1 Daniel Bernal (Col) Uni Sport Lamentin 21.44
2 Flober Pena (Col) L. Optiq/ F. Telecom 0.29
3 Jose Medina (Chi) Sm Rda 1.00
4 Alexender Mironov (Rus) St Petersburg 1.01
5 Timo Honstein (Ger) KED Berlin 1.04
6 Clavijo-Ferney Bello (Fra) UC Capesterre 1.04
7 Jordane Chazal (Fra) Espoir Du Sud 1.05
8 Perrig Quemeneur (Fra) Vendee U 1.10
9 Julien Belgy (Fra) Vendee U 1.29
10 Boris Carene (Fra) Orange 1.29
11 Luis Castaneda (Col) UC Capesterre 1.30
12 Mederic Clain (Fra) US97 1.37
13 Tyler Butterfield (Ber) Vendee U 1.43
14 Yvan Boos (Fra) AS Baie-Mahault 1.55
15 Andreas Muller (Ger) KED Berlin 2.10
16 Alexandre Lecoq (Fra) UV Marie Galante 2.12
17 Herve Arcade (Fra) Martinique 2.12
18 Tobias Burchert (Ger) KED Berlin 2.21
19 Christian Luce (Fra) Guadeloupe 2.23
20 David Clarke (GBr) Sm Rda 2.41
21 Mickael Clarico (Fra) Uni Sport Lamentin 2.43
22 Christophe Cospar (Fra) Orange 2.47
23 Simon Geschke (Ger) KED Berlin 2.52
24 Fabrice Fazer (Fra) AC Levant 2.52
25 Alain Alexis (Fra) Eco Cafe Chaulet 3.00
26 Eliodis Grinan (Cub) Cuba 3.01
27 Mathieu Roupion (Fra) Vendee U 3.03
28 Olivier Ragot (Fra) Martinique 3.04
29 Cedric Pandolph (Fra) Orange 3.08
30 Frederic Theobald (Fra) Excelsior 3.09
31 Freddy Vargas (Ven) AS Baie-Mahault 3.09
32 Laury Bedard-Remilien (Fra) Orange 3.09
33 Damien Wojciechowski (Pol) Espoir Du Sud 3.11
34 Jacky Gibrien (Fra) JCPL 3.11
35 Rony Rex (Fra) Excelsior 3.14
36 Vidian Bordin (Fra) Excelsior 3.16
37 Jean-Claude Luce (Fra) L. Optiq/ F. Telecom 3.20
38 Alexandre Bousseau (Fra) Vendee U 3.24
39 Serge Nipau (Fra) Uni Sport Lamentin 3.26
40 Ludovic Claire (Fra) Espoir Du Sud 3.28
41 Bruno Zadigue (Fra) JCPL 3.33
42 Eny Theophile (Fra) AC Levant 3.35
43 Pedro Sibilia (Cub) Cuba 3.35
44 Dariusz Wojciechowski (Pol) UC Capesterre 3.36
45 Pierre Theophile (Fra) JC Abymes 3.36
46 Armin Spitzbarth (Ger) KED Berlin 3.39
47 Jean-Louis Pheron (Fra) Guadeloupe 3.44
48 Jean-Michel Marimoutou (Fra) Sm Rda 3.44
49 Franck Sartori (Fra) AS Baie-Mahault 3.45
50 Wilmer Rodriguez (Cub) Cuba 3.46
51 Olivier Curier (Fra) Eco Cafe Chaulet 3.48
52 Clement Magne (Fra) Uni Sport Lamentin 3.48
53 Fabrice Lapilus (Fra) JCPL 3.55
54 Louis Teplier (Fra) Guadeloupe 3.58
55 Jean-Louis Varo (Fra) Guadeloupe 3.59
56 Francis Gaillu-Laguerre (Fra) UC Moule 4.01
57 Ernesto Cano (Cub) Cuba 4.02
58 Cyril Theophile (Fra) JC Abymes 4.06
59 Freedy Buernos (Cub) Cuba 4.06
60 Regis Marechaux (Fra) Guadeloupe 4.07
61 Bernard Gene (Col) L. Optiq/ F. Telecom 4.09
62 Stephane Urie (Fra) Espoir Du Sud 4.09
63 Gabin Irdor (Fra) SSC 4.10
64 Fritz Ramlakan (Fra) AS Baie-Mahault 4.10
65 Franck Pangan (Fra) Sm Rda 4.12
66 Rudy Jeremie (Fra) Eco Cafe Chaulet 4.12
67 Wilfried Noyon (Fra) Excelsior 4.15
68 Richard Geng (Ger) KED Berlin 4.16
69 Denis Permayie (Fra) JCPL 4.18
70 Philippe Palmiste (Fra) L. Optiq/ F. Telecom 4.24
71 Emmanuel Fernandez (Fra) SSC 4.31
72 Jules Gibrien (Fra) US97 4.33
73 Freddy Hamlet (Fra) Guadeloupe 4.33
74 Ismael Sanchez-Jimenez (Dom) UV Marie Galante 4.38
75 Yannick Doranges (Fra) UC Moule 4.45
76 Elvis Cruz (Dom) Dominican Republic 4.45
77 Jean-Marc Dollin (Fra) JCPL 4.54
78 Javier Guerero-Gonzalez (Fra) AS Baie-Mahault 4.57
79 Alexandre Lamy (Fra) US97 5.04
80 Pedro Portuondo (Cub) Cuba 5.05
81 Christian Gillain (Fra) US97 5.10
82 Freddy Lancelot (Fra) ASP 5.25
83 Osvaldo Gomez (Dom) Dominican Republic 5.49
84 Martial Gene (Fra) Vendee U 7.24
Points
1 Daniel Bernal (Col) Uni Sport Lamentin 10 pts
2 Flober Pena (Col) L. Optiq/ F. Telecom 9
3 Jose Medina (Chi) Sm Rda 8
4 Alexender Mironov (Rus) St Petersburg 7
5 Timo Honstein (Ger) KED Berlin 6
6 Clavijo-Ferney Bello (Fra) UC Capesterre 5
7 Jordane Chazal (Fra) Espoir Du Sud 4
8 Perrig Quemeneur (Fra) Vendee U 3
9 Julien Belgy (Fra) Vendee U 2
10 Boris Carene (Fra) Orange 1
Close