1
VAN DEN BROECK ARNO
VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
1H00´16"
2
VLIEGEN PIETER-JAN
INDIVIDUEEL
BEL19990915 U23
1H00´22"
+0´05"
3
LEMMENS SANDER
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19991208 U23
1H00´28"
+0´12"
4
SMETS GERT
CREAFIN -FRISTADS
BEL19970926 EL.CZC
1H00´28"
+0´12"
5
UYTDEWILLIGEN INGMAR
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008 EL.CZC
1H00´31"
+0´15"
6
VANDEBOSCH VICTOR
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19980122 U23.C
1H01´24"
+1´08"
7
GYS JENS
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19890326 ELITE2
1H01´40"
+1´24"
8
MEULEMANS LENNERT
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 U23
1H02´01"
+1´45"
9
VAN COMPERNOLLE KENNETH
ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE2
1H02´01"
+1´45"
10
CLYNHENS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408 U23
1H02´02"
+1´45"
11
PEERS NICK
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224 U23
1H02´01"
+1´45"
12
ROELANDT KENNY
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201 ELITE2
1H02´04"
+1´47"
13
VAN LOOVEREN JOACHIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 U23
1H02´11"
+1´55"
14
DEJONGHE LEN
GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
1H02´46"
+2´30"
15
DE WIT EDWIN
INDIVIDUEEL
BEL19830430 ELITE2
1H02´54"
+2´38"
16
BERVOETS MICHAEL
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010209 U23
1H02´58"
+2´42"
17
VERBEECK GLENN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19970629 ELITE2
1H03´12"
+2´55"
18
JORDENS JARNO
STAGECO CYCLING TEAM
BEL20000510 U23
1H03´30"
+3´14"
19
VANDEN BUSSCHE WANNES
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504 U23
1H03´58"
+3´42"
20
LEAERTS YELLE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105 ELITE2
1H04´13"
+3´56"
21
VAN STAEYEN MAARTEN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980101 U23
1H04´15"
+3´58"
22
GOOSEN WOUTER
VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19860310 ELITE2
1H04´16"
+4´00"
23
QUARTIER JONAS
TRUST MTB TEAM VZW
BEL20000504 U23
1H04´25"
+4´09"
24
PEMEN DOLF
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
1H04´37"
+4´21"
25
DE LAET TOMAS
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20010721 U23
1H06´06"
+5´50"
26
CAREME GRÉGORY
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19991003 U23
1H06´08"
+5´51"
27
QUINTELIER GIANNI
INDIVIDUEEL
BEL19950829 ELITE2
1H07´11"
+6´55"
28
VAN DE KERCKHOVE NICK
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19960313 ELITE2
1H08´12"
+7´56"
29
KOYEN NIELS
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE2
1 R
30
DEBAELE JORRE
TEAM ANARTO
BEL20010907 U23
1 R
31
LIPPENS SEPPE
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL20001019 U23
1 R
32
HERRYGERS TIEME
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20010424 U23
1 R
33
MEELBERGHS PIETER
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19880507 ELITE2
1 R
34
STEURS WARD
INDIVIDUEEL
BEL19991105 U23
1 R
35
SALOMEZ YDRIS
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
1 R
36
DANCKAERS JOCHEM
INDIVIDUEEL
BEL19760811 ELITE2
3 R
DNF
LAEVENS JUSTIN
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010309 U23
DNF
DNF
TORMANS SIEBE
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19970501 ELITE2
DNF
DNF
VANLUCHENE MAXIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127 U23
DNF
DNF
VAN CUTSEM SENNA
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20011027 U23
DNF
DNF
CLAUWAERT MAARTEN
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526 U23
DNF
DNF
FRANCKEN SIBE
URBANO CYCLING TEAM
BEL20010205 U23
DNF
Close