1 Alex Paton (VC Deal/Hammonds/Activ)
2 Scott Thwaites (Merlin Development Squad)
3 Ben (Roach Rugby Velo)
4 Michael Butler (VC Deal/Hammonds/Activ)
5 William Verney (Shokwave)
6 Jordan Hook (South Pennine RC)
7 Luke Gray (Dorset Rough Riders)
8 Daniel McLay (Leicestershire RC)
9 Gareth James (Abergavenny RC/Govilon/Bike Base)
10 Erick Rowsell (Sutton CC/De Ver Cycles)
11 Thomas Payton (Stourbridge CC)
12 Lawrence Frost (Ashfield RC)
13 Tomas Skubala (Interbike RT/Schils/Boyer)
14 Hamish Creber (Sandy Wallace Cycles)
15 George Atkins (Welland Valley CC)
16 Thomas Lowe (Merlin Development Squad)
17 Steven Proud (Solihull CC)
18 Timothy Rowson (Sheffield Phoenix CC)
19 Samuel Fry (Welwyn Wheelers)
20 Carl Harris (Eastern Region Velo)
21 Josuah Papworth (Halesowen A & CC)
22 Craig Wilton (Team Darenth)
23 Rebecca Thompson (GB Cycles.co.uk/Geoffrey Butler)
24 Max Sykes (VC Deal/Hammonds/Activ)
25 Paul Young (Team Marie Curie)
26 Annie Last (Matlock CC/Wards/Impsport/Farmers)
27 Perry Bowater (Walsall RCC)
28 Elliot Brooker (CC Ashwell)
29 Tom Yeatman (Oxonian CC)
30 John Price (Lee Valley Youth CC)
31 Oliver Webster (Triangle RT/Bianchi)
32 Danielle King (I-team.co.uk)
33 Paul Clarke (Lincoln Wheelers)
34 William Meadows (Ipswich BC)
35 Alex Jones (Wolverhampton Whs/Fred Williams)
36 Thomas Robbins (Didcot Phoenix CC)
37 Oliver Rossi (Lee Valley Youth CC)
38 Taylor Johnstone (Herne Hill Youth CC)
39 Katie Colclough (Sleaford Whs/The Station Fitness)
40 Corinne Hall (VC de Londres)
41 Tom Gallagher (Welwyn Wheelers)
42 Amy Gallagher (Welwyn Wheelers)
43 Samantha Bryant (Marin UK)
44 Penny Rowson (Sheffield Phoenix CC)
45 Hannah Robinson (Ipswich BC)
46 Hannah Manley (Maindy Flyers CRT)
47 Bruce Dalton (Matlock CC/Wards/Impsport/Farmers)
48 Alec Briggs (Herne Hill Youth CC)
49 Tijan N'jai-Sealy (Herne Hill Youth CC)
50 Matthew Cook (Mildenhall CC)
51 Genevieve Billington (Bromsgrove Olympique CC)
52 Lawrence Paddon (Horwich CC)
53 Herschel Stevens (Triangle RT/Bianchi)
54 Harry Watson (Midland C & AC)
Close