ELISA
BALSAMO
TREK - SEGAFREDO
3:36:29
SHOW DETAILS
AGE NAT RESULT PTS
1
ELISA
BALSAMO
TREK - SEGAFREDO
24 ITA 3:36:29 400.00
2
SOFIA
BERTIZZOLO
UAE TEAM ADQ
25 ITA 3:36:29 320.00
3
SORAYA
PALADIN
CANYON//SRAM RACING
29 ITA 3:36:29 260.00
4
CHANTAL
VAN DEN BROEK-BLAAK
TEAM SD WORX
33 NED 3:36:29 220.00
5
ELENA
CECCHINI
TEAM SD WORX
30 ITA 3:36:29 180.00
6
CORYN
RIVERA
TEAM JUMBO-VISMA
30 USA 3:36:29 140.00
7
ELISE
CHABBEY
CANYON//SRAM RACING
29 SUI 3:36:29 120.00
8
SILVIA
PERSICO
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
25 ITA 3:36:29 100.00
9
CECILIE
LUDWIG
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
27 DEN 3:36:29 80.00
10
ASHLEIGH
MOOLMAN-PASIO
TEAM SD WORX
37 RSA 3:36:29 68.00
11
JULIETTE
LABOUS
TEAM DSM
24 FRA 3:36:29 56.00
12
ELISA
LONGO BORGHINI
TREK - SEGAFREDO
31 ITA 3:36:29 48.00
13
SHIRIN
VAN ANROOIJ
TREK - SEGAFREDO
20 NED 3:36:29 40.00
14
NIAMH
FISHER-BLACK
TEAM SD WORX
22 NZL 3:36:29 32.00
15
KATRINE
AALERUD
MOVISTAR TEAM WOMEN
28 NOR 3:36:29 28.00
16
FLOORTJE
MACKAIJ
TEAM DSM
27 NED 3:36:29 24.00
17
ANE
SANTESTEBAN GONZALEZ
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
32 ESP 3:36:29 24.00
18
RACHEL
NEYLAN
COFIDIS WOMEN TEAM
40 AUS 3:36:29 24.00
19
LIANE
LIPPERT
TEAM DSM
24 GER 3:36:38 24.00
20
ELLEN
VAN DIJK
TREK - SEGAFREDO
35 NED 3:36:40 24.00
21
MARLEN
REUSSER
TEAM SD WORX
31 SUI 3:36:40 16.00
22
MARGARITA VICTO
GARCIA CAÑELLAS
UAE TEAM ADQ
38 ESP 3:36:44 16.00
23
MARTA
CAVALLI
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
24 ITA 3:36:44 16.00
24
GRETA
MARTURANO
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
24 ITA 3:38:01 16.00
25
ALENA
AMIALIUSIK
CANYON//SRAM RACING
***
26
MARIE
LE NET
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
22 FRA 3:41:33 16.00
27
MARTA
LACH
CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
25 POL 3:41:33 16.00
28
ARIANNA
FIDANZA
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
27 ITA 3:41:33 16.00
29
ELEONORA CAMILLA
GASPARRINI
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
20 ITA 3:41:33 16.00
30
LETIZIA
BORGHESI
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
24 ITA 3:41:33 16.00
31
JULIA
BORGSTRÖM
NXTG BY EXPERZA
21 SWE 3:41:33 8.00
32
TAMARA
DRONOVA
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
***
33
SILKE
SMULDERS
LIV RACING XSTRA
21 NED 3:41:33 8.00
34
EUGENIA
BUJAK
UAE TEAM ADQ
33 SLO 3:41:33 8.00
35
VICTORIE
GUILMAN
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
26 FRA 3:41:33 8.00
36
ELLA
HARRIS
CANYON//SRAM RACING
24 NZL 3:41:33 8.00
37
PAULA ANDREA
PATIÑO BEDOYA
MOVISTAR TEAM WOMEN
25 COL 3:41:33 8.00
38
KARLIJN
SWINKELS
TEAM JUMBO-VISMA
24 NED 3:41:33 8.00
39
AMBER
KRAAK
TEAM JUMBO-VISMA
28 NED 3:41:33 8.00
40
KRISTA
DOEBEL-HICKOK
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
33 USA 3:41:33 8.00
41
MAGDELEINE
VALLIERES MILL
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
21 CAN 3:41:33
42
ALICE MARIA
ARZUFFI
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
28 ITA 3:41:33
43
JEANNE
KOREVAAR
LIV RACING XSTRA
26 NED 3:41:33
44
ERICA
MAGNALDI
UAE TEAM ADQ
30 ITA 3:41:33
45
SARA
POIDEVIN
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
26 CAN 3:41:33
46
CLARA
KOPPENBURG
COFIDIS WOMEN TEAM
27 GER 3:41:33
47
SANDRA
LEVENEZ
COFIDIS WOMEN TEAM
43 FRA 3:41:33
48
URSKA
PINTAR
UAE TEAM ADQ
37 SLO 3:41:33
49
BRODIE
CHAPMAN
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
31 AUS 3:41:33
50
URŠKA
ŽIGART
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
26 SLO 3:41:33
51
ANNA
SHACKLEY
TEAM SD WORX
21 GBR 3:41:33
52
NOEMI
RÜEGG
TEAM JUMBO-VISMA
21 SUI 3:41:33
53
AMANDA
SPRATT
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
35 AUS 3:41:33
54
ANNA
HENDERSON
TEAM JUMBO-VISMA
24 GBR 3:41:33
55
SARAH
GIGANTE
MOVISTAR TEAM WOMEN
22 AUS 3:41:33
56
PAULIENA
ROOIJAKKERS
CANYON//SRAM RACING
29 NED 3:41:42
57
MARTA
JASKULSKA
LIV RACING XSTRA
22 POL 3:44:46
58
CEDRINE
KERBAOL
COFIDIS WOMEN TEAM
21 FRA 3:44:46
59
FRANCESCA
BALDUCCI
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
26 ITA 3:44:46
60
OLIVIA
ONESTI
COFIDIS WOMEN TEAM
19 FRA 3:44:46
61
OLGA
ZABELINSKAYA
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
42 UZB 3:44:46
62
SARA
CASASOLA
BORN TO WIN G20 AMBEDO
23 ITA 3:44:46
63
INGA
ČEŠULIENĖ
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
36 LTU 3:44:46
64
RASA
LELEIVYTĖ
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
34 LTU 3:44:46
65
MIKAYLA
HARVEY
CANYON//SRAM RACING
24 NZL 3:44:46
66
OLIVIA
BARIL
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
25 CAN 3:44:53
AUDREY
CORDON RAGOT
TREK - SEGAFREDO
33 FRA DNF
LEAH
THOMAS
TREK - SEGAFREDO
33 USA DNF
AAFKE
SOET
TEAM JUMBO-VISMA
25 NED DNF
ALENA
IVANCHENKO
UAE TEAM ADQ
***
FRANCESCA
BARALE
TEAM DSM
19 ITA DNF
LÉA
CURINIER
TEAM DSM
21 FRA DNF
LEAH
KIRCHMANN
TEAM DSM
32 CAN DNF
EMILIA
FAHLIN
FDJ NOUVELLE-AQUITAINE FUTUROSCOPE
34 SWE DNF
KATIA
RAGUSA
LIV RACING XSTRA
25 ITA DNF
AYESHA
MCGOWAN
LIV RACING XSTRA
35 USA DNF
RACHELE
BARBIERI
LIV RACING XSTRA
25 ITA DNF
TENIEL
CAMPBELL
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
25 TTO DNF
CHELSIE WEI SHI
TAN
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
32 SIN DNF
SARA
MARTIN MARTIN
MOVISTAR TEAM WOMEN
23 ESP DNF
LOURDES
OYARBIDE JIMENEZ
MOVISTAR TEAM WOMEN
28 ESP DNF
ARLENIS
SIERRA CANADILLA
MOVISTAR TEAM WOMEN
30 CUB DNF
KATHRIN
HAMMES
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
33 GER DNF
LAUREN
STEPHENS
EF EDUCATION - TIBCO - SVB
36 USA DNF
INES
CANTERA CARRASCO
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
20 ESP DNF
LÉA
STERN
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
21 SUI DNF
GULNAZ
KHATUNTSEVA
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
***
PETRA
STIASNY
ROLAND COGEAS EDELWEISS SQUAD
21 SUI DNF
FEDERICA
PIERGIOVANNI
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
21 ITA DNF
ELENA
PIRRONE
VALCAR - TRAVEL & SERVICE
23 ITA DNF
ROSALIE
VAN DER WOLF
PARKHOTEL VALKENBURG
21 NED DNF
ANNE
VAN ROOIJEN
PARKHOTEL VALKENBURG
22 NED DNF
FEMKE
GERRITSE
PARKHOTEL VALKENBURG
21 NED DNF
PIEN
LIMPENS
PARKHOTEL VALKENBURG
21 NED DNF
QUINTY
SCHOENS
PARKHOTEL VALKENBURG
23 NED DNF
CAMILLA
ALESSIO
CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
21 ITA DNF
LAURA
ASENCIO
CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
24 FRA DNF
LARA
VIECELI
CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM
29 ITA DNF
AMBER
AERNOUTS
NXTG BY EXPERZA
22 BEL DNF
MAUREEN
ARENS
NXTG BY EXPERZA
19 NED DNF
CASSIA
BOGLIO
NXTG BY EXPERZA
22 AUS DNF
GAIA
MASETTI
NXTG BY EXPERZA
21 ITA DNF
FRANCESCA
BARONI
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
23 ITA DNF
SOFIA
COLLINELLI
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
21 ITA DNF
LARA
SCARSELLI
AROMITALIA BASSO BIKES VAIANO
20 ITA DNF
SILVIA
ZANARDI
BEPINK
22 ITA DNF
NADIA
QUAGLIOTTO
BEPINK
25 ITA DNF
MARKÉTA
HÁJKOVÁ
BEPINK
22 CZE DNF
LETIZIA
BRUFANI
BEPINK
20 ITA DNF
MATILDE
VITILLO
BEPINK
21 ITA DNF
MICHAELA
DRUMMOND
BEPINK
24 NZL DNF
ANNA
CHILI
BORN TO WIN G20 AMBEDO
23 ITA DNF
GIULIA
LUCIANI
BORN TO WIN G20 AMBEDO
21 ITA DNF
SILVIA
MAGRI
BORN TO WIN G20 AMBEDO
22 ITA DNF
SOFIA
CLERICI
BORN TO WIN G20 AMBEDO
20 ITA DNF
TATIANA
CHILI
BORN TO WIN G20 AMBEDO
23 ITA DNF
EMANUELA
ZANETTI
ISOLMANT - PREMAC - VITTORIA
22 ITA DNF
ALICE
GASPARINI
ISOLMANT - PREMAC - VITTORIA
25 ITA DNF
AINARA
ALBERT BOSCH
ISOLMANT - PREMAC - VITTORIA
19 ESP DNF
ALICE
CAPASSO
ISOLMANT - PREMAC - VITTORIA
20 ITA DNF
ASIA
ZONTONE
ISOLMANT - PREMAC - VITTORIA
21 ITA DNF
SILVIA
BORTOLOTTI
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
19 ITA DNF
ANNA
POTOKINA
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
***
ISOTTA
BARBIERI
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
27 ITA DNF
SOFIA
BARBIERI
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
24 ITA DNF
MARYNA
IVANIUK
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
32 UKR DNF
VIKTORIIA
MELNYCHUK
SERVETTO - MAKHYMO - BELTRAMI TSA
24 UKR DNF
VANESSA
MICHIELETTO
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
20 ITA DNF
IRIS
MONTICOLO
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
22 ITA DNF
CRISTINA
TONETTI
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
20 ITA DNF
ALESSIA
VIGILIA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
23 ITA DNF
GIORGIA
VETTORELLO
TOP GIRLS FASSA BORTOLO
22 ITA DNF
EVA MARIA
GATSCHER
TEAM MENDELSPECK
25 ITA DNF
VANIA
CANVELLI
TEAM MENDELSPECK
25 ITA DNF
ELISA
LUGLI
TEAM MENDELSPECK
20 ITA DNF
ANGELA
ORO
TEAM MENDELSPECK
20 ITA DNF
FRANCESCA
PISCIALI
TEAM MENDELSPECK
24 ITA DNF
ALESSIA
MISSIAGGIA
TEAM MENDELSPECK
23 ITA DNF
Close