1
HERMANS Quinten TELENET - BALOISE LIONS
BEL19950729 EL.CMC
59´26"
2
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H00´23" +0´57"
3
PIDCOCK Thomas TP RACING
GBR19990730 U23.C
1H01´01" +1´35"
4
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H01´09" +1´43"
5
SWEECK Diether PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H01´12" +1´46"
6
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H01´12" +1´46"
7
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H01´14" +1´48"
8
SOETE Daan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19941219 EL.CMC
1H01´21" +1´55"
9
VAN DER POEL David CORENDON - CIRCUS
NED19920615 EL.CP
1H01´36" +2´10"
10
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 U23.C
1H01´40" +2´14"
11
MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS
BEL19881107 EL.CP
1H01´42" +2´16"
12
ŠTYBAR Zdenek DECEUNINCK-QUICK STEP
CZE19851211 EL.CMC
1H01´47" +2´21"
13
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23.C
1H01´52" +2´26"
14
ROUILLER Loris VC ECHALLENS
SUI20000221 U23
1H02´08" +2´42"
15
TULETT Ben BEELINE BICYCLES RT
GBR20010826 JUNIOR
1H02´32" +3´06"
16
VERMEERSCH Gianni CREAFIN -FRISTADS
BEL19921119 EL.CP
1H02´38" +3´12"
17
CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990405 U23.C
1H02´54" +3´28"
18
CORTJENS Ryan IKO-CRELAN
BEL20010108 JUNIOR
1H03´01" +3´35"
19
LIESSENS Jarno CREAFIN - TUV SUD
BEL19980125 U23.C
1H03´08" +3´42"
20
MASON Cameron TRINITY RACING
GBR20000818 U23
1H03´12" +3´46"
21
GODRIE Stan ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19930109 EL.CP
1H03´36" +4´10"
22
BELLENS Jarno PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000718 U23.C
1H03´46" +4´20"
23
SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016 U23
1H03´54" +4´28"
24
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 JUNIOR
1H04´20" +4´54"
25
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
1H04´50" +5´24"
26
VAN TICHELT Yorben NEON VELO
BEL19940712 EL.MC
1H05´07" +5´41"
27
VANDEBOSCH Victor PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19980122 U23
1H05´23" +5´57"
28
KOPECKY Tomas PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
CZE20000408 U23
1 r
29
MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010308 JUNIOR
1 r
30
MEIJERS Jeroen TAIYUAN MIOGEE CYCLING TEAM (CHINA)
NED19930112 EL.MC
1 r
31
GYS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19890326 ELITE
1 r
32
VERBEECK Glenn AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970629 U23
1 r
33
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE
1 r
34
BOVEN Lars JUMBO-VISMA ACADEMY
NED20010813 U23
1 r
35
VAN DIJKE Koen TWC HET SNELLE WIEL
NED19960416 ELITE
1 r
36
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
1 r
37
MEULEMANS Lennert YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 JUNIOR
1 r
38
ARENSMAN Thymen SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER
NED19991204 U23
1 r
39
DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529 ELITE
1 r
40
SWEECK Hendrik TRICYCLING
BEL19920113 ELITE
2 r
41
VERBURG Luke LARES-DOLTCINI CT
NED20010512 JUNIOR
2 r
42
VAN DEN EYNDE Vince TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL20000210 U23.C
2 r
43
VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010604 JUNIOR
3 r
44
MEURISSE Xandro WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19920131 EL.CP
3 r
45
JUDELSON Max ROCK LOBSTER INTERNATIONAL
USA19871124 ELITE
3 r
46
KOCKELMANN Raphaël TEAM DIFFERDANGE GEBA
LUX19990510 U23
3 r
47
GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310 ELITE
3 r
48
VAN STAEYEN Maarten YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980101 U23
4 r
49
DE BOCK Yoni C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406 ELITE
4 r
50
DE BOCK Jelle C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407 ELITE
5 r
51
KOYEN Niels ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE
5 r
52
OGER Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE
6 r
53
VAN MEER Erben RSC DE ZUIDWESTHOEK
NED20010913 JUNIOR
6 r
54
HEYMES Gauthier INDIVIDUEEL
FRA19950628 ELITE
7 r
DNF
BOSMANS Wietse ISOREX CYCLING TEAM
BEL19911230 ELITE
DNF
DNF
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008 EL.CZC
DNF
DNF
VRACHTEN Arne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19990223 U23
DNF
DNF
PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224 U23
DNF
DNF
VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011218 JUNIOR
DNF
Close