1.GEERINCKX Dieuwer (Balen BC)
2.STEVENS Timothy (Balen BC)
3.DREESEN marnik (Balen BC)
4.STUBBE Domien (Balen BC)
5.STEELS Stijn (Balen BC)
6.BEUTELS Benjamin (SC Steeds Vooraan Kontich)
7.PEERSMAN Gerben (SC Steeds Vooraan Kontich)
9.VAN DE PUTTE Michael (SC Steeds Vooraan Kontich)
10.DE BRUYN Nick (SC Steeds Vooraan Kontich)
11.BROSENS Kurt (WAC Hoboken)
12.DE BACKKER Bert (WAC Hoboken)
13.VAN ECHELPOEL Pieter (WAC Hoboken)
14.MORTELMANS Stijn (WAC Hoboken)
15.ANTONISSEN Hans (WAC Hoboken)
16.AERTS Dries (KWC Heist Zuiderkempen)
17.DILLEN Steven (KWC Heist Zuiderkempen)
18.VANLOMMEL Raf (KWC Heist Zuiderkempen)
19.VANROY Glen (KWC Heist Zuiderkempen)
20.VLASSELAER Maarten (KWC Heist Zuiderkempen)
21.THYSSEN Ronny (DCM-GB Vorselaar)
22.SPRENGERS Thomas (DCM-GB Vorselaar)
23.VANHOUTTE Jan (DCM-GB Vorselaar)
24.BARLE Timothy (DCM-GB Vorselaar)
25.VERVLOET Mich (DCM-GB Vorselaar)
26.COSTERMANS Randy (Edegem BC)
27.DENISSEN Wim (Edegem BC)
28.GEERTS Kevin (Edegem BC)
29.KESTELOOT Jeroen (Edegem BC)
30.VAN DEN EYNDE Willem (Edegem BC)
31.ROUSSEAU Julien (Sprint 2000 Charleroi)
32.BRUN Logan (Sprint 2000 Charleroi)
33.DUMONT Julien (Sprint 2000 Charleroi)
34.SOCQUET Jeroen (Sprint 2000 Charleroi)
35.VAN HOECKE Justin (Sprint 2000 Charleroi)
36.BRAECKEVELT Julien (Lauwerys-Lotto Velo Club du Centre)
37.CONTIN Jordan (Lauwerys-Lotto Velo Club du Centre)
38.STRIMELLE Aurélien (Lauwerys-Lotto Velo Club du Centre)
39.SELVAIS Dorian (Lauwerys-Lotto Velo Club du Centre)
40.MARLIER Ronald (Lauwerys-Lotto Velo Club du Centre)
41.DOPCHIE Jefferson (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)
43.MOULIN Laurent (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)
44.MALAWKA Christopher (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)
45.CHEVALIER Damien (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)
46.THOME Kevin (Union Cycliste Seraing)
47.MAQUET Arnaud (Union Cycliste Seraing)
48.DEMOITIE Antoine (Union Cycliste Seraing)
49.COMPERE Xavier (Union Cycliste Seraing)
50.OLIVIERI Grégory (Union Cycliste Seraing)
51.PIROTTE Lucien (Predictor-Lotto VC Ardennes)
52.MEURICE Samuel (Predictor-Lotto VC Ardennes)
53.ENGLEBERT Richard (Predictor-Lotto VC Ardennes)
54.PIRLET Martin (Predictor-Lotto VC Ardennes)
55.HANSEZ Nicolas (Predictor-Lotto VC Ardennes)
56.HAEX Tim (Sport en Steun Leopoldsburg)
57.VAN THIELEN Jeffrey (Sport en Steun Leopoldsburg)
58.CLAES Bert (Sport en Steun Leopoldsburg)
59.POLUS Rob (Sport en Steun Leopoldsburg)
60.OP 'T EYNDE Thomas (Sport en Steun Leopoldsburg)
61.HEYMANS Jeroen (CT Crabbé-Performance Gorsem)
62.VANBILSEN Kenneth (CT Crabbé-Performance Gorsem)
63.JANS Roy (CT Crabbé-Performance Gorsem)
64.ENGELEN Ruben (CT Crabbé-Performance Gorsem)
65.YDENS Andrew (CT Crabbé-Performance Gorsem)
66.MARIEN Pierre (VC de l'Espoir Condruzien)
67.LACROIX Dany (VC de l'Espoir Condruzien)
68.DEFOSSE Arnaud (VC de l'Espoir Condruzien)
69.HERBIET Valentin (VC de l'Espoir Condruzien)
70.CHARLIER Renaud (VC de l'Espoir Condruzien)
71.DE MAESSCHALCK Tom (KSC Denderstreek Labiekesvrienden)
72.DAEMS Thor (KSC Denderstreek Labiekesvrienden)
73.BEECKMAN Andy (KSC Denderstreek Labiekesvrienden)
74.ONGENA Matthias (KSC Denderstreek Labiekesvrienden)
75.VAN IMPE Kenneth (KSC Denderstreek Labiekesvrienden)
76.DIERICKX Matthias (VC 't Meetjesland Knesselare)
77.VANCOUTER Stein (VC 't Meetjesland Knesselare)
78.WILLEMS Benjamin (VC 't Meetjesland Knesselare)
79.MARTENS Stan (VC 't Meetjesland Knesselare)
80.VANDEN BERGHE Jonas (VC 't Meetjesland Knesselare)
81.BASTIAENS Yoni (ABBS-Wielerjeugteam-Lede)
82.SERRY Jesn (ABBS-Wielerjeugteam-Lede)
83.VAN DEN BERGHE Bart (ABBS-Wielerjeugteam-Lede)
84.VANDEWIELE Laurens (ABBS-Wielerjeugteam-Lede)
85.WILLEMS Tommy (ABBS-Wielerjeugteam-Lede)
86.DE VLIEGER Dimitri (Asfra Racing Team)
87.VAN OVERMEIRE Jake (Asfra Racing Team)
88.VERBERCKMOES Jasper (Asfra Racing Team)
89.DE TEMMERMAN Pieter (Asfra Racing Team)
90.MARIJSSE Wouter (Asfra Racing Team)
91.ADAMS Joeri (Avia Cycling team)
92.WELLENS Yannick (Avia Cycling team)
93.PANNEKOEK Jorg (Avia Cycling team)
94.SALOMEIN Jarl (Avia Cycling team)
95.INGELS Dries (Avia Cycling team)
96.VAN DEN STEEN Alexander (Onder Ons Parike)
97.WAUTERS Willem (Onder Ons Parike)
98.CARTON Laurent (Onder Ons Parike)
99.BACKAERT Frederik (Onder Ons Parike)
100.RIGAUX Lewis (Onder Ons Parike)
101.JACOBS Jelmer (Daikin CT Liedekerke)
102.MASSIE Niels (Daikin CT Liedekerke)
103.VANHALLE Stijn (Daikin CT Liedekerke)
104.VANTON Lander (Daikin CT Liedekerke)
105.BOON Matthias (Daikin CT Liedekerke)
106.HINDRIJCKX Kim (Royal Cureghem Sportif Brussel)
107.DE KERF Kenneth (Royal Cureghem Sportif Brussel)
108.JUWET Jeroen (Royal Cureghem Sportif Brussel)
109.VANDERSMISSEN Matthias (Royal Cureghem Sportif Brussel)
110.DE COOMAN Timmy (Royal Cureghem Sportif Brussel)
111.LAMBRECHTS Marcy (La Bicycletta)
112.PIETERS Nando (La Bicycletta)
114.VAN DROOGENBROECK Carlo (La Bicycletta)
115.RENARD Egon (La Bicycletta)
116.LASSEEL Fen (WSC Hand in Hand Baal)
117.MARKEY Bram (WSC Hand in Hand Baal)
118.NEUBOURG Carl (WSC Hand in Hand Baal)
119.SNOEKS Stijn (WSC Hand in Hand Baal)
120.VAN OVERMEIRE Kevin (WSC Hand in Hand Baal)
121.BAESTAENS Vincent (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
122.BERCKMANS Widmer (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
123.CASTEELS Mathijs (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
124.VERSTRAETEN Kobe (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
125.PANS Dieter (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
126.VAN DIERMEN Jaron (Lotto Olympia Tienen)
127.VAN DIERMEN Johnny (Lotto Olympia Tienen)
128.SZAMOSFALVI Maté (Lotto Olympia Tienen)
129.VANDEBROECK Wannes (Lotto Olympia Tienen)
130.DE WAELHEYNS Sven (Lotto Olympia Tienen)
131.FAES Greg (KSV Deerlijk Gaverzicht)
132.DE PELSMAEKER Tim (KSV Deerlijk Gaverzicht)
133.LAVA Kevin (KSV Deerlijk Gaverzicht)
134.VERMOTE Alphonse (KSV Deerlijk Gaverzicht)
135.VERMOTE Julien (KSV Deerlijk Gaverzicht)
136.DEBRABANDERE Thomas (WC De Molenspurters Meulebeke)
137.DENYS Brecht (WC De Molenspurters Meulebeke)
138.FLAMAND Kenneth (WC De Molenspurters Meulebeke)
139.LIETAER Eliot (WC De Molenspurters Meulebeke)
140.VAN OOSTHUYZE Jonas (WC De Molenspurters Meulebeke)
141.DEBACKER Lander (Jonge Renners Roeselare)
142.DECEUNINCK Thomas (Jonge Renners Roeselare)
143.GUNST Pieter-Jan (Jonge Renners Roeselare)
144.WALLAYS Jelle (Jonge Renners Roeselare)
145.LEPLA Jeroen (Jonge Renners Roeselare)
146.VAN ROY Stijn (Bodysol-Lotto CT Menen)
147.BEYENS Lorenz (Bodysol-Lotto CT Menen)
148.VANCRAEYNEST Kevin (Bodysol-Lotto CT Menen)
149.WIPPERT Woueter (Bodysol-Lotto CT Menen)
150.BERT Gert-Jan (Bodysol-Lotto CT Menen)
151.LARDENOIJE Sonny (CT-DJ Matic Kortrijk)
152.GHEKIERE Robin (CT-DJ Matic Kortrijk)
153.MOTKE Ritchie (CT-DJ Matic Kortrijk)
154.THIEUW Bert (CT-DJ Matic Kortrijk)
155.SCHMITZ Tim (CT-DJ Matic Kortrijk)
156.MEEUS Sil (WC oostende Noordzee)
157.VANSIELEGHEM Nick (WC oostende Noordzee)
158.MAES Joris (WC oostende Noordzee)
159.LAEBENS Brian (WC oostende Noordzee)
160.BEAUPREZ Pieter (WC oostende Noordzee)
161.HELLEBUYCK Olivier (Tieltse Rennersclub)
162.DELOOF Steve (Tieltse Rennersclub)
163.SPIESSENS Kevin (Tieltse Rennersclub)
164.LAGAE Korneel (Tieltse Rennersclub)
165.VANNIEUWENHUYZE Luigi (Tieltse Rennersclub)
166.DELAHOUTRE Niels (Cycling Team Wervik)
167.DENTURCK Wouter (Cycling Team Wervik)
168.MOREAU Diego (Cycling Team Wervik)
169.TEMPELAERE Maarten (Cycling Team Wervik)
170.VANBIERVLIET Olivier (Cycling Team Wervik)
171.CATRYSSE Frederick (KVC Sportgroep Maes Koksijde)
172.VANNESTE Sammy (KVC Sportgroep Maes Koksijde)
173.LONCKE Thijs (KVC Sportgroep Maes Koksijde)
174.VERHELST Louis (KVC Sportgroep Maes Koksijde)
175.VANMARCKE Mathias (KVC Sportgroep Maes Koksijde)
176.VAN DE SCHOOL Michael (WV Schijndel)
177.VAN ERP Jordy (WV Schijndel)
178.ROBBEN Ricardo (WV Schijndel)
179.VAN DER SANDEN Harm (WV Schijndel)
180.VAN GEFFEN Nick (WV Schijndel)
181.VAN WIEFFEREN Ruben (De Volharding)
182.TIMMERMAN Wouter (De Volharding)
183.VAN HAASTER Jasper (De Volharding)
185.SCHELLEVIS Rutgen (De Volharding)
186.LIMBURG Stefan (Krolstone Peddelaars)
187.KLEIN Emiel (Krolstone Peddelaars)
188.LENDEMAN Bertjan (Krolstone Peddelaars)
189.EEFTING Roy (Krolstone Peddelaars)
190.DE VRIES Berden (Krolstone Peddelaars)
191.SMIT Kevin (District Midden Nederland)
192.GROENESTEEN Patrick (District Midden Nederland)
193.KUIPER Bouke (District Midden Nederland)
194.STOPLER Bob (District Midden Nederland)
195.FIOLET Yvo (District Midden Nederland)
196.VAN DER THOLEN Robert-Jan (Combinatie Zuid Holland)
197.VERMEULEN Jack (Combinatie Zuid Holland)
198.GELENS Ralph (Combinatie Zuid Holland)
199.LANKESTER Kelian (Combinatie Zuid Holland)
200.ROOIMANS Thijs (Combinatie Zuid Holland)
Close