eddy De Bie
|
07-10-1989
Oostende, Cyclo-cross :
Eddy De Bie
|
14-10-1989
Heist-op-den-Berg, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
14-10-1989
Heist-op-den-Berg, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
15-10-1989
Malderen, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
15-10-1989
Malderen, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
21-10-1989
Middelkerke, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
21-10-1989
Middelkerke, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
02-11-1989
Contern, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
02-11-1989
Contern, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
11-11-1989
Niel, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
11-11-1989
Niel, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
12-11-1989
Gieten, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
12-11-1989
Gieten, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
19-11-1989
Zarautz, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
19-11-1989
Zarautz, Cyclo-cross :
Paul De Brauwer
|
02-12-1989
Koksijde, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
02-12-1989
Koksijde, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
16-12-1989
Plzen, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
16-12-1989
Plzen, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
17-12-1989
Racour, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
17-12-1989
Racour, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
23-12-1989
Mol, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
23-12-1989
Mol, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
27-12-1989
Loenhout, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
27-12-1989
Loenhout, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
30-12-1989
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
30-12-1989
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Wim Lambrechts
|
31-12-1989
Diegem, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
31-12-1989
Diegem, Cyclo-cross :
Danny De Bie
|
1990 Mosoca - Eurocar - Galli:
|
09-08-1990
Stage 2 Tour du Hainaut, Amateurs :
Claude Rudelopt
|
09-08-1990
Stage 2 Tour du Hainaut, Amateurs :
Claude Rudelopt
|
1991 Mosoca - Eurocar - Chazal:
|
12-04-1991
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Franck Boucanville
|
12-04-1991
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Franck Boucanville
|
03-08-1991
La Louvière - Zegelsem, Amateurs :
Claude Rudelopt
|
03-08-1991
La Louvière - Zegelsem, Amateurs :
Claude Rudelopt
|
24-09-1991
Vienne :
Vincent Lavenu
|
24-09-1991
Vienne :
Vincent Lavenu
|
1992 Eurotel - Fréga:
|
1993 Russ:
|
1994 Catavana - Corbeil-Essonnes - Cédico:
|
23-01-1994
Lanarvily, Cyclo-cross :
Jérôme Chiotti
|
23-01-1994
Lanarvily, Cyclo-cross :
Jérôme Chiotti
|
23-10-1994
Tour du Val d'Orge, Cyclo-cross (j):
Jérôme Chiotti
|
23-10-1994
Tour du Val d'Orge, Cyclo-cross (j):
Jérôme Chiotti
|
19-11-1994
Millery, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
19-11-1994
Millery, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
20-11-1994
Sathonay, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
20-11-1994
Sathonay, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
24-12-1994
Bourgbarré, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
24-12-1994
Bourgbarré, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
31-12-1994
Lourches, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
31-12-1994
Lourches, Cyclo-cross:
Jérôme Chiotti
|
1995 Cedico:
|
31-07-1995
Getxo :
Miika Hietanen
|
31-07-1995
Getxo :
Miika Hietanen
|
1996 Cedico:
|
05-04-1996
Vitré :
Marc Bouillon
|
05-04-1996
Vitré :
Marc Bouillon
|
01-05-1996
Stage 4 Ruban Granitier Breton :
Frank Van Den Abeele
|
01-05-1996
Stage 4 Ruban Granitier Breton :
Frank Van Den Abeele
|
1997 Cedico - Lustucru:
|
25-06-1997
National Championship, Road, ITT, Elite, Finland:
Miika Hietanen
|
25-06-1997
National Championship, Road, ITT, Elite, Finland:
Miika Hietanen
|
06-08-1997
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Thierry Marichal
|
06-08-1997
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Thierry Marichal
|
1998 Home Market - RDM:
|
10-05-1998
Sankt Wendel, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
10-05-1998
Sankt Wendel, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
02-08-1998
Stage 2 Tour de la Région Wallonne :
Ludovic Capelle
|
02-08-1998
Stage 2 Tour de la Région Wallonne :
Ludovic Capelle
|
11-08-1998
Heusden :
Jean-Pierre Heynderickx
|
11-08-1998
Heusden :
Jean-Pierre Heynderickx
|
1999 Home Market - RDM:
|
09-05-1999
Sankt Wendel, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
09-05-1999
Sankt Wendel, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
02-08-1999
Stage 3 Tour de la Région Wallonne :
Ludovic Capelle
|
02-08-1999
Stage 3 Tour de la Région Wallonne :
Ludovic Capelle
|
2000 Ville De Charleroi - New Systems:
|
30-04-2000
Houffalize, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
30-04-2000
Houffalize, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
21-05-2000
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, The Netherlands:
Bart Brentjens
|
21-05-2000
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, The Netherlands:
Bart Brentjens
|
21-05-2000
Nordsjællands CK Linieøb:
Jørgen Bo Petersen
|
21-05-2000
Nordsjællands CK Linieøb:
Jørgen Bo Petersen
|
20-08-2000
European Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Filip Meirhaeghe
|
20-08-2000
European Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Filip Meirhaeghe
|
03-09-2000
Lausanne, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
03-09-2000
Lausanne, Mountainbike :
Filip Meirhaeghe
|
2001 Ville De Charleroi - Newsystems:
|
25-02-2001
Stage 4 Tour of Rhodes :
Andy De Smet
|
25-02-2001
Stage 4 Tour of Rhodes :
Andy De Smet
|
30-04-2001
Stage 4 Ringerike :
Renaud Boxus
|
30-04-2001
Stage 4 Ringerike :
Renaud Boxus
|
10-08-2001
Opstal :
Bart Heirewegh
|
10-08-2001
Opstal :
Bart Heirewegh
|
03-09-2001
Wetteren, Derny :
Bart Heirewegh
|
03-09-2001
Wetteren, Derny :
Bart Heirewegh
|
26-09-2001
Berlare :
Frank Corvers
|
26-09-2001
Berlare :
Frank Corvers
|
2002 Marlux - Ville De Charleroi - Berry Floor:
|
28-04-2002
Vilvoorde :
Andy Cappelle
|
28-04-2002
Vilvoorde :
Andy Cappelle
|
15-06-2002
Stage 4 Postgirot Open :
Mauricio Ardila
|
15-06-2002
Stage 4 Postgirot Open :
Mauricio Ardila
|
28-06-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
28-06-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
30-06-2002
National Championship, Road, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
30-06-2002
National Championship, Road, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
19-07-2002
Stage 7 International Cycling Classic :
Andy Cappelle
|
19-07-2002
Stage 7 International Cycling Classic :
Andy Cappelle
|
23-07-2002
Stage 11 International Cycling Classic :
Kristoffer Ingeby
|
23-07-2002
Stage 11 International Cycling Classic :
Kristoffer Ingeby
|
17-09-2002
Stage 10 Tour de l'Avenir :
Mauricio Ardila
|
17-09-2002
Stage 10 Tour de l'Avenir :
Mauricio Ardila
|
2003 Marlux - Wincor-Nixdorf:
|
11-01-2003
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Andy Cappelle
|
11-01-2003
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Andy Cappelle
|
03-04-2003
General Classification Driedaagse van De Panne :
Raivis Belohvosciks
|
03-04-2003
General Classification Driedaagse van De Panne :
Raivis Belohvosciks
|
03-04-2003
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Raivis Belohvosciks
|
03-04-2003
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Raivis Belohvosciks
|
25-04-2003
Stage 3 Niedersachsen Rundfahrt :
Saulius Ruskys
|
25-04-2003
Stage 3 Niedersachsen Rundfahrt :
Saulius Ruskys
|
25-05-2003
Stage 6 Bayern Rundfahrt :
Johan Coenen
|
25-05-2003
Stage 6 Bayern Rundfahrt :
Johan Coenen
|
25-05-2003
Stage 5 Ronde van België :
Dave Bruylandts
|
25-05-2003
Stage 5 Ronde van België :
Dave Bruylandts
|
22-06-2003
Comano :
Dave Bruylandts
|
22-06-2003
Comano :
Dave Bruylandts
|
27-06-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Latvia:
Raivis Belohvosciks
|
27-06-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Latvia:
Raivis Belohvosciks
|
27-06-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
27-06-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Luxemburg:
Christian Poos
|
25-07-2003
Schriek, Derny :
Dave Bruylandts
|
25-07-2003
Schriek, Derny :
Dave Bruylandts
|
13-08-2003
Stage 3 Vuelta a Burgos :
Dave Bruylandts
|
13-08-2003
Stage 3 Vuelta a Burgos :
Dave Bruylandts
|
17-09-2003
GP de Wallonie :
Dave Bruylandts
|
17-09-2003
GP de Wallonie :
Dave Bruylandts
|
20-09-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Steven De Neef
|
20-09-2003
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Steven De Neef
|
28-09-2003
Stage 4 Circuit Franco-Belge :
Geert Verheyen
|
28-09-2003
Stage 4 Circuit Franco-Belge :
Geert Verheyen
|
08-10-2003
Zele :
Steven De Neef
|
08-10-2003
Zele :
Steven De Neef
|
03-12-2003
Nouméa, Six Days :
Jean-Michel Tessier
|
03-12-2003
Nouméa, Six Days :
Jean-Michel Tessier
|
2006 Selle Italia - Diquigiovanni - Univer:
|
10-01-2006
Stage 4 Vuelta al Táchira :
Alberto Loddo
|
10-01-2006
Stage 4 Vuelta al Táchira :
Alberto Loddo
|
13-01-2006
Stage 7 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
13-01-2006
Stage 7 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
16-01-2006
Stage 10 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
16-01-2006
Stage 10 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
20-01-2006
Stage 14 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
20-01-2006
Stage 14 Vuelta al Táchira :
José Serpa
|
06-02-2006
Stage 4 Tour de Langkawi :
José Serpa
|
06-02-2006
Stage 4 Tour de Langkawi :
José Serpa
|
07-02-2006
Stage 5 Tour de Langkawi :
José Serpa
|
07-02-2006
Stage 5 Tour de Langkawi :
José Serpa
|
10-02-2006
Stage 2 Vuelta a Mendoza :
Edgardo Simon
|
10-02-2006
Stage 2 Vuelta a Mendoza :
Edgardo Simon
|
02-03-2006
Stage 1 Vuelta al Valle del Cauca :
Fredy González
|
02-03-2006
Stage 1 Vuelta al Valle del Cauca :
Fredy González
|
04-03-2006
Stage 3 Vuelta al Valle del Cauca :
Fredy González
|
04-03-2006
Stage 3 Vuelta al Valle del Cauca :
Fredy González
|
09-03-2006
Prologue Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Edgardo Simon
|
09-03-2006
Prologue Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Edgardo Simon
|
13-03-2006
Stage 4 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
13-03-2006
Stage 4 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
15-03-2006
Stage 6 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
José Serpa
|
15-03-2006
Stage 6 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
José Serpa
|
16-03-2006
Stage 7 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
16-03-2006
Stage 7 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
17-03-2006
Stage 8 part A Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
17-03-2006
Stage 8 part A Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
19-03-2006
Stage 10 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
19-03-2006
Stage 10 Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
19-03-2006
Points classification Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
19-03-2006
Points classification Vuelta Ciclista Por Un Chile Lider :
Alberto Loddo
|
06-04-2006
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Alberto Loddo
|
06-04-2006
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Alberto Loddo
|
07-04-2006
Stage 4 Circuit Cycliste Sarthe :
Alessandro Bertolini
|
07-04-2006
Stage 4 Circuit Cycliste Sarthe :
Alessandro Bertolini
|
04-06-2006
Pan American Championships, Road, Elite:
José Serpa
|
04-06-2006
Pan American Championships, Road, Elite:
José Serpa
|
24-06-2006
Stage 3 Clásica de Fusagasugá :
Walter Pedraza
|
24-06-2006
Stage 3 Clásica de Fusagasugá :
Walter Pedraza
|
20-07-2006
Stage 1 Clásica Ciudad de Girardot :
Fredy González
|
20-07-2006
Stage 1 Clásica Ciudad de Girardot :
Fredy González
|
21-07-2006
Central American and Caribbean Sports Games, Road, ITT:
José Serpa
|
21-07-2006
Central American and Caribbean Sports Games, Road, ITT:
José Serpa
|
22-07-2006
Stage 3 Clásica Ciudad de Girardot :
Fredy González
|
22-07-2006
Stage 3 Clásica Ciudad de Girardot :
Fredy González
|
12-08-2006
Stage 7 Vuelta a Colombia :
Walter Pedraza
|
12-08-2006
Stage 7 Vuelta a Colombia :
Walter Pedraza
|
16-08-2006
Lissone :
Alessandro Bertolini
|
16-08-2006
Lissone :
Alessandro Bertolini
|
17-08-2006
Stage 12 Vuelta a Colombia :
José Serpa
|
17-08-2006
Stage 12 Vuelta a Colombia :
José Serpa
|
31-08-2006
Stage 4 Vuelta a Venezuela :
José Serpa
|
31-08-2006
Stage 4 Vuelta a Venezuela :
José Serpa
|
03-09-2006
Giro della Romagna :
Santo Anza
|
03-09-2006
Giro della Romagna :
Santo Anza
|
10-09-2006
General Classification Vuelta a Venezuela :
José Serpa
|
10-09-2006
General Classification Vuelta a Venezuela :
José Serpa
|
21-09-2006
Stage 1 Vuelta Gobernacion Norte de Santander :
Fredy González
|
21-09-2006
Stage 1 Vuelta Gobernacion Norte de Santander :
Fredy González
|
08-10-2006
Ibagué :
Fredy González
|
08-10-2006
Ibagué :
Fredy González
|
14-10-2006
UCI America Tour:
José Serpa
|
14-10-2006
UCI America Tour:
José Serpa
|
2007 Storez - Materiaux:
|
11-05-2007
Stage 1 Tour du Haut Anjou, U23 :
Jonas Van Genechten
|
11-05-2007
Stage 1 Tour du Haut Anjou, U23 :
Jonas Van Genechten
|
19-06-2007
Romsée :
Ivaïlo Gabrovski
|
19-06-2007
Romsée :
Ivaïlo Gabrovski
|
07-07-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, Bulgaria:
Ivaïlo Gabrovski
|
07-07-2007
National Championship, Road, ITT, Elite, Bulgaria:
Ivaïlo Gabrovski
|
08-07-2007
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Ivaïlo Gabrovski
|
08-07-2007
National Championship, Road, Elite, Bulgaria:
Ivaïlo Gabrovski
|
22-07-2007
Stage 6 Tour de la Province de Liège :
Ivaïlo Gabrovski
|
22-07-2007
Stage 6 Tour de la Province de Liège :
Ivaïlo Gabrovski
|
22-07-2007
General Classification Tour de la Province de Liège :
Ivaïlo Gabrovski
|
22-07-2007
General Classification Tour de la Province de Liège :
Ivaïlo Gabrovski
|
10-09-2007
Stage 3 part a Tour of Bulgaria :
Ivaïlo Gabrovski
|
10-09-2007
Stage 3 part a Tour of Bulgaria :
Ivaïlo Gabrovski
|
2008 Groupe Gobert.com:
|
01-05-2008
Hasselt (a):
Jonas Van Genechten
|
01-05-2008
Hasselt (a):
Jonas Van Genechten
|
31-08-2008
Silly :
Philippe Pratte
|
31-08-2008
Silly :
Philippe Pratte
|
07-09-2008
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Jonas Van Genechten
|
07-09-2008
Walloon Championships FCWB, Road, Elite, Belgium:
Jonas Van Genechten
|