1
RUBEN ANTONIO
ALMEIDA GUERREIRO
EF EDUCATION - EASYPOST
04:32:35
2
JHOAN ESTEBAN
CHAVES RUBIO
EF EDUCATION - EASYPOST
+53
3
MICHAEL
STORER
GROUPAMA - FDJ
+01:28
4
TOBIAS HALLAND
JOHANNESSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
+02:00
5
GUILLAUME
MARTIN
COFIDIS
+02:15
6
CRISTIAN
RODRIGUEZ MARTIN
TOTALENERGIES
+02:28
7
CARLOS
VERONA QUINTANILLA
MOVISTAR TEAM
+02:30
8
ANDREY
ZEITS
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
+02:55
9
ROGER
ADRIA OLIVERAS
EQUIPO KERN PHARMA
+03:08
10
ATTILA
VALTER
GROUPAMA - FDJ
+03:14
11
NICOLAS
EDET
TEAM ARKEA - SAMSIC
+03:26
12
VALENTIN
MADOUAS
GROUPAMA - FDJ
+04:36
13
MICHEL
RIES
TEAM ARKEA - SAMSIC
+05:15
14
GUY
NIV
ISRAEL - PREMIER TECH
+05:19
15
MATTIAS
JENSEN
TREK - SEGAFREDO
+05:25
16
SIMON
CARR
EF EDUCATION - EASYPOST
+05:58
17
JAAKKO
HÄNNINEN
AG2R CITROEN TEAM
+06:24
18
ANTWAN
TOLHOEK
TREK - SEGAFREDO
+06:26
19
JORDAN
JEGAT
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
+07:16
20
MIKEL
NIEVE ITURRALDE
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
+07:24
21
ALEJANDRO
VALVERDE BELMONTE
MOVISTAR TEAM
+07:27
22
SEBASTIAN
SCHÖNBERGER
B&B HOTELS - KTM
+07:33
23
MERHAWI
KUDUS
EF EDUCATION - EASYPOST
+07:35
24
CARL FREDRIK
HAGEN
ISRAEL - PREMIER TECH
+07:40
25
LOUIS
RICHARD
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
+07:51
26
OLIVIER
LE GAC
GROUPAMA - FDJ
+08:52
27
STEFAN
DE BOD
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
+09:13
28
ANDER
OKAMIKA BENGOETXEA
BURGOS-BH
+09:34
29
ÅDNE
HOLTER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
+09:41
30
JULEN
AMEZQUETA MORENO
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
+09:45
31
YAEL
JOALLAND
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
+10:17
32
FABIEN
GRELLIER
TOTALENERGIES
+11:08
33
ALESSANDRO
VERRE
TEAM ARKEA - SAMSIC
+11:50
34
IGOR
ARRIETA LIZARRAGA
EQUIPO KERN PHARMA
+12:33
35
WINNER ANDREW
ANACONA GOMEZ
TEAM ARKEA - SAMSIC
+12:33
36
JAMES
PICCOLI
ISRAEL - PREMIER TECH
+13:15
37
MICHAEL
WOODS
ISRAEL - PREMIER TECH
+13:15
38
ALEKSANDR
RIABUSHENKO
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
39
FINLAY
PICKERING
GROUPAMA - FDJ
+13:37
40
ANDRÉA
MIFSUD
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
+14:24
41
NANS
PETERS
AG2R CITROEN TEAM
+15:21
42
JACOB
MADSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
+15:22
43
OMER
GOLDSTEIN
ISRAEL - PREMIER TECH
+15:46
44
ANTHONY
DELAPLACE
TEAM ARKEA - SAMSIC
+17:00
45
DAYER UBERNEY
QUINTANA ROJAS
TEAM ARKEA - SAMSIC
+17:21
46
DIEGO ANDRES
CAMARGO PINEDA
EF EDUCATION - EASYPOST
+17:21
47
ANTHONY
PEREZ
COFIDIS
+17:21
48
SINDRE
KULSET
UNO-X PRO CYCLING TEAM
+18:05
49
MATHIAS
LE TURNIER
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
+18:19
50
ANTOINE
BERLIN
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
+18:51
51
LILIAN
CALMEJANE
AG2R CITROEN TEAM
+18:59
52
THOMAS
ARMSTRONG
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
+19:07
53
CARLOS
GARCIA PIERNA
EQUIPO KERN PHARMA
+19:30
54
ALAN
JOUSSEAUME
TOTALENERGIES
+19:55
55
JESUS
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
+20:01
56
IVAN RAMIRO
SOSA CUERVO
MOVISTAR TEAM
+20:45
57
JORGE
ARCAS PEÑA
MOVISTAR TEAM
+20:45
58
FELIX
GALL
AG2R CITROEN TEAM
+21:18
59
ASBJØRN
HELLEMOSE
TREK - SEGAFREDO
+21:18
60
STÉPHANE
ROSSETTO
ST MICHEL - AUBER 93
+21:46
61
HEBERTH ALEJANDRO
GUTIERREZ RENDON
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
+22:23
62
VALENTIN
PARET PEINTRE
AG2R CITROEN TEAM
+23:04
63
VICTOR
KORETZKY
B&B HOTELS - KTM
+23:35
64
THOMAS
CHAMPION
COFIDIS
+23:35
65
JURI
HOLLMANN
MOVISTAR TEAM
+23:35
66
CALUM
JOHNSTON
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
+25:29
67
JORDI
LOPEZ CARAVACA
EQUIPO KERN PHARMA
+25:55
68
JOKIN
MURGUIALDAY
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
+26:17
69
JEAN
GOUBERT
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
+26:38
70
COLE
KESSLER
ISRAEL CYCLING ACADEMY
+26:53
71
MATEU
ESTELRICH CABANELLAS
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
+27:01
72
YURIY
NATAROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
+27:43
73
THIBAULT
FERASSE
B&B HOTELS - KTM
+28:04
74
JORIS
DELBOVE
ST MICHEL - AUBER 93
+28:04
75
TRISTAN
DELACROIX
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
+28:33
76
CYRIL
GAUTIER
B&B HOTELS - KTM
+29:17
77
NURBERGEN
NURLYKHASSYM
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
+29:17
78
MIGUEL ANGEL
BALLESTEROS CANOVAS
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
+29:26
79
GEORG
STEINHAUSER
EF EDUCATION - EASYPOST
+29:30
80
EDOUARD
BONNEFOIX
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
+30:08
81
GEOFFREY
SOUPE
TOTALENERGIES
+30:35
82
JULIEN
SIMON
TOTALENERGIES
+31:33
83
RUBEN
FERNANDEZ ANDUJAR
COFIDIS
OTL
84
JOSE MARIA
GARCIA SORIANO
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
OTL
85
MARCOS
JURADO RODRIGUEZ
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
OTL
86
JHON STIVEN
RAMIREZ MUÑOZ
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
OTL
87
VICTOR
LANGELLOTTI
BURGOS-BH
OTL
88
YOANN
PAILLOT
ST MICHEL - AUBER 93
OTL
89
KRISTIAN
KULSET
UNO-X PRO CYCLING TEAM
OTL
90
MAEL
GUEGAN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
OTL
91
FLAVIEN
MAURELET
ST MICHEL - AUBER 93
OTL
92
FRANÇOIS
BIDARD
COFIDIS
DNF
93
ALEXANDRE
DELETTRE
COFIDIS
DNF
94
ABNER
GONZÁLEZ RIVERA
MOVISTAR TEAM
DNF
95
MATTEO
JORGENSON
MOVISTAR TEAM
DNF
96
JON
ABERASTURI IZAGA
TREK - SEGAFREDO
DNF
97
JACOPO
MOSCA
TREK - SEGAFREDO
DNF
98
JAVIER
ROMO OLIVER
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
DNF
99
MATTHIEU
LADAGNOUS
GROUPAMA - FDJ
DNF
100
LARS
VAN DEN BERG
GROUPAMA - FDJ
DNF
101
PAUL
LAPEIRA
AG2R CITROEN TEAM
DNF
102
JEFFERSON ALVEIRO
CEPEDA HERNANDEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF
103
DAVID
GONZALEZ LOPEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF
104
YESID
PIRA PARADA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF
105
VICTOR
DE LA PARTE GONZALEZ
TOTALENERGIES
DNF
106
JONATHAN
HIVERT
B&B HOTELS - KTM
DNF
107
ELIOT
LIETAER
B&B HOTELS - KTM
DNF
108
PIERRE
ROLLAND
B&B HOTELS - KTM
DNF
109
JOSE FELIX
PARRA CUERDA
EQUIPO KERN PHARMA
DNF
110
IBON
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
DNF
111
DIEGO
LOPEZ FUENTES
EQUIPO KERN PHARMA
DNF
112
FREDRIK
DVERSNES
UNO-X PRO CYCLING TEAM
DNF
113
SYVER
WÆRSTED
UNO-X PRO CYCLING TEAM
DNF
114
DANIEL
NAVARRO GARCIA
BURGOS-BH
DNF
115
PELAYO
SANCHEZ MAYO
BURGOS-BH
DNF
116
MARIO
APARICIO MUÑOZ
BURGOS-BH
DNF
117
ADRIA
MORENO SALA
BURGOS-BH
DNF
118
JOSE MANUEL
DIAZ GALLEGO
GAZPROM-RUSVELO
DNF
119
ROMAIN
CARDIS
ST MICHEL - AUBER 93
DNF
120
NICOLAS
DEBEAUMARCHE
ST MICHEL - AUBER 93
DNF
121
ANTHONY
MALDONADO
ST MICHEL - AUBER 93
DNF
122
CLÉMENT
CARISEY
GO SPORT - ROUBAIX LILLE METROPOLE
DNF
123
THOMAS
DENIS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE METROPOLE
DNF
124
JÉRÉMY
LEVEAU
GO SPORT - ROUBAIX LILLE METROPOLE
DNF
125
TOM
MAINGUENAUD
GO SPORT - ROUBAIX LILLE METROPOLE
DNF
126
EVALDAS
ŠIŠKEVIČIUS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE METROPOLE
DNF
127
AXEL
MARIAULT
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
DNF
128
FLORIAN
RICHARD ANDRADE
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
DNF
129
LUKASZ
WISNIOWSKI
EF EDUCATION - EASYPOST
DNF
Close