1 25 GASPARRINI Eleonora Camilla
ITA
18 01:54:22 10
2 17 VANHOVE Marith
BEL
17 01:54:22 8
3 20 DE CLERCQ Katrijn
BEL
18 01:54:22 * 0
4 11 SQUIBAN Maeva
FRA
Charente - Maritime Women Cycling 18 01:54:22 5
5 61 CAMPOS Daniela
POR
BIZKAIA - DURANGO 18 01:54:22 4
6 2 GEURTS Mijntje
NED
17 01:54:22 3
7 64 SCHREIBER Marie
LUX
17 01:54:22 2
8 49 BURLOVÁ Kristýna
CZE
18 01:54:22 1
9 3 UIJEN Elise
NED
17 01:54:22
10 19 DE WILDE Julie
BEL
18 01:54:23
11 43 CANTERA CARRASCO Ines
ESP
SOPELA WOMEN'S TEAM 18 01:54:23
12 10 LE DEUNFF Marie Morgane
FRA
18 01:54:23
13 6 VAN ANROOIJ Shirin
NED
TREK - SEGAFREDO 18 01:54:23
14 37 ALVAREZ Elisa
SUI
17 01:54:23
15 34 MAYRHOFER Lucy
GER
18 01:54:23
16 40 ZANETTI Linda
SUI
18 01:54:23
17 59 SHEVCHENKO Sofiia
UKR
18 01:54:23
18 32 RIEDMANN Linda
GER
17 01:54:24
19 24 EREMITA Noemi Lucrezia
ITA
18 01:54:24
20 58 MARUSHCHUK Alla
UKR
17 01:54:24
21 53 KRZESLAK Natalia
POL
18 01:54:24
22 23 PATUELLI Alessia
ITA
18 01:54:25
23 21 CIPRESSI Carlotta
ITA
17 01:54:32
24 52 WIELOWSKA Nikola
POL
18 01:54:43
25 39 LIEHNER Annika
SUI
18 01:54:45
26 46 ERASO LASA Idoia
ESP
SOPELA WOMEN'S TEAM 18 01:54:46
27 1 PLUIMERS Ilse
NED
18 01:54:48
28 22 BARALE Francesca
ITA
17 01:54:54
29 35 DOPJANS Hanna
GER
18 01:55:51
30 9 DEMONTREUILLE Mathilde
FRA
18 01:55:53
31 16 MASURE Fien
BEL
17 01:55:53
32 4 ARENS Maureen
NED
17 01:56:53
33 12 TEOLIS Jade
FRA
ASTANA WOMEN'S TEAM 18 01:56:53
34 5 RIJNBEEK Maud
NED
18 01:56:53
35 31 EBERLE Lana
GER
17 01:59:06
36 44 ANGUELA YAGUEZ Eva
ESP
18 02:03:06
37 62 TONKOVA Ivana
BUL
17 02:03:06
38 50 MILDA Wiktoria
POL
17 02:03:06
39 36 WALDHOFF Lea
GER
18 02:03:07
40 60 ROXO Beatriz
POR
17 02:04:44
1
2
1 - 40 of 67 items
41 38 WINTERBERG Joline
SUI
17 02:04:44
42 7 HOEBANCKX Daphnée
FRA
18 02:04:44
43 45 SANCHEZ GALEA Julia
ESP
18 02:04:44
44 28 SUŠNIK Tjaša
SLO
18 02:04:44
45 55 BROZYNA Ewa
POL
18 02:04:45
46 57 REBRAKOVA Olena
UKR
17 02:04:45
47 18 VAN MECHELEN Gloria
BEL
18 02:04:45
48 13 STRAINYTĖ Aukse
LTU
17 02:06:45
49 56 HOLOD Yelyzaveta
UKR
17 02:06:46
50 14 RASTAUSKAITĖ Rūta
LTU
17 02:06:46
51 27 AHAČIČ Ana
SLO
18 02:06:46
52 67 SILTUMENA Kitija
LAT
17 02:06:46
53 29 ŽIBERT Ema
SLO
18 02:06:47
54 63 GIACHOU Eleftheria
GRE
17 02:06:47
55 30 MIKUZ Metka
SLO
18 02:06:50
42 BERTELSEN Maria
DEN
18 00:00:00 DNF
8 CORBINEAU Ysoline
FRA
18 00:00:00 DNF
48 JENČUŠOVÁ Nora
SVK
18 00:00:00 DNF
33 LEONHARDT Paula
GER
18 00:00:00 DNF
54 OLEJNICZAK Zuzanna
POL
18 00:00:00 DNF
66 PETKUS Marta
LAT
17 00:00:00 DNF
65 POČUČA Sara
SRB
18 00:00:00 DNF
51 SZALINSKA Tamara
POL
17 00:00:00 DNF
26 TEBALDI Greta
ITA
18 00:00:00 DNF
41 TROELSEN Mille
DEN
18 00:00:00 DNF
15 VAN CONINCKXLOEY Jolien
BEL
17 00:00:00 DNF
47 ZÁHORCOVÁ Simona
SVK
18 00:00:00 DNF
1
2
41 - 67 of 67 items
Close