1. 1 JECH Filip 10047375083 CZE ADASTRA Cycling Team 00:31:39.1 00:00:00.0 50
2. 2 SEEMAN Adam 10056008184 CZE TJ STADION LOUNY 00:31:55.1 00:00:16.0 49
3. 10 SCHWARZBACHER Matth1ia0s046068819 SVK ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 00:32:06.6 00:00:27.4 48
4. 12 FRÜHAUF Jan 10047347906 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 00:32:10.1 00:00:31.0 47
5. 6 KERL Maximilian 10047264444 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 00:32:11.1 00:00:31.9 46
6. 17 ELBADRI Jakub 10059129059 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:32:26.8 00:00:47.6 45
7. 3 MRÁZ Daniel 10018791712 CZE TJ UNIČOV 00:32:30.4 00:00:51.2 44
8. 18 KREŠÁK Kryštof 10093204654 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:32:32.9 00:00:53.7 43
9. 50 NOVÁK Pavel 10086057875 CZE RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 00:32:39.9 00:01:00.7 42
10. 4 JEŽEK Václav 10047818354 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:32:50.4 00:01:11.2 41
11. 13 NOVOTNÝ Ondřej 10047271518 CZE DUKLA PRAHA 00:32:55.1 00:01:15.9 40
12. 22 MAJDANICS Marek 10047335778 CZE ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 00:32:56.4 00:01:17.2 39
13. 8 VENC Adam 10014238671 CZE GT OPPORTUNITY BRNO 00:33:02.9 00:01:23.7 38
14. 7 MÜLLER Mirek 10047261616 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 00:33:09.4 00:01:30.2 37
15. 14 RUBEŠ Daniel 10009358056 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:33:09.4 00:01:30.2 36
16. 9 TERŠL Robin 10011516409 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 00:33:09.4 00:01:30.3 35
17. 16 PAŘEZ Tomáš 10081094307 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:33:12.4 00:01:33.2 34
18. 11 SAMEC Filip 10047318402 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:33:14.7 00:01:35.5 33
19. 5 BERNÁT Adam 10047336081 CZE DUKLA PRAHA 00:33:15.6 00:01:36.4 32
20. 15 KUBA Jakub 10047334768 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 00:33:17.9 00:01:38.7 31
21. 20 POSPÍŠIL Matěj 10079350327 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:33:29.9 00:01:50.7 30
22. 48 STŘÍŽ Matyáš 10047348108 CZE LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 00:33:37.1 00:01:57.9 29
23. 23 KOBR Richard 10047280309 CZE TJ LOKOMOTIVA BEROUN 00:33:46.9 00:02:07.7 28
24. 21 JOHÁNEK Dalibor 10093205260 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 00:33:49.4 00:02:10.2 27
25. 30 DOBRÝ Lukáš 10047410651 CZE CK LOKO Rakovník 00:33:50.4 00:02:11.2 26
26. 27 ŠIMEČEK David 10046792073 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:33:55.1 00:02:16.0 25
27. 24 BÁRTA Martin 10047422876 CZE TJ STADION LOUNY 00:33:56.9 00:02:17.7 24
28. 25 ČERNÝ Patrik 10047308803 CZE SK VELO PRAHA 00:34:00.5 00:02:21.3 23
29. 26 VIK Matěj 10047318705 CZE DUKLA PRAHA 00:34:36.2 00:02:57.0 22
30. 37 KOBR Robert 10047280410 CZE TJ LOKOMOTIVA BEROUN 00:34:48.6 00:03:09.4 21
31. 31 GROH Daniel 10047418634 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 00:35:25.7 00:03:46.5 20
32. 32 TABARA Šimon 10047430758 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:35:34.6 00:03:55.4 19
33. 28 MIŇOVSKÝ Prokop 10047374982 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:35:46.6 00:04:07.4 18
34. 49 ŠILHAVÝ Daniel 10047253027 CZE KOVO PRAHA 00:36:09.6 00:04:30.4 17
35. 36 KLICMAN Adam 10093319539 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:36:21.1 00:04:41.9 16
36. 33 ČERMÁK Joel 10084771718 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:36:21.8 00:04:42.7 15
37. 38 BRABEC Adam 10047391554 CZE BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 00:36:43.1 00:05:03.9 14
38. 45 HORYNA Vlastimil 10079785009 CZE LOKOMOTIVA NYMBURK 00:36:44.2 00:05:05.0 13
39. 40 SOUČEK Jakub 10047319513 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 00:37:24.8 00:05:45.6 12
40. 42 HAVELKA Štěpán 10047411257 CZE ADASTRA Cycling Team 00:37:29.2 00:05:50.0 11
41. 43 MAYER Jakub 10092783817 CZE KC SLAVIA PRAHA 00:37:33.3 00:05:54.1 10
42. 47 LHOTÁK Václav 10047409641 CZE Bike Freaks Holice 00:37:52.6 00:06:13.4 9
43. 44 KVÁČ David 10093020657 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. -1 lap(s) 8
44. 41 WALDHAUSER Vít 10093188688 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor -1 lap(s) 7
45. 39 HEZINA Jan 10047404284 CZE TJ STADION LOUNY -1 lap(s) 6
46. 46 NOVÁČEK Matyáš 10047448441 CZE TJ STADION LOUNY -2 lap(s) 5
35 KRÝSL Lukáš 10013440948 CZE MS BIKE ACADEMY RACING DNF
Close