1 Krzysztof Jezowski (Pol) Knauf Team 4.41.29
2 Robert Radosz (Pol) PSB Atlas Orbea
3 Dariusz Rudnicki (Pol) Team Skil Moser
4 Aldo Ino Ilesic (Slo) Perutina Ptuj
5 Krzysztof Barczyk (Pol) Trw Lucas
6 Mitia Mahoric (Slo) Perutina Ptuj
7 Piotr Zaradny (Pol) Knauf Team
8 Zbigniew Piatek (Pol) Polish National Team
9 Maros Kovac (Svk) Dukla - Trencin
10 Hubert Nowak (Pol) Legia-Bazyliszek
11 Marcin Wolski (Pol) Regionalna Lzs
12 Ondrej Fadrny (Cze) Psk Whirpool
13 Andrei Mustonen (Est) Kalev Chocolade Team Clas
14 Pavel Zitta (Cze) Psk Whirpool
15 Lostislav Krotky (Cze) Cube Team Dukla Liberec
16 Marek Wesoly (Pol) Team Skil Moser
17 Bartosz Pajor (Pol) Regionalna Lzs
18 Michal Stastny (Cze) Cube Team Dukla Liberec
19 Daniel Czajkowski (Pol) PSB Atlas Orbea
20 Tomasz Kiendys (Pol) Knauf Team
21 Wlodzimierz Gilicki (Pol) Knauf Team
22 Michal Kurpik (Pol) Regionalna Lzs
23 Jan Novak (Cze) Cube Team Dukla Liberec
24 Marek Galinski (Pol) PSB Atlas Orbea
25 Mirko Poldma (Est) Kalev Chocolade Team Clas
26 Sebastian Skiba (Pol) Legia-Bazyliszek
27 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia-Bazyliszek
28 Jan Vodenhal (Cze) Psk Whirpool
29 Jan Sipeky (Svk) Dukla - Trencin
30 Peter Mazur (Pol) Polish National Team
31 Jaroslaw Rebiewski (Pol) Knauf Team
32 Jenning Huizenga (Ned) Team Skil Moser
33 Michal Trunec (Cze) Cube Team Dukla Liberec
34 Alexander Klimenko (Ukr) PSB Atlas Orbea
35 Krzysztof Ciesielski (Pol) DHL - Author
36 Radek Blahut (Cze) Psk Whirpool
37 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team
38 Tomas Buchacek (Cze) Psk Whirpool
39 Matej Stare (Slo) Perutina Ptuj
40 Arkadiusz Wojtas (Pol) Team Skil Moser
41 Rafal Sokolowski (Pol) Regionalna Lzs
42 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia-Bazyliszek
43 Mariusz Witecki (Pol) DHL - Author 0.10
44 Martin Riska (Svk) Psk Whirpool
45 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia-Bazyliszek
46 Sebastian Jezierski (Pol) Legia-Bazyliszek 0.16
47 Martin Snizek (Cze) Cube Team Dukla Liberec
48 Martin Hvastija (Slo) Perutina Ptuj
49 Matej Martin (Slo) Perutina Ptuj
50 Wojciech Pawlak (Pol) Knauf Team
51 Gregor Gazvoda (Slo) Perutina Ptuj 0.29
52 Miran Kelner (Slo) Perutina Ptuj 0.46
53 Daniel Okrucinski (Pol) Polish National Team 1.11
54 Mariusz Jasinski (Pol) Regionalna Lzs
55 Robert Plotkowiak (Pol) DHL - Author
56 Bartlomiej Fidelus (Pol) DHL - Author
57 Dariusz Skoczylas (Pol) DHL - Author
58 Pawel Piotrowski (Pol) Regionalna Lzs
59 Karol Olejniczak (Pol) Trw Lucas
60 Marek Maciejewski (Pol) PSB Atlas Orbea
61 Jan Faltynek (Cze) Psk Whirpool
62 Pavel Martinek (Cze) Psk Whirpool 2.57
63 Pawel Zugaj (Pol) DHL - Author 3.18
64 Lukasz Podolski (Pol) PSB Atlas Orbea 3.54
65 Stefan Frevolt (Svk) Dukla - Trencin 6.41
66 Jiri Korbel (Cze) Cube Team Dukla Liberec 9.21
DNF Radoslaw Romanik (Pol) DHL - Author
DNF Pawel Szaniawski (Pol) PSB Atlas Orbea
DNF Matija Kvasina (Cro) Perutina Ptuj
DNF Roel De Vries (Ned) Team Skil Moser
DNF Wiliant Van Gils (Ned) Team Skil Moser
DNF Wouter Mol (Ned) Team Skil Moser
DNF Maciej Bodnar (Pol) Team Skil Moser
DNF Mariusz Palyga (Pol) Regionalna Lzs
DNF Pawel Czarnecki (Pol) Trw Lucas
DNF Krzysztof Miara (Pol) Polish National Team
DNF Michal Ladosz (Pol) Polish National Team
Close