Arrangør: Eslövs CK.
Plc Nr Namn Förening Tid Diff Mellantid Mellantid/plc
1 88 OLSSON Jonas Team Crescent CK 58:50,6 28:20,0 1
2 87 LARSSON Gustav Team Crescent CK 59:20,4 0:29,8 28:30,0 2
3 79 RITTSEL Martin FK Trampen 59:33,3 0:42,7 28:46,0 4
4 80 BÄCKSTEDT Magnus Kopparbergs CK 1:00:02,0 1:11,4 28:30,0 2
5 74 INGEBY Kristoffer Örebrocyklisterna 1:00:14,2 1:23,6 28:51,0 5
6 37 GRÖNQVIST Tomas Karlstads CA 1:00:45,9 1:55,3 29:12,0 6
7 86 LERGÅRD Tobias Team Crescent CK 1:01:25,8 2:35,2 29:19,0 7
8 40 LEVIN Johan Team Trek - Åstorps CK 1:02:12,7 3:22,1 29:26,0 8
9 83 ANDERSSON Björn CK Wänershof 1:02:28,1 3:37,5 30:02,0 13
10 78 WENDEL Erik Team Crescent CK 1:02:28,6 3:38,0 30:08,0 14
11 85 LJUNGQVIST Marcus Falu CK 1:02:33,5 3:42,9 29:40,0 9
12 19 JOHANSSON Fredrik Team Mälarenergi CK 1:02:59,9 4:09,3 29:51,0 10
13 75 EKSTRÖM Niclas Team Mälarenergi CK 1:03:02,8 4:12,2 30:22,0 17
14 72 HOLMKVIST Jonas Team Crescent CK 1:03:27,0 4:36,4 29:55,0 11
15 38 ERIKSSON Daniel CK Falken 1:03:29,6 4:39,0 30:30,0 20
16 28 CARLSSON Mattias Degeberga CK 1:03:34,8 4:44,2 30:01,0 12
17 81 EMANUELSSON Jonas Burseryds IF Cykelsektion 1:03:39,3 4:48,7 30:28,0 18
18 71 GUSTAFSSON Alexander Team Trek - Åstorps CK 1:03:45,6 4:55,0 30:20,0 16
19 8 HALLSTEN Kristian CK Valhall 1:03:46,0 4:55,4 30:12,0 15
20 82 JUNEHOLT Marcus Södertälje CK 1:03:55,0 5:04,4 30:29,0 19
21 73 RYDBERG Jonas Degeberga CK 1:04:22,3 5:31,7 30:58,0 28
22 42 MATTSSON Jan Upsala CK 1:04:46,7 5:56,1 30:42,0 23
23 36 SEGERSÄLL Mikael Team Crescent CK 1:04:48,1 5:57,5 30:30,0 20
24 12 THÖGERSEN Jens Team Trek - Åstorps CK 1:04:53,2 6:02,6 30:30,0 20
25 76 GARTMAN Jonas Team Trek - Åstorps CK 1:04:53,7 6:03,1 30:53,0 27
26 66 ANDERSSON Henrik CK Falken 1:04:54,8 6:04,2 31:28,0 40
27 49 ERICSSON Joel CK Valhall 1:05:03,0 6:12,4 31:00,0 31
28 77 SJÖBERG Björn Motala AIF CK 1:05:04,0 6:13,4 30:50,0 26
29 84 LJUNGBLAD Jonas Skara CK 1:05:13,1 6:22,5 30:58,0 28
30 16 JANSSON Mattias Alingsås CK 1:05:15,0 6:24,4 30:59,0 30
31 44 EDWARDSSON Henrik FK Trampen 1:05:17,6 6:27,0 31:44,0 44
32 23 BRANDT Daniel CK Hymer 1:05:37,6 6:47,0 30:48,0 24
33 57 GERHARDSSON Anders CK Bure 1:05:43,4 6:52,8 31:08,0 33
34 32 AXELSSON Martin Team Cyclecomponents.com - Sollerö IF 1:05:50,5 6:59,9 31:08,0 33
35 43 ERIKSSON Kim CK Uni 1:06:12,1 7:21,5 31:22,0 38
36 20 DELLIEN Anders CK Ringen 1:06:13,0 7:22,4 31:22,0 38
37 10 BERNTSEN Peter CK Master 1:06:21,0 7:30,4 31:12,0 35
38 2 NIHLÉN Marcus Eslövs CK 1:06:23,4 7:32,8 30:49,0 25
39 30 FORSLUND Mathias Alingsås CK 1:06:38,4 7:47,8 31:36,0 42
40 61 NORDLUND Johan Burseryds IF Cykelsektion 1:06:47,4 7:56,8 31:46,0 47
41 39 VESZPREMI Gabor Malmö-Staffanstorps CK 1:06:51,1 8:00,5 32:05,0 51
42 68 NYMAN Martin Team Trek - Åstorps CK 1:06:51,4 8:00,8 31:45,0 45
43 14 NILSSON Håkan Degeberga CK 1:06:56,2 8:05,6 31:30,0 41
44 1 NOLIN Michael Upsala CK 1:06:58,4 8:07,8 31:14,0 36
45 52 LARSSON Andreas CK Falken 1:06:58,9 8:08,3 31:45,0 45
46 26 WARHED Marcus Team Trek - Åstorps CK 1:07:00,3 8:09,7 31:49,0 48
47 24 OLAUSSON Mikael CK Falken 1:07:00,5 8:09,9 31:38,0 43
48 48 BRÖNDUM Jesper CK Ringen 1:07:19,1 8:28,5 32:23,0 56
49 15 ÅKERMAN Fredrik Klubben Cyklisten 1:07:25,5 8:34,9 31:15,0 37
50 56 LINDBERG Fredrik Degeberga CK 1:07:32,9 8:42,3 32:11,0 52
51 13 JOHANSSON Andreas Team Säfsen/CSK Ludvika 1:07:33,1 8:42,5 32:00,0 50
52 22 LINDQVIST Peter CK Norrtälje 1:07:37,5 8:46,9 31:55,0 49
53 51 JOHANSSON Michael CK Hymer 1:07:57,7 9:07,1 32:20,0 54
54 54 LARNER Ola Team Trek - Åstorps CK 1:08:05,5 9:14,9 32:26,0 59
55 62 BRINK Martin CK Ringen 1:08:17,5 9:26,9 32:25,0 58
56 50 HÅKANSSON Björn Karlskrona CK 1:08:21,2 9:30,6 32:30,0 62
57 60 LINDGREN Martin IK Vinco Cykelsektion 1:08:32,1 9:41,5 32:29,0 61
58 45 KARLSSON Johannes Svanesunds GIF Cykelsektion 1:08:38,3 9:47,7 32:43,0 66
59 64 SVENSSON Andreas Motala AIF CK 1:08:39,3 9:48,7 32:20,0 54
60 11 KARLSSON Gustav Malmö-Staffanstorps CK 1:08:40,1 9:49,5 32:17,0 53
61 17 HÄGG Andreas Borlänge CK 1:08:40,2 9:49,6 32:27,0 60
62 29 SPÅNGBERG Peder CK Fix 1:08:52,8 10:02,2 32:24,0 57
63 34 BENGTSSON Thomas CK Ringen 1:09:25,1 10:34,5 32:54,0 67
64 4 LIPPONEN Mikael Borlänge CK 1:09:29,1 10:38,5 32:30,0 62
65 3 NILSSON Christer FK Trampen 1:09:32,9 10:42,3 32:58,0 68
66 25 RECK Mattias Mölndals CK 1:09:35,4 10:44,8 32:42,0 65
67 41 HERMANSSON Christer CK Wänershof 1:09:38,2 10:47,6 33:30,0 70
68 33 MODIN Fredrik Team Mälarenergi CK 1:09:48,0 10:57,4 32:33,0 64
69 9 GUSTAFSSON Per Karlstads CA 1:09:55,5 11:04,9 33:06,0 69
70 35 NILSSON Jörgen CK Valhall 1:10:22,4 11:31,8 33:47,0 72
71 65 JOHANSSON Kent Karlstads CA 1:10:59,2 12:08,6 33:52,0 74
72 67 JOHANSSON Mattias Mölndals CK 1:11:06,4 12:15,8 33:37,0 71
73 69 LARSSON Morgan CK Wänershof 1:11:17,6 12:27,0 34:07,0 76
74 31 OLSSON Rickard Svanesunds GIF Cykelsektion 1:11:19,2 12:28,6 34:02,0 75
75 18 ÅKESSON Ola IK Vinco Cykelsektion 1:11:58,5 13:07,9 33:47,0 72
76 53 JOHANSSON Patrik Mölndals CK 1:12:24,3 13:33,7 34:48,0 77
77 7 BENGTSSON Fredrik CK Ringen 1:13:56,0 15:05,4 34:50,0 78
78 55 HERMANSSON Martin CK Wänershof 1:16:29,1 17:38,5 35:38,0 79
79 63 TOLEDO Mario CK Valhall 1:21:35,7 22:45,1 39:30,0 80
6 ÖSTERLING Robert Burseryds IF Cykelsektion DNF
27 PAPP Andreas Team Säfsen/CSK Ludvika 31:01,0 32
46 JOHANSSON Robert Team Cyclecomponents.com - Sollerö IF
47 BLIXT Johan Burseryds IF Cykelsektion
58 NILSSON Robert FK Trampen
5 STEVENSSON Christofer Team Cyclecomponents.com - Sollerö IF DNS
21 JONSSON Bengt CK Valhall
59 HÄGG Mikael Borlänge CK
70 OLDIN Henrik Team Mälarenergi CK
(Kilde: Eslövs CK).
Close