1
VAN DER POEL Mathieu CORENDON - CIRCUS
NED19950119 EL.CP
58´15"
2
MERLIER Tim CREAFIN -FRISTADS
BEL19921030 EL.CP
58´29" +0´14"
3
HERMANS Quinten TELENET - BALOISE LIONS
BEL19950729 EL.CMC
58´38" +0´23"
4
PIDCOCK Thomas TP RACING
GBR19990730 U23.C
58´58" +0´43"
5
SWEECK Diether PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
59´10" +0´55"
6
AERTS Toon TELENET - BALOISE LIONS
BEL19931019 EL.CMC
59´24" +1´09"
7
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
59´26" +1´11"
8
ORTS LLORET Felipe C.C GUSANO
ESP19950401 EL.CP
59´45" +1´30"
9
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
59´58" +1´43"
10
SOETE Daan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19941219 EL.CMC
59´58" +1´43"
11
VERMEERSCH Gianni CREAFIN -FRISTADS
BEL19921119 EL.CP
1H00´04" +1´49"
12
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H00´31" +2´16"
13
HECHT Gage ALPHA BICYCLE COMPANY GROOVE
USA19980218 U23.C
1H00´39" +2´24"
14
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 U23CMC
1H00´41" +2´26"
15
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
1H01´14" +2´59"
16
WUYTS Mathijs TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19980730 U23
1H01´39" +3´24"
17
LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208 U23
1H01´57" +3´42"
18
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008 EL.CZC
1H02´08" +3´53"
19
DE SMET Thibaut TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19990507 U23.C
1H02´24" +4´09"
20
VLIEGEN Pieter-Jan INDIVIDUEEL
BEL19990915 U23
1H02´29" +4´14"
21
LIESSENS Jarno CREAFIN - TUV SUD
BEL19980125 U23.C
1H02´30" +4´15"
22
SMETS Gert CREAFIN -FRISTADS
BEL19970926 U23
1H02´39" +4´24"
23
WYSEURE Joran ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010109 JUNIOR
1H02´55" +4´40"
24
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 JUNIOR
1H02´57" +4´42"
25
ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201 ELITE
1H03´12" +4´57"
26
VANDEBOSCH Victor PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19980122 U23
1H03´23" +5´08"
27
BAESTAENS Vincent GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H03´37" +5´22"
28
ALDERWEIRELD Robin CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL19961210 ELITE
1H03´49" +5´34"
29
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
1H03´50" +5´35"
30
VAN DIJKE Mick STAPPENBELT SPECIALIZED RACING
NED20000315 U23
1H03´52" +5´37"
31
WILLEMYNS Mathieu DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19900711 ELITE
1H04´07" +5´52"
32
PEIRENS Yente ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010806 JUNIOR
1H04´15" +6´00"
33
DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529 ELITE
1H04´31" +6´16"
34
TIELEN Dario C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19941113 ELITE
1H04´40" +6´25"
35
DE SMET Nicolas PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010220 JUNIOR
1H04´45" +6´30"
36
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE
1H05´01" +6´46"
37
JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510 U23
1H05´29" +7´14"
38
MÖBIS Maximilian BSV ADW BERLIN
GER19980312 U23
2 r
39
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
2 r
40
DE VET Sander CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000916 U23
2 r
41
DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721 JUNIOR
2 r
42
DE BOCK Yoni C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406 ELITE
2 r
43
VANLUCHENE Maxim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127 JUNIOR
2 r
44
VAN COMPERNOLLE Jason ASFRA RACING TEAM
BEL20000128 U23
2 r
45
GODRIE Stan CRELAN - CHARLES
NED19930109 EL.CP
2 r
46
VANDEN BUSSCHE Wannes PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504 U23
2 r
47
GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310 ELITE
2 r
48
WILLIAMS Joe ASFRA
GBR19980909 U23
2 r
49
MERVEILLIE Jari GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19991215 U23
3 r
50
CLOUTIER Tyler TCCX
USA19890309 EL.CZC
3 r
51
QUINTELIER Gianni INDIVIDUEEL
BEL19950829 ELITE
3 r
52
TORMANS Siebe ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19970501 U23
3 r
53
CLAUWAERT Maarten VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526 U23
3 r
54
VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011218 JUNIOR
3 r
55
DE BOCK Jelle C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407 ELITE
4 r
56
KOYEN Niels ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE
4 r
57
WEATHERILL William HOPE FACTORY RACING
GBR19990825 U23
5 r
58
BARKER Felix ACTIVEEDGE RACE TEAM
GBR19940707 ELITE
5 r
59
OGER Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE
5 r
60
SEFA Ylber TARTELETTO - ISOREX
ALB19910211 ELITE
5 r
61
VAN CUTSEM Senna AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027 JUNIOR
5 r
62
BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422 U23.C
6 r
DNF
HENDRIKX Mees MILWAUKEE-ALPHA MOTORHOMES
NED20000805 U23
DNF
DNF
MEULEMANS Lennert YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 JUNIOR
DNF
DNF
PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224 U23
DNF
DNF
VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216 U23
DNF
Close