1. VAN RIE An AA DRINK Cycling Team 02:26:45
2. VERBEKE Grace Lotto-Belisol Ladiesteam
3. ARYS Evelyn VLAANDEREN-CAPRISONNE-T INTERIM :31
4. DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5. NOBELS Natasia SQUADRA CICLISTICA FEMMINILE BIANCHI :42
6. JOHANSSON Emma karolina Vlaanderen Capri Sonne T-Interim 3:25
7. STEURS Karen AA DRINK Cycling Team
8. GOOR Sofie Vlaanderen Capri Sonne T-Interim 4:25
9. VAN DEN BROECK Inge AA DRINK Cycling Team
10. WERNER Laure Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
11. DELFOSSE Catherine Lotto-Belisol Ladiesteam 5:00
12. BEYEN Inge VZW LOTTO-LADIESCYCLING
13. BOYD Tamara Pegasus Cycling Inc 5:05
14. DE KEYSER An KSV DEERLIJK GAVERZICHT 5:10
15. D`HOORE Jolien VLAANDEREN-CAPRISONNE-T INTERIM 5:16
16. DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 5:28
17. GELDHOF Ilse KSV DEERLIJK GAVERZICHT 5:50
18. STERCKX Kathleen AA DRINK Cycling Team
19. DE VOCHT Liesbet Lotto-Belisol Ladiesteam
20. FIERS Ilse WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
21. DECROIX Lieselot Lotto-Belisol Ladiesteam
22. DUFOER Sjoukje WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
23. BRULEE Latoya AA DRINK Cycling Team
24. HIERCKENS Corine Lotto-Belisol Ladiesteam
25. BEYEN Lien VZW LOTTO-LADIESCYCLING
26. MELYS Laurence KSV DEERLIJK GAVERZICHT
27. TEMMERMAN Ilse KSV DEERLIJK GAVERZICHT
28. LEENKNEGT Liliane KSV DEERLIJK GAVERZICHT
29. NOBUS Anja WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
30. VAN DE PONTSEELE Ilse BENELUX TEAM
31. DEJONGH Ilke 2MEGA - SAECO HEIST O/D BERG
32. THOMAS VICKI RIDE WITH RENDALL
33. DEPOORTER Elise Lotto-Belisol Ladiesteam
34. SCHOONBAERT Kim Lotto-Belisol Ladiesteam
35. HOSTE Peggy KSV DEERLIJK GAVERZICHT
36. DE MERLIER Jenifer VZW LOTTO-LADIESCYCLING
37. PIETERS Cindy Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
38. VERDONCK Sofie KSV DEERLIJK GAVERZICHT
39. MANSVELD Debby Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
40. HOEDT Natacha BENELUX TEAM
41. HAERS Carolien JOHN SAEY CYCLING TEAM
42. GHYSELINCK Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
43. ROOSE CAROLINE
44. STEENSSENS Nana VZW LOTTO-LADIESCYCLING
45. CLEEMPUT Irina WK NOORD WEST BRABANT
46. VERHAEGHE Hannah WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
47. THYS Patricia BENELUX TEAM
48. BLOMME Marieke RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
49. VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM 5:50
Close