1. Michel Lafis (Upsala CK/Farm Frites) 4.16.20
2. Nicklas Axelsson (Sollerö IF Cykel/Panaria))
3. Stefan Adamsson (Team Crescent) 0.45
4. Klas Johansson (Burseryds IF)
5. Jonas Holmgren (CK Bure)
6. Jukka Heinekainen (Team Mälarenergi)
7. Tobias Johansson (CK Bure) 1.20
8. Jonas Ljungblad (Team Crescent) 1.23
9. Christoffer Ingeby (Team Mälarenergi)
10. Henrik Oldin (Falkenbergs CK)
11. Niklas Rönnerling (FK Trampen)
12. Mattias Eriksson (CK Bure)
13. Niclas Ekström (Skoghalls CK-HammaröTÖnissteiner)
14. Jan Mattsson (Upsala CK)
15. Viktor Sjöström (Upsala CK)
16. Johan Lång (Frölunda CK)
17. Magnus Ljungblad (Team Mälarenergi)
18. Robert Österling (Skoghalls CK-Hammarö)
19. Rikard Almqvist (CK Hymer)
20. Petter Renäng (Team Crescent)
21. John Nilsson (Team Mälarenergi)
22. Hans Carlsson (CK Master)
23. Fredrik Johansson (Västerås CK)
24. Robert Fogelkvist (Motala AIF CK)
25. Daniel Brandt (CK Hymer)
26. Arvid Nilsson (Frölunda CK)
27. Lars Robertsson (Smålands CK)
28. Jonas Olsson (Motala AIF CK)
29. Fredrik Johansson (Motala AIF CK)
30. Fredrik Lindberg (FK Trampen) 1.55
31. Johan Svensson (Falkenbergs CK)
32. Patrik Löfving (Smålands CK) 5.27
33. David Johansson (Västerås CK)
34. Johan Flodin (Team Crescent)
35. Erik Wendel (IK Vinco)
36. Jocke Bernström (Motala AIF CK)
37. Peter Resar (Sollerö IF Cykel)
38. Anders Juhlin (Team Mälarenergi/De Nardi)
39. Kristofer Bremström (Falkenbergs CK)
40. Håkan Nilsson (Burseryds IF)
41. Roger Karlsson (Borlänge CK)
42. Luke Alexander Ray (Sollerö IF Cykel) 6.18
43. Bryan Menton (Smålands CK) 6.24
44. Jonas Gartman (Frölunda CK) 6.48
45. Mattias Karlzon (FK Trampen)
46. Patric Hedberg (Västerås CK)
47. Philip Tavell (Kvänums IF)
48. Erik Jungåker (Kvänums IF)
49. Jens Westergren (IK Vinco)
50. Andreas Larsson (CK Falken)
51. Marcus Johansson (CK Hymer)
52. Anders Lennartsson (FK Trampen)
53. Peter Gustavsson (Smålands CK)
54. Emil Skoog (CK Master)
55. Henrik Edwardsson (FK Trampen)
56. Daniel Glos (CK Master)
57. Edvin Gustavsson (Kvänums IF)
58. Peter Lundblad (Västerås CK)
59. Tommy Larsson (Kvänums IF)
60. Tony Andersson (Borlänge CK)
61. Mickael Johansson (CK Hymer)
62. Mats Hedlund (Borlänge CK)
63. Tobias Andersson (Falu CK)
64. Kalle Friberg (Team Crescent)
65. Jonas Emanuelsson (Burseryds IF)
66. Andreas Lönnäng (Skoghalls CK-Hammarö)
67. Emil Arnell (IK Vinco)
68. Statis Stefanidis (CK Norrtälje)
69. Mikael Andersson (Falkenbergs CK)
70. Robert Nilsson (FK Trampen)
71. Klas Johansson (Sollerö IF Cykel)
72. Mikael Ringdahl (Motala AIF CK)
73. Christian Johansson (CK Hymer)
74. Dan Kuylenstierna (Falkenbergs CK)
75. Anders Ljungblad (CK Master)
76. Martin Johansson (Frölunda CK)
77. Tobias Lergård (Team Crescent)
78. Oskar Stenström (Team Mälarenergi)
79. Per Ola Lindén (Falkenbergs CK) 17.40
80. Markus Juneholt (Skoghalls CK-Hammarö)
81. Henrik Andersson (CK Falken) 20.55
82. Mattias Forslund (Frölunda CK)
83. Daniel Söderström (Falu CK) 23.30
84. Mikael Norlin (CK Norrtälje)
Close