1
Fran
MIHOLJEVIĆ
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 CRO 03:32:30 40.00
2
Felix
ENGELHARDT
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 GER 03:32:30 30.00
3
Jonas
RAPP
HRINKOW ADVARICS
28 GER 03:32:40 25.00
4
Felix
RITZINGER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
26 AUT 03:33:20 20.00
5
Manuel
ZOBRIST
TEAM CORRATEC
25 SUI 03:33:43 15.00
6
Timon
LODERER
HRINKOW ADVARICS
31 GER 03:33:47 10.00
7
Piotr
BROZYNA
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 03:33:47 5.00
8
Walter
CALZONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 03:33:47 3.00
9
Oliver
STOCKWELL
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 GBR 03:33:47 3.00
10
Lars
QUAEDVLIEG
27 NED 03:33:47 3.00
11
Filip
ŘEHA
ELKOV - KASPER
21 CZE 03:33:47
12
Michael
BOROŠ
ELKOV - KASPER
30 CZE 03:34:08
13
Matic
ŽUMER
25 SLO 03:34:08
14
Marcin
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 03:34:08
15
Tilen
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 03:34:08
16
Dusan
RAJOVIC
TEAM CORRATEC
25 SRB 03:34:08
17
Davide
BAUCE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
23 ITA 03:34:08
18
Viktor
POTOČKI
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
23 CRO 03:34:08
19
Andrea
DEBIASI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 03:34:08
20
Dylan
HOPKINS
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
21 AUS 03:34:08
21
Jaka
PRIMOŽIČ
HRINKOW ADVARICS
24 SLO 03:34:08
22
David
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 03:34:08
23
Oleksandr
SHCHYPAK
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 UKR 03:34:08
24
Jack
BURKE
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
27 CAN 03:34:08
25
Moran
VERMEULEN
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
25 AUT 03:34:19
26
Daniel
AUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
28 AUT 03:34:27
27
Jarri
STRAVERS
25 NED 03:34:27
28
Francesco
DI FELICE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
25 ITA 03:34:27
29
Matthias
MANGERTSEDER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
24 GER 03:34:27
30
Adam
KARL
23 HUN 03:34:27
31
Tom
GIORDANENGO
19 FRA 03:34:27
32
Stefano
GANDIN
TEAM CORRATEC
26 ITA 03:34:27
33
Kyrylo
TSARENKO
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 UKR 03:35:08
34
Pawel
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 03:35:21
35
Samet
BULUT
20 TUR 03:35:21
36
Antonie
VAN NOPPEN
24 NED 03:35:21
37
Sebastian
PUTZ
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
19 AUT 03:35:21
38
Marvin
HAMMERSCHMID
HRINKOW ADVARICS
26 AUT 03:35:21
39
Andrej
LÍŠKA
22 SVK 03:35:21
40
Yordan
ANDREEV
28 BUL 03:35:37
41
Marco
TREVISOL
22 ITA 03:36:10
42
Davide
DE CASSAN
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 ITA 03:36:10
43
Jakub
ŤOUPALÍK
ELKOV - KASPER
21 CZE 03:36:10
44
Adam
STACHOWIAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
33 POL 03:36:10
45
Viktor
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 03:36:10
46
Stefan
VERHOEFF
23 NED 03:37:08
47
Samuele
LA TERRA PIRRE'
20 ITA 03:37:08
48
Leon
ŠARC
CYCLING TEAM KRANJ
26 SLO 03:37:08
49
Kevin
PEZZO ROSOLA
TIROL KTM CYCLING TEAM
20 ITA 03:37:08
50
Tomáš
OBDRŽÁLEK
ELKOV - KASPER
19 CZE 03:37:08
51
Mateusz
GAJDULEWICZ
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
19 POL 03:37:08
52
Christiaan
KLOPPER
20 RSA 03:37:08
53
Pedri
CRAUSE
19 RSA 03:37:08
54
Doriand
PERCRULE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
23 FRA 03:37:08
55
Nik
ČEMAŽAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 03:37:08
56
Burak
ABAY
26 TUR 03:37:08
57
Vid
JEROMEL
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 03:37:08
58
Márton
SOLYMOSI
32 HUN 03:37:08
59
Gal
GLIVAR
ADRIA MOBIL
20 SLO 03:37:08
60
Gregor Matija
ČERNE
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 SLO 03:37:08
61
Ahmet
ORKEN
29 TUR 03:37:08
62
Thomas
TICHLER
22 AUT 03:37:08
63
Kenny
NIJSSEN
32 NED 03:37:08
64
Marko
PAVLIČ
29 SLO 03:37:08
65
Balázs
RÓZSA
27 HUN 03:37:08
66
András
SZATMÁRY
32 HUN 03:37:08
67
Bartosz
RUDYK
SANTIC-WIBATECH
24 POL 03:37:46
68
Jovan
DIVNIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
20 SRB 03:38:02
69
Stefano
BAFFI
24 ITA 03:38:02
70
Onur
BALKAN
26 TUR 03:38:02
Elia
CARTA
24 ITA DNF
Matija
LOJEN
21 CRO DNF
Žiga
BOŽIČ
20 SLO DNF
Mihael
ŠTAJNAR
22 SLO DNF
Žiga
HORVAT
ADRIA MOBIL
24 SLO DNF
Anže
SKOK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
22 SLO DNF
Matic
MAČEK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO DNF
Jernej
HRIBAR
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO DNF
Fabijan
KRALJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
19 SLO DNF
Luka
ZIHERL
CYCLING TEAM KRANJ
20 SLO DNF
Jaka
VOVK
CYCLING TEAM KRANJ
20 SLO DNF
Maks
CVJETIČANIN
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO DNF
Luka
TURKULOV
CYCLING TEAM KRANJ
19 SRB DNF
Norbert
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL DNF
Kacper
GIERYK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
19 POL DNF
Filip
KVASINA
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 CRO DNF
Lorenzo
MARENZI
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 CRO DNF
Steva
KLISURIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
33 SRB DNF
Marko
DANILOVIĆ
FEREI-CCN METALAC
29 SRB DNF
Max
BIEN
FEREI-CCN METALAC
22 USA DNF
Seth
JONES
FEREI-CCN METALAC
22 USA DNF
Pablo Alejandro
WILCHES RAMOS
FEREI-CCN METALAC
22 COL DNF
Aleksa
RADMILAC
FEREI-CCN METALAC
20 SRB DNF
Marko
TOMIC
FEREI-CCN METALAC
34 SRB DNF
Stefan
MARBLER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT DNF
Maximilian
KABAS
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
21 AUT DNF
Karel
VACEK
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 CZE DNF
Logan
MCLAIN
TIROL KTM CYCLING TEAM
20 USA DNF
Linus
ROSNER
TIROL KTM CYCLING TEAM
21 GER DNF
Armin
HOLZKNECHT
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
24 AUT DNF
Bernhard
LUBE
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
20 AUT DNF
Daniel
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
31 AUT DNF
Gregor
STADLBAUER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
21 AUT DNF
Edoardo
SANDRI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA DNF
Matteo
DONEGÀ
CYCLING TEAM FRIULI ASD
24 ITA DNF
Jose
PITTI
TEAM CORRATEC
19 PAN DNF
Giulio
MASOTTO
TEAM CORRATEC
23 ITA DNF
Michael
PETER
SANTIC-WIBATECH
21 GER DNF
Piotr
PEKALA
SANTIC-WIBATECH
24 POL DNF
Patrick
HALLER
SANTIC-WIBATECH
25 GER DNF
Bartlomiej
PROC
SANTIC-WIBATECH
23 POL DNF
Sacha
BIETRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
22 FRA DNF
Jacopo
COLLADON
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
19 ITA DNF
Nigel
DE SOTA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA DNF
Justin
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA DNF
Louis
EVANS
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
21 GBR DNF
Josef
DIRNBAUER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
24 AUT DNF
Mario
GAMPER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
23 AUT DNF
Florian
KIERNER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
23 AUT DNF
Matteo
PONGILUPPI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 ITA DNF
Batuhan
OZGUR
24 TUR DNF
Oguzhan
TIRYAKI
24 TUR DNF
Luka
DRAGAR
21 SLO DNF
Miha
DOBRAVEC
26 SLO DNF
Gašper
OTONIČAR
19 SLO DNF
Žan
PETERNELJ
24 SLO DNF
Miran
KOVAČIČ
27 SLO DNF
Rok
SUŠNIK
20 SLO DNF
Marko
STANKOVIĆ
34 SRB DNF
Matija
TOPOLOVEC
23 SLO DNF
Simon
NOVAK
38 SLO DNF
Marek
ČANECKÝ
34 SVK DNF
Dávid
KAŠKO
25 SVK DNF
Stanislav
BÉREŠ
30 SVK DNF
Richard
COMA
22 SVK DNF
Tomáš
NAGY
33 SVK DNF
Patrick
GRASL
25 AUT DNF
Paul
HOPFGARTNER
32 AUT DNF
Lorenz
PURGAJ
25 AUT DNF
Gergely
KISS
41 HUN DNF
Bertold
DRIJVER
19 HUN DNF
Jacob
BUIJK
29 NED DNF
Luc
DE SIMONE
29 FRA DNF
Julien
SUBILS
28 FRA DNF
Norbert
HRENKÓ
21 HUN DNF
Maicol
COMIN
20 ITA DNF
Nicolo'
TOLOMIO
21 ITA DNF
Michael
KONCZER
HRINKOW ADVARICS
29 AUT DNS
Stinus
KAEMPE
21 AUS DNS
Close