1. ROELANDTS Jurgen 95 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 08' 53"
2. VACHON Florian 1 AUVERGNE 4h 08' 53"
3. BAKELANTS Jan 301 WIELERGROEP BEVEREN 2000 4h 08' 53"
4. BAUGNIES Jérôme 92 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 09' 00" + 00' 07"
5. GODDAERT Kristof 93 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 09' 08" + 00' 15"
6. GOURGUE Benjamin 161 TEAM WALLONIE 4h 09' 11" + 00' 18"
7. BLOT Guillaume 221 USSA PAVILLY BARENTIN 4h 09' 16" + 00' 23"
8. BEURET Laurent 181 SCO DIJON 4h 09' 16" + 00' 23"
9. BONNAFOND Guillaume 64 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 16" + 00' 23"
10. ROUSSEAU Pierre 131 LE CYCLE POITEVIN 4h 09' 16" + 00' 23"
11. THIRE Jonathan 206 UC NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 16" + 00' 23"
12. GAUDIN Damien 293 VENDEE U 4h 09' 16" + 00' 23"
13. FABRY Mathieu 254 VC LA POMME MARSEILLE 4h 09' 16" + 00' 23"
14. LESAGE Raphaël 271 VC ROUEN 76 4h 09' 16" + 00' 23"
15. CARENE Boris 201 UC NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 16" + 00' 23"
16. EDET Nicolas 281 VELO SPORT CHARTRAIN 4h 09' 16" + 00' 23"
17. SIMON Julien 191 SUPER SPORT 35 4h 09' 16" + 00' 23"
18. SMITH David 266 VC LYON VAULX EN VELIN MAVIC-LOOK 4h 09' 16" + 00' 23"
19. BESSY Cyril 82 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 16" + 00' 23"
20. MANACH Jonathan 25 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 09' 16" + 00' 23"
21. MALACARNE Gaël 76 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 16" + 00' 23"
22. FEILLU Brice 54 CC NOGENT/OISE 4h 09' 20" + 00' 27"
23. PLIUSCHIN Alexandr 61 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 39" + 00' 46"
24. ROSSETTO Stéphane 56 CC NOGENT/OISE 4h 09' 42" + 00' 49"
25. VEDEL KVIST Thomas 306 WIELERGROEP BEVEREN 2000 4h 09' 53" + 01' 00"
26. MARIE Yannick 111 ENTENTE SUD GASCOGNE 4h 09' 53" + 01' 00"
27. CIOBAN Denis 193 SUPER SPORT 35 4h 09' 56" + 01' 03"
28. JOSEPH GREGORY 94 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 09' 56" + 01' 03"
29. GAUTIER Aurélien 194 SUPER SPORT 35 4h 09' 56" + 01' 03"
30. PATOUX Cyril 274 VC ROUEN 76 4h 09' 56" + 01' 03"
31. HALLEGUEN Mathieu 74 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 56" + 01' 03"
32. LAMOISSON Morgan 13 BLOIS CAC 41 4h 09' 56" + 01' 03"
33. JOSEPH Stijn 303 WIELERGROEP BEVEREN 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
34. OILLIC Joachim 273 VC ROUEN 76 4h 09' 56" + 01' 03"
35. ROUX Anthony 231 UV AUBE 4h 09' 56" + 01' 03"
36. GALLOPIN Tony 183 SCO DIJON 4h 09' 56" + 01' 03"
37. MADEC Arnaud 75 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 56" + 01' 03"
38. REZA Kevin 296 VENDEE U 4h 09' 56" + 01' 03"
39. NIERYNCK Stijn 305 WIELERGROEP BEVEREN 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
40. DENIS Kevin 212 UNION CYCLISTE SABOLIENNE 4h 09' 56" + 01' 03"
41. DAMIENS Mickaël 141 MIDI-PYRENEES 4h 09' 56" + 01' 03"
42. BOURGEOIS Laurent 44 C.C. ETUPES DOUBS PAYS DE MONBELIARD 4h 09' 56" + 01' 03"
43. SMUKULIS Gatis 251 VC LA POMME MARSEILLE 4h 09' 56" + 01' 03"
44. DEVAUX Jeremy 164 TEAM WALLONIE 4h 09' 56" + 01' 03"
45. CHABBAL Florian 143 MIDI-PYRENEES 4h 09' 56" + 01' 03"
46. DUFRASNE Jonathan 165 TEAM WALLONIE 4h 09' 56" + 01' 03"
47. HUET Tony 11 BLOIS CAC 41 4h 09' 56" + 01' 03"
48. GREINER Sylvain 184 SCO DIJON 4h 09' 56" + 01' 03"
49. DY Antoine 153 NORMANDIE 4h 09' 56" + 01' 03"
50. WACHNIK Pawel 86 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 56" + 01' 03"
51. BRUNEL Jonathan 253 VC LA POMME MARSEILLE 4h 09' 56" + 01' 03"
52. PRADES REVERTER Eduard 103 ECP - SPIUK 4h 09' 56" + 01' 03"
53. RICORDEL Yannick 204 UC NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 56" + 01' 03"
54. LESSCHAEVE Rudy 172 ROUE D OR ST AMANDOISE 4h 09' 56" + 01' 03"
55. SUZANNE Nicolas 226 USSA PAVILLY BARENTIN 4h 09' 56" + 01' 03"
56. AZNAR TORRES Aitor 102 ECP - SPIUK 4h 09' 56" + 01' 03"
57. PICHON Laurent 31 BRETAGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
58. MENDEZ SANCHEZ Arnau 101 ECP - SPIUK 4h 09' 56" + 01' 03"
59. HAN David 185 SCO DIJON 4h 09' 56" + 01' 03"
60. ROUXEL Vincent 26 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
61. BROUZES Peter 53 CC NOGENT/OISE 4h 09' 56" + 01' 03"
62. VANDOUSSELAERE Sven 96 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 09' 56" + 01' 03"
63. OLIVIER Benjamin 4 AUVERGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
64. CANTOURNET Benjamin 233 UV AUBE 4h 09' 56" + 01' 03"
65. MOERMAN Detlef 304 WIELERGROEP BEVEREN 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
66. BANACH Bartosz 42 C.C. ETUPES DOUBS PAYS DE MONBELIARD 4h 09' 56" + 01' 03"
67. FORTIN Léo 83 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 56" + 01' 03"
68. PRAT CASAS Santi 104 ECP - SPIUK 4h 09' 56" + 01' 03"
69. CAMMAERTS Edwig 163 TEAM WALLONIE 4h 09' 56" + 01' 03"
70. DELCOURT Stephan 134 LE CYCLE POITEVIN 4h 09' 56" + 01' 03"
71. LE YONDRE Tristan 196 SUPER SPORT 35 4h 09' 56" + 01' 03"
72. BLANQUEFORT Sylvain 112 ENTENTE SUD GASCOGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
73. ROSEAU Willy 205 UC NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 56" + 01' 03"
74. BOUTVILLE David 152 NORMANDIE 4h 09' 56" + 01' 03"
75. BARBAS Yoann 142 MIDI-PYRENEES 4h 09' 56" + 01' 03"
76. GUESDON Maxime 195 SUPER SPORT 35 4h 09' 56" + 01' 03"
77. BRIGAUD Thomas 182 SCO DIJON 4h 09' 56" + 01' 03"
78. MAZIOU Mael 15 BLOIS CAC 41 4h 09' 56" + 01' 03"
79. BIEBOUW Benjamin 162 TEAM WALLONIE 4h 09' 56" + 01' 03"
80. MAINARD Jérôme 85 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 56" + 01' 03"
81. BERARD Julien 63 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 56" + 01' 03"
82. OFFREDO Yoann 51 CC NOGENT/OISE 4h 09' 56" + 01' 03"
83. CIESLIK Pawel 263 VC LYON VAULX EN VELIN MAVIC-LOOK 4h 09' 56" + 01' 03"
84. SIMON Mathieu 236 UV AUBE 4h 09' 56" + 01' 03"
85. DAVID Nicolas 32 BRETAGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
86. LEMARCHAND Romain 124 ILE DE FRANCE 4h 09' 56" + 01' 03"
87. LABORIE Christophe 3 AUVERGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
88. JEANNES Matthieu 23 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
89. GUINAUDEAU Ronan 154 NORMANDIE 4h 09' 56" + 01' 03"
90. GUYOT Yann 73 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 56" + 01' 03"
91. BALBUENA Jonathan 252 VC LA POMME MARSEILLE 4h 09' 56" + 01' 03"
92. DECHEREUX Sylvain 133 LE CYCLE POITEVIN 4h 09' 56" + 01' 03"
93. DANIEL Sébastien 22 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
94. MATTEOU Romain 203 UC NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 56" + 01' 03"
95. PRATTE Philippe 166 TEAM WALLONIE 4h 09' 56" + 01' 03"
96. IVARS Sébastien 65 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 56" + 01' 03"
97. CHAMBE Corentin 262 VC LYON VAULX EN VELIN MAVIC-LOOK 4h 09' 56" + 01' 03"
98. MALLE Guillaume 224 USSA PAVILLY BARENTIN 4h 09' 56" + 01' 03"
99. MAHE Clement 21 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 09' 56" + 01' 03"
100. AULAS Alexandre 62 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 56" + 01' 03"
101. RENOU Mickaël 174 ROUE D OR ST AMANDOISE 4h 09' 56" + 01' 03"
102. FOURNET-FAYARD Sébastien 84 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 56" + 01' 03"
103. FOUCHARD Julien 72 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 56" + 01' 03"
104. RAULT Yann 71 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 09' 56" + 01' 03"
105. PREVOT Sylvère 125 ILE DE FRANCE 4h 09' 56" + 01' 03"
106. OLEJNIK Tomasz 225 USSA PAVILLY BARENTIN 4h 09' 56" + 01' 03"
107. ROMAN Martial 115 ENTENTE SUD GASCOGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
108. MURILLO Steve 173 ROUE D OR ST AMANDOISE 4h 09' 56" + 01' 03"
109. VIGNES Anthony 36 BRETAGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
110. CONVERSET Matthieu 41 C.C. ETUPES DOUBS PAYS DE MONBELIARD 4h 09' 56" + 01' 03"
111. COPPEL Jérôme 81 CR4 CHEMINS ROANNE 4h 09' 56" + 01' 03"
112. BINET Alexandre 291 VENDEE U 4h 09' 56" + 01' 03"
113. LEFRANCOIS Olivier 235 UV AUBE 4h 09' 56" + 01' 03"
114. MACE Thibault 295 VENDEE U 4h 09' 56" + 01' 03"
115. LIBERGE Julien 156 NORMANDIE 4h 09' 56" + 01' 03"
116. CHEDHOMME Morgan 121 ILE DE FRANCE 4h 09' 56" + 01' 03"
117. DAUGA Vincent 114 ENTENTE SUD GASCOGNE 4h 09' 56" + 01' 03"
118. PEYROTON Thomas 145 MIDI-PYRENEES 4h 09' 56" + 01' 03"
119. HOAREAU Sébastien 265 VC LYON VAULX EN VELIN MAVIC-LOOK 4h 09' 56" + 01' 03"
120. AUBERGER Florian 192 SUPER SPORT 35 4h 09' 56" + 01' 03"
121. VALADAS Guillaume 136 LE CYCLE POITEVIN 4h 10' 14" + 01' 21"
122. JOUANNO Nicolas 35 BRETAGNE 4h 10' 15" + 01' 22"
123. SANCHEZ PINEDA David 105 ECP - SPIUK 4h 10' 24" + 01' 31"
124. RIEGERT Alexandre 126 ILE DE FRANCE 4h 10' 34" + 01' 41"
125. BOIRE Sébastien 171 ROUE D OR ST AMANDOISE 4h 10' 36" + 01' 43"
126. LAGOUTE Maxime 214 UNION CYCLISTE SABOLIENNE 4h 10' 36" + 01' 43"
127. BRET Ludovic 292 VENDEE U 4h 10' 43" + 01' 50"
128. GUAY Julien 294 VENDEE U 4h 10' 43" + 01' 50"
129. BARTOLI Xavier 282 VELO SPORT CHARTRAIN 4h 10' 59" + 02' 06"
130. SICARD Romain 146 MIDI-PYRENEES 4h 10' 59" + 02' 06"
131. VAZQUEZ SANCHEZ Marcos 106 ECP - SPIUK 4h 10' 59" + 02' 06"
132. BARBIER Julien 222 USSA PAVILLY BARENTIN 4h 10' 59" + 02' 06"
133. LOTH Nicolas 14 BLOIS CAC 41 4h 10' 59" + 02' 06"
134. MIDEY Aurélien 46 C.C. ETUPES DOUBS PAYS DE MONBELIARD 4h 10' 59" + 02' 06"
135. GOUEDARD Simon 33 BRETAGNE 4h 11' 48" + 02' 55"
136. LAUNETTE Johnny 55 CC NOGENT/OISE 4h 12' 03" + 03' 10"
137. DRUETTA Cyril 144 MIDI-PYRENEES 4h 12' 11" + 03' 18"
138. RIBET Aurélien 16 BLOIS CAC 41 4h 12' 31" + 03' 38"
139. BRANAA Damien 113 ENTENTE SUD GASCOGNE 4h 12' 46" + 03' 53"
140. ROSTOLLAN Thomas 255 VC LA POMME MARSEILLE 4h 12' 46" + 03' 53"
141. CROKET Lars 91 DAVITAMON - WIN FOR LIFE - JONG VLAANDEREN 4h 13' 45" + 04' 52"
142. CHAUDOY Romain 12 BLOIS CAC 41 4h 14' 13" + 05' 20"
143. DUMOULIN Grégory 264 VC LYON VAULX EN VELIN MAVIC-LOOK 4h 14' 40" + 05' 47"
144. MANCEAU Julien 215 UNION CYCLISTE SABOLIENNE 4h 16' 55" + 08' 02"
145. LE GAC Laurent 24 BREST IROISE CYCLISME 2000 4h 20' 46" + 11' 53"
146. DRUJON Benoit 234 UV AUBE 4h 20' 46" + 11' 53"
Close