1
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H03´13"
2
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
1H03´18" +0´05"
3
AERTS Toon TELENET LIONS
BEL19931019 ELITE
1H03´37" +0´24"
4
VAN DER HAAR Lars TELENET LIONS
NED19910723 ELITE
1H03´57" +0´44"
5
VAN KESSEL Corne TORMANS CYCLO CROSS TEAM
NED19910807 EL.CP
1H03´59" +0´46"
6
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
1H04´06" +0´53"
7
HERMANS Quinten TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL19950729 ELITE
1H04´11" +0´58"
8
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 ELITE
1H04´25" +1´12"
9
SOETE Daan GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
1H04´37" +1´24"
10
VANDEPUTTE Niels ALPECIN - FENIX
BEL20000919 ELITE
1H04´42" +1´29"
11
ORTS LLORET Felipe TEIKA UCI TEAM
ESP19950401 EL.CP
1H04´51" +1´38"
12
RONHAAR Pim PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20010720 ELITE
1H04´53" +1´40"
13
SWEECK Diether CREDISHOP-FRISTADS
BEL19931217 EL.CP
1H05´15" +2´02"
14
KUHN Kevin TORMANS CYCLO CROSS TEAM
SUI19980218 ELITE
1H05´16" +2´03"
15
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H05´16" +2´03"
16
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 ELITE
1H05´23" +2´10"
17
MEEUSEN Tom GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
1H05´34" +2´21"
18
VAN DER POEL David ALPECIN - FENIX
NED19920615 EL.CP
1H05´59" +2´46"
19
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 ELITE
1H06´01" +2´48"
20
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H06´01" +2´48"
21
GOEMAN Andreas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990807 ELITE
1H06´04" +2´51"
22
MASON Cameron TRINITY RACING
GBR20000818 ELITE
1H06´06" +2´53"
23
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H06´33" +3´20"
24
CHAINEL Steve CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19000101 ELITES
1H06´44" +3´31"
25
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 ELITE
1H06´45" +3´32"
26
RÜEGG Timon SWISS RACING ACADEMY
SUI19960124 ELITE
1H07´03" +3´50"
27
KIELICH Timo CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 ELITE
1H07´07" +3´54"
28
BAESTAENS Vincent GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H07´13" +4´00"
29
LOOCKX Lander GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19970425 EL.CMC
1H07´16" +4´03"
30
MEIN Thomas TORMANS CYCLO CROSS TEAM
GBR19990112 ELITE
1H07´30" +4´17"
31
BEKAERT Yentl TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990718 ELITE
1H07´42" +4´29"
32
VRACHTEN Arne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19990223 ELITE
1H08´09" +4´56"
33
SUAREZ FERNANDEZ Kevin NESTA UCI CYCLO-CROSS TEAM
ESP19940614 EL.MC
1H08´10" +4´57"
34
THOMAS Théo TORMANS CYCLO CROSS TEAM
FRA20010918 ELITE
1H08´23" +5´10"
35
FEIJOO ALBERTE Ivan NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM
ESP19990411 ELITE
1H08´34" +5´21"
36
SIEMONS Julian AA DRINK YOUNG LIONS
BEL19991016 ELITE
1H08´40" +5´27"
37
GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205 ELITE
1H09´01" +5´48"
38
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19911008 ELITE2
1H09´12" +5´59"
39
BAERS Arne CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT
BEL20020327 ELITE
1H09´19" +6´06"
40
ANANIE Ugo CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20021228 ELITE
1H09´39" +6´26"
41
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 ELITE
1H09´42" +6´29"
42
DUBAU Lucas TEAM PELTRAX
FRA19960604 ELITE2
1H09´54" +6´41"
43
VERHEYEN Thomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19970214 ELITE2
1H10´14" +7´01"
44
DEJONGHE Len GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20001013 ELITE
1H10´38" +7´25"
45
ROMBOUTS Seppe ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19980514 ELITE
1H10´58" +7´45"
46
GODRIE Stan PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19930109 EL.CP
1 r
47
ALDERWEIRELD Robin TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
2 r
48
GYS Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19890326 ELITE2
2 r
49
VERMOOTE Jelle ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010829 ELITE
2 r
50
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 ELITE
2 r
51
HUYBS Ward TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021121 ELITE
2 r
52
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 ELITE
2 r
53
KUYPERS Gerben TARTELETTO - ISOREX
BEL20000201 ELITE
2 r
54
RICHARD ANDRADE Florian CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20020330 ELITE
2 r
55
CASTILLE Noé CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20021117 ELITE
2 r
56
HORNY Clement BH WALLONIE MTB TEAM
BEL20001111 ELITE
2 r
57
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE2
2 r
58
SIEBENS Gianni URBANO CYCLING TEAM
BEL19980717 ELITE
3 r
59
VAN CAMPENHOUT Jetze GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20020109 ELITE
3 r
60
CLARYSSE Elio PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20020927 ELITE
3 r
61
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 ELITE
5 r
DNF
VERSTRYNGE Emiel TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL20020204 ELITE
DNF
DNF
MEISEN Marcel ALPECIN - FENIX
GER19890108 ELITE
DNF
DNF
MENUT David CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19920311 ELITE
DNF
DNF
CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990405 ELITE
DNF
DNF
CRISPIN Mickaël CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19000101 ELITE
DNF
DNF
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 ELITE
DNF
DNF
CORTJENS Ryan ALPECIN - FENIX
BEL20010108 ELITE
DNF
DNF
NYS Thibau TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021112 ELITE
DNF
DNF
LAEVENS Justin PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010309 ELITE
DNF
Close