1
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
1H01´22"
2
VAN DER HAAR Lars TELENET BALOISE LIONS
NED19910723 ELITE
1H01´29" +0´07"
3
VAN AERT Wout TEAM JUMBO-VISMA
BEL19940915 EL.PTT
1H01´49" +0´27"
4
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
1H02´03" +0´41"
5
HERMANS Quinten TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL19950729 ELITE
1H02´12" +0´50"
6
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 ELITE
1H02´13" +0´51"
7
VAN KESSEL Corne TORMANS CYCLO CROSS TEAM
NED19910807 ELITE
1H02´18" +0´56"
8
AERTS Toon TELENET BALOISE LIONS
BEL19931019 ELITE
1H02´20" +0´58"
9
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H02´30" +1´08"
10
VANDEPUTTE Niels ALPECIN - FENIX
BEL20000919 U23.C
1H02´34" +1´12"
11
KIELICH Timo CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 U23.C
1H02´38" +1´16"
12
HENDRIKX Mees CREDISHOP-FRISTADS
NED20000805 ELITE
1H02´52" +1´30"
13
SOETE Daan GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
1H03´02" +1´40"
14
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 U23
1H03´02" +1´40"
15
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H03´10" +1´48"
16
RONHAAR Pim PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20010720 ELITE
1H03´24" +2´02"
17
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H03´39" +2´17"
18
VERSTRYNGE Emiel TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL20020204 JUNIOR
1H03´41" +2´19"
19
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
1H03´45" +2´23"
20
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
1H04´12" +2´50"
21
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H04´15" +2´53"
22
WHITE Curtis CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD
USA19950928 ELITE
1H04´16" +2´54"
23
AGTERBERG Kyle G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219 ELITE
1H04´46" +3´24"
24
VRACHTEN Arne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19990223 U23
1H04´59" +3´37"
25
VAN DIJKE Tim JUMBO VISMA DEVELOPMENT
NED20000315 U23
1H05´06" +3´44"
26
GOEMAN Andreas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990807 U23.C
1H05´10" +3´48"
27
SIEMONS Julian AA DRINK YOUNG LIONS
BEL19991016 U23
1H05´18" +3´56"
28
HUYBS Ward TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021121 JUNIOR
1H05´19" +3´57"
29
BAERS Arne BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20020327 JUNIOR
1H05´20" +3´58"
30
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 U23
1H05´27" +4´05"
31
VAN CAMPENHOUT Jetze GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20020109 JUNIOR
1H05´31" +4´09"
32
ROMBOUTS Seppe ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19980514 U23
1H05´43" +4´21"
33
ALDERWEIRELD Robin TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
1H05´48" +4´26"
34
GUILLAUD Valentin LAVAL CYCLISME 53
FRA19971206 1ERE CATEGORIE
1H05´53" +4´31"
35
SIEBENS Gianni URBANO CYCLING TEAM
BEL19980717 U23
1H06´12" +4´50"
36
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
1H06´41" +5´19"
37
REMONDET Valentin AS BIKE CROSSTEAM
FRA19990221 U23
1H06´42" +5´20"
38
PEMEN Dolf PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20000522 U23
1H07´22" +6´00"
39
BELLENS Jarno PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000718 U23.C
1H07´55" +6´33"
40
VREESWIJK Noah SCHIJNDEL
NED20011223 U23
2 r
41
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
4 r
42
LAEVENS Justin PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI
BEL20010309 U23.C
4 r
DNF
NYS Thibau TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021112 JUNIOR
DNF
DNF
ORTS LLORET Felipe TEIKA-BH-GSPORT
ESP19950401 EL.CP
DNF
DNF
MEEUSEN Tom GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
DNF
DNF
BEKAERT Yentl TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990718 U23.C
DNF
DNF
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19911008 ELITE2
DNF
Close