1
DEKKER JENS
ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19981213 U23
47´49"
2
KAMP RYAN
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 U23.C
48´09"
+0´20"
3
KUYPERS GERBEN
TARTELETTO - ISOREX
BEL20000201 U23.C
48´49"
+1´00"
4
ROMBOUTS SEPPE
INDIVIDUEEL
BEL19980514 U23
48´58"
+1´09"
5
CAMPS JELLE
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990405 U23.C
49´06"
+1´17"
6
SIEBENS GIANNI
IKO-CRELAN
BEL19980717 U23
49´12"
+1´23"
7
WYSEURE JORAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010109 JUNIOR
49´14"
+1´25"
8
BEKAERT YENTL
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990718 U23.C
49´24"
+1´35"
9
VANDEBOSCH TOON
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23.C
49´35"
+1´46"
10
RONHAAR PIM
CALLANT-DOLTCINI CT
NED20010720 JUNIOR
49´51"
+2´02"
11
GOEMAN ANDREAS
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990807 U23.C
50´02"
+2´13"
12
FERDINANDE ANTON
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
50´07"
+2´18"
13
MEIN THOMAS
TARTELETTO - ISOREX
GBR19990112 U23
50´14"
+2´25"
14
BELLENS JARNO
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000718 U23.C
50´18"
+2´29"
15
WUYTS MATHIJS
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19980730 U23
50´23"
+2´34"
16
KIELICH TIMO
777
BEL19990805 U23.C
50´23"
+2´34"
17
VERVOORT WOUT
IKO-CRELAN
BEL20010106 JUNIOR
50´23"
+2´34"
18
GEYSELS XANDER
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL20001205 U23.C
50´33"
+2´44"
19
VAN DIJKE TIM
STAPPENBELT SPECIALIZED RACING
NED20000315 U23
50´33"
+2´44"
20
TURNER BEN
CREAFIN FRISTADS
GBR19990528 U23
50´56"
+3´07"
21
AALRUST HÅKON
TEAM COOP
NOR19980105 U23.C
51´18"
+3´29"
22
DE VET SANDER
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000916 U23
51´30"
+3´41"
23
VAN LOOVEREN JOACHIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 JUNIOR
51´37"
+3´48"
24
MACLEOD CALLUM
CANYON DHB P / B BLOOR HOMES
GBR20000308 U23
51´43"
+3´54"
25
LIESSENS JARNO
CREAFIN - TUV SUD
BEL19980125 U23.C
51´44"
+3´55"
26
CLYNHENS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408 U23
51´51"
+4´02"
27
DE SMET THIBAUT
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19990507 U23.C
52´02"
+4´13"
28
TULETT BEN
BEELINE BICYCLES RT
GBR20010826 JUNIOR
52´08"
+4´19"
29
PEIRENS YENTE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010806 JUNIOR
52´12"
+4´23"
30
VAN DEN EYNDE VINCE
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL20000210 U23.C
52´26"
+4´37"
31
VAN DEN BROECK ARNO
VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
52´34"
+4´45"
32
DE SMET NICOLAS
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010220 JUNIOR
52´37"
+4´48"
33
DE LAET TOMAS
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721 JUNIOR
52´49"
+5´00"
34
BERVOETS MICHAEL
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010209 JUNIOR
53´05"
+5´16"
35
VANDEPUTTE NIELS
CORENDON - CIRCUS
BEL20000919 U23.C
53´06"
+5´17"
36
VERMOOTE JELLE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010829 JUNIOR
53´53"
+6´04"
37
PARROTTA TRISTAN
CRABBÈ TOITURE-CC CHEVIGNY
LUX19990205 U23
54´07"
+6´18"
38
SIEMONS JULIAN
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016 U23
54´11"
+6´22"
39
PEMEN DOLF
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
54´22"
+6´33"
40
SWADLING JAMES
8POINT8 GROUP
GBR20000202 U23
54´51"
+7´02"
41
VLIEGEN PIETER-JAN
INDIVIDUEEL
BEL19990915 U23
55´03"
+7´14"
42
OBERTEICHER MATTEO
SHOP4CROSS-MOHRMANN BAU
GER20010731 JUNIOR
55´05"
+7´16"
43
BOVEN LARS
JUMBO-VISMA ACADEMY
NED20010813 U23
55´13"
+7´24"
44
JANSE STEF
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010420 JUNIOR
55´31"
+7´42"
45
CAREME GRÉGORY
RVC OTTIGNIES
BEL19991003 U23
55´44"
+7´55"
46
KOCKELMANN RAPHAËL
TEAM DIFFERDANGE GEBA
LUX19990510 U23
55´51"
+8´02"
47
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027 JUNIOR
56´34"
+8´45"
48
DE GRAEVE JASON
INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM
BEL20001230 U23
56´44"
+8´55"
49
VAN COMPERNOLLE JASON
ASFRA RACING TEAM
BEL20000128 U23
56´49"
+9´00"
50
WILLIAMS JOE
ASFRA
GBR19980909 U23
57´18"
+9´29"
51
VAN UUM LARS
WV EEMLAND
NED19980807 U23
57´20"
+9´31"
52
VAN WYNSBERGHE MAXIME
SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL19980425 U23
1H00´11"
+12´22"
53
SALOMEZ YDRIS
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 JUNIOR
1 R
54
BAKRANIA KISHAN
PANAGUA CC
GBR20010319 U23
1 R
55
KRASTS ALEKSS
MSG/RRS
LAT20010822 JUNIOR
1 R
56
VANLUCHENE MAXIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127 JUNIOR
1 R
57
MEYERS ERIC
LC TETANGE
LUX19980729 U23
1 R
58
OBERTEICHER MARCO
SHOP4CROSS-MOHRMANN BAU
GER19990718 U23
1 R
59
LAEVENS JUSTIN
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010309 JUNIOR
1 R
60
RUTS ANDY
2B RACING TEAM
BEL19981207 U23
2 R
61
NILSSON ELIAS
CYCLING RACING TEAM
SWE20010317 U23
2 R
62
KAJI TETSUKI
INDIVIDUEEL
JPN19991217 U23
2 R
63
MIDDLEMISS RYAN
LOFTUS TOURS
GBR19990831 U23
2 R
64
MORTSELL RORFORS LUKAS
CYCLING RACING TEAM SWEDEN
SWE20011025 U23
3 R
DNF
LEMMENS SANDER
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208 U23
DNF
DNF
VANDEBOSCH VICTOR
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19980122 U23
DNF
DNF
PERRY TOBY
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
GBR20000310 U23
DNF
DNF
DEBEIR ARNO
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990712 U23.C
DNF
DNF
LOFTUS TYLA
WHEELBASE CASTELLI MGD
GBR19990515 U23
DNF
Close