1
VANMARCKE Sep INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19880728 EL.PTT
2H17´17"
2
SIX Franklin PROVINCE DU HAINAUT
BEL19961229 EL.CP
2H17´39" +0´22"
3
MERCKX Niels URBANO CYCLING TEAM
BEL19940913 ELITE2
2H17´39" +0´22"
4
CASSAERT Loran LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM
BEL19990222 U23
2H17´39" +0´22"
5
DESMECHT David S-BIKES AGU
BEL19921222 ELITE2
2H17´39" +0´22"
6
EYSKENS Jeroen EVOPRO RACING
BEL19930404 EL.CZC
2H17´39" +0´22"
7
VERMEIRE Jordy DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19930322 ELITE2
2H17´39" +0´22"
8
FRETIN Milan EFC-L&R-VULSTEKE
BEL20010319 U23
2H17´39" +0´22"
9
DAME Dylan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19960523 ELITE2
2H17´39" +0´22"
10
VERMEER Tom ACROG - TORMANS BALEN BC
NED19851228 ELITE2
2H17´39" +0´22"
11
KEUKELEIRE Jens INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19881123 EL.PTT
2H17´39" +0´22"
12
LIVYNS Arjen INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19940901 EL.CP
2H18´07" +0´50"
13
VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19920106 ELITE2
2H18´20" +1´03"
14
VANOVERBERGHE Jens EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19990922 U23
2H18´20" +1´03"
15
FARAZIJN Maxime DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
BEL19940602 ELITE2
2H18´20" +1´03"
16
BAUGNIES Jerome WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19870401 ELITE2
2H18´20" +1´03"
17
DE ROOZE Niels WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19920906 ELITE2
2H18´20" +1´03"
18
DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC
BEL19910220 ELITE2
2H18´20" +1´03"
19
MORTIER Julien BINGOAL-WB
BEL19970720 EL.CP
2H18´20" +1´03"
20
VERSTRAETEN Jari CYCLING TEAM STROOBANT - BATAIA
BEL19890208 ELITE2
2H18´20" +1´03"
21
DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19810420 ELITE2
2H18´20" +1´03"
22
MOLLY Kenny PROVINCE DU HAINAUT
BEL19961224 EL.CP
2H18´20" +1´03"
23
DEMEYER Niels DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19910515 ELITE2
2H18´20" +1´03"
24
VANGHELUWE Warre HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010723 U23
2H18´20" +1´03"
25
JOSEPH Thomas INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19961206 EL.CMC
2H18´20" +1´03"
26
VAN PETEGHEM Trifonius DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19980819 U23
2H18´20" +1´03"
27
DEVELTERE Pieter INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19930609 ELITE2
2H18´20" +1´03"
28
DHAEYE Enrico HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010202 U23
2H18´20" +1´03"
29
D´HEYGERE Gil EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19980330 U23
2H18´20" +1´03"
30
SAVER Kasper EFC-L&R-VULSTEKE
BEL20001126 U23
2H18´20" +1´03"
31
DECOSTER Merlijn CT ALUVANO - FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19941111 ELITE2
2H18´20" +1´03"
32
BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19980726 U23
2H18´20" +1´03"
33
WANTE Nick SHIFTING GEARS KERMESSE
BEL19930703 ELITE2
2H18´20" +1´03"
34
PICOUX Maximilien INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19951112 EL.CMC
2H18´20" +1´03"
35
STOCKMAN Michiel INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19960731 EL.CZC
2H18´20" +1´03"
36
LOOTENS Gust HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010129 U23
2H18´20" +1´03"
37
ANECA Ciske WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19940810 ELITE2
2H18´20" +1´03"
38
VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19910822 ELITE2
2H18´20" +1´03"
39
CONSTANT Kenny WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19930629 ELITE2
2H18´20" +1´03"
40
VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM
BEL19890106 ELITE2
2H18´20" +1´03"
41
MAES Laurens INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL20000313 U23
2H19´12" +1´55"
42
VANDENBUSSCHE Jari CHALETPARK DE BLEKKER - SOIGNEURSVÉLO CT
BEL19960710 ELITE2
2H19´12" +1´55"
43
VANSTEELANDT Thomas INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990414 U23
2H19´12" +1´55"
44
MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19850330 ELITE2
2H19´12" +1´55"
45
VANDAELE Angelo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19880406 ELITE2
2H19´12" +1´55"
46
VAN DAMME Indy TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19940420 ELITE2
2H19´12" +1´55"
47
VANDENBORRE Mathias HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010103 U23
2H19´12" +1´55"
48
GODART Bo DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19980831 U23
2H19´12" +1´55"
49
HOUTEKIER Justin INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL20000502 U23
2H19´12" +1´55"
50
TACK Spencer CYCLING TEAM SOFRÉ
BEL19951022 ELITE2
2H19´12" +1´55"
51
BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER
BEL19920924 ELITE2
2H19´12" +1´55"
52
DECRAENE Raoul MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19990613 U23
2H19´12" +1´55"
53
WYFFELS Jonas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19980209 U23
2H19´12" +1´55"
54
LEFEBER Mathias URBANO CYCLING TEAM
BEL19981022 U23
2H19´12" +1´55"
55
LELEU Audric ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES
BEL20010731 U23.C
2H19´12" +1´55"
56
HANON Joris ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19820518 ELITE2
2H19´12" +1´55"
57
ROELS Michaël DE MARTLÉ´S
BEL19850109 MASM
2H19´12" +1´55"
58
VERMEIR Jochem INDIVIDUEEL
BEL19850714 EL319+
2H19´12" +1´55"
59
MAHIEU Mathias VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19980402 U23
2H19´12" +1´55"
60
MOERMAN Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19970916 ELITE2
2H19´12" +1´55"
61
VANDEVELDE Yentl DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20001031 U23
2H19´12" +1´55"
62
PIETERS Bart S-BIKES AGU
BEL19940211 ELITE2
2H19´12" +1´55"
63
CLAERHOUT Sven CT ALUVANO - FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19920727 ELITE2
2H19´12" +1´55"
64
MEHEUS Gill SHIFTING GEARS KERMESSE
BEL19950814 ELITE2
2H19´12" +1´55"
65
FINOULST Jan-Frederik DCR CYCLING TEAM
BEL19920508 ELITE2
2H19´12" +1´55"
66
LOY Antoine GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19960922 ELITE2
2H19´12" +1´55"
67
CORNELIS Nico C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425 ELITE2
2H19´12" +1´55"
68
SENRAME Arthur KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20000112 U23
2H19´12" +1´55"
69
JACQUES Jarne GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19990216 U23
2H19´12" +1´55"
70
DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19780314 ELITE2
2H19´12" +1´55"
71
DEKIEN Sander WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL20010202 U23
2H19´12" +1´55"
72
SIMON Kenn VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL19940206 EZC
2H19´12" +1´55"
73
ROMEYNS Koen JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19820429 ELITE2
2H19´12" +1´55"
74
DE BOCK Stef SHIFTING GEARS KERMESSE
BEL19930930 ELITE2
2H19´54" +2´37"
75
MICHAUX Maxim ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL20010404 U23
2H20´00" +2´43"
76
COLLIE Lars GM RECYCLING TEAM
BEL20001127 U23
2H20´00" +2´43"
77
NUYTTEN Michiel EFC-L&R-VULSTEKE
BEL20010719 U23
2H20´19" +3´02"
78
VAN HECKE Stijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19940125 ELITE2
2H20´19" +3´02"
79
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 U23
2H20´19" +3´02"
80
DELEU Arnaud ASFRA RACING TEAM
BEL19981027 U23
2H20´19" +3´02"
81
DEVROYE Kim INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19910812 EL319+
2H20´19" +3´02"
82
FASSIN Raphaël KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19960416 ELITE2
2H20´19" +3´02"
83
VANDEWIELE Frederik VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19910211 ELITE2
2H20´19" +3´02"
84
BIEBUYCK Aurélien CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19970615 ELITE2
2H20´19" +3´02"
85
SELS Jasper SHIFTING GEARS KERMESSE
BEL19911122 EL319+
2H20´19" +3´02"
86
DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19750624 MASM
2H20´19" +3´02"
87
LEYMAN Celestin AVL AIX-EN-PROVENCE
BEL19970329 ELITE2
2H20´19" +3´02"
88
ISTA Kevyn BINGOAL-WB
BEL19841122 EL.CP
2H20´19" +3´02"
89
DESMET Jani INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19880417 EL319+
2H20´19" +3´02"
90
DEBUYSERE Wannes GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19970124 ELITE2
2H21´17" +4´00"
91
GROOTAERT Mathisse GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20001026 U23
2H22´37" +5´20"
92
VERCRUYSSE Gilles WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL20000516 U23
2H22´37" +5´20"
93
VERCAUTEREN Thomas INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL20010207 U23
2H22´37" +5´20"
94
BUIJSSE Lukas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL20010917 U23
2H22´37" +5´20"
95
HAENEBALCKE Svenerick KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19950805 ELITE2
2H22´37" +5´20"
96
TOUBEAU Alexandre ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL19951230 ELITE2
2H22´37" +5´20"
97
BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19890322 ELITE2
2H22´37" +5´20"
98
BAECKELANDT Dominique VIND! CYCLING PROJECT
BEL19830814 ELITE2
2H22´37" +5´20"
99
DECLERCQ Mathias MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL20000317 U23
2H22´37" +5´20"
100
VANDENHEEDE Thibo GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20000414 U23
2H22´37" +5´20"
101
LAMBRECHT Martijn INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19911017 ELITE2
2H22´37" +5´20"
102
VAGENENDE Liam ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL19990326 U23
2H22´37" +5´20"
103
MICHIELS Liebert WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL20000228 U23
2H22´37" +5´20"
104
DE KEYSER Ewout MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL20010512 U23
2H22´37" +5´20"
105
ROSSEEUW Robin PHILSOR BIKES CYCLING TEAM
BEL19970301 ELITE2
2H22´37" +5´20"
106
VANLUCHENE Maxim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127 U23
2H22´37" +5´20"
107
TOUBEAU Nicolas ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL19890620 ELITE2
2H22´37" +5´20"
108
VANMEERHAEGHE Dante ASFRA RACING TEAM
BEL19980220 U23
2H22´37" +5´20"
109
PAUWELS Sander DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL19961230 EL319+
2H22´37" +5´20"
110
VERHELST Koen INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19880618 EL319+
2H22´37" +5´20"
111
COMPERNOLLE Cobi WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19930918 EL319+
2H22´37" +5´20"
112
DEBACKERE Pieter-Jan INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19880304 EL319+
2H22´37" +5´20"
113
ROSSEEUW Birger PHILSOR BIKES CYCLING TEAM
BEL20001202 U23
2H22´37" +5´20"
114
SNOECK Tanguy JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20011107 U23
2H22´37" +5´20"
DNF
GELDHOF David DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19761120 ELITE2
DNF
DNF
MOONS Steven GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19961110 ELITE2
DNF
DNF
DE GEETER Brent KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19941219 ELITE2
DNF
DNF
DEVOOGDT Tiebo CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19990131 U23
DNF
DNF
VLAMYNCK Nick CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19890822 ELITE2
DNF
DNF
DEFREYNE Cédric LAEREMANS CYCLING TEAM
BEL19951026 ELITE2
DNF
DNF
LITVINOV Dominik INDIVIDUEEL
BEL20001014 U23
DNF
DNF
GARDIN Michael KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20010502 U23
DNF
DNF
CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT
BEL19960505 ELITE2
DNF
DNF
WYDOOGHE Jaron INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL19971002 ELITE2
DNF
DNF
VANDAELE Stein DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19920616 ELITE2
DNF
DNF
VANDAELE Laurens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL20010314 U23
DNF
DNF
ALEXANDER De Roose INDIVIDUEEL
BEL19910130 EL319+
DNF
DNF
VERLEYEN Mauro ASFRA RACING TEAM
BEL19991012 U23
DNF
DNF
VANDENBOSCH Gilles COMITE REGIONAL HAINAUT
BEL20000102 U23
DNF
DNF
VANSTEENKISTE Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19980915 U23
DNF
DNF
VERMEIREN Yenthe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010120 U23
DNF
DNF
BONNE Bert VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19981119 U23
DNF
DNF
VANOVERBERGHE Mathias MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19980205 U23
DNF
DNF
BERTENS Louis VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010312 U23
DNF
DNF
VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19960503 ELITE2
DNF
DNF
LINTHOUDT Arne JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19990311 U23
DNF
DNF
BOUTTÉ Jordy WIELERTEAM IEPER
BEL19950807 ELITE2
DNF
DNF
DEKONING Fabrizio DOVY KEUKENS - FCC
BEL19980910 U23
DNF
DNF
BOSTOEN Gianni WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19941202 ELITE2
DNF
DNF
COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19901227 ELITE2
DNF
DNF
VAN STERTHEM Jelle VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990519 U23
DNF
DNF
PERMENTIER Emano MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL20010823 U23
DNF
DNF
BAEKELAND Cedric DOVY KEUKENS - FCC
BEL19930826 ELITE2
DNF
DNF
DE PAUW Robbe S-BIKES AGU
BEL20010827 U23
DNF
DNF
DE NAUW Sigfried ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL19811020 ELITE2
DNF
DNF
MAGINET Steve HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19801227 ELITE2
DNF
DNF
LAVA Kevin CYCLING TEAM STROOBANT - BATAIA
BEL19890612 ELITE2
DNF
DNF
VERVERKEN Pieter DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19860615 ELITE2
DNF
DNF
DECABOOTER Lance VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010822 U23
DNF
DNF
VAN PRAET Robbe IKO-CRELAN
BEL20001105 U23
DNF
DNF
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
DNF
DNF
VAN DE VYVER Greg DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL19921207 ELITE2
DNF
DNF
STALLAERT Joeri HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19910125 ELITE2
DNF
DNF
STOCKMAN Abram INDIVIDUEEL (provincie West-Vlaanderen)
BEL19960731 EL.CZC
DNF
DNF
BUYS Jean WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19990607 U23
DNF
Close